Балкон власними руками на першому поверсі

Який тип вибрати даху і як зробити це правильно

Якщо будівництво балкону запланована під подібним дизайном на другому поверсі, необхідність обладнання для навісу зникає сам по собі. В інших випадках ви можете обладнати навіс або зробити козирку над балконом полікарбонату або покриттям шиферу.

Більш надійними конструкціями є капітальні дахи. В основі профільованих труб приймаються, ніші робляться у стінах над балконом. Один край оренди вставлений та бетований у стіні, інший покладається на передню стіну балкона.

Важливий! Спостерігати за схилом, коли встановлюючи дах над балконом, так що дощ і сніг взимку не накопичуються на поверхні і не досягли успіху.

Накрийте дах балкону може бути будь-яким матеріалом. Зсередини прошивки проводиться деревом або будь-яким іншим матеріалом. Ми використовуємо ізоляцію покрівлі. У інтервалі між покрівельним матеріалом і зв’язувачем, пінопласт укладені. Інший матеріал краще не розглядати.

Балкон на другому поверсі власними руками

Фотографії в багатьох будинках радянських будівель не надаються балкону на першому поверсі. І це великий мінус для власників квартир, розташованих нижче. Подальша лоджія незручної мрії кожного власника “вбудованої” квартири на першому поверсі. Але в даний час вона не так і незручна. Балконний пристрій на першому поверсі завдання, що вирішується досить легко.

Перше, що потрібно зробити, щоб юридично завершити лоджію, полягає в тому, щоб отримати дозвіл на будівництво.

Після того, як багато правил та законів змінилися, і там була реальна можливість або завершити балкон на фундаменті, або зробити встановлену версію. Маючи невеликі навички будівництва та знання основних етапів та особливостей такого будівництва, ви можете легко виконувати мрію та додати необхідні лічильники до області вашої квартири.

Обтіння

Заборонений балкон на першому поверсі повинен мати сильні стіни, особливо якщо на наступному поверсі також захоче обладнати його. Тому стіни повинні будувати достатньо товщини. Найпростіший спосіб завершити цеглу. Його ширина. не менше 15 см. Оптимальний метод є ланцюговою кладкою, вона збільшить міцність стін та всіх швів.

Для зовнішнього покриття необхідно вибрати такий матеріал і його колір, щоб розширення не псує зовнішній вигляд всю будівлю, не надто вражаючу.

READ  Luca сходи в горищі роблять це самостійно

Документи

Незалежно від того, чи є вже несанкціонований розширення, або ви лише плануєте почати будувати балкон, щоб не потрапити до 29-ї статті РК-дисплея, яка зобов’язує зруйнувати будівництво та повернути кімнату в оригінальному вигляді, ви Необхідно збирати пакет дозволів на Devontyed балкон.

Процес довгий, але обов’язковий, щоб будівництво відповідає всім вимогам законодавства, кілька слів про те, як легалізувати домашній прикріплений балкон. Для цього необхідно:

 • Житловий сертифікат.
 • План та довідник з BTI.
 • Дозвіл на знижений балкон з голови HOA (або інших організацій, будинок розташований на балансі якого).
 • Письмова угода з орендарів, що живуть зверху, праворуч і ліворуч.
 • Реконструкція проекту. Для цього вам доведеться намалювати ескіз і зробити малюнок балкону з рук, звернутися до організації, яка має ліцензію з дизайну та замовлень фахівцям розробляти проект прикріпленого балкону.
 • Координація додається балкону з комунальною службою.
 • Будівельний дозвіл від Департаменту архітектури.
 • Заява на передану балкону до районної адміністрації.

На підставі затверджених документів, ордер видається до початку будівництва. Далі ви можете побудувати балкон з власними руками або залучати фахівців. Після завершення будівництва Комісія наступає на місце, що є актом прийняття та підтверджує, що прикріплений балкон повністю відповідає всім вимогам. На підставі фактичного Закону, оскільки розширення збільшило житлову область, зміни до документів для власності, цей факт фіксується в BTI.

Якщо будівництво планується для Фонду, це буде необхідно для розробки та координування проекту з вилученням землі.

 • Будинок розташований на центральній вулиці або є архітектурним пам’ятником, будівля в таких будівлях категорично заборонено.
 • Розширення балкону погіршить тип будівлі або може призвести до знищення будинку.
 • Розширення побудовано на застарілих проектах або технологіях будівництва, а матеріали не відповідають сучасним вимогам.
 • Дизайн прикріпленого балкону вимагає знесення стіни носія.
 • Розширення ближче, ніж 2, 5 м до підземних інженерних комунікацій.

Варіанти та конструкції конструкції

Ви можете зробити балкон з власними руками, і це не так складно, як це може здатися на перший погляд. Почнемо з того, що необхідно визначити функціональну вартість будівництва, засноване, на яких також визначається балкон, і місце, де він буде розташований.

Розташування квартири на першому поверсі забезпечує унікальну можливість спрощення будівництва – базу балкону можна відкрити на стабільних колонках. Є також деякі приємні бонуси у вигляді великої структури підвалу або навіть окремий вхід до квартири.

Будівництво встановленого балкону може бути неможливим завдяки загрозі цілісності фасаду та весь дизайн житлових приміщень, тому він повинен бути виготовлений з конкретною основою з окремим кріпленням та додатковими підтримує, що підтримує його знизу.

READ  Як повернути розетку в приватному будинку

Кріплення можуть бути розроблені як у горизонтальній версії, де нижня і верхня частина просто прикріплені до фасаду будинку та мають кутові підставки, які, у цьому випадку, є найкращим, як це можливо, як це можливо, варіант.

Призупинено або простою? Як прикріпити балкон на другому поверсі і легітим його? Фото та етапи будівництва

Ідея будівництва балкона на перших поверхах багатоквартирних будинків не нова.

Зрештою, таке розширення дорівнює мешканцям нижньої поверхи з усіма іншими справа, щоб мати власну багатофункціональну платформу, де ви можете розводити квіти та овочі, підтримувати домашні тварини, обладнати місця для зберігання сезонних продуктів.

І, що більш важливо, збільшить житлову зону або створити комфортну область відпочинку.

Шановні читачі! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок є унікальним.

Якщо ви хочете знати, як вирішити вашу проблему. Зверніться до форми онлайн-консультанта праворуч або виклик 8 (800) 350-14-90. Це швидко і безкоштовно !

Малий у квадратному балконі здатний вирішити численні проблеми, такі як мешканці дрібних квартир. Це ясно до прагнення людей законних або незаконних способів отримати додаткові метрів.

Чи можна зробити балкон на другому поверсі, де почати і де подати заявку на отримання дозволу, який тип розширення вибирати та як ефективно здійснювати – всі ці питання виділяються в статті.

Порядок отримання дозволу

Невдалий дизайн повинен бути нудьгувати і додати до Текленда

Почнемо з того, що проект балконів повинен бути замовлений у спеціалізованій організації, оскільки ця технічна документація буде зобов’язана подати до затвердження різних зацікавлених випадків.

Побудуйте балкон на другому поверсі (а також на інших підлогах), ви можете після закінчення процедури координації та отримання дозволу на створення об’єкта, тому готовий проект повинен бути наданий місцевій адміністрації разом із заявою про перепланування. Для того, щоб відповісти та отримання дозволу, може бути необхідним бути достатньо довгим, зазвичай такі питання вважаються не менше 1 місяця.

Дозвіл розкрити приміщення (включаючи лоджію), необхідне відповідно до РК-стандартів (стаття 25. 2), оскільки реконструкція змінить зовнішній вигляд будівлі, спричиняє зміну зони інтер’єру, доведеться координувати роботу в кафедрі архітектури.

Технічний план будівництва документ, на якому графічно відображається інформація про місцезнаходження

До заявки застосовуються наступні документи:

 • Документи про право власності на житлову квартиру у висотному будинку.
 • Згода сусідів сусідніх квартир, оформлених у письмовій формі.
 • Технічний паспорт для квартири та упаковки структури (перші або інші підлоги будинку, де планується балкон).
 • Заява на реконструкцію (будівництво) балкону з застосуванням фотографій фасаду житлового будинку, зокрема, з її боку, де планується побудувати прикріплені структури.
 • Дозвіл адміністративних органів.
 • Балкон проекту. Проектна документація повинна бути замовлена ​​в спеціалізованих організаціях, ліцензованих до роботи проекту.
 • Координація з наглядовими організаціями (проведена вчасно до подання проекту до затвердження з адміністрацією): Роспотребнадзор; Державний нагляд за пожежником; Департамент архітектури; операційні організації; Комітет з охорони пам’яток архітектури (у випадку, якщо будинок віднесений до переліку будівель, що є пам’ятниками архітектурної спадщини).
READ  Яка ванна краща цегла або дерев'яна

Балкон на паль

Побудуйте балкон на пальцях легше і швидше, ніж фундамент, але є нюанси. Ви не зможете побудувати нормальний підвал, палі витримують меншу вагу.

Подовження балкону на другому поверсі на прикладі. Що потрібно зробити, перш ніж почати будувати?

Вкажіть місця, де палі будуть рану. Відстань між купою повинна бути близько 2 м. Потім відводьте їх або викрутіть їх у землю строго вертикально, до глибини нижче замерзання грунту.

Увага! Палі, загнані або загвинчені під кутом, ні в якому разі не можуть бути вирівняні безпосередньо в землі, вам потрібно витягнути їх і загнати (загвинчується) вертикально.

Далі потрібно скоротити їх на одній висоті, до рівня перекриття. Потім зроблена зварна рамка для перекриття. Перекриття очерету з сіткою і наливають бетон. Далі тягне стіни.

Ми будуємо балкон на другому поверсі: як зробити це правильно

У старих будинках балкони не надаються, тому мешканці надають свої незалежні багато висотних будинків першого поверху житлових будинків з проблемою відсутності балкона. Наявність балкону викликає ряд переваг, завдяки чому життя власників квартир стає все більш зручним. Сьогодні жителі перших поверхів можуть розширити свій житловий простір за допомогою розширення балкона. Багато власників можуть здатися, що це займе багато часу, грошей і сили. На сьогоднішній день видаляються багато обмежень на будівництво завершення на першому поверсі, тому кожен власник може побудувати балкон на окремому фундаменті або зробити балкон підвісного типу.

Балкон власними руками на першому поверсі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS