Чи можна монтувати карнизи на гіпсокартон

Кріпильні карнизи до штукатурних стін

Коли ремонт майже закінчився, він залишається досить трохи – дати завершений погляд на кімнату. Красивий і естетичний, щоб зробити це допоможе штор. Але для цього потрібно прикріпити до стін або стельових карнизів.

Сьогодні багато гіпсокартону використовуються як фінішний матеріал у своїх квартирах. Це дуже практичний матеріал, але він має одну дуже важливу особливість – це досить крихке. Саме тому, що ви можете повісити громіздкі та важкі предмети на стіні гіпсокартону лише за певними рекомендаціями.

Встановлення стельового карнизу до бетону перекривається

Купуйте карниз для кріплення стельових карнизів не надто складна, але якщо довжина продукту більше двох метрів, помічник потребує. На додаток до кріплень, вам потрібно лише свердла та викрутка з підходящим слотом.

Ось як подивитися встановлені стельові карнизи з шторами

Підготовка

Перш ніж приєднати стельові карнизи, потрібно витратити деяку підготовчу роботу. Перше, що ми робимо, це налаштувати довжину. Якщо все підходить вам – відмінно. Якщо вам потрібно вирізати надлишок – значить ножів. Тканина переважно на пластику, але також для металу також підходить. Якщо зібраний карниз, зніміть вилки та вимикає (якщо є), відрізайте надлишок, потім повертайтеся до місця – поворот, підключення.

Якщо отвори під кріпленням не пробурені на заводі, вам доведеться робити їх самостійно. Починаємо з розмітки. Місце, щоб відстань між суміжними гвинтами не було більше 50-60 см. Якщо є з’єднання, тут ви відступаєте від суглоба 5-10 см з обох сторін. Для кращого розподілу навантаження краще розмістити монтажні отвори в порядок перевірки.

Після поставлених знаків, монтажні отвори свердла в пластику. Використовуйте свердла, що в діаметрі дорівнює розміру кріплення. Більше небажаних, але менше також не добре – при скручуванні пластику, може тріснути.

Як виправити завісу на гіпсокартонній стелі без іпотеки

Навіть для одного ряду Карнас, краще розмістити отвори в порядку перевірки

Адже отвори готові, якщо карнизи є пристаними, зібрати всі частини. Ви не можете встановити декоративну смужку (якщо є). Вона буде втручатися тільки.

Як КП

У більшості квартир і у багатьох приватних будинках стеля – бетонна плита. Відповідно, свердла бере на себе бетон. Діаметр свердла повинен бути доставлений до розміру дюбеля. Далі діяти за планом:

 • Зібрані карнизи застосовуються до стелі, вирівнювання.
 • Простий олівець або маркер ми святкуємо місце прикріплення.
 • Свердла отворів, намагаючись отримати саме за ознаками. Глибина дорівнює довжині пластичної вставки. Щоб керувати ним легше, ви можете приклеїти смужку стрічки на свердла.
READ  Luca сходи в горищі роблять це самостійно

Тут, насправді, і все. Як зафіксувати стельовий карниз до перекриття бетону, якого ви знаєте. Якщо перекриття є дерев’яним, це ще простіше: немає необхідності попередньо встановити дюбелі. Зрештою, зазвичай використовуються типові гвинти дерева. У цьому випадку карнизи вирівняні і негайно поставляють самонарізані гвинти в монтажні отвори. Більш зручніше дотримуватися того ж порядку: вздовж країв і в центрі, а потім – як виявляється.

Як повісити карниз для штор на гіпсокартон: способи

Кріплення елементів декору для прикраси з GLC – це досить серйозна проблема, якщо ви не знаєте тонкощі цього виду роботи. Одним з цих питань, як висить карниз до гіпсокартону, ключ у фінальному дизайну номерів. Стандартні методи фіксації не підходять, через їх не функціональність. Але сам процес легко, варто лише вибрати кріплення та матеріали.

Яка кількість точок кріплення карнизу до стелі гіпсокартону?

Ця сума визначається відстані між точками вкладення та довжиною карнизу.

Відстань між точками прикріплення будь-яких стельових карнизів (пластик або профіль металевий) має бути не менше 50 см. (менш не економічно) і не більше 60 см. (Якщо більше, то карниз буде збережено).

Ця стандартна вимога підтримується всіма виробниками Carnier стельові.

У потрібних місцях отвору для кріплень, як правило, вже надаються. Отже, на типовому пластиковому канценліарі 240 см, є п’ять отворів без поворотних елементів. Кожен приєднаний (при необхідності) до кінця карнизу поворотний елемент має одне додаткове отвір.

Встановлення карнизу до стелі

Збирається встановити підвісний стелю гіпсокартону з карнизом, вам потрібно забезпечити заздалегідь про місця монтажу до нього. Вони, як правило, плануються на відстані приблизно 15-20 см від вікна, і як засіб посилення слід додатково встановлювати в рамках майбутньої стелі або дерев’яної іпотеки або металу з одного профілю стелі. Ви можете приєднати їх, використовуючи суспензії для монтажних довідників.

Але не все може бути передбачено. Припустимо, ви заздалегідь не дбали про зміцнення сайту підключення. Не відчаю! Нижче ми описуємо, як виправити пластиковий переклади без додаткових іпотечних кредитів.

Перед тим, як говорити про послідовність роботи, давайте поговоримо про кріплення, що використовуються для гіпсокартону:

 • Метелик Dowel – це кріпильний, що відрізняється від стандартного дюбеля, що при загвинчується в нього гвинт, для поверхні листа гіпсокартону виявляється корпус для дюбеля.
 • Дюбель-парасолька. Принцип своєї роботи повністю відповідає його ім’я – при загвинті гвинта, його тіло виявляється типом парасольки.

Метою використання таких дюбелів є одна – збільшити площу поверхні опори після встановлення.

READ  Чем заделывать швы в плитке

Примітка: Але, незважаючи на це, прикріплюючи карнизи для важких штор, краще з анкерними болтами.

Ви можете встановити їх після остаточної установки стелі картону з кулинами. У гіпсокардії вони виконують отвір, і через нього використовуючи пелюар, свердлити отвір у стелі в глибині 5 см, довжина якоря вибирається таким чином, щоб вона перекривала товщину підвісної стелі та одиницю.

Після того, як ми вирішили застереження, варто вирішити довжину майбутнього перекладу. Шини зазвичай продаються з довідниками (основний елемент дизайну) довжини розміру та підключення до них різних конфігурацій. Довжина шини не завжди збігається з необхідними нам, тому вони повинні обрізати навколо місця. Пластик, що використовується для їх виготовлення, легко застосовується до обробки, а для цих цілей він буде придатний для звичайного ножівка для металу або будь-якого іншого з прекрасним зубом. Розглянемо кожен етап детально:

 • Визначте довжину майбутнього продукту через розрахунок, який з повним розширенням завіси до крайніх позицій вони повинні відкрити відкриття вікна, як правило, ця відстань приймається дорівнює 30 см. Потім відрізаючи заготовку, яку ми потребуємо, встановіть вилку на його кінці, якщо він прямий, а фігурні елементи, якщо він вигнутий;
 • У центрі є отвори для кріплення стельових карнизів, кількість і їхній крок вибирається доцільно навантаження. Свердлильні отвори перші свердлить менший розмір, дорівнює розміру тіла кріплення, а потім більший діаметр до глибини капелюха;
 • На стелі, позначте центральну точку кріплення уздовж вже пробурених отворів на ньому на відстані 15-20 см від вікна. У цьому випадку необхідно враховувати, що дизайн розташований якомога більше відносно вікна;
 • На популярних свердлах отвір, застосуйте карнизи та зафіксуйте його одним із запропонованих методів;
 • Після цього, нарешті, вирівнюємо продукт паралельно до вікна, ми жалюгідні, доступні в комунальні, місця для зв’язку, і, нарешті, забезпечують продукт;
 • Тепер ви можете виправити тюль і штори. Слід мати на увазі, що гладкі складки на завісі можна отримати, розмістивши кільця на відстані 10 см один від одного.

Виконуючи все відповідно до вищезгаданої інструкції, ви можете легко закріпити карниз до підвісної стелі гіпсокартону.

Підготовка до роботи

Перед початком монтування карнизів до стіни або стелі, які покриті листами гіпсокартону, необхідно провести наступну підготовчу роботу:

 • Під час створення металевої рамки для стін ви можете побудувати дерев’яну деревину над відкриттям вікна заздалегідь. Це значно полегшить роботу в майбутньому;
 • Коли встановлено гіпсокартон, а всі обробні твори завершуються, повинна бути вибрана позиція продукту над відкриттям вікна;
 • Застосовуйте розмітку на гіпсокартон за місцем майбутнього кріплення за допомогою олівця та рівня будівництва. Для цього спочатку на однаковій відстані від вікна, на початку і в кінці відкриття, покладіть точки та підключіть їх за допомогою рівня;
READ  Балкон власними руками на першому поверсі

Зверніть увагу! Обов’язково скористайтеся рівнем макета, інакше карнизи будуть повісити кривий.

 • Якщо гора здійснюється на стіні, то вам потрібно відступити з краю вікна 30 см. Це допоможе візуально подовжити отвір. Хоча відстань допускається і 10-15 см.

Коли застосовується розмітка, ви можете запустити гору

Підготовчі роботи

Ніша під карнизом гіпсокартону в основному монтується одночасно при встановленні гіпсокартонної стелі. Він встановлюється в її карнизі або барі для штор. Візуально стеля не досягає основи (стіни), де знаходиться вікно. Схема встановлення прихованих карнизів у гіпсокардії ніші, але якщо є недостатня висота кімнати у квартирі, то дизайн гіпсокартону на стелі є невідповідним. У цьому випадку часто це робиться просто коробка для висвітлення по всій кімнаті на стелі або просто розділену гіпсокартону нішу для карнизу також підсвічування. Перш ніж почати створювати карніс з гіпсокартону, ви повинні знати розміри ніші під карниз. Ширина повинна бути такою, щоб штори та штори не присягають через невеликий простір, а також не лежав на підвіконні.

Якщо планується зависати на завісою, за допомогою 3 рядів (прозорий тюль, легкі завіси і над важкими легкими шторами), його слід собі уявити, наскільки це красиво буде, і чи буде він підійти до дизайну кімнат.

У відео, сказано про те, як збирати нішу для гіпсокарської ніші.

Розпакуючи карніс

Цей шматок упакований у декілька шарів щільного поліпропілену вакуум-термальним методом, тому ми оснащені гострим ножем і окремо окремо окремими пакетами з кріпленнями, кільцями, гачками, затискачами, декоративними консолями та т.D. Потім, на випущеній трубі (1), вони подряпали поліпропілен з ножем по всій довжині лінії шва та акуратно “зняття” труби. Спроба скоротити твердий поліпропілен, під яким є м’який полівінілхлоридний декоративний трубопровідний покрив, може призвести до його впливу металу.

Методи для кріплення карнизу до гіпсокартону

Кріплення елементів декору для прикраси з GLC – це досить серйозна проблема, якщо ви не знаєте тонкощі цього виду роботи. Одним з цих питань, як висить карниз до гіпсокартону, ключ у фінальному дизайну номерів. Стандартні методи фіксації не підходять, через їх не функціональність. Але сам процес легко, варто лише вибрати кріплення та матеріали.

Чи можна монтувати карнизи на гіпсокартон
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS