Поради по будівництву будинку з керамоблоків

Керамічні блоки Леєр ідеально підходять для будівництва стін будинку, призначеного для цілорічної експлуатації. Для кладки несучих стін будівель висотою до десяти поверхів, кладки внутрішніх стін і перегородок.

Підстава під перший ряд блоків повинно бути рівною.
Блоки перед укладанням необхідно зволожити, щоб вони не поглинали воду з розчину.
Кладку зовнішніх стін слід починати з кутів (в залежності від розміру блоків, призначених для однорядних стін, кути можна виконувати тільки з цілих блоків або використовувати добірні елементи).

Блоки укладають на розчин, який утворює тільки горизонтальні шви. У вертикальній площині блоки стикуються між собою в «паз-гребінь». Щоб уникнути перекосів, блоки необхідно завести в зачеплення з пазами вже укладених в кладку елементів і, утримуючи його вертикально, опустити на розчин. Як виняток, розчин у вертикальних швах використовують, якщо один з блоків, що стикується, розгорнуть гладкою межею до іншого (при кладці кутів) або підрізав за місцем.

Контроль вертикальності стін потрібно проводити на кутах за допомогою схилу після виконання кожного ряду пустотілих блоків. Контроль горизонтальності кладки уздовж стіни виконується за допомогою причалки (шнура муляра), а в поперечному – будівельним рівнем.

Обов’язково потрібно накривати кладку в кінці робочої зміни або перед випаданням атмосферних опадів для запобігання попадання води в порожнечі блоків.

Головні кроки будівництва будинку з керамоблоків Leier

Крок 1. Вирівнюємо підставу.

Крок 2. Кладку зовнішніх стін починаємо з кутів.

Крок 3. Виконуємо пазогребеневе з’єднання блоків (при кладках блоків з пазо-гребеневою поверхнею розчин потрібно наносити в горизонтальних стиках).

Крок 4. Виконуємо контроль вертикальних стін (потрібно проводити на кутах за допомогою схилу після виконання кожного ряду пустотних блоків. Контроль горизонтальності кладки між кутами виконується за допомогою причалки).

Якщо Вам потрібні якісні будівельні матеріали (керамічні блоки, цегла, бетон), які мають чітке співвідношення цінаякістьнаша компанія надає повний спектр будівельних послуг.