Бігаюча вода в туалеті, що робити

Розбирайте пристрій Бачка

Є кілька звичайних конструкцій арматури, які можна назвати типовими. Серед них, застарілі види дренажного пристрою з гумою груші, зібрані вздовж найпростішої схеми та придатні для танків з бічною підкладкою.

Це рідкісне явище, нехарактерне для сучасних моделей. Зверніться до фактичної форми підкріплення, що складається з двох модулів: зливу і плаваючу.

Потік поплавку на товстому металевому дроті поліпшується і перетворився на більш складним дизайном, перекриваючи водопостачання не на стороні, як і раніше, і нижче, хоча сторонні моделі іноді відбуваються. Положення плаваючого з ними регулюється, завдяки чому можна дозувати частину спуску води.

Через подібність моделей підкріплення, легко замінити весь дизайн або змінити окремі частини: чи плаваючий механізм зливається, дренажний важіль зливається.

Щоб зрозуміти, як кожен елемент розташовується окремо, ви можете розбирати модель, встановлену в танку. Звичайно, заходи безпеки повинні спостерігатися до того, що: перекриваючи потік води на стовбур або підводку для очей та порожній танк.

Всі частини відкручуються вручну або за допомогою набору ключів. Там майже немає металевих деталей, замість цього вони довго використовуються виключно пластиковими елементами. Вони досить довговічні, не деформуються при взаємодії з твердою водою, не іржаві, добре очищені побутові хімікати.

Розміри та колір деталей різних виробників можуть відрізнятися, але принцип дії абсолютно те ж саме. Тому, якщо печатка була зношена і струмка води з танка в чаші туалету, заміна легко знайти.

Для вірності ви можете виміряти діаметр кільця або просто представити продавцю стару прокладку.

Не думайте, що біг постійно вода не є великою проблемою. Ця несправність несе кілька незручностей. Це:

 • Постійний шум. Вода публікує його, коли чаша чаші унітазу. Як це відбувається постійно, тоді страждають від відсутності тиші також потребують цілодобово. Якщо протягом дня це не дуже помітно, то вночі, коли я хочу спати, він помітно помітно.
 • Постійно бігаюча вода є іржа на миску унітазу. Все через домішок, що містяться в ньому. Крім того, частина заліза потрапляє в струм від труб, які найчастіше не оцинковані, тому що з часом і іржам.
 • З постійно прохолодною водою на трубах і танк, як правило, є конденсат. Це пов’язано з тим, що танк змушений постійно спілкуватися знову. Як результат, виявляється постійно холодно. Під впливом теплішого середовища на цей елемент сантехніки, крапелі починають з’являтися. Це негативно впливає на металеві труби в кімнаті, покращує запахи і провокує поширення грибів.
 • З постійними витоками з танка, вода витрачається дуже не економічно. Вона просто біжить. У той же час ви повинні платити.
 • У деяких випадках конденсат або навіть витік з танка на підлозі можуть призвести до затоплення сусідів. Це особливо неприємно, тому що відносини не хочуть з ким-небудь псувати.

Як ви бачите, проблема не є фатальною, але все ще не приємною. Так краще усунути його. Це збереже ваші нерви, здоров’я та гроші.

READ  Які кращі алюмінієві радіатори або біметалічні

Пошкоджений клапан

Якщо вода постійно течуть у туалеті, спочатку потрібно побачити поплавковий клапан. Найчастіше він є винуватцем. Правильно виправити цей елемент, необхідно зрозуміти це в принципі. Розглянемо це докладно.

Вода в резервуарі приходить під постійним тиском, тому система, яка блокує його корм при досягненні необхідного рівня. Роль такого регулятора виконує поплавковий клапан. Це насправді з клапана, а вирівняний спосіб, пов’язаний з ним. Останній, як правило, виготовляється в одному з двох варіантів:

Перший варіант виявляється останнім часом більш і рідше, оскільки під час операції він поступово починає пропускати воду. Якщо в резервуарі встановлюється грушоподібна поплавка, необхідно перевірити його на герметичність. При виявленні отворів краще купити йому заміну, ремонт праці та недоцільно.

Якщо поплавок встановлюється у вигляді скла, то потрібно ретельно вивчити присутність бруду та іржі. Якість води в трубопроводі часто є досить поганою, тому поява таких родовищ цілком можливо. Вони беруть конструкцію, внаслідок чого клапан не повністю перекривається, а вода постійно течуть у туалет. У цьому випадку достатньо вилучити поплавок і ретельно очистити, щоб усунути проблему.

Якщо вищезгадані дії не призвели до результату, то вам потрібно перевірити сам механізм відключення. У будинках, де металеві труби і не були замінені давно, частина іржі може бути застряг у дизайні і порушити свою операцію. До речі, з тієї ж причини, часто виникає протилежний ефект – вода не перестає вводити танк. Простий дріт допоможе тут. За допомогою своєї допомоги механізм можна ретельно очистити, після чого він активно переміщує поплавку. VOMOR буде з’являтися, і потік буде ліквідований.

Використовується протягом багатьох років, система танка часто краще повністю змінити. Причини її розбиття можуть бути дещо кілька, і їм доведеться робити з ним, усуваючи їх усіх. Тривалість обслуговування продукту після такого ремонту буде мала.

Що потрібно для ремонту?

Для ремонту вам знадобиться найпростіший інструментарій, який знаходиться у кожному будинку: викрутки, робочий ніж, молоток, шматочок наждачних паперів, плоскогубці або ключ. Це також приймає ущільнювальний матеріал – упаковка з соліком і санітарним герметиком.

Також варто підготувати шматок ветеринара, щоб витирати під час робочих рук. Якщо воду Fauce для туалету розташований в іншій кімнаті, краще працювати з помічником.

Рекомендовано: Ви можете легко повторити вдома: Жалюзі на Windows від шпалер з вашими руками

Витоки в місцях танка та унітазу

Можливо, проблема у зв’язку. У цьому випадку вам доведеться зробити діагностичний розбирання:

 • Ранній стенд.
 • Злийте всю воду з танка.
 • Зніміть трубки подачі.
 • Тепер видаляйте кріплення. Іноді вони іржать і видаляють їх неможливим. У цьому випадку Harmzaw для металу та будь-якого рідкого ключа допоможе.
 • Видалити долар.
 • Витягніть кріпильну полицю до манжети.
 • Злийте залишки води.
 • Видалити корозійні сліди.

Тепер необхідно замінити все в зворотному порядку. Всі прокладки повинні бути замінені новими.

Туалетний бак не тримає воду – причини та усунення витоків з танка в туалеті. Відео підручник плавець

Визначення та ремонт поломки

Між іншим! Обов’язково перетинайте воду, щоб вода не є безперервним потоком у туалеті.

Спочатку необхідно знайти та виключити варіант простих поломки, і лише тоді приступити до вирішення більш складних причин, для яких потрібно повністю розібрати сантехніку, це вимагає води з резервуара і лише після того, як це займе пошук і усунення дефектної частини.

READ  Скільки кілограмів в одній Кубі Керамзіт

Щоб зрозуміти першопричину, необхідно виглядати в резервуар і візуально визначити розбиття, для цього потрібно видалити кришку, відкрутіть кнопку Flush.

Дуже рідко причиною витоку води з танка може стати забрудненням, накопиченим на дні. Усуньте цю проблему за допомогою засобів для чищення. Для зручності доведеться видалити арматуру. Якщо після того, як після маніпуляції витоків з танка не зупинялися, вам доведеться шукати причини в каналізаційному механізмі.

Манжету та гофрування зношені

Гумова прокладка з часом стало менш еластичним і тріщиною. Щоб усунути проблему, потрібно видалити туалет з землі. Зніміть стару манжету. Встановіть нову манжету на герметик. Якщо немає можливості купувати нову прокладку, то стара прокладка відхиляється навколо окружності, а герметик пошкоджений до отриманого простору. Більшість проблем вирішуються за допомогою герметика, клею або нової прокладки. У найскладніших випадках необхідно купити новий туалет і зателефонувати фахівцеві в установці.

Порушення герметичності. Якщо туалет встановлений на цементному розчині, то в місці, де він підключений до каналізаційної трубки, вибирається, тріщини з’являються і починає текти. Іноді виникає з того, що туалет почав використовувати незабаром після її установки. Не рекомендується використовувати туалет через 24 години після встановлення. Очистіть місце суглоба від старого цементу. Зробити це викруткою, долотом або ножем. Підготувати новий розчин змішування цементу та герметику на основі силікону. Пісок у цемент не додає. Тримати день.

Якщо вода постійно течуть у туалеті, то вам потрібно знайти причину появи цієї проблеми. Після цього можна було б шукати шляхи виходу з поточної ситуації та спробувати відремонтувати сантехніку.

Неправильна установка

Якщо майстер зробив будь-яку помилку під час встановлення сантехніки, то перші ознаки витоків можуть бути помічені через кілька днів після завершення роботи. Відсутність проблеми протягом 2-3 місяців буде вказувати на правильну реалізацію завдання.

Щоб виправити виникнення проблеми, потрібно виконати наступні кроки:

 • Розбирайте пристрій, пам’ятайте початкове розташування всіх частин.
 • Здійснювати перевірку всього дизайну для наявності дефектів.
 • Усуньте виявлені помилки встановлення, регулюючи положення певної частини.
 • Збирати сантехніку і виконуйте свою перевірку.

Важеля переміщення

Найбільш поширеною причиною витоків є зміна важіль. Щоб повернути цю деталь дизайну до початкової позиції, потрібно виконати кілька простих дій:

 • Обережно зніміть кришку з танка.
 • Злегка поверніть поплавковий важіль праворуч або ліву сторону.
 • Якщо ця дія не дозволяла досягти бажаного результату, вертикальний важіль зсув.

Невдачі в каналізаційному механізмі

Коли вода біжить з туалету, необхідно перевірити здоров’я санітарної арматури. Невдачі у своїй роботі можуть з’являтися через знос або будь-який механічний поломку.

 • Перекривайте воду і спостерігайте потік.
 • Якщо це зупинилося, то проблема полягає в неправильному регулюванні поплавку.
 • Якщо потік не був усунений, то перевірте дренажний клапан.
 • При наявності штангу або бляшки виконуйте чищення танків.

Вода тече до переповнення

Така несправність відбувається в результаті корозії або поломки болту, кріплення резервуара з туалетом. Ремонт сантехніки можна замінити, замінюючи пошкоджені кріплення новими. Якщо вода в туалеті не зупинялася, вам доведеться повністю розбиратися танк.

 • Перекриття водопровідних труб.
 • Демозувати танк.
 • Болти, що з’єднують цей шматок будівництва з туалетом.
 • Акуратно розбирайте і видалити всі компоненти водовідведення.
 • Пошкоджені гумові прокладки замінюють нові.
 • Подібні дії здійснюються з болтами.
 • Збирайте пристрій у зворотному порядку.
READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Чудова прихильність груш

Ця деталь дизайну виконана з гуми. Вона відіграє роль мембрани, виконуючи функцію відкриття та закриття дренажного отвору. Груша, як і будь-який гумовий продукт, при контакті з водою, швидко стає крихким і менш еластичним. Через це він перестає виконувати свої функції.

Усуньте проблему, яку можна замінити грушою. Робіть це таким чином:

Тимчасово позбутися від витоків, вам потрібно прикріпити будь-який вантаж до груші (наприклад, гайка), яка буде натискати частину до сідла.

Від’їзд

Така проблема виникає після промивання, коли вода тече в туалет протягом декількох хвилин. Поступово струмка вишукана, і після наповнення танка повністю зникає. Якщо ви залишите цю ситуацію без уваги, вам доведеться витрачати додаткові гроші на воду, а покупка деталей, зіпсована ним.

Такі дії допоможуть виправити розбивання:

 • Відкрийте танкову кришку та проводять перевірку всіх частин дизайну.
 • При необхідності зніміть плаваюч і демонтажу каналізаційного механізму.
 • Знайшов невеликий дефект, ремонтувати або замінити пошкоджену частину.
 • Виконайте агрегат пристрою.

Носити гумову печатку

Якщо вода з танка тече в туалет, то перше, що вам потрібно перевірити, – це гумова печатка. Це важлива частина відключення підкріплення і часто переживає підвищені навантаження. Вони, разом з рідким середовищем, призводять до втрати герметичності.

Неможливо відновити печатку, тому майстер повинен буде придбати нову гуму і покласти його на місце пошкодженого.

Затримка клапана

Є ситуації, коли вода з танка не приходить до туалету. Причиною цієї несправності є розбиття запобіжного клапана. Це може не тільки перекривати доступ до води, але також створювати витоки.

 • Відкрийте резервуар і ретельно розбирайте механізм дренажу. Якщо можна виконати цю роботу, не видаляючи жодних деталей, то необхідно скористатися.
 • Видаліть запобіжний клапан і ретельно промитий водою.
 • За допомогою старої зубної щітки кистіть його від бляшки та різних малих домішок.
 • Встановіть елемент до колишнього місця та збирайте пристрій.
 • Якщо після всіх дій залишається проблема, потім виконуйте заміну дренажного клапана.

Тріщини

Коли з’являється розтріскування, це буде досить складно відремонтувати туалет. Добре справлятися з роботою, ви повинні виконувати кілька операцій.

 • На краях тріщин пробурених отворів.
 • За допомогою кутової шліфувальної машини, внутрішня частина дефекту очищається.
 • Епоксидна смола застосовується до пошкодженої ділянки.
 • Залиште туалет до 6-8 годин.
 • Після зазначеного часу, перевірка тріснутого стану.
 • При необхідності повторно покривайте його з таким же композицією.

Якщо вода постійно працює в туалеті, то вам не потрібно негайно взяти телефон і викликати сантехніку. Краще приділяти невелику увагу проблемі і спробувати виправити його своїми руками. Такий підхід заощадить гроші та набуває цінних навичок, які будуть корисними в житті.

Пунктуальність є важливою якістю для будь-якої людини. Зрештою, точно, як це пунктуальний, показує

Специфічний запах риби дуже стійкий і неприємний. У процесі приготування, це, безумовно, проявляється

Специфічний запах риби дуже стійкий і неприємний. У процесі приготування, це, безумовно, проявляється

Бігаюча вода в туалеті, що робити
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS