Чи можна покласти ламінат для ламінату

Перш за все, вам потрібно вирішити, на якій поверхні можна ламінувати.

Також, якщо ви плануєте покласти ламінат на кухні, у коридорі або на плиті, грубої поверхні повинна бути найбільш важкою.

Таким чином, щоб зрозуміти, чи можна покласти ламінат на ламінаті, вам потрібно ретельно вивчити старе покриття за вказаними вище параметрами.

Якщо старий ламінат відносно хороший стан, а її поверхня плоска, то її нанесене нове покриття, хоча робить шар з субстрату. Підкладка краще використовувати пробку, ідеально 6 мм товщиною, і краще виправити його до старого покриття з клеєм.

У неопаленому приміщенні краще не використовувати таке покриття, т.до. З часом він швидко погіршиться. Тому для котеджу або балкону (лоджія) краще вибрати лінолеум або килим або просто покриття килимового покриття.

Якщо старий підлогу нерівномірно, то перед тим, як покласти нове покриття, потрібно виправити цей недолік.

Ламінат на старий лінолеум

Лінолеум, як правило, складніше, т.до. У більшості випадків його держава гірше. Але якщо лінолеум лежить на плоскій бетонній підлозі, стяжка виконана у всіх правилах, а не її поверхня немає проблемних областей (отворів, розрізаних скибочок і т.D.), потім допускається ламінат для лінолеуму.

Якщо під лінолеумом сипучого сексу, то ми також рекомендуємо пробковий субстрат перед ним. Відгуки показує, що без підкладки поверхня стає менш стабільною, тому краще не нехтувати цією порадою.

Фактично, ламінат може бути поставлений на практично будь-яке гладке та довговічне покриття, будь то конкретні стяжки, дерев’яну підлогу, паркет, добре зв’язані дошки та т.D. У більшості випадків краще зробити додатковий субстрат, щоб вирівняти найменші порушення.

Ніде немає рекомендацій, про конкретне проектування покриття для ламінату, тому головне – дотримуватися правил своєї сили зрошення.

Теплий підлогу і ламінат

Багато хто звичайно дивується, якщо можна покласти ламінат на теплий підлогу. Багато фахівців з скептицизмом стосуються таких тем, але ми поспішаємо повідомити, що це покриття цілком можна покласти на теплоізоляційну систему підлоги, як на її електричній версії, так і на воді.

Правда, у цьому випадку варто розглянути деякі нюанси:

 • Ламінат для теплого підлоги повинен бути обраний особливим, відзначений тим, що він підходить для систем теплих підлог. Такі сорти покриттів відрізняються збільшенням екологічної доброзичливості та складу панельного.
 • Для більш ефективної роботи нагріву, у підставі, необхідно покласти ізоляцію, як інферентон або термофол, так що тепло не спускається.
 • Проект підлоги найкраще виготовляється з фанери або товстої пластини DVP на відстані від деревних барів. На бетонній підлозі або стяжці, ламінат краще не лягти, т.до. Бетон добре поглинає тепло.

Переваги та недоліки процедури

Щоб прийняти рішення про те, чи знімати старий ламінат, щоб встановити новий, необхідно підходити з усією серйозною, оскільки рівень комфорту вашого життя після ремонту залежить від нього. Важливо ретельно зважити всі плюси і мінуси, оцінюють можливі заощадження та можливі втрати.

READ  Яка вода моляться віником для ванни

Основні аргументи “для” такі:

 • Немає необхідності розібрати старий підлогу, який сам по собі є дуже трудомістким процесом. Це усуває вас від додаткової неприємної та важкої роботи, від гірського сміття та бруду в квартирі, від необхідності організувати видалення старого ламінату на полігон.
 • Це значно економить час, необхідний для ремонту, оскільки процес розбирання, описаний вище, може тривати від одного до декількох днів залежно від площі кімнати.
 • Вам потрібні менші зусилля та навички, тому що покласти сучасний ламінат незалежно навіть без спеціальних навичок, які не можна сказати про демонтаж. Крім того, аналіз підлоги фізично важче, ніж його установка.
 • Встановлення нового покриття на вершині старого допоможе заощадити значну суму грошей, які можуть знадобитися безпосередньо на роботі з вилучення підлоги, а також на його експорт, очищення та вирівнювання поверхні.
 • Чим більше шарів покриття – краща звукоізоляція та теплоізоляція. Старий гендер у цьому випадку буде служити вільним і не вимагає встановлення ізоляційного шару.

Незважаючи на таку велику кількість переваг технології, існують аргументи проти “:

 • Навіть якщо, розглядаючи старий підлогу, ви оцінили його, як підходить для прокладання нових, деформації нового ламінату можливі після певного періоду експлуатації. Він може почати запобіжник, скрипу, можуть з’явитися прогалини або невдачі.
 • Потрібно серйозно аналізувати стан старого ламінату, який є складним процесом, який не завжди може виконувати професіонал.
 • Зрозуміло, що при закладі нового поверху на старій, висота кімнати зменшиться. Звичайно, ця зміна навряд чи буде помітною, але це може призвести до проблем з відкриттям та закриттям старих дверей.

Якщо ви зацікавлені, чому ламінат скрипи під час ходьби і що можна зробити, прочитайте цю статтю.

Про те, який тип ламінату краще з виготовленням або без, читати тут.

Недоліки цього ремонту

Звичайно, є досить кілька недоліків, але вони повинні бути дуже значними і повинні бути враховані. Звичайно, основним недоліком полягає в тому, що при оцінці якості буде пропущена важлива деталь, або взагалі, вся діагностика не буде здійснюватися, виявлені значні проблеми, але лише після прокладання нового покриття.

Угоди, тріщини та великі прогалини між парковними дошками потрібно загострити

Це особливо критичне, коли старе покриття починає падати і гнити. У цьому випадку вам потрібно повністю видалити новий ламінат, розібрати базу та зменшити його знову. Як результат, ви отримуєте непотрібний час або засіб для повторного встановлення та демонтажу старого покриття.

Чи можна покласти ламінат для ламінату? Як поставити? Що стримати? Де стек?

Якщо паркет у хорошому стані, це може бути досить легким і швидко відновлено, що буде коштувати дешевше встановлення нового покриття.

Чи можна знизити новий ламінат на старому ламінаті

Ламінована дошка сьогодні є найпопулярнішим матеріалом. Це пов’язано з кількома факторами. Перш за все, він має привабливий вигляд. За своїм малюнком та текстурою, ламінована дошка може нагадувати дерево або інші матеріали (наприклад, плитка). І цінова політика набагато нижча, ніж дерева.

Завдяки використанню всіх сортів просочення створюється вологостійкий ламінат. Ця підлога може бути вирішена в приміщеннях з високою вологістю. Варто також відзначити високі показники зносостійкості. Операційний період декоративного покриття перевищує 15 років.

Але разом з усіма перевагами можна відзначити деякі недоліки. Цей будівельний матеріал нестабільний для вологи. Тому воно не повинно бути занадто ревними під час вологого очищення. Досить популярне глянцеве декоративне покриття. Але після прибирання є розлучення.

Крім того, установка ламінату виконується на абсолютно гладкій поверхні. Тому проект підлоги повинен бути вирівняний. І як бути, якщо є старе покриття на підлозі, демонтаж якого я не хочу виконувати. Як доречно на вершині, щоб закласти нову ламіновану дошку?

READ  Утеплення стелі тирсою в приватному будинку

Теоретично, звичайно, ви можете все. Але питання полягає в тому, наскільки доречно. Експерти однозначні в тому, що ламінована дошка може безпечно досягти на вершині паркету, вологостійкої фанерної аркушів та дерев’яних дощок. Варто повідомити, що стан проекту поверх повинен бути досконалим.

Недійсна наявність гнилі дощок або фанеру з очевидними дефектами. По суті, ламінована дошка, здавалося б, не сильно відрізняється від перелічених покриттів. Вказує на те, що нове покриття може бути укладене на вершину старого?

Чому не можна лікувати новим ламінатом на старій

Як поставити ламінат на підлогу? Як я можу перетворити будь-яку кімнату? Звичайно, у нього ремонт. Сьогодні ми подивимося, як поставити ламінат власними руками, і які помилки слід уникати, якщо у вас вже є ламінат.

Потрібно прийняти рішення щодо типу зовнішнього продукту, який ви хочете придбати. Оскільки для різних приміщень необхідно використовувати абсолютно різні типи ламінату.

Чому не можна лікувати новим ламінатом на старій

Доброго дня. Ми переїхали до іншої квартири, а ламінат ламінат був закладений на підлогу, здається не старий, але у деяких місцях з’явилися тріщини та невеликі невдачі. Під ним є поліетиленовий шар, основа дерев’яних дощок на відстані встановлені на бетонній плиті. У нас є шумні діти, активні, тому я купив новий ламінований клас 32 класу та звукоізоляційний субстрат швидкого кроку одностороння. Я хочу покласти ламінат для старого ламінату. Я назвав декілька майстрів, але думки були розділені: деякі кажуть, що ви можете обійтися без демонтажу, інші наполягають на видаленню старого покриття. Як найкраще зробити ламінат на верхній частині існуючого, або знову видалити і утворювати підлогу знову. Нова стяжка не ставить на фінанси, а квартира невелика, у нас немає місця для переміщення.

Стильний ламінат Label: Що це таке

Встановлення багатошарового покриття підлоги в декількох приміщеннях з однією мережею, без розривів або скорочень у дверях (незалежно від їх ширини), називається “кладкою без порогів”. Призначення цієї технології є декоративним, що використовується для розробки квартир або будинків для створення ефекту єдиного простору, не виділяючи спеціальні зони.

Я озвучив відомий факт: не виробник багатошарових покриттів рекомендує проводити безперервну установку обробки матеріалу підлоги в декількох приміщеннях. Це пов’язано, перш за все, з фізичними параметрами ламінованого паркету. Будучи похідною від дерева, вона характеризується такою властивістю як зміна лінійних розмірів з краплями температури та вологості.

Ми наводимо приклад для кращого розуміння процесів. У дощовому осінньому періоді збільшується індикатор вологості повітря. Оскільки ламінат має певний індекс поглинання води (від 4 до 18%, залежно від щільності та якості пластини), він поступово розширює ці відсотки в лінійних умовах. І вздовж дошки збільшується більше, ніж через. Периметр периметру проміжків з поперечним перерізом 0,8-1 см дозволяють компенсувати цю експансію, підлогу залишається гладким і твердим, без надушуваних і скрипних ділянок.

READ  Як видалити жовті плями у ванній кімнаті

Освіта слотів між дошками через порушення правил укладання.

Взимку, в середині опалювального періоду ми спостерігаємо зворотну реакцію. Ламінат, відносно кажучи, висихає, трохи зменшується за розміром через зменшення відносної вологості повітря. Якщо укладання здійснюється з порушенням технології, то прогалини з’являються між ремінцями, замки розтягуються та ослаблені, перестаючи виконувати свої функції.

Однією з умов для належного укладання є утворення своєрідних деформаційних швів, які відрізати певну частину полотна від решти підлоги. Відповідно до інструкцій, гранична площа для безперервної збірки не повинна перевищувати 48-100 м 2. Наприклад, для продуктів бельгійських та німецьких фабрик, максимально допустимі параметри твердого підлоги – 10×10 м. Це означає, що кожні десять встановлених лічильників шириною, а довжина повинна залишити розрив компенсуючи від сезонних коливань геометричного розміру ламінату. Для підлоги, вироблених російськими заводами, ці параметри значно менше – не більше 8×6 м.

Як з’ясувати точні розміри області, в межах якого кладка ламінату без порогів по всій студійній квартирі або з широкими арочними отворами? У інструкціях, які надруковані на вкладиші для кожної пачки підлоги, ви знайдете весь пакет необхідної інформації, включаючи максимально допустиму область Інтернету, вологість основи тощо.

Укладання ламінату без порогів у отворах.

Підсумовуємо: виробники проти такого явища, як укладання ламінату без порогів. Це пов’язано з ризиком пошкодження підлоги через сезонні коливання у розмірі, поява крутих, скрипу, прогалин та інших дефектів. Однак професійні майстри ретельно обчислюють можливості і досить успішно реалізують безшовні технології підлоги.

Монтаж на бетонній основі

Коли бетонна основа – це ізоляція, необхідно перевірити якість підлоги і, при необхідності, усунути всі нерівності та тріщини.

Якщо якість поверхні не викликає скарг, його слід очистити від будівельних відходів, пилу та лікування грунтових глибоких проникень.

Якщо робота виконується на перекриття першого або підвалу в будинку з підвалом, перед тим, як покласти кріплення, основою є краща ущільнення з поліетиленовою плівкою. Смуги плівки складаються вусами, шви прикріплюють будівельний скотч.

Наступні складені листи ізоляції. Пластини монтуються з зміщенням шва, не менше 1/3 боків листа. Поверхня кріплення покрита плівкою, розміщується арматурна сітка, а стяжка виливається під покриттям покриття.

У цьому випадку ви можете включити пристрій покриття теплих підлог, які слід закріплювати на армуючу сітку. Дізнайтеся більше про закріплення кріплення на бетонному стяжку, побачимо це

Верхній шар плівки покритий 15 см у стінах на стінах і відбирається демпферною стрічкою. Це робиться для того, щоб створити незалежність верхнього підігрітого декоративного шару з бетонної бази.

Укладання ламінату на старе покриття

Ремонт – це необхідний процес заміщення старих покриттів та обробки варіантів для нових. Приходить час і необхідність клеюючи нові шпалери або зберігати нову підлогу.

У зв’язку з цим він завжди виникає, чи варто рухатися старі шпалери, незалежно від того, чи можна покласти ламінат для ламінату, який вже стертий і має поганий погляд, щоб заощадити час. Все залежить від стану старого покриття.

Чи можна покласти ламінат для ламінату
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS