Особливості, переваги і недоліки будинка із керамоблоків

Будинок з керамічних блоків або пористої кераміки споруджується в три рази швидше, ніж зі звичайної цегли. Стіни будинку, побудованого з блоків такого виду, дихають природним чином – великі щілини і мікропори покращують дифузійні властивості кераміки.

Будинок з цього матеріалу, крім усього, дозволяє зменшити навантаження, яке надають стіни на фундамент будинку, так як питома маса кладки з керамоблока в два рази менше ніж цегляної. Завдяки великоформатних блоків, витрата розчину при будівництві будинку з нього в три-чотири рази менше, ніж при цегляній кладці, при цьому витрачається в три-чотири рази менше часу на кладку 1 м2 стіни.

Вартість пористої кераміки порівнянюється з вартістю газобетону, при цьому керамічні блоки Леєр мають в кілька разів більш низьке водопоглинання ніж газоблок, а несуча здатність і морозостійкість їх значно вища. Це визначає велику довговічність будинку, побудованого з таких блоків в порівнянні, наприклад, з будинком з газобетону.

При будівництві будинку з керамоблоків Leier існує можливість комбінування їх з іншими будівельними матеріалами. Наприклад, на першому поверсі стіни зводяться з керамоблоков, а на другому – з газоблоків або іншого матеріалу. При цьому, бажано, щоб марка міцності матеріалу на першому поверсі була більше або дорівнювала марці міцності стінового заповнення другого поверху.

Але небажано змішувати в одній кладці керамоблок та інші будівельні матеріали, так як різні типи матеріалів відрізняються міцністю, теплоізоляційними властивостями і водопоглинанням, що може негативно вплинути на міцність і довговічність самої стіни.

Якщо Вам потрібні якісні будівельні матеріали (керамічні блоки, цегла, бетон), які мають чітке співвідношення цінаякістьнаша компанія надає повний спектр будівельних послуг.