Чи можна обкласти дерев’яний будинок цеглою

Переваги цегляного облицювання

Дерев’яний будинок обкласти цеглою хотіли б багато власників: цей оздоблювальний матеріал перевірено часом, його історія налічує тисячоліття. Якщо можна обкласти дерев’яний будинок цеглою, це означає, що він прослужить багато десятків років, і це не єдиний плюс такого матеріалу:

 • Цегла має тверду гладку поверхню, стійке до будь-яких погодних примх: не боїться дощу, вологість, граду, це абсолютно не страшно ультрафіолетове випромінювання та інші наслідки. На відміну від, наприклад, від сайдинга, цегляна робота не зашкодить навіть дуже сильний вітер, з його допомогою будівля може бути перетворена на справжню міцну фортецю.
 • Матеріал має непогані теплоізоляційні характеристики. Він не тільки сам добре утримує тепло та звуки, але й добре поєднується з будь-якими видами утеплювачів. За допомогою цього матеріалу будинку можна забезпечити багатошаровий захист, який дозволить суттєво збільшити енергоефективність.
 • Цей матеріал високо цінується на будівельному ринку, і його використання має статусне значення. Він зробить будинок солідним і розкішним на вигляд, це дозволить продемонструвати достаток та добробут господарів.

Чи можна дерев’яний будинок обкласти цеглою, і чи варто це робити? Таке питання виникає часто, тому що не всі готові приховати природну красу деревини за цегляною кладкою. Справді, нові брусові або зроблені з колод стіни виглядають дуже красиво, але з часом вони почнуть втрачати свій привабливий вигляд.

Чи є мінуси біля цегляного облицювання дерев’яних стін

Цей варіант не позбавлений певних недоліків:

 • Це буде необхідно вирішити проблему з посиленням фонду. Сайдинг або штукатурка важать набагато менше, а цегляна кладка вимагатиме обов’язкової заливки додаткової армованої смуги. Це і додаткові витрати, і час, який доведеться чекати до повного висихання основи будинку.
 • Висока вартість матеріалів. Для створення такого облицювання знадобиться придбати бетон, арматуру, руберойд для гідроізоляційного шару, сама облицювальна цегла, яка може значно відрізнятися про ціну.
 • Сама по собі робота зі створення кладки є довгою та трудомісткою. Бажано користуватися допомогою професіоналів, самостійно красиво і рівно укласти цеглу досить складно.

Усі недоліки значною мірою окупаються плюсами. Всі витрати на покупку матеріалів та утеплювача, а також на створення кладки дозволять створити міцне та дуже довговічне облицювання, яке надалі не доведеться міняти або ремонтувати. Знаючи, як обкласти дерев’яний будинок цеглою красиво, можна створити самий естетичний та оригінальний будинок.

READ  Що закрити з'єднання між плитами на стелі

Як і чому запустити дерев’яний будинок цегли

Дерев’яні будинки поступово темніють. Старея, стіни втрачають привабливість та захисні властивості. Витрати на опалення зростають, Comfort проживання відчутно знижується, з’являються протяги. Вихід із ситуації – обкласти цеглою дерев’яний будинок. Декоративна кладка послужить вітрозахистом, оновить вигляд фасаду та продовжить термін служби будівлі. Головне — врахувати нюанси, які допомагають уникнути проблем.

Особливості облицювання цеглою

Перед покупкою матеріалів і перейдіть безпосередньо до роботи, вам потрібно ознайомитись з усіма позитивними та негативними моментами такого закінчення, що ми нижчі і роблять. Отже, дерев’яний будинок обкладений цеглою – плюси та мінуси такого рішення:

 • Цегла. міцний матеріал, який не боїться впливу на навколишнє середовище.
 • Після обробки будинок набуває більш презентабельного вигляду. Причому у продажу є цегла різних кольорів, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські задумки.
 • Матеріал має звукоізоляційні властивості, а також добре теплі, так що після прикраси, будинок стає більш комфортним.
 • Тривалий термін експлуатації, що становить десятки років.
 • Висока ціна матеріалу.
 • Велика вага конструкції, внаслідок чого необхідно виконати додатковий фундамент, що збільшує витрати на обробку.
 • Процес стека є досить складним, і вимагає суворого дотримання виконання робіт.

Порада! Багато домашніх майстрів у процесі ремонту будинку роблять і його перепланування, що призводить до часто зацікавлених у форумах, як поставити цеглу на дерев’яну підлогу, щоб побудувати розділ. Однак фахівці з ряду причин не рекомендують це, навіть якщо дошки підлоги досить сильні.

Вимоги до конструкції будівлі

Це один з найважчих видів оздоблення фасаду. При цьому навіть частину його маси не можна перенести на дерев’яний будинок, але не через перевищення допустимих навантажень на зруб, а тому, що зовнішня сторона дерев’яної стіни повинна залишатися вентильованою. Таким чином, від будівлі вимагається досить широкого виступу цоколя для розміщення облицювання і, при необхідності, теплоізоляції, а також можливість влаштування гнучких зв’язків.

Щодо виступу фундаменту, він обов’язково повинен мати ширину не менше 110 мм за умови використання облицювальної цегли з мінімальною товщиною 65 мм і забезпеченням мінімально допустимого невентильованого зазору в 40 мм. Армуючий каркас повинен розташовуватися таким чином, щоб зовнішні прути розташовувалися із захисним шаром 50-60 мм.

Допускається влаштування Г-подібного фундаменту при габариті козирка по вертикалі не менше 250 мм. Якщо вимоги до фундаменту не були передбачені для будівництва будинку, відкриття зовнішньої стінки основи траншеї навколо периметру, подушку, установка опалубки та посилення ширини, принаймні, 150 мм і глибина 500 мм. Посилення армується сіткою з 10 мм ребристих лозин з осередком 200х200 мм. Якщо немає можливості жорсткого зв’язування з фундаментом будинку, ви можете відкинути незалежну стрічку від 300 мм шириною та глибиною щонайменше 600 мм, тоді як армування виконується прямокутною рамкою підкріплення 12 мм класу II.

READ  Як виправити дужки до побудови Stpler

Вимога на гнучкі зв’язки укладається при приготуванні поверхні стіни. Повинні позбутися від старого зовнішнього оформлення стіни.

У ситуації, коли будинок вже експлуатувався протягом більше 10 років на відкритому повітрі, рекомендується видалення лакофарбового покриття, повторне просочення біозахисним засобом та нанесення обмазувальної гідроізоляції. Додатково відзначаємо важливість пристрою гідроізоляції між фундаментом та облицюванням. Для цих цілей зручно використовувати газовані бетонні блоки, тим самим імітуючи високу базу кам’яних будівель та забезпечуючи додатковий захист пахової корони.

Оздоблення будинку цеглою. Оздоблення фасаду будинку цеглою: особливості

Найчастіше забудовник, вирішивши облицьувати будинок цеглою, керується банальною «хочу». Впускається з уваги маса моментів, що безпосередньо впливають на експлуатаційні характеристики та термін служби такого фасаду, найважливіший з яких – проект.

Фасади цегляних будівель.

Матеріал фасаду повинен продумуватись ще на стадії проектування будинку, а не залишатися «на потім».

Дерев’яний будинок. цегла. Читаємо Опис!!! Слизька решетування. Вікна. Як це працює

Якщо ви нехтуєте цим правилом, після будівництва “коробки” є цілий букет з проблем. З’ясовується, що ширини фундаменту недостатньо для спирання облицювальної цегли.до. господар ще на етапі будівництва вирішив додатково утеплити стіни. Фасад будівлі з лицьової цегли (а вона має велику вагу) перевищує несучу здатність основи та міцність фундаменту, в результаті кладка тріскається.

Робітники не знають, як правильно зв’язати цегляний фасад із несучими стінами. Як завжди, роблять це «по-своєму» і «як простіше», використовуючи як зв’язки металеву або склопластикову сітку, тонкі смужки оцинковки і т.д.д.

Тому, щоб не вносити корективи та виправлення під час будівництва, що неминуче призводить до додаткових матеріальних витрат, керуємося такими декількома правилами:

Облицювання будинку цеглою під прут.(У Валери в Тарановому 2014)

 • Цегляний фасад слід розглядати у нерозривному зв’язку з матеріалом несучих стін, видом фасадного утеплювача (якщо він є), архітектурою будинку та його дизайном.
 • Цегляний фасад сприймає значне вітрове навантаження, яке потім, через спеціальні зв’язки, має передаватися на несучі стіни. Т.Е. Система виникає: підшипник стінового фасаду.
 • Термін служби цього типу фасаду, а також всі його структурні елементи: з’єднання, ізоляція та т.D., Повинні відповідати термін служби підшипникових стін будинку. Т.Е елементи системи: підшипник стінового фасаду повинен бути збалансованим.

Дерев’яна кімната з цеглиною

Якщо, звичайно, кажучи, фасад повинен бути видом на 50-60 років, а посилання або теплоізоляція втратили свої властивості після 10-15 років, це призведе до необхідності капіталу та дорогого ремонту. Виконувати його, без демонтажу або часткової розбирання, це неможливо.

READ  Утеплення холодного горища у приватному будинку

Набір нюансів, а для кожного елемента цегляної фасадної системи ви можете написати окрему статтю. Отже, будуть відповідати на наступні відповіді на найпоширеніші проблеми фасаду, що виникають з початківців, на прикладі газобетону та дім Брусаде.

Плюси та мінуси дерев’яного будинку фанерованого цегляною кладкою

Дерев’яний будинок, обкладений цеглою, має свої позитивні та негативні характеристики. До переліку його переваг та переваг внесено:

 • зниження рівня пожежної небезпеки та ризику швидкого загоряння;
 • отримання економії коштів через досягнення ефекту тепло- та енергозбереження;
 • забезпечення ефективного захисту дерев’яних стінок від впливу негативних природних факторів;
 • можливість продовження терміну експлуатації будинку без проведення капітальних ремонтів протягом тривалого періоду часу.

До негативних моментів прийняття рішення обкласти дерев’яний будинок цеглою відноситься складність комбінування різних за всіма характеристиками матеріалів, необхідність створення вентильованого облицювання та посилення фундаменту, а також виключення жорстких зв’язків між основними та додатковими стінами.

Підбираємо матеріал

Щоб обкласти дерев’яний будинок цеглою без зайвих переживань, потрібно вибрати матеріал і порахувати необхідну його кількість. Види цегли для кладки стін:

 • Силікат. дешевий за ціною, але важка збільшить навантаження на фундамент. Він також є слабкою морозою.
 • Hyperpressed. у виробництві глини додається вапна. Зовнішня сторона цегли часто виготовляється під диким каменем.
 • Керамічна дуже гігроскопічна. Цегляна структура пористих. У порах отримує вологість, в холоді воно замерзає і руйнує цеглу.
 • Клінкер цінність найдорожча. Відрізняється від вищезгаданої, найкращої якості та морозостійкості.

Кількість цегли можна розглядати наступним чином:

 • Дізнайтеся обличчя обличчя цегли. Для цього вам потрібна довжина цегли, щоб помножити до висоти.
 • 1кв.М. розділені на цегельну область.
 • Відійдіть від отриманого числа 15% на шви.
 • В результаті ми отримуємо кількість цегли на 1 кв. м.
 • Отриманий номер помножується на загальну площу стін.
 • Від результату віднімаємо 10% на віконні та дверні отвори.
 • Зрештою, ми отримали кількість цегли потрібна для обкладання будинку.

Бажано уважно витрачати всі розрахунки, щоб підкладка не зупиниться у найцікавішому місці. Уявіть, що до кінця кладки не вистачить 200 цеглин. У такі моменти, знайти точно таку цеглу, може бути важким завданням. А обкладка будинку з цегли різного відтінку, навряд чи, матиме пристойний вигляд.

Чи можна обкласти дерев’яний будинок цеглою
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS