Чи можна стерти жалюзі в машині

Як видалити вертикальні жалюзі для миття

Перш ніж почати миття, вам потрібно розбирати вертикальні жалюзі на тканинні смуги, і кожен акуратно видаляють з гачка, без пошкоджень пристроїв. Ви повинні діяти, повільно, як гачки легко розірвати.

 • Розширити ламелу, щоб бути повністю відкритою.
 • Від’єднайте ланцюжок керування в нижній частині штор і обережно досягти невагових ваг, необхідних для підтримки форми жалюзі.
 • Верхній край кожної ламелі, щоб прийняти пальці і затримувати до карнизу. Потім розгорніть на бік довгих частин повзунки, доки не буде характерним кліком, який є ознакою відкриття затискача.
 • Видалити шарнір з гачками.

Яскраво бачимо, як правильно видалити вертикальні жалюзі для прання, ви можете у відео, яке знаходиться в кінці. Щоб згодом повернути тканину смуги до місця, ви повинні витратити всі дії у зворотному порядку.

Особливості

Вибір способу догляду за жалюзі повинен бути наданий під час покупки. Якщо ви не знайшли інструкцію для використання та догляду за продуктом, шукайте інший варіант. Оскільки вертикальні жалюзі можуть бути зроблені з різних матеріалів, то депозити будуть різними:

 • Жаккардові ламелі можуть бути зроблені вручну, беручи пилосос. Спочатку вони просочені брудно-репелентною композицією, яка відірване з кожним пранням. Через кілька стирах, ламелу почне будувати.
 • Такі штори можуть бути витирані мокрою або сухою серветкою або пилососом, не видаляючи їх з основи.
 • Бамбукові ламелі, дерев’яні плити не стерті, але серветки з вологою або сухою губкою, серветкою.

Машина

Автоматичні пральні придатні ламелі з синтетичних тканин. Вони не дадуть усадку, не поліру не втрачають презентабельний вигляд. Але лише у випадку, як і раніше прочитайте інструкції для вертикальних жалюзі та переконайтеся, що виробник дозволяє таку опцію очищення.

Перед пранням, згорніть ламелі в рулонах шматка або 3-5 штук. Так що конвенції не розвантажені, затягніть гумові смуги. Всі рулони повинні бути поставлені в сумку для миття або в наволочку. За допомогою цього методу ви не можете видалити ваги.

Коли все готово, занурює сумку в барабан пральної машини. Для жалюзі не використовують сухий порошок, оскільки він залишає розлучення білого продукту. Замість цього краще взяти гель для делікатних тканин.

Зупинити ручний режим мити або використовувати чутливий, ніжний режим прання або тонка білизна. Якщо ваша машина не має відповідних програм, встановіть температуру нагрівання води до 30 ° С, зменшуйте кількість оборотів до 500 за хвилину. Вимкнути режим сушіння, натисніть і полоскання.

READ  Як змінити картридж у душовому фактурі

Ми миємо вертикальні жалюзі в пральну машину

Після завершення машини завершується його цикл, розширити ламелу, а потім промити температуру води. Пам’ятайте, що такі жалюзі не можуть бути натиснуті та відкручені.

Що уявляється?

Жалюзі – це різноманітні віконні штори. Вони виготовляються з різних матеріалів і є більш компактними та практичними. Ще однією відмінною особливістю є те, що рух та розташування жалюзі можна регулювати за допомогою шнурів, які є частиною спеціальної системи. Не потрібно натискати і штовхати їх вручну.

Незважаючи на те, що жалюзі є особливим видом штор, вони все ще потребують миття та прибирання, тому що не менш сприйнятливі до забруднення.

Навіть якщо в Інтернеті не підлягають забрудненню сторонніх, пил все ще осідає на них. Це пов’язано з пилу, які стають більш нудними, а також шкідливими для здоров’я, оскільки її мікрочастинки здатні провокувати кілька алергічних реакцій. Миття буде особливо необхідним, якщо на поверхні виробів є складно-масштабні плями. Особливо це підлягає жалюзі в їдальні або в будинках, де є маленькі діти.

Як мити жалюзі?

У багатьох сучасних інтер’єрах використовуються різні типи жалюзі як декоративний компонент. На сьогодні виробники пропонують клієнтам досить широкий спектр такого вікна аксесуара з різних матеріалів. Але, як і будь-який продукт, їм потрібна періодична прибирання. Є багато ефективних способів зробити це вдома.

Чи можна мити жалюзі в пральну машину

Зручність будівництва, надійності, наявна вартість, ультрафіолетове захист сприяло тому, що вертикальні тканинні жалюзі успішно застосовуються не тільки для дизайнерських вікон, але і як оздоблювальні дверні отвори. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: бавовна, поліестер, алюміній, пластик. На всіх продуктах, особливо тканинах, регулярних частинках пилу та інше забруднення. Тому вони повинні бути регулярно очищені.

У пральній машині можна мити тканинні вертикальні жалюзі. Більшість фахівців не рекомендують це, але якщо він несе відповідальність за підхід до цього процесу, ризик пошкодити їх до мінімуму. Важливо дотримуватися простих рекомендацій.

Перед пранням потрібно запустити режим полоскання без занурення жалюзі в барабан, щоб всі миючі засоби з останньої шкіряної шкіри. Після того, як потрібно очистити відсік для прального порошку. Ви можете вибрати лише кілька режимів: “Делікатні речі”, “Ручне миття”, “Велика мийка”. Presscript і полоскання не можуть. Варто розглянути, що температура рідини повинна становити близько 30-35 ° С, не більше 400 оборотів. В іншому випадку продукт може бути пошкоджений.

READ  Як розбити туалет вдома

Важливо вибрати правильний миючий засіб. Не слід використовувати пральний порошок. Ймовірність пошкодження ламелі висока, тому що часто кількість порошку на тканинах вертикальних жалюзі. Доцільно купувати спеціальний гель для делікатного одягу або вовни. Можна замінити звичайним милом. Це не ефективно знімає плями, але це не пошкоджує тканину.

Коли процес завершується, всі рулони повинні бути ретельно поширюватися і ретельно промити всі верхні тканинні смуги у проточній воді. Не нав’язуйте жалюзі різким краплею температури, тому що це може спровокувати деформацію матеріалу.

У вертикальному положенні

Більш м’яка очищення ламелей, але найбільш витрат на оплату праці. Перш ніж вибрати цей метод прання, варто знайомі з поруч з її матеріалами мінусами:

 • Якщо забруднення дуже сильне, то ви навіть не повинні намагатися очистити їх таким чином, оскільки бруд є лише “поширенням”;
 • Високий ризик мильних плям та схильності;
 • Очищення Lamella постійно знаходиться у вертикальному стані, який може провокувати краплі та травми, особливо якщо висота перемішування досить висока.

Цей метод найчастіше використовується для видалення декількох окремих плям, а не очистити всю поверхню.

Перед очищенням, не забудьте додати і позбутися від усіх накопичених пилу. Виберіть мінімальну потужність на пилососі, кисть для очищення варто використовувати без купи та грубої щетини.

Другий крок буде підготовкою мильного рішення. Переконайтеся, що кошти не мають відбілювання або забарвлених гранул. Варто вибрати м’який ніжний. При змішуванні з водою спробуйте зробити милове рішення не надто концентрованим.

Далі, беріть м’яку губку, знову без щетинки та купи, і почніть очистити ламелі зверху вниз з легкими рухами. Перемістити вертикально, кругові рухи до використання не слід використовувати, інакше це може призвести до деформації матеріалу. Основні правила:

 • Використовуючи невелику кількість води. Не зможуть сильно сильно;
 • Намагайтеся не втирати пляму і переконатися, що процес не витягується;
 • Після того, як ви витираєте мильним рішенням кожної смуги, змініть воду до абсолютно чистої та нової губки, повторіть всі рухи, видаляючи та вимиванням мильного розчину;
 • Переконайтеся, що на матеріалі немає мильних плям і просто залишити ламелу, щоб висушити;
 • Забороняється використовувати сторонні предмети при сушінні, наприклад, фен. Ламін, природно, це може зайняти достатньо часу.

Особливості мийних жалюзі з різних матеріалів

Перш ніж почати бути очищаючи, треба знати важливою умовою. Виробники не рекомендують часто промивати продукти через наявність спеціального просочення на їх поверхні, що запобігає осадженню гряду, пилу. З делікатними ефектами, покриття промивають. В результаті вертикальні ламелі будуть швидшими, втрачають увагу.

READ  Добре виглядає для водопровідних труб з власними руками

Як поставити, щоб покласти жалюзі різної якості:

 • З поліестеру не викликають труднощів у раковині, витримуючи вплив зовнішніх факторів, навантаження, що дозволяє тримати форму довгий час, не деформуйте. Дійсна машина.
 • З склопластику не терпіть мокрою очистку. Для видалення забруднення сухою.
 • Дерево, бамбук. Тендітні продукти, не носіння впливу води. З інтенсивним тертям, пластини можуть розірвати або розсіюватися.
 • Жакквард тканина, плоскогубці з додаванням бавовняних волокон, льон. Цей вид жалюзі мити 1 раз на рік. Догляд за відносинами з температурним режимом при 35-40 градусів, інакше матеріал буде сидіти.
 • Поліефірні волокна. Легкий у догляді. Не боїться механічного впливу. Оптимальна температура води 35 градусів.
 • Бавовна. При контакті з вологою, дайте невелику усадку. Чистий вручну або використання машинної машини, але в делікатний режим.
 • Пластик. Сильний, міцний, невибагливий до догляду.
 • Алюміній. Цей варіант матеріалу використовується для виготовлення горизонтальних штор. Швидко набуває втраченого блиску, свіжості під струменем води з душу.

Поради для миття жалюзі

Прання ламеллю потребують у напрямку зверху вниз. Таким чином, ви скористаєтеся виникненням ліній на вже вимиті області.

Якщо ви вирішите мити жалюзі в басейну або пральну машину, то вони, безумовно, розбирають, інакше вони клей один з одним.

При очищенні вручну ламелу повинна зберігатися з обох сторін. Це допоможе уникнути перегину.

Після промивання ламелу потрібно лікувати антистатичним, так що пил вирішено на них менше.

Чи можна стерти жалюзі в машині
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS