Чи можна поширувати ванну всередині фанери

Найкращі матеріали, ніж можна розділити стінами у пральній ванні – це дерево-полімерні композити (ДПК), а також термомомодоліфіковане дерево (ТМД). Щоб закінчити попередній банер, будь-яка деревина підходить, оскільки температура в цій кімнаті нижче, ніж у паровій кімнаті.

Березові дошки найчастіше вибирають з листяних порід. Рекомендуйте будівельники використовувати Аспес або ліпа, рідше вільха (підкладка з вільхи). Серед недоліків підкладки з Осини – вона добре поглинає вологу, яка, в принципі, шкідливо для дерева. З іншого боку, Аспес допомагає видалити старі пар з парою.

Ванна кімната та миття

У цих приміщеннях немає дуже високих температур, хоча вологість також висока, як у парі. Вибір обробки у ванній кімнаті та обшиті більш широкі. Любителі процедур ванни рекомендують використовувати природну сировину для таких кімнат – дерева або каменю. Серед дерева, соснові веде – це доступний матеріал, однак, з довгим використанням він темноє.

Дизайн приклад Profstroplotnik.Ро

Пластик прийнятний, оскільки немає високої температури, і він добре рухає добре. Для душу ви можете використовувати звичайну плитку.

Процес обробки власними руками

Протягом дня до початку роботи рекомендується використовувати всі матеріали у ванну, яка буде використовуватися в процесі обробки. Це повинно бути зроблено для того, щоб матеріал “акліматизований” до кімнатної температури.

Основні елементи оформлення інтер’єру:

Не обов’язково обмежуючись ванною, а також відокремити стіни вашого будинку. Як це зробити, читайте тут.

Вимоги до встановлення Doom

Гідро- та теплоізоляційні стінки пару

Для випарізоляції найчастіше використовується алюмінієва фольга, а також спінені полімерні матеріали (поліпропілен). Перевага полімерних матеріалів полягає в тому, що вони мають як парові, так і теплоізоляційні якості.

Ці матеріали ламіновані фольгою, не тільки сприяють збереженню високих температур у паровій кімнаті, але також виступають проти накопичення вогкості та появи гриба.

  • До стінки бару прикріплюється ізоляція (мінеральна вата найкраще підходить для цих цілей).
  • Шар фольга обманював ізоляцію.
  • Встановіть загибель (необхідно створити повітряний шар між підкладкою та шаром фольги).

Встановлення кліпції

Більш придатними та більш сучасними засобами є Kleimers – дужки, які не пошкоджують поверхню стінки при встановленні, оскільки це не утворює отвори в ньому. Це так званий прихований кріплення.

Слід відомо, що є Kleimers різних видів, залежно від того, які матеріали вони призначені для кріплення.

Крок за кроком Керівництво Як насолоджуватися стінами та стелею з плесканням на відеоінструкції:

Чи можна поширувати ванну всередині фанери

Тільки екологічно чисті, природні матеріали повинні бути використані для завершення приміщень ванни або сауни. Але коли справа доходить до мийного відділу, важлива стабільність матеріалу до вологи. Вода під час прання може потрапити на стіни, стелю і вибираючи неправильний матеріал, ремонт повинен буде робити принаймні один раз на три місяці. Оздоблення внутрішнього декору в ванні, матеріал та його особливості, навчаються та вибирають з читачами.

Промивання у ванні можна закінчити з різними матеріалами.

Що ще підходить для матеріалів

Найчастіше використовуються засоби обробки котушного простору ванної кімнати – це дерево. Найчастіше панелі з таких порід, як Аспен або Лінден. Справа в тому, що вони містять менше смоли, ніж хвойна деревина. Завдяки цим панелям зросла звукоізоляційна та термостійкість, а також значно зменшують теплопровідність матеріалу.

READ  Як видалити клей з штукатурки з шкірою

Крім того, перший час смоли в облицюванні матеріалу може розплавити при високих температурах і забезпечити незручності.

Також необхідно обробляти стелю в приміщенні з антисептичними композиціями, щоб уникнути утворення форми та гриб, небезпечного для здоров’я людини.

Матеріал парополяції можна використовувати щільну плівку з поліетилену або алюмінієвої фольги. З сучасних видів оздоблення, будівельні магазини пропонують Poomlex або izospan. Ось вибір тільки для власників.

Серед іншого, простір стелі повинен бути ізольований. Є багато пристойних варіантів.

Варіанти ізоляції

Після того, як всі проекти виконуються роботи, ви можете приступити до внутрішнього оформлення. Що можна побачити стелю у ванні? Для парової кімнати вам потрібно використовувати тільки дерево. Номер відпочинку та прання можна закінчити іншими матеріалами, але традиційно використовуються дерев’яні рейки.Кожен з представлених лісів має свої переваги та недоліки. Перед покупкою будівельних матеріалів краще ознайомитись з параметрами кожного з них.

Дерево породи для обробки стелі у ванні буде іншим не тільки з кольором, але і за ціною. Неможливо чітко сказати, яке дерево буде найбільш оптимальним – все залежить від фінансових можливостей та особистих уподобань.

Те, що вам не потрібно мити ванну в пару?

З інших губ відрізняється благородним білим відтінком, який не буде темним протягом усього терміну служби акумулятора. Це ідеально підходить не тільки для парової кімнати, але і всю ванну. З переваг ви можете відзначити відсутність запахів навіть при високій температурі та низькій теплопровідності.

Покриття стелі в ванні липи з листям повинна бути здійснена лише після попередньої обробки поверхонь з антисептичними композиціями. Інструменти можна попередньо оброблятися протигрибковим розчином, т. до. Ліпа сприяє утворенню цвіль та грибків без обробки спеціальних композицій. Ліпа легко обробляти і встановлювати.

Дерево кольорові шляхетні білі, тонка волокна. Дерево легко обробляється – це навіть може бути вигин, не боїться, що він зламається. Крім того, для обробки осики з спеціальними композиціями не потрібно, т. до. Він менш сприйнятливий до гниття.Відмінною особливістю осика є помірна сушка, дерево триватиме жодного десятка років, не буде тріснути і збереже чудовий вид на термін служби.

Модрина

Модх відрізняє високу міцність і стійкість до теплового та механічного впливу. Порода не піддається гниттям і впливу комах через смолу. Не боячись високих температур і вологості. Через постійне вплив вологи, тільки сильніше, чудовий варіант для тих, хто не знає, як закрити стелю у ванні.

Сировина може бути використана не тільки для завершення стелі в пару та шайбі, але й для стелі у ванній кімнаті. Колір деревини біля модрини червоно-червоний, структура дерева однорідна, у додатковій обробці не потрібно.

Дошки для стелі у ванні з дуба найбільш міцна, мають низьку теплову провідність і не бояться вологи. Протягом усього терміну служби вона не деформується і не змінює колір. Вуд має оригінальну текстуру та різноманітні відтінки.

З недоліків можна відзначити високу вартість та високу вагу. Дубові ванни сьогодні є рідкістю, але вони похваляють їх довговічність. Дубовий дерево ідеально підходить для стелі в пральну ванну, матеріал не боїться вологи.

З кедрового кедра ви можете не тільки будувати черговий стелю у ванні, але також стримати його зсередини. Якщо вирішено використовувати хвойну породу дерева, кедр є найбільш оптимальним варіантом. Колір дерева має різноманітні відтінки, починаючи від світлого бежевого до темної кави.З переваг, ви можете відзначити високу стійкість до вологи та підвищеної температури, довговічності для використання.

Для запобігання утворенню цвілі та грибку, деревина повинна бути оброблена антисептичними композиціями.Від недоліків – висока вартість і здатність виділяти смолу. Але його можна вирішити шляхом обробки спеціального просочення. Вибір смоли може пройти самостійно після декількох років використання ванни.

READ  Як свердлити стільницю з штучного каменю

Дерев’яна підкладка завжди дозволяє зробити кімнату з затишним і комфортним, що робить мінімальні зусилля. Але час не стоїть, виробники будівельних та оздоблювальних матеріалів почали виробляти новий продукт – імітація бару.

У своїй зовнішній вигляд він схожий на звичайну підкладку великих розмірів, після встановлення якого було створено враження, що дизайн складається з деревини. Елементи виготовляються з Linden, Cedar, March, Pines та інших деревних порід, має свою власну класифікацію. Для декору інтер’єру потрібно використовувати терміни товщини не більше 21 мм товщиною.

Імітація бару прикріплюється до абсолютно гладкої поверхні або на дерев’яному розрізі. Що дістатися до ванни на стелі? Найкраще для цього, що для цього придатна імітація бару линча, після того, як фіксація якої поверхня може бути оброблена захисними композиціями. Ширина профілю можна вибрати на свій розсуд – матеріал представлений у різних варіаціях. Закріпіть імітацію деревини легко, без додаткових навичок.

Розрахунок висоти стелі для пари

Розміри ванни залежать від розміру всіх його функціональних приміщень: пар, пральна машина, до банкірів, відпочинку та технічні зони. При розрахунку відстані від підлоги до стелі важливо враховувати дизайн та експлуатаційні особливості кожної кімнати.

При проектуванні висоти пари, тип внутрішнього мікроклімату, який створюється під час нагрівання кімнати.

Pirogie microclimate

Відмінною особливістю мікроклімату є накопичення нагрітих повітряних мас і пари хмари під стелею. У цьому випадку мінімальна допустима відстань від голівки відвідувача до поверхні стелі повинна бути 65 см, оптимальна – 85 см. Це захистить голову від перегріву, але це дозволить легко отримати гарячу пару повітряну мітлу.

За відсутності висоти на підлозі та середньому, людське зростання в 180 см, допустима відстань від підлоги до стелі знаходиться в діапазоні від 235 до 260 см.

Умовний мікроклімат

У паровій кімнаті з кондиціонованим мікрокліматом важливо організувати вільну амплітуду зразка за допомогою мітла при виконанні процедур охорони здоров’я. Що має бути висота пароплавників у цьому випадку? Оптимальний діапазон висот від 210 до 225 см.

Щоб запобігти можливим витоку пари при роботі з ванною взимку, довжина дверей повинна бути 160 см, що досить незручно для високих людей. Щоб вирішити цю проблему, стеля вимагається до 240 см, а також розташування додаткового лиха для процедур.

Мінімальна допустима відстань від верхньої полиці до стелі повинна бути 120 см, щоб забезпечити зручну для талії мітла. Полиці встановлюються в декількох рівнях відповідно до загального розміру кімнати.

Вибір деревини для прикраси

Не всі види дерев підходять для внутрішнього обрізання.

  • Ліпа – найкраще дерево для пари. Він підходить для пари покриття, а для виготовлення полиць. Це дерево не затемнює і триває естетичний вигляд протягом тривалого часу, не містить смоли, не нагрівається, висушує приємний аромат і не викликає алергічних реакцій.
  • Осики. Характеристика цієї деревини схожі на характеристики липах. Однак це коштує ще дорожче, ніж липненська підкладка.
  • Кедр. Великий тип деревини для обробки. Кедр підкладка має тривалий термін служби, низька теплопровідність, не виділяє смоли. Він пахне дуже приємним і володіє цілющими властивостями.
  • Дуб. Це дерево може витримувати вплив високих температур і вологості, дуже довговічні та довговічні. Ок-особливість – це зміна кольору, але вона не буде зіпсувати вигляд інтер’єру ванни. Єдиним недоліком дубової підкладки є вища вартість у порівнянні з багатьма іншими видами деревини.

Підкладка їх хвойних порід використовують для обробки заробітної плати у ванні не рекомендується.

Незважаючи на привабливу вартість, хороші характеристики та цілющий аромат хвойний дерева можуть бути небезпечними. Це пов’язано з тим, що при нагріванні, підкладка ялинки або сосни починає виділити смолу, яка може викликати опіки.

READ  Вам потрібна вітрозахисна для сайдинга без ізоляції

Ніж недорогий для шиття ванни всередині

Як правило, з достатньою бюджетом, парова лазня обрізана твердим деревом – асен, лайм, дубовий або кедровий клеп. Щоб зберегти, ви можете використовувати соснові матеріали, але в цьому випадку необхідно перевірити дошки за відсутності “смолистих кишень”.

Що застосовувати, крім підкладки? Дешевше варіант – обрізання обрізаних або обрізних вапнів, осики та березових дощок. Дерево повинно бути готовим до установки: зніміть кори, подрібнюйте поверхню та відкрити з водяними лаками або спеціальними біоцидними агентами.

Ніж недорогий для шиття ванни всередині? Для цегляних будівель, ви можете скористатися плановою дошкою, вона доступна для ціни, не вимагає довгострокової підготовки до установки та дає більшу теплоізоляцію. Товщина матеріалу в 1,5 рази вище, ніж стандартна підкладка.

Фольга, пергамент, джут, з поліпропілену з пінопласту з піноутворюваною фольгою використовуються як теплоізоляційний матеріал. Місце біля печі обрізають плитками.

Стеля, крім підкладки, може бути розділена шляхом обертання матового скла. Він встановлений підсвічуванням. В результаті виявляється досить нестандарт, але сучасна пара.

Термостійка плитка складається на підлогу. Clinker ідеально витримує високу температуру, має антисплавні покриття та повністю безпечні. Але, якщо ви хочете максимальний комфорт, краще вибрати дерев’яну підлогу, вільху, ясен, береза ​​або тополя цілком підходить.

Якщо ванна була зведена з журналу, стеля та стіни всередині, не вимагають стелажів. Достатньо лікувати будівельний будинок з вогнезахисним, волого-репелентним і антимікробним агентом.

Який матеріал для покриття не повинен вибирати, тому пластик, фанера, ПСП, ДСП і будь-який вид тир. Навіть з наявністю вологостійких покриттів, коли смола та синтетика нагріваються, що складають основу сполучного, починають випаровувати. І це вже потенційно небезпечно для тіла. Також стосується сосни та фірми, у паровій кімнаті неможливо.

Які ванни повинні бути покриті

Традиційна російська сауна побудована з логотипів. Для любителів античності немає потреби в такому будівництві. Той самий підхід до ванн закруглених журналів – вони виглядають дуже ретельно і стильно. Пошиття таких будівель недоречні – початковий вигляд набагато привабливий, ніж результат. Подібне ставлення може бути для цегляної ванни, якщо кладка виготовляється кваліфікованим камені.

Однак існують ситуації, коли підйом стає необхідністю.

Найчастіше такі причини:

Однак є ще одна причина, чому ванна може знадобитися обрізання. Це зовнішня ізоляція з утворенням вентильованого фасаду. Така процедура виконується досить часто, як на нових, так і на вже експлуатаційних ваннах.

Оскільки тепловий ізолятор не має декоративних якостей і потребує захисту від зовнішніх впливів, закінчення зовнішніх стін стає остаточним етапом ізоляції.

Ванни стільникового бетону – пінопласту та газований бетон відрізняються за найбільшою потребою. Ці матеріали є гігроскопічними, а в осінньому періоді підлягають серйозним випробуванням. Протягом дня вони піднімаються, і вночі волога замерзає і розширює, руйнуючи матеріал зсередини. Тому оболонка стає засобом розширення життя стін.

Вимоги на відкритому повітрі

Відкриті купальні ванни повинні відповідати наступним вимогам:

  • забезпечити надійний захист стін ванни від зовнішніх впливів, як механічних, так і природних;
  • мають високі експлуатаційні якості та тривалий термін служби;

Якщо ці вимоги враховуються при виборі матеріалу, піднімання триватиме довго і виконує свої завдання в повному обсязі.

Чи можна поширувати ванну всередині фанери
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS