Чи можна монтувати гіпсокартон без профілів

Як встановити гіпсокартон на кадрі з профілю

До стіни, обрізаний GCL протягом тривалого часу без скарг, необхідно спостерігати всю технологію роботи з матеріалом. Взагалі, прикріплення гіпсокартону на кадрі досить складно, і якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще довірити цю роботу професіоналам.

Як монтувати профіль під гіпсокартон

Спочатку потрібно з’ясувати, як виправити профіль для стіни. Для того, щоб виправити основні елементи, потрібно дотримуватися цієї послідовності дій:

 • На підлозі підлоги та стіни записали профіль профілю
 • ЛЮБКА знижується, а на ньому на стелі прикріплюється інший гід
 • З профілів бренду PS зібраний кут, який прикріплений до задньої частини елемента кадрів
 • Отриманий елемент кадру вставляється в посібники та прикріплені самореклама
 • З обох сторін для міцних стійких профілів зміцнюються суспензіями

Тепер про те, який саме самолюбство – це виправити профіль до стіни: найкраще зайняти довгі аксесуари, не менше 150 мм. Відстань між двома такими самоорганізацією не повинна перевищувати 20 см.

Нюанси гіпсокартону цегельної стіни

Цегла має ряд специфічних особливостей, які необхідно враховувати, коли цегляна стіна обрізана гіпсокартоном:

Якщо, при фіксації листа, вони потраплять у шви, потім вони не будуть тривати довго.Клейова композиція на основі клею при контакті з цементним розчином не матиме необхідної адгезії через велику різницю у складі розчину та клею. У результаті штукатурка клей буде стиснутим.

На поверхні цегляної стіни часто конденсат, особливо якщо він тонкий. Волога дуже сильно впливає на гіпсокартон. У цьому випадку для кріплення необхідно використовувати монтажну піну та самонарізуючий гвинт.

Можна безпечно забезпечити аркуш гіпсокартону на поверхні цегли двома способами:

 • Налийте монтувальну піну на невеликій відстані, яка залишається між поверхнею стіни та гіпсокартону.
 • Нанесіть піну безпосередньо до Glk, а потім клей його до стіни. Ця опція є більш переважною, оскільки можна перевірити кількість монтажної піни, яка наноситься на поверхню листа. У той же час необхідно використовувати піну з найменшим коефіцієнтом розширення, призначеним для роботи з розширеним полістиролом.

Як вирівняти стіну з гіпсокартоном без профілів

Фіксація HCl за допомогою самовідданості та монтажу піни:

 • У аркуші гіпсокардії роблять від 9 до 12 отворів.
 • Точки розміщення отворів переносяться на грубу поверхню.
 • Поряд з просвердленими отворами склеєні дрібними шматочками пінопласту, яка буде служити амортизаторами в процесі кріплення листа.
 • Попередньо пробурені отвори в стіні керуються пластиковими дюбелями.
 • Після цього лист міцно закріплений самолюбством. Пилки повинні бути з широкою капелюхом, інакше вам потрібно покласти шайбу під капелюхом.
 • У процесі встановлення потрібно постійно перевірити аркуш вертикаль, використовуючи перелану та рівень.
 • З місць прикріплення, 1-2 см відступає з самооцінками, після чого пробують отвори для монтування піни.
 • У пробурених отворах вводять піну в невеликих порціях. Слід пам’ятати, що піна має майно, щоб розширити кілька разів.

Після того, як піна повністю висушена, гвинти можуть бути скручені. Замість цього, ми гвила звичайні гвинтові гвинти для гіпсокартону, трохи “потонули”, а капелюхи.

Технологія плюсів і мінус

Метал або дерев’яний дозенет полегшує встановлення будівельного та оздоблювального матеріалу на горизонтальній поверхні. Вирівнювання стелі з Glcs безболісно проходить для просторів, стін яких перевищують 2,6 м. У невеликому корпусі, параметри часто не перевищують 2,5 м. Після встановлення гіпсокартону на коробці кімната стає незручною і близькою.

READ  Монтажний гамак для йоги до стелі

Безрамні технології – відповідний варіант для крихітних кімнат. GLK прикріпіть не до ящика, але відразу до стелі. Такий дизайн над головою займає не більше 2 см корисної області. Висота крапель від товщини будівельного та оздоблювального листа та кріплення (самого зразків, розчину). Після установки поверхня покрита шпаклівкою, пофарбовані або склеєні шпалери.

Якщо ви встановлюєте гіпсокартон на стелі без кадру, то вам не потрібно витрачати час монтажу та правильні частини зрізу. Власник не повинен купити:

Безкаркасна технологія установки, придатна для гладких стелі. Якщо на розділі є кривизна висоти 4 см і більше, потім гіпсокартону неможливо встановити без підготовки. Поверхня доведеться ретельно вирівняти, перевіряючи параметри за рівнем або маяками.

Безбарвний спосіб виключає створення багаторівневих стелі. Відсутність вільних порожнин під матеріалом не дозволяє витрачати звукоізоляцію або ізолювати зону. У простому дизайні неможливо приховати проводки або толерантні лампи до нового місця.

Гіпсокартон без рамки не повинен бути встановлений у приміщеннях з проблемним мікрокліматом. Навіть водонепроникні GLC, коли склеювання не витримує вологі умови у ванній кімнаті. Забороняється використовувати метод домовленості для горизонтальних поверхонь у неочищених приміщеннях.

Гіпсокартон на стелі встановлений за допомогою спеціального розчину або самонарізаних гвинтів. Так що будівельні та оздоблювальні аркуші не зникли під власною вагою, вам потрібно правильно обчислити навантаження. Для масового розподілу часто потрібно відмовитися від основних частин, розділяючи матеріал для 3-4 частин або збільшуючи кількість кріплень.

Підходять клею

Поверхня з пористою структурою важко закріпити звичайними рішеннями. Композиції повинні бути щільно з’єднуватися двома матеріалами і витримують значні навантаження. Розглянемо 4 популярні варіанти для фіксації.

Knauf perlviks

Спеціальний закріплений клей на основі Albasad при роботі з гіпсокартоном. Рішення має чудову адгезію, тому вона використовується без додаткових кріплень. Плюси матеріалу:

За мінусами, засоби включають тривалий період полімеризації – 7 днів. У той же час листи гіпсокартону можуть бути переміщені протягом 15 хвилин, потім корекція заборонена. Готовий розчин втрачає пластичність протягом півгодини. Інгредієнти змішуються з невеликими порціями, і робота виконуються якомога швидше.

Чи можна прямо до стіни

Встановлення рами дерев’яних рейків або металевого профілю також вимагає часу та визначеної кваліфікації, оскільки точність вимірювань тут дуже важлива. Незначні помилки в розрахунках важко виправити на інших етапах установки. Вартість кадру скорочує різницю в ціні між “мокрим” способом обробки та “сухого” штукатурки. Дерев’яні дошки дешевші, але їм потрібна додаткова обробка, і вони не завжди продаються.

Багато нових будівель, особливо в нових будівлях, де стіни є гладкими, виникає розумне питання: чи можна зробити без набуття дорогого кадру?

Монтажний туш

Встановлення рами дерев’яних рейків або металевого профілю також вимагає часу та визначеної кваліфікації, оскільки точність вимірювань тут дуже важлива. Незначні помилки в розрахунках важко виправити на інших етапах установки. Вартість кадру знижує різницю ціни між мокрою обробкою та сухою штукатуркою. Дерев’яні дошки дешевші, але їм потрібна додаткова обробка, і вони не завжди продаються.

Багато нових будівель, особливо в нових будівлях, де стіни є гладкими, виникає розумне питання: чи можна зробити без набуття дорогого кадру?

READ  Змушує, чому він не теплий теплий підлогу

Вибір відповідного клею

Поверхня поверхні, на якій гіпсокартон фіксується без кадру, може бути різним. Таким чином, клейові композиції можуть бути використані різні. Умовно виділяють 3 варіанти поверхонь.

По-друге, монтаж на поверхні цегли.

По-третє, склеювання на такій стіні, де позначені багато порушень.

Клей композиція для гладкої поверхні

Природно, їх гладкість далеко від ідеалу, але не має сенсу вирівнювати такі поверхні. Напевно, потрібно буде встановити маяки з гіпсокартону (штукатурка). Зрештою, на поверхні можна виявити невеликий схил.

Якщо стіна відносно гладка або налаштована, гіпсова на ньому приєднана, використовуючи будь-який клей. Використовуються:

У той же час найбільш спрощений варіант вважається склеєним збіркою піни.

Обробка повністю навіть гладкої поверхні вимагатиме використання мастикової композиції. Ця маса клею доступна в продажу пластикових картриджів. Він стискається з гарматою (будівельний шприц).

Композиції на штукатурках, цементні основи виробляються в сухому вигляді. Вони вирощені водою, тільки після того, як це використовується як клей. У яких маса пропорцій буде розлучена, вона вказана на пакетах. Потрібно чітко дотримуватися рекомендацій виробників. Коли використовується така композиція, стінка трохи розпилюється спреєм з розпиленням стінкою.

Монтаж цегельної стіни

Потрібно досить часто вирівняти стіни цегляних стін. Цегляна робота може бути виконана плавно, ефективно. Потім встановлення GLC на цій стіні дещо відрізняється від техніки фіксації листів на рівній поверхні. Справа в тому, що на такій стіні завжди є нерівності, депресії, опуклі, шви між цеглинами, інші дефекти. Це означає, що клей на такій поверхні не може бути розподілений рівномірно. В результаті аркуш гіпсокартону буде прикріплений до стіни лише в окремих місцях, тобто ненадійний.

Потрібен особливий спосіб підготувати таку поверхню. Використовуйте сантехніку, визначте вертикальність стіни. Якщо відмінності виявляються 2 см, то підкладки виконані з гіпсокартових смуг 10-12 см. Ці гладкі смуги можуть бути закріплені або вертикально від підлоги до стелі або паралельно підлоги. Місце розташування буде залежати від місць, де виявлено нерівності. Призначені сегменти стають своєрідними маяками, з якими будуть додані листи.

Замість того, щоб навіть смуги, іноді доцільно використовувати прямокутні фрагменти. Вони вирізані з тієї ж гіпсокартону. Розмір 10 × 15 см. Вони застрягли на стіні, відходячи один від одного на 15-25 см. Немає чітких правил, поверхня вирівнюється залежно від необхідності.

Для подачі заявки на цегельну стіну, будь-який клей використовує. Однак для збереження та підвищення надійності вкладення рекомендується використовувати композиції на цементних, гіпсових основах. Але полімерна мастика потребує багато, це не економічний варіант. Монтажна піна також буде потрібна у великій кількості, однак, гарантоване надійне прикріплення навряд чи досягне успіху.

Рекомендується виправити листовий лист, закріплений на цегляному стіні, використовуючи не тільки клей, але і грибкові дюбелі.

Встановлення на нерівномірних поверхнях

Тут клей найкраще підходить у вигляді сухої суміші. Зрештою, це буде потрібно у великій кількості. Існує подібність між монтажним на поверхню з значними краплями та кріпленням гіпсокартону на цегельній роботі. Але в цьому випадку місця повинні бути встановлені не один шар прямокутного субстрату, але кілька. Таке вирівнювання вимагатиме довгої роботи. Потрібно буде чекати, поки кожен нещодавно встановлений шар субстрату повністю, після цього наступного.

Це займе дуже надійно, щоб виправити тканину до поверхні, якщо стіна крива. Потрібно застосувати дюбель, а також щільно заповнюють порожнечі, які утворюються між листовим листом та стіною. Потім краї зміцнюються особливо надійними.

У разі встановлення субстрати для вирівнювання стіни вони фіксуються за допомогою монтажу піни. Коли монтуються головні полотна, потрібно використовувати клей з сухого складу.

READ  Як видалити подряпини з лакованої підлоги

Монтаж гіпсокартону на стінах без кадру

Немає ремонту в наш час витрат без гіпсокартону. За допомогою цього матеріалу стіни постійно проливають, з нього зроблені різні конструкції, і вони розділені стелі. Як правило, для монтажу гіпсокартонних листів рама попередньо встановлена, на якій матеріал і виправлення. Однак все більше і більше людей прагнуть прикріпити гіпсокартон до стіни без профілю. З чим це пов’язано? Перш за все, бажання заощадити час, гроші та трудові ресурси.

Але чи можна готувати гіпсокартон прямо до стіни? Питання неоднозначне. Досвідчені майстри рекомендують встановити металеву або дерев’яну рамку, а потім закріпити гіпохімікати на ньому. Однак з правильною установкою можна встановити гіпсокартон на стінах без рами. Тим не менш, краще подумати про все кілька разів і, якщо рішення не має альтернативи розпочати бізнес, оскільки кріплення GLC без рамки є лише заради економії, може збільшити високі витрати у майбутньому. Carnate Gyrox Таким чином ви можете, наприклад, якщо ви відремонтуєте в невеликих кімнатах, таких як ванні кімнати, туалети, балкони, рамки викрадають дорогоцінну територію.

Один з екзотичних способів виправити гірокси без профілю, щоб закріпити його до монтування піни.

Переваги монтажу гіпсокартону без профілю

Безрамний спосіб прикріплення GLC на стіні виправдовує себе за певних обставин. Найпоширенішим і залученням обов’язкового використання безкаркасного методу кріплення є кривизна стін. Максимальне допустиме значення кривизни становить 5 см для всієї площини стіни, інакше видалити рівень за допомогою клейових композицій, і в той же час зберегти це навряд чи досягне успіху.

Вибираючи метод безкаркана, ви можете зберегти значно, але пам’ятайте, чим більше нерівності, тим більше адгезивна композиція буде потрібно

Отже, три причини, чому кріплення гіпсокартону без профілів корисно:

 • Цей метод буде істотно зберегти. Отже, купуючи всі необхідні елементи для металевої рамки, ви можете витратити п’ять разів більше, ніж придбання клейових композицій. Однак варто пам’ятати, що тим більше нерівності, тим більше клей потрібно буде вирівняти стіни.
 • Гіпс блискучий буде не стільки зменшення загальної площі приміщення, ніж установка GLCS на кадрі. Для порівняння: коли пристрій ящика (залежно від нерівності), довжина кожної стінки буде проведена приблизно 5 – 10 см, тоді як під час клеюного методу установки – у 2 – 3 рази менше, часто не більше 1 см.
 • Монтаж гіпсокартону безпосередньо до стіни може бути різними способами і для різних підстав. Неважливо, чи є вони капіталом, або це перегородки, цегла, рикушняк, пінобетон або газобетон, бетонні панелі або глиняні блоки. Це також не має значення, чи це дерев’яна база з дошки, бар або це Duncar, покритий гіпсом чи ні.

Вирівнювання стін гіпсокартону без профілю можливе незалежно від основного стану основи. Це може бути стара цегла, глиняна стіна, стара штукатурка, шпалери або фарба, частково скрипкована штукатурка і т.D. Природно, існують певні обмеження:

 • Великі мазки стін;
 • Висока вологість приміщення або прямий контакт GLC з водою (daezavlastychykiphtonton буде руйнуватися під постійним впливу вологи).
Чи можна монтувати гіпсокартон без профілів
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS