Що треба знати при виборі керамічних блоків?

Якщо Ви розглядаєте керамічні блоки для будівництва стін, як один з варіантів для свого будинку, нижче викладено важливу інформацію: щодо вибору керамічних блоків, особливостей їх поводження, а також транспортування та зберігання.

Матеріалом для блоків служить будівельна кераміка. У будівництві керамічними звуться матеріали та вироби, які виготовлені формуванням і випаленням глин. Саме міцність та довговічність такої кераміки, а також розповсюдженість серед природи відповідного матеріалу спричинили їхньому широкому застосуванню.

Виділяють декілька груп керамічних виробів за призначенням:

• для кладки стін (цегла повнотіла і пустотіла, керамічні блоки);

• для покрівлі та перекриттів (черепиця, керамічні пустотілі вироби);

• для облицювання зовнішніх і внутрішніх поверхонь (цегла і камені, плити керамічні фасадні, малогабаритні плитки).

При використанні в кладці класичної технології, коли стіна будинку складається не з одного вертикального шару керамічних виробів – так утворюється цегляна стіна. Керамічні вироби, використані при такій технології називаються цеглою.

Якщо ж завдяки керамічним виробам утворюється стіна в один шар, і при цьому потрібні лише оздоблювальні роботи, то такі вироби мають назву керамічні блоки. Сема такі вироби пропонує компанія “ЛьвівДах” від польського виробника Леєр за найнижчими цінами.