Чи можна поставити ондулін на шифер

Всі підводні камені прокладання нової даху за старий (Ondulin)

Багато будівельників вже оцінили переваги ондуліну, який також називається Euroshorter. Серед переваг є плавне покриття, яке не затримує бруд, безшумність і довговічність. Багато хто вірять, щоб самостійно покласти дах з Ондуліну на вершину старого, просто дотримуйтесь інструкцій, складених виробником. Однак навіть найбільш детальні рекомендації не можуть враховувати деякі тонкощі, які виникають у кампанії.

На етапі підготовки, необхідно придбати додаткові елементи, це кінь, брикети, кінець дошки, карниз, покриття фартуху, ізоляційну стрічку та наповнювач карнизу. Також необхідно вирішити заздалегідь, чи буде тепло або холодна покрівля. Якщо вибрана тепла версія, вам потрібно подбати про встановлення випуску. Якщо дах залишається холодним, то буде достатньо природної вентиляції. Щоб правильно підібрати кількість аркушів, потрібно враховувати не тільки розмір продуктів, але й так звану корисну область, яка може відрізнятися від різних виробників. Що стосується кріплення аркушів ондуліну, найбільш знайомі спеціальні нігті вважаються найбільш знайомими, які мають спеціальні широкі капелюхи, надійно фіксують листи на пастух.

Але крім цього, варіанти можна знайти за допомогою кріплення у вигляді спеціальних дужок та монтажу піни. Експерти радять не відмовлятися від цього варіанту, оскільки при встановленні природного покрівля використовується аналогічний застібки.

Все це повністю застосовується до встановлення нової даху старшого. Багато власників домогосподарства збуджуються, щоб заощадити силу та час, які могли б витратити на розбирання старого даху, очищення сміття та інших робіт. Крім того, другий шар покрівлі дає подвійне захист від витоків. Однак, коли робота не повинна бути ледачим і, перш за все, це необхідно очистити від сміття, а бруд – стара дах.Тісно ретельно огляньте переносну структуру, якщо це необхідно, замінити або видалити фрагменти старого даху, відновіть основні елементи, якщо вони обертаються або тріщини. Якщо є металевий ковзанок, вам потрібно видалити його. Після такої підготовки потрібно заповнити бари вздовж rotter до монтування ондуліну, а потім встановити ящик з тим же інтервалом, як у стандартному монтажу. Тут у розрахунках допоможе інструкціям від виробника. Приблизно 10 см від ковзанів на ковзанах потрібно покласти додаткові шматки кореня, новий кінь буде прикріплений до них. Після покладання аркушів на класичній схемі вона залишиться лише на карницю, щоб покласти дренаж і крапель. Якщо з якоїсь причини є кілька додаткових аркушів, ви можете перекривати з дахами.

Загалом, установка даху з ондуліну над старим відрізняється від стандартної установки приготування старого покриття, заміни напівзруйнованих ділянок та демонтажу старого ковзанина. В іншому випадку необхідно дотримуватися звичайних правил для роботи з Ondulin. Необхідну пастку розраховується залежно від виробника відповідно до інструкцій. Слід також пам’ятати, що необхідно працювати з цим матеріалом лише за температурою плюс. Якщо це всередині.5C, зберігайте особливу увагу. Якщо температура ще нижча, краще відмовитися від роботи. Те саме стосується надто гарячої погоди, коли стовпчик термометра досягає вище, ніж до 30 градусів.

Особливості роботи з Ondulin

До грамотно заблокованого ондуліну на даху, ви повинні вивчати деякі тонкощі роботи з модним матеріалом. Після вивчення їх ви можете покласти на власні аркуші на даху будь-якого дизайну.

 • Якщо треба продовжувати ходити по закладеному матеріалу, то крок краще на гребінню хвилі.
 • Щоб довгий час оновити дах, краще витратити всю монтажну роботу при температурі навколишнього середовища в діапазоні від.5c до 30s. Якщо температура перевищує норму або, навпаки, нижче.5C, перенесення роботи в інший час.
 • Для кріплень одного аркуша використовується приблизно 20 нігтів. Це так багато нігтів зможуть утримувати лист на поривах вітру.
 • Завдяки складу композиції, покриття може досягати. Це призводить до появи хвиль по всій території даху, видалити, що буде розбиратися тільки. Щоб запобігти розтягненню, монтажна схема Онтуліна передбачає використання абсолютно гладкого у вигляді листів.
 • Перевірте достатню відповідь. Надмірно довгий буде виглядати потворним, а через CHUR коротко- призведе до колекції сміття та пилу під дахом. Найбільш небезпечні, що під короткими підошвами постійно падає.

Кріплення до ящика

Застібка

Онтулін прикріплюється до ящика з спеціальними цвяхами або самонарізаними гвинтами. Від звичайних, вони відрізняються наявністю ущільнювальної пластикової шайби. Цей кріплення забезпечує більш м’яку та пружну фіксацію, одночасно захищає від проникнення опадів через монтажні отвори.

READ  Дерев'яна настільна на кухні плюси і мінуси

Ондулінові кріплення нігтів та самонарізаних гвинтів та схеми встановлення

Що краще, нігті або гвинти? Нігті досить надійні, працюють з ними швидше і простіше. Вони використовуються при закріпленні до дерев’яного ящика.

Оцинковані покрівельні нігті для Ondulin Tech-Krep на 70 мм. Колір капелюхів вибирається залежно від кольору ондуліної. Після нігтів, капелюх закривається кришкою

Краще використовувати сучасні кріплення з цілими капелюхами, які не потрібно оснащувати.

Ондулін ПП нігтів з цілими поліетиленовими шапками, стійкими до УФ-променів. Голова діаметром 18 мм. Металева частина виконана з полірованої оцинкованої сталі діаметром 65 мм. Виробник рекомендує 20 нігтів на ондуліновому листі 2000 мм х 950мм

Самонарізані гвинти, щоб покласти довше, але вони необхідні при прикріпленні до твердого підлоги фанери або ОСП. Нігті, щоб забити в них важко. Також, самонарізані гвинти використовуються, якщо ящик робить з металевих профілів.

Універсальні пилки для ондуліної доступні в широкому діапазоні кольорових схем, що дозволяє досягти ідеальної комбінації з кольором покрівельного матеріалу. Шайба забезпечує гідроізоляцію та високу стійкість до вітру

Розташування аркушів та їх кріплення

При кладці ондуліну не плутайте обличчя і задню сторону матеріалу. Задній має подряпану поверхню. Щоб створити надійну дах, потрібно дотримуватися декількох правил:

 • Укладання починається з яєчка даху, що рухається вгору.
 • Перший рядок починається з цілого аркуша, другий з половини, т.Е. В шаховому порядку. Потім також поперемінно по черзі, то половина. Укладання матеріалу в порядок перевірки, ми уникаємо появи з’єднань, де чотири аркуші перетинаються відразу.
 • Листи повинні бути розташовані так, щоб переважаючі вітри не блякують з’єднанням (лівий малюнок).

Другий момент перекриття листів Ондуліна. Кожен наступний вертикальний рядок повинен блокувати одну або дві хвилі раніше закладеного (укладання з чіпом/verst). За допомогою однієї хвильової зміни на даху з кутом нахилу більше 10 °, два на льотчику (від 5 ° до 10 °).

Ондулін може розрізати електричним велосипедом, ручним циркулярним пилом або звичайним деревом ножів. Так що ріжучий край не засмічений бітумом, час від часу зберігаючи ножівку води. Попередньо застосовувати лінію різання добре відомого маркера.

Горизонтальні рядки також складаються з Аллен. Закладено перекриття. Цей запис залежить від кута нахилу. Для дахів з нахилом понад 15 °, підхід не менше 170 мм, з упередженням від 10 ° до 15 ° 200 мм, а для нахилу від 5 ° до 10 °, щоб застосувати аркуші один до одного на 300 мм.

Як КП

Для установки ми використовуємо лише спеціальні кріплення. Нігті повинні входити в оперативну пам’ять принаймні до половини його товщини. Довжина нігтя розраховується наступним чином: висота хвилі, плюс 2/3 товщини бару. Візьміть найближчу велику довжину.

Як виправити лист на ондуліновій даху

Захисні нігті припадали через матеріал, і треба точно отримати в барі з першого разу. Додаткові отвори в даху нічого. Щоб не пропустити, використовуйте мереживо. В одному кінці він прив’язує його до забитого раніше нігтя, другий до аварії за краєм листа. Між ними розтягніть шнур, який покаже, де покласти край.

Важливий!

Незалежно від того, чи використовуєте ви нігті або гвинти, переконайтеся, що капелюх застібки залишає істотну перерву в покрівельному матеріалу.

Скільки нігтів/самоконтролю йде на лист, порядок і схему їх установки

Кількість нігтів для консолідації ондуліну до ящика залежить від кута нахилу даху. Кожен повинен піти:

 • На даху з кутом від 15 ° і не більше 20 нігтів на аркуші.
 • Ущільнення від 10 ° до 15 ° вимагає 25 нігтів у кожний аркуш.
 • На схилах з нахилом від 5 ° до 10 ° кожен лист Brepim з використанням 20 нігтів.

Ми оцінюємо нігтів або гвинтам гвинта в гребені хвилі. Це для того, щоб вода мати менше можливостей витікати під покрівельним матеріалом.

Скільки нігтів потрібні на аркуші ондуліну, схеми та порядку їх розташування

Розташування нігтів/самоклеювань для нахилу більше 15 ° показана на малюнку вище. Зверніть увагу, що перший аркуш прикріплений у три точки: вниз ліворуч, знизу вправо і вище ліворуч. Потім закупорюють нігті нижнього ряду до кожної хвилі, після середини в першому ряду і у другому.

Для даху з твердим підлогою і упередженням від 5 ° до 10 °, діаграма подібна до того, що представлена ​​для даху 15 ° та більше.

Далі ви блокуєте наступні листи в одному рядку приблизно половину довжини раковини. І тільки тоді йдуть до установки другого ряду покрівельних листів. Порядок прикріплення ондуліну у другому ряду схожий, треба тільки починати його з половини аркуша. Він обладнаний половиною кріплення, але нігті нігті в тій же послідовності.

Процедура фіксації листів на даху з нахилом понад 15 °

READ  Tacching туалетна чаша під час водіння

Буде лише останній верхній рядок, буде відрізнятися, потрібно буде встановити кріплення на хребті кожної хвилі.

Особливості ящика та установка кріплення (ланцюга) на даху з упередженням 10-15 °

Для покрівлі з упередженням від 10 ° до 15 ° Схема встановлення закріплення буде іншою. Тут ми зробимо три проміжні ряди кріплення та бити нігті через три хвилі (діаграма на фото вище). Порядок, в якому ми отримаємо нігті, подібна: перша екстремальна три, потім нижній рядок і середину.

Ондулін на вершині шиферу своїми руками: робота робота на фото

Очищення кореня від сміття, слід ретельно виміряти довжину та ширину ковзанів, з урахуванням максимальної відстані та виступу старого ковзанів

2.Спочатку зробіть вертикальний ящик. Для цього бари бажаної довжини збирають (відповідно до довжини нахилу покрівлі)

3.Так що причепи не заважає встановленню бару, з одного кінця брусків повинен мати відповідну глибину пив

4.Встановіть екстремальні бари. Старий шифер у закріплених місцях поздовжньої клітки повинен бути пробурений

7.Бруки встановлюються в кожній п’ятій хвилі шиферу або, якщо покриття не хвилясте, з відстані не менше 60 см

п’ять.Щоб зафіксувати вертикальний ящик вибрати оцинковані гвинти довжиною 80 мм, з кроком установки не менше 0,5 м

6.Виправити бари з кожної сторони і витягніть мотузку уздовж нижньої краю, щоб керувати гладким кріпленням всього вертикального ящика

8.Закінчивши вертикальний ящик, перейдіть до встановлення горизонтального. Під листами ондулінових барів розміщуються з кроком 61 см вздовж осей

дев’ять.У місцях Аллен два шиферних листів, де вертикальна деревина діє більше, ніж інші, у горизонтальному ящику вони випивають VSSB

10.Коли паркан готовий, наближається до листів, щоб визначити розмір верхнього аркуша, з урахуванням розгортки нижнього на 7 см

одинадцять.Відносно кінцевої частини даху залишає видалення однієї хвилі. Така відстань необхідна для забезпечення вітрової дошки

12.Потім підготуйте установку мотузки. Мотузка розтягується на відстані 7 см від краю бару, щоб вирівняти нижні листи

Ондулінові аркуші починають зберігати край даху по даху, протилежному переважаючих вітрах, годуючи їх у виступ хвилі

Нижні аркуші фіксуються, вирівнюючи їх у заданій мотузці та контролюють однакову по всій довжині

По-перше, аркуш закріплений у чотирьох кутах, щоб виправити своє правильне положення на даху, потім нижній край голий у кожну хвилю

16.Лист розміщений для закупорювання нігтів по осях горизонтального ящика Брусєва. У середині нігтів цвях через хвилю в порядку перевірки

17.Екстремальна хвиля, необхідна для фіксації вуса разом з наступним листом нижнього ряду, навігації нігтями за тією ж схемою

вісімнадцять.Для монтажу одного аркуша вимагає 20 нігтів. Нержавіючі нігті Ондулін з спеціальною виїмкою – це важка рамка майбутнього даху

19.Верхні листи розміщені на верхній частині нижнього з клеєм 17 см, а під конем – з клеєм щонайменше 12 см, нігті – нігті відповідно до відомої схеми

двадцять.Щоб обійти трубу, визначте розмір необхідного випивання. Між трубою та листами залишають 0,5 см, прикріпіть фартух ондуліну

21.Кріплення ковзанина починається з протилежного переважаючого боку вітрів. Нігті приходять до кожної хвилі листа під ним

22.Вітрові дошки прикріплені до кінців горизонтального ящика, а дошка повинна падати у верхній частині останньої хвилі крайнього листа

23.У районі ковзанина вітрові дошки обрізані під кутом, що залежить від нахилу даху (у нашому випадку кут 45 °)

24.Нарешті, на нижніх смужках горизонтальних ящиків прикріплюють вітряні вітри, які також закривають стару дах

Умови покладання

Для того, щоб покрівля бути теплою, захищена від вологи, а покриття ідеально подивилися на багато сезонів поспіль, необхідно створити правильну установку онтулінових листів. Роботи виробляються при температурі не вище 30 градусів. В іншому випадку матеріал пом’якшений, деформуючи, стає липким. Але в холоді неможливо його монтувати, оскільки при негативних температурах Ондулін має майно. Взагалі, як і будь-яка інша покрівельна робота, вони повинні бути здійснені під комфортними погодними умовами.

За її структурою Ондулін дуже схожий на шиферу, має набагато більш корисних властивостей та переваг. Хвиляста структура сприяє найбільш ефективному вологість, а також збільшує жорсткість листа. Встановлення аркушів може бути лише на обсязі даху, для плоского покрівельного матеріалу не підходить. Найчастіше це покриття використовується для котеджів та приватних будинків.

Пристрій ящика при покритті Ондулін вважається обов’язковим. Це допомагає уникнути надмірної деформації листів, дозволяє додатково ізолювати дах. Вона не повинна бути зафіксованою розтягнутими листами для збереження матеріалу, оскільки, коли температура падає, вони будуть деформують і, швидше за все, буде необхідно перекривати всю поверхню.

Дерев’яна лампа легко встановити. Крім того, це екологічно чистий і добре ізолюючий матеріал. Більшість власників при кладці ондуліну використовуються дерев’яним ящиком. Металевий опитування Frame Lextweight, але не менш міцний. Він також може запобігти ондулінових листах від деформації. Для такого ящика, болгарські та самонарізані гвинти потрібні з пластиковою шапкою.

READ  Електричне опалення в квартирних плюсах та мінусах

Це не варто багато ходьби по встановлених сайтах: Ондулін досить м’який, але якщо він повинен це зробити, то при встановленні листів на вже прикріпленому слід прикріплювати до верхніх хребтів хвилі. Щоб обрізати листи через хвилі, краще не використовувати лінійку – це досить незручно, і різання його з іншого фрагмента аркуша, переважно відрізняється за кольором. Так що хвилі складаються самостійно і легше розмістити їх. Матеріал розрізає дуже легко, так і поперек, однак, краще зробити розмітку всіх необхідних фрагментів заздалегідь, і скоротити їх, спуститися до землі.

Для спеціальних нігтів або гвинтів з кольоровими пластиковими капелюхами достатньо використовувати звичайний молоток. Сам матеріал, завдяки м’якій, дуже легко зламати, стільки завзяття не потребує, вам потрібно ретельно працювати. Нігть потрібно їздити на гребені хвилі, перпендикулярної до кінця, трохи тропівля капелюха. Це буде правильно виправити, щоб виправити два екстремальних хвилі, потім у середині, то решта. Неправильно виховувати кожну хвилю по черзі.

Розрахунок покрівлі на даху

Знаючи про стандартний розмір одного аркуша ондуліну, це не зовсім складно виконувати точні розрахунки щодо того, скільки листів потрібно для певної даху. Отже, розмір одного аркуша становить 950х2000 мм.

Перш за все, необхідно виміряти довжину і ширину даху, а також розрахувати її область. Після цього використовуючи прості математичні формули, обчислити, скільки листів потрібно буде створити певну дах, не забуваючи розмір долі альтернативних аркушів. І тепер ми повертаємося безпосередньо до випадку кріплення ондуліну на даху з власними руками. Щоб швидко і просто обчислити кількість ондуліну, скористайтеся нашим онлайн-калькулятором.

Детальні вказівки для монтажу Ondulin на даху

Evrosfer, це друга назва Ондуліна, залучає низьку вартість та хороші продуктивні властивості. Вона вибирається для покриття дахів країни та житлових будинків, будівель, ванни та побутових будинків. Матеріал легко покласти, навіть початковий покрівель буде справлятися з ним. Давайте детально проаналізуємо технологію монтажу Ondulin.

Підготовка до монтажу

Крокви, ящик, інші елементи старих огляду на будівництво даху. Якщо є напівзруйновані, пошкоджені, гнилі елементи, вони замінюються новими. Якщо на вершині плавлених пучків є стійки, вони очищені. Демонтажні частини старого даху, яка заважатиме закладання нового покриття. Якщо старий кінь був металевим, він видаляється так, що вентиляція була в трусах. Дах очищається, перевіряється, видаляють напівзруйновані матеріали, ремонтуйте, якщо це необхідно.

Інструменти: для кріплення листів, вам потрібен молоток, обрізання виконується з деревами носити (краще змащувати маслом полотна) або електрон. При кладці використовуйте вимірювальні прилади, кольоровий олівець.

Роботи виконуються за позитивною температурою. З обережністю, без перегину та навантажень, аркуші можуть бути закладені під час замерзання.5 ° C (не нижче). Не рекомендується працювати з матеріалом занадто високим (вище 30 ° С) температури.

При встановленні ондуліну рекомендується організувати керівну вентиляцію. При циркуляційному повітрі під покрівельною вологою буде призначено дерев’яні балки та теплоізоляція.

Перехід на дах краще, встановлюючи перехідні мости або похідні походи.

Ондулін зручний для розміщення кольорового олівця, укладання аркуша листа за допомогою стійки з гладкою кромкою або розтягнутою шнуром.

Аркуші фіксуються без натискання, а не розтягуючи їх більше 1 см.

Порівняйте ондулін та металевий облік

Euroswheror, це друга назва будівельних матеріалів, з’явилася в Європі в середині минулого століття. Завдяки низькій ціні та хороших операційних якостях, він швидко став популярним у всьому світі.

Основою для його виробництва – целюлозні волокна. Вони змішуються з особливими добавками, які дають готові продукти певні властивості. Суміш потрапляє в дозатор, потім у пресі, що печатки гладкі листи і видаляє додаткову вологість з них. Заготівлі пофарбовані проникаючими композиціями, потім вони дають форму рельєфу. Після цього вони обробляються високою температурою і розрізаними. Майже готові покрівельні листи занурюються у ванну з розплавленим бітумом. Тут вони просочені, стають абсолютно водонепроникними, потім знову сушать. Після цього готові до роботи.

Через складну технологію виробництва Ондулін має багато переваг. Це пластик і досить м’який, це дозволяє вам покласти на поверхню будь-якої конфігурації. Нечутливі до вологи та агресивної хімії, починає розплавити і опікувати при 250-300 ° С. Еректифікатор може бути використаний при температурах від 110 ° С до.60 ° С. З сильним спекою, аркуші стають ще більш пластичними, на сильному морозі – тендітні. Ondulin легко, легко встановити та доступний.

Чи можна поставити ондулін на шифер
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS