Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку

акриловий, сайдинг, зовнішнього, оздоблення, будинку

Зовнішнє оздоблення. Недорого під час кризи 2020. Сайдинг! Все з розуму mp4

Що ж вибрати?

Чим обшити фасад будинку? Що має знати покупець сайдингу.

 • Вплив сонячних променів. Тут визначальною може бути навіть сторона будівлі, адже акриловий сайдинг менш схильний до вигоряння, а тому його краще розташовувати на сонячній стороні.

Порада! Природно, варіант обробки частини будинку акриловим сайдингом, а вініловим частини, відпадає навіть тому, що підібрати панелі однакових відтінків буде досить проблематично. Тому тут потрібно виходити із загального розташування будівлі. Якщо, наприклад, будинок оточений деревами, і на його облицювання потрапляє розсіяне світло, можна сміливо вибирати вінілові панелі. Але якщо будівля весь день знаходиться на сонці, то тут краще перестрахуватися, обравши акриловий сайдинг.

 • Бюджет. Цей фактор теж дуже важливий, адже облицювання будинку якісним акриловим сайдингом обійдеться на порядок дорожче порівняно з використанням вінілового. І довговічність першого варіанта виправдана далеко не для всіх власників будинків, адже вініловий сайдинг здатний прослужити понад 30 років, що теж є чимало. Тому якщо бюджет обмежений, то краще віддати перевагу якісним вініловим панелям, ніж дешевим акриловим.

Розміри

Сайдінги поділяються на вертикальні та горизонтальні, що безпосередньо залежить від типу їх кріплення. Стандартний сайдинг за типом корабельного бруса має довжину 366 см і ширину 230 мм. Вертикальний сайдинг за довжиною становить 310 см, а шириною – 205 мм. Акрилові панелі Blockhaus в довжину є однаковими вертикальними, але ширина залежить від їх різноманітності: одноразово-безперервний блок-хаус виробляє 200 мм шириною, а дворазово. 320 мм.

Товщина акрилової панелі сайдинга становить 1,1 мм. Крім того, розміри можуть відрізнятися залежно від ліній, що виробляють ці матеріали. Наприклад, фірма «АльтаПрофіль» виробляє панелі стандартного розміру: їхня довжина становить 3660х230 мм, а товщина – 1,1 мм. Лінія Quadrohouse характеризується оригінальним стилем і має розміри 3100×200 мм. А марка «Орто» займається виробництвом сайдингу на кшталт блокхауса. За розміром їхньої панелі становлять 3100х205 мм і відрізняються витримкою вітру до 250 км/год.

READ  Сайдинг під бар для відкритого прикрасу

Переваги акрилового сайдингу

Стійкість до дії УФ. Акриловий сайдинг у 8-10 разів довше не втрачає початковий колір (на відміну від сайдингу із ПВХ, що вицвітає через 2-3 роки).

Висока хімічна стійкість. Для очищення сайдингу підійдуть різні миючі засоби.

Акрилонітрил ACA Copolyer є безпечним, не має різкого неприємного запаху, характерного для ПВХ.

Діапазон температур від.60 до 85 ° С дозволяє використовувати оздоблювальні матеріали для зовнішньої обробки в будь-яких регіонах.

Акриловий сайдинг стійкий до появи грибків та плісняви.

акриловий, сайдинг, зовнішнього, оздоблення, будинку

Можливість виробляти сайдингові панелі будь-якого відтінку кольору та з різними текстурами поверхні.

Підлягає переробці, при цьому не виділяє неприємних запахів.

Термін експлуатації понад 50 років, при цьому він не втрачає своїх властивостей.

Види сайдингу: блок-хаус, сайдинг під цеглу, вініловий сайдинг, цокольний сайдинг Монтаж сайдингу

Що таке сайдинг

Для будівництва будівель використовують різні види матеріалів. Це і цегла, і дерево, і бетон, і камінь. Кожен із них має, як плюси, так і мінуси. Наприклад, вибираючи бетон, будинок виходить міцним, довговічним, але холодним. До того ж цей будівельний матеріал має низький рівень стійкості до хімічно агресивних речовин. Дерево, навпаки, має гарний зовнішній вигляд і добре тримає тепло, тільки погано протистоїть цвілі, швидко гниє, схильно до усадки.

Для досягнення бажаного балансу поєднання будівельних матеріалів та закінчуючи зовні, краще зробити вибір на користь сучасних панелей. Одним із популярних матеріалів для обшивки будинку є сайдинг. Він займає лідируючі позиції на ринку вже жоден рік.

Cайдинг (з англійського облицювання). це зовнішнє оздоблення будівлі, його бічних стін. Він доступний у вигляді панелей від 3 до 3,6 м. Панелі монтуються на дерев’яний або металевий каркас, який називається решетування. Для виготовлення сайдингу:

При проектуванні сайдингу надаються спеціальні монтажні полки, через які вони закріплені до ящика. Між собою ламелі стикуються за допомогою замку, який зовні не видно. Оскільки дана конструкція виходить каркасною, під обшивку для утеплення будівлі закладають теплоізоляційні матеріали.

Критерії вибору

Ціна. це вже не основний момент при виборі будівельного або оздоблювального матеріалу на сьогоднішній день. Головне – якість та технічні характеристики. Сюди входять такі параметри як:

 • Довговічність оздоблювального матеріалу, термін його служби та можливість зберігати первісний зовнішній вигляд довгий час;
 • Естетичність зовнішньої поверхні, можливість підібрати під облицювання будь-який дизайн екстер’єру;
 • Стійкість до температурних перепадів – сезонних та добових;
 • Стійкість до атмосферних явищ;
 • Простота монтажу.
READ  Ніж очистити ванну з вапна

Стандартний вініловий сайдинг «під брус» Представлені в численних каталогах готової продукції фото часто не відображають якості матеріалів, а лише показують красу зовнішнього вигляду. І споживач часом не може зупинити свій вибір на конкретному продукті, нічого не знаючи про його суть. Тому ми коротко розповідаємо про матеріали – щоб ви мали уявлення і про зовнішній вигляд, і про внутрішню структуру, а також деякі додаткові нюанси.

Вініловий сайдинг

Виготовляється з високоякісного полівінілхлориду за допомогою екструзії. Структура панелі включає в себе два шари: внутрішній відрізняється ударною стійкістю, зовнішньою ступенем стійкості до спалювання вигорання. Сильними сторонами сайдингу на вінілової основі порівняно зі штукатуркою або природними оздоблювальними матеріалами є такі характеристики:

 • Легко монтується, невибагливий в експлуатації. Облицювання можна проводити на будь-які каркаси одній людині – завдяки невеликій питомій масі окремої панелі матеріалу. Інструкція додається до кожного виду, кріплення зазвичай постачається в комплекті.
 • Немає потреби його періодично підфарбовувати або перефарбовувати (на відміну від дерев’яних облицювальних панелей). Більше 10 років гарантованого естетичного зовнішнього вигляду для більшості типів будь-яких виробників. Найкращий вініловий сайдинг, за заявленими виробниками якостями, служить до 25 років. Монтаж вінілового сайдингу своїми руками
 • Практично не вигоряє з часом і стійке до руйнування при впливі як низьких (до.50 ° С) і висока (до 50 ° С) температури, вітру та атмосферних опадів.
 • Не схильний до зараження грибками і цвіллю. На нього не нападають комахи, він не іржавіє і не гниє.
 • Не проводить електричний струм. дуже важливо для будинків, що стоять окремо.
 • Витрати на облицювання вініловим сайдингом будуть меншими, ніж на ряд інших видів оздоблень (наприклад, обробка фасаду дерев’яною вагонкою з необхідною обробкою та фарбуванням обійдеться в 1,5 рази дорожче).
 • Дуже невибагливий і простий у догляді.

Акриловий сайдинг

Виготовляється з використанням сучасних акрилових полімерів, відомих як Acrylnitril-Styrol-Acrylester (ASA). Вініловий або акриловий сайдинг дуже схожі за своїми характеристиками, але останній виготовлений трохи за іншою технологією. Він увібрав у собі всі переваги вінілового побратима і має безліч інших переваг, найважливіші з яких такі:

 • На порядок менш сприйнятливий до сонячного випромінювання та впливу прямих променів ультрафіолету.
 • Не знижує свою міцність протягом усього періоду експлуатації. Немає послаблень у місцях кріплення.
 • Зберігає форму при дії дуже високих температур (до 85 ° С).
 • Не боїться попадання на лицьову частину хімічних розчинників, що дозволяє здійснювати його очищення синтетичними миючими складами.
 • Він практично не освітлений, і з прямим контактом з вогнем виділяє мінімальну кількість речовин, шкідливих для дихальної системи.
 • Витрати на оздоблювальні сайдинги на акриловій основі, природно, будуть вищими, ніж на обличчі вінілових панелей, але, з урахуванням набагато довшого терміну служби (50 років і довше), остаточна вигода очевидна.
READ  Варіанти для обробки сходів у приватному будинку

Акриловий сайдинг. варіації на тему Дуже пізнавально-навчальне відео по сайдингах. не те, де показують монтаж, а де розповідається про характеристики та експлуатацію.

Які види сайдингу для відкритого прикрасу стін приватного будинку та їх характеристики полягає в тому, щоб краще використовувати відео

Після завершення будівельних робіт з будівництва будинку з різних матеріалів, постає питання про зовнішнє оздоблення стін. Можна залишити все як є, або визначитися з видами сайдингу для зовнішньої обробки стін будинку.

Зараз на ринку облицювальних матеріалів величезний вибір, який здатний задовольнити кожного. Є матеріали економ класу, середнього цінового сегмента, а є й дорожчі.

Ця стаття для тих, хто цікавиться вибором сайдингу для зовнішнього облицювання стін будинку. Дізнаєтеся, який сайдинг краще використовувати для облицювання будинку.

Які характеристики та максимальний термін служби є акриловий, вініл, алюмінієвий, дерев’яний, метал, керамічний сайдинг, а також для яких потрібна базовий сайдинг, і які функції.

Для простоти експлуатації та догляду за поверхнею пластику. змагань. Його гладка поверхня легко очищається від пилу та бруду. Навіть сильні подряпини невидимі, тому що пошкодження поверхні не призводить до зміни кольору.

За металевим сайдингом теж легко доглядати. Але будь-які подряпини повинні бути намальовані, щоб відновити зовнішній вигляд та захист від корозії фасаду.

Фіброцементний сайдинг, як і пластиковий, нечутливий до дрібних пошкоджень. Недоліком може стати певна пористість матеріалу. Вона може утруднити очищення поверхні, а в деяких випадках на обшивці може з’явитися зелений наліт, який важко усунути.

Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS