Чим же відрізняється керамічний блок від газобетонного?

Ключова різниця газобетону і теплої кераміки полягає в матеріалах, з яких виробляються ці будматеріали. Керамічні блоки виготовляються з натуральної природної сировини – глини, а газобетон – являє собою різновид штучного будматеріалу – пористого бетону.

Керамоблоки мають більш низьку ступінь водопоглинання, ніж газобетон. Міцність керамічних блоків Леер значно вище газобетону, що гарантує більш довгу експлуатацію.

Звертаємо Вашу увагу на відносно невисоку марку міцності газосилікатних блоків, це істотний мінус даного матеріалу. Для усунення його потрібно армувати кладку – через 3 ряди блоків слід виконувати дві штроби і укладати стрижні арматури, додатково необхідно закладати арматуру над і під прорізами, під перекриття і мауерлат слід влаштовувати монолітно-армований пояс. Монолітно-армований пояс влаштовується і при кладці керамічних поризованих блоків.

Стіна з керамічних поризованих блоків Леєр відповідатиме чинним нормам теплозбереження при товщині 380мм, що відповідає товщині стіни 500мм з газосилікатних блоків.

Більш високий коефіцієнт паропроникності газосилікатних блоків ніж чим аналогічний показник у лицьової цегли вимагає пристрою системи вентиляції між кладкою з газосилікатних блоків і лицьової кладкою з цегли. В іншому випадку, в зимовий період буде погіршуватися вологісний режим конструкції, що призведе до погіршення теплоізоляційних властивостей зовнішньої стіни.