Чи можна наносити бетоноконтакт на фарбу

Виробники бетон-контакту.

На сучасному будівельному ринку можна зустріти велику кількість виробників ґрунтовки Бетон-контакт. Вартість її, як правило, варіюється від 10 за банку (6 кг.), але можуть зустрічатися і дорожче. Практично в будь-якому будівельному магазині можна знайти ґрунтовку бетоноконтакт. Найбільш популярним є продукт фірм Knauf, Старатели, Ceresit.

Грунтовка бетон-контакт поставляється у відрах по 3, 6, 20, 50 кг. Може бути нанесений роликом або щіткою. Після використання всі гладкі матеріали, що не вбирають, стануть придатними для нанесення на них штукатурки.

Виробники використовують приблизно таку ж формулу при приготуванні бетону контакту, тому властивості отриманого матеріалу приблизно однакові. Вологість, газова передача, зносостійкість. Також праймер має антисептичну властивість та пожежну безпеку.

У своїй роботі я використовую грунтовку Ceresit CT 19 не тому що вона краща за інших, а так як на момент придбання в наявності була тільки вона і цілком виправдала очікування. Після нанесення, виявляється гладкий і грубого рожевого шару.

Також у продажу є безліч інших ґрунтовок з подібними властивостями, тому вибір дійсно є.

Витрати бетоноконтактів різних марок. чи є різниця

Витрата бетоноконтакту від різних, будь-яких виробників залежить, по-перше, від таких якостей оброблюваної поверхні, як:

У таблиці 1 можна переглянути норми витрати бетоноконтакту для поверхонь різних структур.

Видно, що приблизно також витрачається будь-яка ґрунтовка на 1 м2.

Існує спосіб трохи зменшити споживання конкретного контакту для пористих поверхонь. попереднє просочення грунту глибокого проникнення та антисептику. По-друге, потрібно мати на увазі вплив розмірів частинок піску, керамзитової або мармурової крихти, що входять до складу:

 • бетоноконтакт із дрібнозернистим (0,3 мм) наповнювачем наносять тонким шаром;
 • Композиції з грубозернистими частинками (0,5-0,6 мм). товщі, приблизно 1,5. 2 рази більше.

По-третє, на витрати впливають особливості рецептури кожного конкретного виробника. Можна порівняти таблицю 2 середні значення витрат залежно від бренду конкретних контактів.

Як видно, різниця є, хоч не дуже велика.

Бетонний контакт за фарбою

Для точного визначення норми витрати використовується метод пробника:

 • зважується деяка кількість бетоноконтактного ґрунту та інструменту, яким він наноситиметься;
 • виділяються (з крейдою або клейкою стрічкою) квадратний метр поверхні і покритий ґрунтом до бажаної якості;
 • Решта розчину та інструмент зважують;
 • знаходиться різниця показань ваг. скільки становить норма витрати;
 • Отримана вартість просто помножена на загальну площу, яку потрібно лікувати.
READ  Чи можна обкласти дерев'яний будинок цеглою

Як нанести бетоноконтакт на побілку, гіпсову штукатурку, масляну фарбу і чим краще наносити на стіни

Серед різноманітності грунтових покриттів, конкретні контакти на білі води вважаються досить популярними. Матеріал відрізняється наявними витратами та вдосконаленими експлуатаційними характеристиками, а процес застосування не вимагає спеціальних навичок або пристроїв.

Обсяг бетонної аттективої

Поява конкретного контакту в арсеналі коштів на ремонтні роботи значно спростив роботу будівельників та фінікантів. Найчастіше ця композиція використовується як грунтовка для

 • стіни з бетону, цегли або сладокблок для збільшення можливостей зчеплення з обробними матеріалами;
 • гіпсокартону для зниження пористості;
 • наклеювання елементів з гладкою поверхнею на будь-які матеріали, в т.ч.C. глянцевий;
 • стелі перед побілкою;
 • Збереження оштукатурних місць для зимового періоду.

Застосування конкретних контактних основних правил

Початківці майстри в області ремонтно-будівельних робіт іноді запитують: чому на стіні (або стелі) не тримається обробка? Якщо, незважаючи на дотримання технології облицювання, відвалюється кахель, відокремлюються від стін шпалери, сиплеться штукатурка, то йдеться про погану адгезію (зчеплення) між ними та основою. В даний час конкретні контактні атаки, застосування яких вимагає певних знань, є ефективним способом запобігання такої проблеми.

Як правильно наносити бетоноконтакт

Використання «Бетоноконтакту» на поверхні, покритій фарбою для наступної штукатурки

Перед нанесенням рішення, все ще необхідно позбутися ненадійних розділів шару фарби, де він зберігає лише “чесні слова”. У деяких місцях легко летить, а в інших контактах з стіною буде дуже сильна. Основним завданням є досягнення найбільш гладкої та стійкої поверхні, подальшого ретельно очистити обсяг і може бути використаний для праймера. Рішення, як правило, має певний колір, він полегшує роботу майстра, який ідеально бачить неліковані ділянки. Ви можете застосувати грунт, як у одному шарі і два, залежно від ситуації. Вже через 3-4 години поверхня буде сухий і стане грубим, а через день, ви можете безпечно почати штукатурку.

можна, наносити, бетоноконтакт, фарбу

Стіна, поклавши на стіну

Використання «Бетоноконтакту» на поверхні

Полімерна суміш “конкретного контакту” за рахунок чудових технічних характеристик, адгезійних властивостей та високої адгезії отримали високий рейтинг і широко використовується в оздоблювальних робіт. Грунтовкою обробляють щільні, гладкі основи, що не вбирають вологу, наприклад, бетонні поверхні, цементні та гіпсові штукатурки, пінополістирольні плити та інші види поверхонь.

Бетоноконтакт на фарбу під шпаклівку

Хто хоч раз намагався нанести шпаклівку на стелю або стіни по водоемульсійній фарбі, той знає наскільки це трудомістке та марне заняття. Шпалева суміш погано пов’язана з пофарбованою поверхнею, утворює нерівномірне шар і після сушіння, він може обертатися. Попереднє нанесення ґрунтуючих рідин не вирішує подібної проблеми і не гарантує якості нанесеної шпаклівки. Conconokontact з його чудовими адгезивними властивостями, створює міцний проміжний крос-шар і забезпечує надійну “прилипання” розчин шпаклівки для пофарбованих поверхонь.

READ  Трек з бетону в пакетах робить це самостійно

Шпаклювання поверхонь на масляну фарбу

Гладкі поверхні, пофарбовані масляною фарбою, перед нанесенням ґрунтуючої суміші «Бетоноконтакт», необхідно ретельно підготувати:

 • Зняти деформовані шари фарби.
 • Контури знятих відшарування відшліфувати шліфувальною сіткою або наждачним папером.
 • Додатково обробити пофарбовану поверхню металевою щіткою.
 • Для ретельного знепилення старого масляного покриття рекомендується промити стіну водним мильним розчином з додаванням звичайного засобу для миття посуду або господарського мила.
 • Після промивання стіни отриманим розчином поверхню повторно очищають чистою водою кімнатної температури.
 • Після висихання пофарбована олійною фарбою поверхня готова до нанесення полімерної ґрунтувальної дисперсії.

Окремо хочеться вказати на такі дефекти, як волосяні та усадкові тріщини на поверхні стін. Перед нанесенням шпаклівки на такі місця приклеюється пластикова сітка. Якщо кількість тріщин незначна з невеликою глибиною деформації, то для цих цілей можна скористатися смугами армуючої сітки, яку ще багато хто називає «серпянкою». Поверхня з великою кількістю розкритих тріщин спочатку обробляється бетоноконтактом і повністю покривається сіткою армуючої. У результаті після шпаклювання виходить рівна і гладка поверхня.

Бетоноконтакт на фарбу під штукатурку

Часто ґрунтуючу суміш «Бетоноконтакт» використовують як підготовку перед нанесенням штукатурної суміші. Для кращого зчеплення поверхня з фарбою попередньо обробляється методом насічки. При цьому верхній шар, просочений складом фарбування, частково знімається до нижньої основи – штукатурки. Поверхня. пил і очищається пілінговою фарбою. Підготовлені стіни покривають складом, що грунтує, і після висихання нанесеного покриття можна приступати до нанесення штукатурної суміші.

Цей метод штукатурної поверхні рекомендується використовувати в тонкій шарі. Але якщо величина штукатурного шару перевищує стандартну товщину 15 мм, то в цьому випадку рекомендується застосовувати штукатурку на попередньо встановлену металеву основу, наприклад, гіпсокарту “Ritts”.

Нанесення бетоноконтакту на фарбу під плитку

Укладання облицювальної плитки на фарбовану фарбою поверхню сміливо можна назвати ризикованим заходом. Основна проблема полягає в невизначеній міцності фарби, адже старе пофарбоване покриття може з часом відшаруватись, а разом з нею відпаде укладена плитка. Щоб цього не сталося, рекомендується металевим шпателем максимально зачистити стіну від старої фарби.

Якщо стіни покриті масляними композиціями, рекомендується перед тим, як зіткнутися з стінами з плитками, щоб збільшити адгезію, щоб покрити максимальну грубу поверхню. Максимальний контакт плитки із забарвленими стінами досягається за рахунок проведення наступних заходів:

READ  Як закріпити штучний газон до бетону

Чи необхідно розглянути фарбу з стін!!! Бетонактонт

 • Знімаючи поверхню стін з шліфувальним папером або шліфувальником, оснащеним спеціальним дротним соплом.
 • Виконуючи на стінах виїмки зі старою сокирою з нетитним лезом, долотом або долотом.
 • Очищення поверхні від бруду і пилу. В окремих випадках для видалення жирних плям застосовується знежирення поверхні уайт-спіритом, сольвентом або технічним спиртом.
 • Промотація готової поверхні з полімерною дисперсією “Бетоноконтакт” з ретельним наповненням відкритого пор і виїмки.

Цей метод дозволяє збільшити проникну здатність розчину клеючої плитки та покращити міцність облицювання.

У випадку конкретного контакту як грунту для склеювання плитки на водяному покритті, слід враховувати кардинальні відмінності водної емульсії від масляної фарби. Справа в тому, що для фарбування стін з підвищеною вологістю або стиранням, з метою зниження водопроникності та збільшення міцності віддається перевага водоемульсійним складам з латексними добавками. Така поверхня більш гладка на дотик і відрізняється низькою поглинанням. В умовах обмеження проникнення повітря та підвищеної вологості, водоемульсійна фарба починає здуватися та міхуритися. З огляду на таку властивість немає сенсу наносити бетоноконтакт на таку проблемну поверхню і тим більше класти плитку.

Бетоноконтакт на фарбу під шпалери

В даний час оздоблення стін шпалерами знаходиться на піку популярності видів інтер’єрних робіт. Ця затребуваність обумовлена ​​двома факторами: різноманітним асортиментом шпалерних матеріалів та простотою укладанням, доступним для самостійної роботи.

Під час проведення ремонту часто виникає необхідність обклеювання стін шпалерами по масляній або водоемульсійній фарбі. Виникають сумніви: а чи взагалі можна кріпити шпалери до фарби і наскільки міцним буде таке покриття.

можна, наносити, бетоноконтакт, фарбу

Перед застосуванням бетоконтакту в якості ґрунтуючої суміші, важливо пам’ятати після покриття ґрунтовкою фактура стін стає злегка шорсткою і поверхня забарвлюється в рожевий відтінок. І якщо приклеїти гладкі та тонкі шпалери світлого відтінку безпосередньо на фарбу, покриту бетоноконтактом, можна отримати замість рівної гладкої поверхні пупірчасту структуру, обумовлену опуклими піщинками кварцового наповнювача. Крім того, крізь тонкі та світлі шпалери може проступати рожевий відтінок ґрунту.

Навіть на найгладших на вигляд пофарбованих стінах завжди можна виявити невеликі раковини та нерівності, які нівелюються кількома шарами шпаклівки.

Чи можна наносити бетоноконтакт на фарбу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS