Цегла для прикраси стін у квартирі

Основні правила при декоруванні стін під цеглу в квартирі

Головні принципи застосування цегляної кладки в оформленні інтер’єру дуже прості. Фахівці стверджують, що цегла доповнює дизайн красою, комфортом, але тільки якщо вона використовується в оптимальних кількостях. При ігноруванні такої поради, житловий простір стане холодним, позбавленим домашнього затишку.

цегла, стін

Іноді цією обробкою захищають поверхню від впливу вологи та інших факторів.

Цегляна кладка із гіпсової штукатурки! Найдешевший варіант! Усі етапи

Основні правила оформлення декоративної цегляної стіни у квартирі:

Оздоблення стін під цеглу застосовується практично скрізь: офіси, кафе, дачі, приватні будинки та квартири.

 • може бути випущений цим будівельним матеріалом або створювати імітацію різних архітектурних елементів, наприклад, арки, вікон, розділів, колон, декоративних вибухів;

Не грає ролі розмір приміщення, тому що вибір матеріалу для такого оздоблення великий – від фарбування до застосування плитки.

Ці матеріали мають легку вагу, тому при оздоблюванні поверхні вона не буде вилучена шляхом оздоблювального матеріалу.

Цегляна робота може бути бездоганним фоном для картин, фотографій. Щоб створити правильну атмосферу, рекомендується приділяти особливу увагу вибору гармонійного кольору, художньої концепції.

Декоративна цегла на стіні не втратила свою актуальність.

Цікавий! Ідеальний приклад. Настінний декор білої цегли з вражаючим додаванням. Ці елементи можуть бути яскравими та веселими гаммами, що використовуються в деяких поверхні. Цей варіант стане чудовою різноманітністю скандинавської дизайнерської концепції. Тут одночасно поєднувати світ і виразні ноти.

Для реалізації цієї сміливої ​​ідеї знадобиться імітаційний декоративний оздоблювальний матеріал.

Особливості укладання

Як ми вже говорили, цілком можна організувати стіну приміщення з декоративною цеглиною, не вдаючись до допомоги фахівцям. При цьому необхідно ознайомитись із деякими важливими моментами:

Цеглини можна укладати лише на вирівняну поверхню, попередньо зачищену та оброблену ґрунтовим розчином.

READ  Штукатурка на стены вместо обоев

Щоб малюнок вийшов рівним, під час укладання використовують будівельний рівень, який дозволяє точно виставити елементи.

Кладка декоративної цегли передбачає його монтаж за допомогою спеціального клею, який потрібно готувати згідно з інструкцією.

СТІНА ПІД ЦЕГЛА В ІНТЕР’ЄРІ. НАВІЩО? МІНУСИ, ПРО ЯКИХ ВИ НЕ ЗНАЛИ. ПОГЛЯД З ІНШОЇ СТОРОНИ.

Якщо як матеріал використовується плитка під цеглу, необхідно попередньо розкласти її на підлозі і сформувати малюнок так, щоб однакові фрагменти знаходилися на відстані.

Через добу після укладання можна приступати до обробки швів.

Рекомендації щодо покращення інтер’єру

Дизайнерських ідей щодо оновлення інтер’єру багато. Оформити кімнату можна так:

 • Зонування. Оформлення частини приміщення: кухні, вітальні і т.д. д. Оздоблення великих площ (стін усієї кімнати) слід робити тільки у великих приміщеннях з високою стелею. Краще віддати перевагу світлим тонам, наприклад, білий колір.
 • На тлі цегляних стін чудово виглядає телевізор, полиці, картини, годинник оригінального дизайну, шафи відкритого типу з посудом.
 • Кутова обробка (вхідний зал, вітальня). Це зміцнює стіну і одночасно надає кутам оригінального вигляду.
 • Виступаючі конструкції у вигляді колон вигідно виглядають після обробки під цеглу.
 • Віконні отвори також з успіхом декоруються під цеглу.
 • На балконі або лоджії фрагменти цегляної кладки виглядають оригінально разом із видом з вікна.

Щоб не зробити помилку в правильності обраного декору, треба серйозно і задумливо йти, оскільки будь-яка помилка може вплинути на інтер’єр. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, ви можете зв’язатися з фахівцями, які доведе свої ідеї до життя та порадити найкраще рішення.

Антична цегла плитка

Це рішення для поціновувачів, які мріють про справжній старовинний продукт і хочуть максимально наблизитися до ефекту старої стіни. Сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів є чимало компаній, які займаються продажем та укладанням плитки з цегли, отриманої при розборі старовинних будівель.

Акуратно нарізана старовинна цегла має стандартну товщину клінкеру близько 1,5 см. Виглядає він справді приголомшливо! Кожен «шматочок» готового виробу відрізняється від решти, і це той ефект, який нам потрібен.

Це варіант для людей, які бажають отримати справжній матеріал для створення максимально правдивого інтер’єру. Мінімальна товщина виробу майже не зменшує площу приміщення, і при цьому немає потреби хвилюватися за підвищене навантаження на несучі конструкції будівлі.

READ  Оздоблення стін з газованого бетону гіпсокартону

Як дуже дешево зробити ІМІТАЦІЮ ЦЕГЛИ з плиткового клею

При укладанні плитки із старовинної цегли виключіть сумніви у професіоналізмі майстра плиточника. Тут вирішальну роль грає грамотне виконання шовного з’єднання, що імітує розчин між елементами облицювання!

Створити видимість цегляної стіни за допомогою штукатурки можна навіть своїми руками, а виглядатиме стильно і дорого.

Оформити подібним чином можна одну або всі стіни в приміщенні, виділити частину стіни або арочну нішу. Головне. витримувати відстань між швами, як у справжньому цегельній роботі.

Використання будівельних панелей

Панелі можна віднести до лідерів серед цегляного декору. Вони відрізняються підвищеною силою та водостійкістю. Будівельні панелі вже давно використовуються як зовнішнє оздоблення, а сьогодні вони знайшли своє застосування і для внутрішніх оформлень. Робляться такі матеріали на основі пластику, а це означає, що їм не страшна ні цвіль, ні пил, ні іржа. Крім того, панелі мають хорошу опірність до лужних і кислотних впливів, що дозволяє використовувати їх на кухні.

Серед основних позитивних якостей будівельних панелей можна виділити:

 • елементарність монтажу;
 • невелика вага;
 • можливість забезпечити додаткову звукову ізоляцію;
 • презентабельний вигляд;
 • доступну вартість.

До негативних моментів можна віднести те, що деякі моделі потребують встановлення додаткової решетування, тому така обробка може відібрати певну кількість простору. Але більшість панелей можна розташувати одразу на стіні. Панелі, оформлені під виглядом цегли, можна розташувати і вертикально і горизонтально. Від типу розташування залежатиме остаточний вид обробки. Монтаж відбувається із застосуванням цвяхів, шурупів або шурупів.

Декоративний матеріал включає в себе незалежний замок на кожному окремому елементі, тому, якщо деяка панель пошкоджена, його можна замінити без демонтажу всієї обробки.

На

Оздоблення стіни під цеглу: 5 хитрощів, кілька технік та приклади

В ідеалі це виглядає так: стіну очищають від штукатурки, під нею виявляють чудову цегляну кладку, її злегка упорядковують, покривають матовим лаком — і ось інтер’єр став теплим, загадковим і дуже стильним. Насправді, якщо ви вирішите зробити це в міській квартирі, неможливо припустити, що ви знайдете під верхній шар фарби та обробки. благородну цеглу або бетон, прохід і дірки, що ведуть до сусідів. Чому б не спробувати лише зробити вигляд, що одна зі стін — з цегли? Це просто, є кілька цікавих способів, а результат вас здивує.

READ  Як розбити шпалери на стіні криві

Завдяки сучасним технологіям цифрового друку, виробники шпалер навчилися імітувати головне — текстуру цегли та особливий ритм кладки. Цеглини навіть можуть бути шорсткими на дотик і виглядати вищербленими, що тріснули під впливом погоди та часу. Товщина стіни при цьому не зміниться на сантиметр. Проблема одна. обсяг і нерівну поверхню шпалери зобразити повністю достовірно не зможуть. Але якщо не розглядати інтер’єр з лупою, ефект чудовий. До того ж це найвигідніший за витратами сил варіант.

Отже, якщо стоїть завдання зобразити нерівну поверхню цегляної стіни, але використовувати при цьому матеріал дещо м’який і легкий, ніж обпалена глина, то нам несподівано приходить пінопласт. Так ми називаємо клас матеріалів із спінених пластичних мас, до них відноситься і пінополістирол, наприклад. Простіше сказати так: знайти його можна у великих коробках з-під меблів та побутової техніки, він захищає її від пошкоджень. Інший варіант. стельові панелі, гладкіші і щільніші, менш пухкі. Все просто: вирізаємо цеглу, закріплюємо за допомогою клею для плитки, обробляємо наждачним папером, щоб надати текстуру, і фарбуємо в бажаний колір.

Наша думка:

— Розмір блоку краще зробити максимально наближеним до реальних стандартних параметрів червоної цеглини — це 240 на 115 міліметрів. Зазор між цеглою залиште невеликий, 1-1,2 міліметра. його можна пофарбувати в інший тон. Перед фарбуванням стіни витягніть пінові світлові акрилові, щоб підкреслити текстуру. А у фіналі спробуйте зістарити поверхню за допомогою крейди або плям розведеною водою білої фарби.

Цегла для прикраси стін у квартирі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS