Що собою являють керамічні блоки Леєр?

Керамічний блок Леер (професійні будівельники також називають його теплий блок, що вже саме по собі характеристика), як будівельний матеріал порівняно молодий — йому не більше трьох десятків років.

Але за цей час він встиг завоювати славу недорого і легкого в будівництві своїми руками матеріалу, що володіє такими характеристиками, як високі теплоізоляційні властивості, прекрасні екологічні дані, та й до того ж керамоблок володіє всіма плюсами керамічної цегли, а вже той-то матеріал перевірений століттями.

Вже три десятиліття керамблоки використовують для будівництва будинків, які з-за високих характеристик останніх не потрібно додатково утеплювати, а всередині будинку побудованого з них створюється здоровий мікроклімат, за рівнем близький до відомим своєю екологічністю самановим побудованим будинкам в тому числі і своїми руками.

Керамічні блоки Леєр – це як раз той матеріал, який дозволить Вам вбити відразу двох зайців — він і екологічний і дуже економний у частині енерго — та теплозбереження. В будинку побудованому з керамоблоков переплачувати за електрику на світ Ви не будете.