Будинок на кулях, ніж закрити дно

Як і що закрити базу будинку або ванну на гвинтових палях

Закрийте безшумна гвинтова база.

Всі приводить полум’я привіт привіт.Я пройшов через різні варіанти Saber, в результаті я зупинився на таких.Притулок екструзії та закриття його з ацедом. На вершині aceida можна вставити що-небудь або просто пофарбувати його.І так, на етапах.Копання траншею глибини 30-70 см залежно від того, наскільки пурпурним грунтом. У нас глина MEL1971, тому я копаю 50 см (недостатньо для більшої сили).

Ми засинаємо з піском, ми тягнемо. Добре, ви також можете пролити.

Свіжий ящик. У моєму випадку ця дошка становить 40×150 попередньо обробленого камінця

Верхня дошка приходить уздовж вершини паль і закріпіть самолюбним, безпосередньо до обкладинки будинку, нижча паралельна йому над рівнем землі сантиметрів на 5 за найнижчою точкою.

Оскільки купи якось говорять або залишають вертикальну, місця перехрестя з нижньою дошкою налаштовуються, щоб бути з вершиною, які вони були в одній площині.

Нижня дошка була опущена з плюшевою стрічкою знизу і на вершині купи, плюс до верхньої дошки.Крім того, до обв’язування, екструдований полістиолстер (я взяв 50 мм з вибраною кварталом) і зверху ACSID 6 мм.”Пиріг” у комплекті не менше 5 см нижче рівня землі.AceID вирізати з плиткою різак. Провів пару разів на лінійку і зламав край дошки.Збирається розрізати шліфувальну машину, але багато пилу, те, що він переконаний, щоб спробувати різак, і виявився правильним.”Пиріг” дещо з витісненням кожного шару нижче, щоб глескачі міцно зіткнулися з кінцями.

Стрілки заморожені. Я успішно вийшов з діаметром коронки рівної дволідної пляшки аквамінералу

Влітку я думаю, що ще декоративні сітки, щоб кожен не піднімався.Ну, на вершині кріплення “торт”. У моєму випадку полиця 150 мм.

Я не мав часу робити все на вихідні, як кажуть, я намагався, що я думав (що робити), щоб у цьому випадку протягом тижня думати про те, як робити, якщо щось піде не так, але все вийшло добре. Наступні вихідні я думаю, що голуб периметр.

READ  Як зробити стіл на кухню з власними руками

Як і який матеріал закрити купу фундамент за межами

Фонд житлового або нежитлового будинку призначений для важливого та відповідального завдання – будівництво системи підтримки, яка зберігає дизайн будинку. Тому фундамент вимагає жорсткості та сили. При побудові будівлі на слабкості або затоплених грунтів ситуація змінюється. І розробник слід змінити конструкцію фундаменту, щоб зв’язати його до щільних і жорстких шарів, які розташовані на пристойній глибині з поверхні. Я повинен побудувати купу фундаменту.

З усією своєю надійністю та силою, це схоже на купу як тендітний дизайн, і будинок схожий на “хата на ногах диванів”. Нічого не можна зробити з нашим візуальним сприйняттям. Але коли ця фундамент закривається ззовні, ніхто не буде здогадатися, що палі та будинок стоїть на них, забиті до них:

Матеріали обробки навісних

Для обробки бетонної бази застосовуються різні декоративні панелі. Який з них краще використовувати – розглянути далі в статті.

Сайдинг

Сайдинг на основі найпоширенішого оздоблювального матеріалу для фундаменту. Популярність пов’язана з недорогою, високою механічною міцністю, вологостійкістю та краплями температури. Біологічне знищення (цвіль, гниття, пошкодження комах) Такий підвал не загрожує. Крім того, існує широкий спектр сайдинг-забарвлення – від простих монофонічних варіантів до панелей, що імітують натуральний камінь.

Пластикові панелі

Виготовлені з різних полімерів – пінополістиролу, пінополіуретанова піна та ін. Відрізняється від багатства кольорів, текстур і форм. Крім того, одночасно відіграє роль ізоляції.

Пластик досить сильний, імунітет до атмосферних та біологічних впливів, відноситься до економічної обробки. Однак панелі виглядають менш привабливими порівняно з сайдингом.

Професор

Такі металеві аркуші прості при обробці, міцні, стійкі до вологи та температурних крапель. Встановіть їх не менш просто, ніж інші оздоблювальні матеріали. Єдиним недоліком є ​​вучковість сферу застосування. Святкувати фундамент професійного підлоги можна тільки поєднуватися лише з деякими типами обробки стін. Наприклад, така база не підходить для дерев’яного будинку.

Ви також можете шити підземні та дешеві матеріали – шиферні або CSP-листи, покриті пофарбованою штукатуркою.

Сайдинг встановлення з власними руками

Кожна панель сайдинга прикріплена принаймні 5 гвинтів. Між смужками є 2-3 мм проміжки. Облицювання монтується без напруги, оскільки матеріал розширюється або стискається на 6-7 мм. Під дією температур. Кріплення встановлюються під прямим кутом до стіни.

READ  Як свердлити раковину з штучного каменю

Замість самонарізаних гвинтів, оцинковані нігті застосовуються довжиною 3-4 см. З широкою капелюшкою. Нігті забиті не до зупинки: 1,5 мм залишається між капелюхом і сайдингом. Очищення захищає панель від пошкодження під час термічного розширення.

Трюк будівельників: одно-термальна монета вставляється між шапкою та сайдингом – формується оптимальний зворотний зв’язок.

Повна основа будинку є монолітні, естетичні, гладко перетворюючись на грунт, ізольована, захищена від вологи та конденсату. Оздоблення конкретної підвальної бази дозволяє досягти вищезазначених характеристик.

Стрічковий фундамент

Спочатку копати траншею до підошви фундаменту. Його ширина становить 80-100 см, оскільки ізоляція сцени виконується одночасно. Якщо основа проковтнутого типу, то перші 40 см глибоко в траншею копається до ширини сцени, а потім його можна зробити, щоб зберегти його з шириною 50 см.

Якщо будинок будується деякий час тому, тріщини можуть з’явитися на бетоні. Вони розмазають сумішшю цементу з конструкційним клеєм, якщо тріщини невеликі. Більша шкода, близька до цементного розчину.

Наступним кроком є ​​гідроізоляція. Для цього поверхня фундаментної стрічки покрита бітумною мастикою, на якій наклеєний каучук. Листи прикріпіть вуса, шви додатково помічені мастика. Нанесіть більш сучасні рулонні матеріали, такі як самоклеюча прокатна гідроізоляція.

Після цього клеєна ізоляція. Незважаючи на те, що часто часто прикріплюються до дюджетів, краще віддавати перевагу клею або рідких нігтів – вони не заважають цілісності листів. Як ізолювати стрічковий фундамент пінополістирольної піни, подивіться на

Суглоби між листами воювали з рідкою піною.

Після монтажу ізоляції геотекстиль приклеєні до нього. Це зменшить ефект забруднення на теплоізоляційний шар.

Далі траншею засинає до рівня сцени. Пісок і маленький подрібнений камінь лежав у шарі 0,15-0,2 м, подушка ретельно затягується. Цей шар захищатиме перерву від навантажень, що виникає при русі грунту. На вершині лежать шар щільної ізоляції. Той же polex підходить завдяки стійкості компресійних навантажень. Бетон виливають зверху, він може додатково змістити його з сіткою.

Увага! Щоб зменшити ефект морозного, шар ізоляції розташований на рівні фундаменту. Найбільш ефективне поєднання ізоляції з положенням до рівня стін у поєднанні з ізоляцією кабіни на єдиному рівні

Теплий або не потепління?

Рекомендації фахівців у герметизації підвалу підвалу від гвинтових палів містять вказівку на необхідність її ізоляції. Давайте спробуємо уточнити це питання, щоб розробники могли прийняти правильне рішення. Оскільки неможливо виїхати без вентиляції під землею, то ізоляція основи не вирішує до кінця його завдання.

READ  Як зробити сходи в гараж підвалу

Другий розгляд проти ізоляції полягає в тому, що холодний будинок не тільки через вентиляційні отвори, але і з грунту. Тому, витрачаючи на теплоізоляцію основи, ми не вирішуємо головне завдання – захист підлоги від холоду.

Найбільш раціональний варіант – високоякісна ізоляція простору між нижньою кришкою рамки носія та верхнього шару зовнішньої обробки. Це реалізується просто: шляхом покладання мінваті або еко-будинків у клітинах між балками.

Як закрити пільно-гвинтовий фундамент

Гвинтові купи є продуктом нових технологій, різноманітних стовпчиків, які є незамінними при побудові слабких грунтів. Ця технологія дозволяє дістатися до стабільних грунтових шарів без додаткових витрат обладнання та матеріалів. Палі вважаються оптимальним фундаментом для приватного будівництва. Надійні, безпечні, найбільш сприятливі підтримує, створюють просте та швидке будівництво фундаменту. Можна зробити це через кілька днів, у будь-якій погоді, в будь-який час року, а опорні структури встановлюються негайно.

Які переваги закінчення?

На додаток до того, що маніпуляції дозволяють створити повний, естетичний вигляд всієї будівлі, він також варто відзначити на деяких інших перевагах закінчення:

  • Можна кілька разів збільшити теплоізоляцію всього будинку, що означає, що взимку вона завжди буде тепло в кімнаті;
  • запобігає накопиченню опадів під будівлю;
  • усуває можливість проникнення під підлогою будинку тварин середнього та великого розміру.

Звичайно, ці фактори відіграють важливу роль, тому багато власників приватних будинків та пентхаусів вважають за краще виконувати роботу цього плану.

Розглянемо матеріали, які мають відношення до використання Фонду.

Бетонна основа

Бетон не боїться вологи, має достатню міцність, тому ідеально підходить для будівництва бази. Дефект. потрібна додаткова обробка.

Розглянемо, як закрити гвинтові палі з конкретним підвалом:

  • Ми виконуємо фундамент як під цеглою;
  • Гідроізоляція нитки двох шарів каучукова;
  • Встановіть опалубку, вставте арматуючу сітку;
  • Налийте основу і покрийте гідроізоляційний шар.
Будинок на кулях, ніж закрити дно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS