Бендер для круглої трубки з власними руками

способи зробити Трубогиб зробити це самостійно

Трубогин – порожній циліндр з певною товщиною стінки – кон’югат з рядом незручностей. З ходу фізики відомо, що трубка з матеріалу практично не поступається силою до твердого бару. Але багато хто виграє його у розгляді та масі.

Тому труба у будівництві та виробництві різних конструкцій використовується дуже часто. І не менш часто не вимагає цю трубу, щоб бути зігнуті так, що він може виконувати функції, покладені на нього. Для цього такий пристрій був винайдений як трубний бендер. Що він представляє, який його дизайн, і чи можна зробити трубу з вашими руками?

Всі варіанти згинання труб, зроблені з власними руками

При роботі в будинку та в країні ми не рідко, нам потрібно згинати труби, щоб дати їм форму, яку ми повинні виконати наше конкретне завдання. Щоб згинати труби правильно, і труба служить довгий час, нам знадобиться спеціальна машина, труба Бендер. Ці машини продаються в магазинах, є багато різновидів та моделей, але наше завдання зробить трубу з вашими руками.

Особливості трубопроводу для профілю

Як зробити профіль труби Бендер зробити це самостійно? Спотворення профілю таких труб у процесі звичайної деформації впливає не тільки у їх зовнішній формі, але також визначає труднощі у подальшому зварюванні конструкцій. Варіант з ріжучим профілем на вигин в місцях з наступним зварюванням кілків через нас не вважаються, через значне ослаблення міцності перерізу.

Найпростіша профільна трубка складається з наступних елементів:

 • Рама у вигляді прямокутного каналу, поперечний переріз якого полегшує розміщення труби вздовж осі.
 • Пари плоских годівлі роликів, встановлені на кінцях кадру.
 • Механізм вигодування гвинтів, включаючи силовий гвинт з ручкою, вигинаюча частина та два опори, встановлені в центрі кадру.
 • Ручка подачі, яка пов’язана з роликами.

Кріплення всіх частин виготовляється болтами, сам рамка зібрана на робочому столі. Труба розміщується на вершині роликів, а обертання ручки подачі встановлюється навпроти осі симетрії удару. Далі обертайте гвинт, і витік виконується, візуально контролюючи бажаний кут.

Інструкція з виготовлення згинання труб

Останнім часом досить великий розподіл отримав питання, як зробити трубу з вашими руками. Подібне обладнання потрібно при налаштуванні виробничої активності найбільш різного типу. Найбільш проста труба згинання з власними руками має тип дизайну шаблону. Це пов’язано з тим, що ролики для труб-бенеренду роблять це досить складним.

Враховуючи згинання труб шаблону для круглої трубки. Зверніть увагу на наступні моменти:

 • У виробництві дизайну досить часто застосовується масив дерева. Через це робота значно спрощена, а витрати зменшуються. Однак варто враховувати, що низька міцність і жорсткість дерева визначає використання такої машини тільки для згинання алюмінію, що має високу пластичність.
 • Нанесений дерев’яний бар повинен мати розміри, які більше, ніж діаметр обробленого заготівля.
 • Шаблон повинен мати радіус, який відповідатиме радіус вигину. Для того, щоб спростити процес у центральній частині поверхні, яка контактує з заготовкою, створюється невелика паз.
 • Для зручності створюються дві ручки, які мають кріплення металу.
 • Створення трубної Бендер вдома, вона повинна бути приєднана до твердої основи, а на зворотному боці, встановити фокус.

Важливим моментом, який ми будемо називати, що конструкція, що розглядається, в основному використовується для великого діаметра. Крім того, взуття для трубопровідного такого типу не потрібна, навантаження розподіляється рівномірно, що дозволяє обробляти тонкостінні заготовки.

Ви можете зробити трубний бендер з власними руками на інші малюнки. Перш ніж вибрати найбільш підходящий дизайн, ви повинні розглянути, як часто виконується робота, для якої заготовки виготовляються машиною, як буде популярним виробництвом. Дизайн типу шаблону характеризується досить великими розмірами, однак, достатньо для виконання столярних робіт, використовуються матеріали низька вартість.

READ  Чи можна закріпити шпалери на дошках

Як зробити домашнє згинання труб

Булині частини з круглих або профільних труб широко використовуються при монтажних трубопроводах, декоративній обробці, будівництві теплиць, теплиць, навісів, альтанок та гаражів. Трубний бенерент робить це легким, оскільки зразка може використовуватися одним із інструментів або промислових машин, пошук на кресленні поточної труби в Інтернеті, або, вивчивши принцип дії та функції дизайну, створюючи свій власний версія.

Чому це варто

Всі три способи зробити просту згинання труб з власними руками є ефективними та доступними для будь-якої людини, яка володіє навичками слюсару, які можуть працювати з електричним зварюванням та прочитати технічні малюнки. У невеликому металообробному майстерні або металообробній майстерні, побудувати домашнє згинання труб – це ще більш прості – за наявності фахівців різних профілів, ви можете зробити інструмент за один день.

Чому трубопровід є саморобним, а для промислових підприємств зрозуміє кожен, коли він бачить ціни на фабричні виробничі машини. Коли самозвучаючи машину для гнучких труб, навіть якщо ви повинні купити всі частини на ринку або в магазині, це буде коштувати в кілька разів дешевше, ніж при покупці. Крім того, трубопровід, виготовлений з вашими руками, може бути максимально за його потребами, внесення змін до основних креслень, відповідно, особливостей його майбутнього використання.

Основні види трубки Бобібов

Домашня труба-згинальна машина може бути зроблена одним з чотирьох основних типів:

Кожна з цих машин має свої особливості використання та обсяг використання, тому вибір пристрою залежить від передбачуваного використання. Наприклад, для згинання міді та тонкостінних сталевих труб є незамінним роликовим роликовим вигином.

Він виробляється в стаціонарній версії, як на відео, або в повністю вручну, яку можна керувати за вагою.

Мобільна труба Бендер особливо зручна при встановленні нагріву або водопостачання – його можна взяти з собою на об’єкті або взяти його на відкритому повітрі. У валізі сантехніки або зварювача він не займає багато місця, а вага цілком прийнятна – 1-2 кг.

Домашня роликова трубка

Такий інструмент дозволяє згинати труби під кутом 180 0 з невеликим радіусом, який залежить від діаметра труби та визначається спеціальною таблицею. Радіус може бути замінений за допомогою опорного ролика. Ця операція повинна бути передбачена у виробництві трубної згинання з власними руками.

Третя позиція в таблиці показана довжина ріжучої труби, при гнучкій від її краю. При згинанні труби в будь-який момент по довжині, лише два перші числа є актуальними.

Перед тим, як зробити згинання труб у домашньому роликовій типі, вам потрібно подивитися на типовий малюнок та фотографію заводської труби згинання. Порівняння інформації, бажано розвивати свою технологічну схему та приступити до виробництва.

Замість того, щоб підтримувати ролик, більш зручно використовувати його лише половину, сегмент. Таким чином, інструмент отримує легше з однаковими можливостями.

Бендер для великих радіусів

Зробіть дугу для теплиці або навісу, загвинчену на підроблену огорожу або навіть кільце з роликовою машиною з двома допоміжними та одним затискаючими роликами. Як працює згинання труб, рекомендується подивитися на відео перед початком будівництва.

Як і прокатка, така трубаська бендер робить його власними руками для профільних труб, не особливо важко. Малюнки та концепції верстатів знаходяться в Інтернеті та відповідну літературу.

Тут ви можете знайти тут ручні, так і електричні, стаціонарні, так і мобільні.

Схематична діаграма та розрахунковий малюнок наведено нижче. Як у випадку рухомого машину, розміри можуть бути змінені відповідно до ваших потреб. Ролики купуються у готовій формі або витягуються на міцному сталевому токарному верстаті. Для мідних та латунних труб, вони можуть бути виготовлені з міцного дерева, наприклад, дуба або бука. Згинання на такому машині може бути як профільними, так і круглими трубками.

Arblet труба згинання

Їзда труба Бендера з вашими руками, детальні креслення яких будуть показані нижче, можуть бути зроблені за допомогою як гідравлічного каменю, так і з використанням механічної гвинтової затискної системи. У першому випадку можна буде працювати зі сталевими трубами практично з будь-яким діаметром і товщиною стінки більше 2 мм. У другому – зі сталлю, міді та будь-яких кольорових металевих труб з діаметром не більше 32 мм.

READ  Clamp з профільної труби з вашими руками

Джек може бути встановлений будь-якою вантажопідйомністю – від 5 до 15 тонн, наскільки це передбачається, що передбачуваний вид діяльності та фінансові можливості. Роз’єми для пляшок, з вантажопідйомністю понад 5 тонн, досить дорого, купуйте їх для використання в домашньому майстерні, де вигнання здійснюється час від часу, це економічно недоцільно. Але для майстерні або семінару – більш потужний джек, тим краще. Для нього завжди буде знайдено роботу, якщо не в складі згинання труби, то під час автомобіля точно.

Трубопровідний бендер конструктивно обмежується кутом згинання – він може згинати трубу лише до кута 90 0. Якщо потрібен більший кут, ви можете призвести до заготовки за допомогою важеля або лебідки, але в цьому випадку вам знадобиться рефлекторний удар або малюнок металу або дерева.

При собак тонкостінних труб існує ризик деформації внутрішніх секцій стін. Така загроза може бути виключена, заповнивши трубу сухим маленьким піском і засмічення кінцевих отворів. Подібна технологія використовується в знежиреному вигинах труб та у виробництві котушок. Торгові труби згинають легше, але також потрібна підтримка у вигляді шаблону або металевого сегмента. Поява згинання циганної труби повністю розкриває схему її дії.

Промислові та домашні трубогиби цього типу

Купити заводські puinss можна використовувати будь-яким розміром і для домашньої гідравлічної труби згинання. Тільки при покупці не слід зберігати. Якщо ви виберете недорогі китайські інструменти, ви можете потрапити на досить тендітні опори, які дуже хороші, коли плетені мідні та кольорові труби, але для сталі, особливо нержавіючої сталі, взагалі не підходять.

У ролі Пенсона ви можете використовувати старі шківи в половині діаметра. Така операція досить багато часу, але виконується навіть вдома. Пошук шматочка придатного діаметра та ширини канавок на ринках, у магазинах, Інтернеті або навіть у елементах прийом металобрухту. Їх ціна, як правило, не дуже висока, і в порівнянні з Джеком дуже прийнятним.

Підтримка роликів, а також для згинання труб, як вони зроблені самостійно і адаптуються. За оцінкою великої кількості робіт, бажано встановити їх на підшипниках – тертя прокатки в цьому випадку дасть перемогу зі швидкістю.

Робочий малюнок може бути виготовлений на основі наступного малюнка:

Гумова труба Бендер. Машина для згинання круглих труб з власними руками. Як зробити згинання труб.

Слід зазначити, що вигин, що вигинуло, може працювати як у горизонтальному, так і в вертикальному положенні. Але для перекладу лінії HIBA у горизонталі, стандартні роз’єми для автомобілів повинні бути завершені. Стандарт призначений тільки для вертикального використання та не працюватимуть навіть під нахилом понад 45 0.

У магазинах інструментів ви можете придбати сантехнічні домкрати для згинання мідних труб та тонкостінної сталі. Вони призначені для горизонтального положення, і в багатьох випадках вони можуть працювати з однією рукою. Багато різновидів згинання арбінованих труб обладнані механічним, а не гідравлічним приводом. При роботі з кольоровими металами, зусилля на складі достатньо навіть для гнучких труб діаметром до 30 мм.

Шаблони та пружини

Якщо згинання труби виробляється час від часу або є характером одноразової операції, наприклад, при будівництві теплиці в країні або канолі на машині, ганку або альтанки, то немає необхідності будувати комплекс трубопровідний. Кругла або профільна труба може бути згинається з достатньою ступенем точності на шаблоні.

Таким чином, ви можете згинати труби досить гідного радіусу без ризику деформації внутрішньої поверхні. Якщо труба товста стінка, то ви можете застосувати лебідку або роз’єм через важіль як тяговий пристрій. Але для роботи з трубами до 40 мм, як правило, є достатньо м’язових зусиль середньої людини. Ви можете використовувати шаблон як у горизонтальному, так і в вертикальному положенні.

READ  Який утеплювач використовувати для каркасного будинку

Виготовлення домашньої трубки – операція проста і відносно коротка. Особливі фінансові витрати не потрібні, за винятком покупки джека. Але навіть у цьому випадку інструмент коштуватиме набагато дешевше, ніж покупка.

Переваги

Серед багатьох ручних трубних вигин, найпопулярніші та затребувані гідравлічні машини. Є вагові причини для цього.

Гідравлічні пристрої здатні до висококваліфікованого вигину навіть 3-екс-дюймову круглу трубку. Вони успішно використовуються як професіонали – виконувати великі обсяги робіт і новацьких коханців, які хочуть згинати один або два профілю або круглі трубки.

На додаток до таких переваг, як:

Вони все ще оцінюються для впливу експозиції, завдяки якому можна обробляти не тільки товсті стінові сталеві труби, а й працювати з достатньо великими продуктами з інших металів: алюміній, мідь, латунь, бронза.

Крім того, спеціальна установка (Джек) значно полегшує роботу оператора, що робить мінімальні зусилля для отримання великого тиску для сталі, або з іншими матеріалами, трубами.

Основні види трубки Бобібов

Кожна з цих машин має свої особливості використання та обсяг використання, тому вибір пристрою залежить від передбачуваного використання. Наприклад, для згинання міді та тонкостінних сталевих труб є незамінним роликовим роликовим вигином.

Він виробляється в стаціонарній версії, як на відео, або в повністю вручну, яку можна керувати за вагою.

Мобільна труба Бендер особливо зручна при встановленні нагріву або водопостачання – його можна взяти з собою на об’єкті або взяти його на відкритому повітрі. У валізі сантехніки або зварювача він не займає багато місця, а вага цілком прийнятна – 1-2 кг.

Прокат або прокат

Представляйте дизайн з трьома роликами, двома з яких все ще, і один встановлений у середині, здатний рухатися вгору і до двох інших. Таке розташування роликових роликів з прогресуючим рухом труби дозволяє його вигин до дуги. Для декількох прокатки ви можете отримати необхідний радіус вигину.

Недоліками методу прокату включають низькотехнологічні ремесла.

Гідність – це здатність згинати майже всі види профілів, включаючи тонкостінні розміри.

Варто зазначити, що метод прокатки, що вигинули, доводиться до промислових універсальних згинальних машин, де механічна прокатка заготовки за допомогою електричного приводу, а кількість прокатних роликів визначається технологічною картою.

Гнучка кругла трубка з Dorna – це досить стара технологія. Отже, існує кілька видів DENRY, такі як:

 • жорсткий у вигляді фіксованого стрижня;
 • полірований з певною криволінійною формою;
 • Сегмент, що складається з набору вигин сегментів.

Перевага цього методу полягає в тому, що це дозволяє згинати круглу трубку на досить малі радіуси майже під прямим кутом.

Бендер для круглої трубки з власними руками

Домашнє згинання труб для круглої трубки можна зробити в декількох версіях – від примітивного шаблону для прокатки та обмотки з електроприводом.

Вироби з гнучких труб досить популярні при проектуванні домогосподарств та обробки вдома. Огорожі, декоративні паркани, туші теплиць, навісів та козирок, чоппери з зігнутого круглого або профільного труби іноді виглядають краще, ніж кування. Домашня труба згинання для круглої труби можна зробити у кількох варіантах здійснення – від примітивного шаблону (для ручного згинання тонкостінних труб малого діаметру) для прокатки та обмотки з електроприводом.

Розглянемо основні види домашньої труби з вигину від точки зору їх ефективності та складності виробництва. Для домашнього майстра, щоб зробити деякі види верстатів для гнучких труб з власними руками, не роблять проблем, якщо є навички для роботи з зварюванням або на верстаті. Але є також досить складні установки, які можуть бути реалізовані лише в умовах сантехнічного семінару або металообробного семінару. Слід зазначити, що домашнє згинання труб також може принести багато переваг.

Бендер для круглої трубки з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS