Керамоблок – матеріал, який вже завоював популярність в європейських країнах і стрімко збільшує число шанувальників в Україні. Цей екологічний штучний стіновий матеріал є досить економним, що в свою чергу дозволяє знизити енергоресурси.
Часті запитання, які стосуються вибору керамічних блоків Леєр (LEIER):
- Чи можна заощадити при будівництві будинку, якщо використовувати керамічні блоки, чи краще будувати з цегли?
Економія досягається на матеріалах для утеплення, роботах з утеплення, а також на пристрої фундаментів, так як вага стін з блоків більш ніж в 2 рази менше цегляних. Також можна значно знизити витрати на кількості розчину і термінах будівництва.
- Чи можна зводити несучі стіни будинку з керамоблоків Леєр, адже в них є багато порожнеч, і виглядаюь вони крихкими?
Пустотність на міцність не впливає. Більшість керамічних блоків має марку міцності М100, а це в свою чергу, дозволяє зводити несучі стіни, які можуть сягати висоти в кілька поверхів.
- Якщо потрібно на стіні з керамічних блоків закріпити картину або навісні меблі, як це краще зробити?
Потрібно просвердлити отвір в стіні, встановити дюбель і загвинтити гвинт. Тут все залежить від навантажень: можна застосовувати дюбелі різної довжини, а для дуже важких предметів, таких як навісні меблі – використовуються хімічні анкери.
- Які штукатурки можна використовувати для стін з керамоблоков?
Для штукатурення стін зовні можна застосовувати цементно-вапняні, вапняні, а також спеціальні штукатурні («теплі») суміші з перлітом.
Для внутрішніх поверхонь можна вибирати гіпсові і вапняно-гіпсові штукатурні розчини.