Чи можна застосувати грунт для фарбування

Застосування грунту

Щоб забезпечити, щоб грунтування забезпечує високу якість роботи, ви повинні дотримуватися ряду умов:

 • Покриття не повинно бути глянцевим. Якщо все-таки це глянцевий, це займе грубий шліфування.
 • Не повинно бути пілінг. Де фарба пілінг, вона повинна бути видалена.

Зверніть увагу! Якщо новий матеріал фарби однаковий вигляд, як старий, ви можете обійтися без грунту. Наприклад, акрилові композиції на водній основі добре поєднуються з акриловими та латексними акриловими фарбами. На масляній основі ви можете застосувати масляну фарбу, на алкид – алькідній композиції, а т.Р. Але з належним попередньою підготовкою можна малювати акрилову фарбу на маслом.

Підготовка фундаменту

Перед застосуванням праймера необхідно підготувати основу.

 • Спочатку видалити з поверхні пілінгової фарби. Видалити не тільки лущення, але і 5-10 сантиметрів простору поблизу.
 • Ми очищаємо поверхню від пилу і бруду. Для цього використовуйте зволожуючу губку та засоби побутової хімії.
 • Ми продовжуємо знятий місце універсального грунту і покласти шпаклівку. Таким чином, ми позбулися від порушень на поверхні. Не забудьте нарівнювати всі чіпи і подряпини.
 • Завершіть підготовчу роботу з шліфуванням шефувальної поверхні. Для цього ми використовуємо дрібнозернистий напечений. Ми повинні отримати ідеально гладке покриття.

Підкладка

Препарат та очевидність грунту здійснюється у наступному порядку:

 • Обережно перемішати композицію. Якщо це не зроблено, поверхня не буде однорідною.
 • Грунтові композиції відрізняються товстою послідовністю. Щоб полегшити застосування грунту, рекомендується трохи розбавити його водою. Однак частка рідини не повинна перевищувати 10 відсотків.
 • Налийте готовий розчин у будь-яку потенціал. Найкраще використовувати спеціальний плоский ранер.
 • Ласкаво просимо ролик у грунтовій суміші та натисніть на спеціальну платформу (якщо є ранзерний палет).
 • Нанесіть грунт на поверхню роликом. Застосувати рішення, яке потрібно рівномірно. Шар не повинен бути занадто товстим. Ми намагаємося уникати сну. Для цього ретельно втирайте композицію на поверхню.
 • Місця, в яких важко отримати ролик, процес з щіткою.
 • Для забезпечення належної адгезії, після сушіння першого шару, ми застосовуємо другий. Оптимальна температура для сушіння грунту становить 20-23 градуси вище нуля, а показник відносного вологості повинен становити 70-80 відсотків. У таких умовах поверхня буде висихати приблизно через годину.
 • Робота завершена, вона залишається лише для миття інструменту у воді.

Увага! Якщо праймерний розчин потрапив у очі, необхідно негайно промити їх під проточною водою. І миття повинно здійснюватися протягом 10-15 хвилин.

Коли грунт сушать, ви можете почати фарбування поверхні. Однак необхідно пояснити: час умовної та остаточної сушіння відрізняється від різних виробників. Конкретні цифри можна знайти, читаючи інструкції від компанії виробника. Крім того, поправки до екологічних характеристик (температура вологості та повітря).

READ  На якій висоті змішувача для ванни

Зверніть увагу! Поверхні, раніше пофарбовані водоспливними фарбами, не обов’язково.

VD-AK-0301

Будівельний матеріал з таким званням рекомендується використовувати перед нанесенням води-дисперсії та акрилової фарби до обробленої поверхні. Його основна перевага полягає в тому, що перед застосуванням засобів не вимагає попереднього очищення поверхні.

Говорячи про швидкість споживання продукту, слід сказати, що це цілком прийнятно – близько 200 мл на 1 кВ. М. Окремі переваги також можуть бути виділені під час зберігання матеріалу – це може витримувати до п’яти процедур морозу та подальшого відтавання.

Майстри в галузі будівництва зазначають, що грунтовка у старому PTT фарбує досить швидко висихає – від 2 годин до днів залежно від температури повітря в кімнаті. Він також має високу стійкість до низьких температур – матеріал може бути витриманий приблизно місяць, коли.40 ° С.

Функції покриття

Яку роль у будівництві виконує грунтовку в старій фарбі? Перш за все, його роль полягає в тому, щоб забезпечити хорошу адгезію з поверхнею, завдяки чому фарба, нанесена на верхню частину її не деформується, і чим більше не настільки недоношена.

В результаті лікування стіни за допомогою грунту, покриття стає більш стійким до впливу негативних факторів у вигляді гриба та інших бактерій, а також води, під впливом яких можна утворити різні плями на поверхні . Більш того, завдяки цій процедурі поверхня стає сильнішою.

Фахівці будівництва також відзначають, що попередній грунтуючий зменшує потік фарбувального матеріалу.

І праймер під шпалерами також повинен бути зроблений, а не тільки грунт під фарбою. Застосування нової фарби на старому можливе, лише якщо використовуються подібні композиції. Наприклад, акрилова фарба може йти до того ж акрилової або латекс-акрилової фарби.

Абсолютно ні! Грунтовка – це схема пористих речовин з високою адгезією, а фарба – це покривна речовина, яка охоплює, створює захисний та декоративний фільм! Тому їх неможливо змішувати!

Типи праймерів

Існує багато типів грунтів, що використовуються перед початком живопису. Вирішуючи з питанням, вам потрібно або не до первісної шпаклівки до фарбування, необхідно вибрати потрібний варіант для. Розкажіть кожній формі детально:

 • Дерев’яний, бетон, штукатурний матеріал обробляють полівінілацетатом типу грунтуючого;
 • Цегляна стіна перед фарбуванням обробляється силікатом;
 • Акрил відноситься до універсальних матеріалів. З ним можна лікувати внутрішнє та зовнішнє покриття;
 • Процес металу та дерева з алкідом;
 • Для фарбування деревини застосовують алюмінієвий;
 • Для глибокої обробки конструкцій назовні і зсередини застосовується епоксид.
READ  Як очистити туалет вдома

Виберіть грунт залежно від типу стін, обробленої. Інакше ви будете заподіяти шкоду. Якщо ви самостійно прийняти рішення щодо опції, консультація з продавцем за порадою. Він дасть пораду, що це буде так чи інакше.

Виберіть грунт залежно від типу стін, обробленої.

Віросповідання

Водо-емульсія – не найдешевша обробка матеріалу, тому попередньо грунтовка стін значно зберігатиметься на споживанні фарби.

Грунт, нанесений на водно-емульсійну фарбу, зменшує гігроскопічність основи, що призводить до більш рівномірного розподілу фарби на поверхні, зміцнюючи міцність покриття, збільшуючи період зносу.

Грунтовка під утилізацією води наноситься з щіткою, переважно в одному шарі, що має ідеально охоплювати всі нерівності стінки, але не формувати нерівномірні грунтові кластери. Після повного сушіння наземного макіяжу, який займає 5-7 годин, у двох шарах наноситься водяна фарба.

Силікатний

Силікатні фарби продаються у сухому вигляді, для фарбування суміші необхідно розчинити водою та використовувати якомога швидше, поки фарба втратила свої властивості. Тому попередньо грунтовка на силікатній основі має велике значення для швидкості та якості живопису.

Спеціальні грунтові композиції зменшують токсичність лугів, що містяться в силікатних фарбах, і зміцнюють мінеральні поверхні, щоб розширити посуд до 10-15 років.

Акриловий

Грунтуючи перед акриловим живом має важливу особливість: композиція повинна бути нанесена на високоабразивні поверхні, з гладким він поступово поступається навіть з фарбою.

Тому перед нанесенням грунту поверхня стінки повинна бути оброблена жорсткою щіткою або великим наждачним папером, щоб штучно створювати борозни та шорсткість.

В своєї черги, праймер розчин ідеально фіксація покриття частинок, вирівнюючи адгезію і поглинають стіни до стіни, що дозволяє акрилову фарбу, щоб лягти рівномірний і міцний шар.

Масло

Масляна фарба – один з найвищих клейких, навіть без застосування попереднього грунтового шару. Грунтування збільшує силу жирного покриття, роблячи її гладким і менш пористим. Однак, часто масляна фарба застосовується без наземного макіяжу, сама виконує неперевершений матеріал для оздоблювальних робіт, оскільки він добре володіє на поверхні.

У первинному застосуванні масляної фарби використання праймерного рішення є необов’язковим. Коли вторинна варто зробити вибір на користь спеціальної композиції “над фарбою”, яка збереже час, необхідний для видалення старого шару.

Як зробити грунт на стінах зі старою фарбою

Праймерні рішення попередньо виконуються головним завданням, що складається з знежирення. Початок роботи, речовина повинна бути належним чином.

Маса повинна бути однорідною. Це відбувається в процесі змішування речовини. Якщо композиція занадто товста, необхідно розбавити його водою. Не забувайте, що рішення повинно залишатися протягом 2-3 годин. Після цього речовина знову змішується до стану однорідності.

READ  Ніж відмивання ванни вдома

Не потрібно сильно заливати воду. Налийте рідину поступово перемішуючи кожен раз. Коли речовина стала однорідною, ви можете почати обробку поверхонь.

Щоб зробити це зручним для розподілу композиції, використовуйте ролик. Почніть працювати нижче, поступово рухаючись. У процесі переконайтеся, що немає штукатурки.

Розчин повинен залишатися протягом 2-3 годин.

Картина стін на старій фарбі без її видалення можливе, у випадку, якщо композиції фарб однакові, але варто враховувати, що оригінальний колір не може суттєво відрізнятися в результаті, якщо не відбулося пошкодження, то ви можете почати малювати на стара фарба на стінах і стелях.

Звичайно, ви можете змішувати грунтовку та фарбувати, щоб змішувати, якщо він зроблений на одній основі, але на практиці не буде нічого хорошого в цьому, ось кілька моментів, які будуть гіршими: праймер через домішок фарби не буде вміти глибоко проникати матеріал фарби через домішки праймери не потраплять до плавного шару

Ви можете застосувати теоретично, але лише якщо ви впевнені, що фарба наноситься лише в одному шарі. І, звичайно, якщо ви знаєте, що колишня обробка поверхні разом з грунтором була зроблена правильно.

Старий шар фарби повинен бути повністю видалений. Ви можете зробити це шпателем, ретельно очистити всю поверхню. За допомогою щітки та спеціальний агент, стеля повинна бути запущена грунтовою. Після сушіння грунтового шару, поверхня необхідна, щоб добре загострити, виправляючи всі порушення та дефекти.

Корисні поради

Знання малих трюків допоможе впоратися з роботою більш ефективно і швидше.

 • Якщо ви заплатили грунтовку, що оточують предмети, негайно протріть його мокрою тканиною. Після сушіння видалити плями будуть складнішими.
 • Також відразу після роботи, пральні ролики, щітки, кювети.
 • Накрийте голову з шиною, панамою або кришкою, плаття рукавички на руках.
 • Щоб прискорити процес сушіння матеріалу, використовуйте нагрівач або повітряну вісь.
 • При грунті стелі під фарбуванням використовуйте ролик. Тассель залишатиметься на поверхні волосків і смуг, які будуть зміщені через барвистий шар.
 • Перевірте, чи добре справитися з роботою, допоможіть шматку скотч. Від погано обробленої поверхні, він зникне, на високоякісному покритті буде тримати.

Чому примивання автомобілів перед фарбуванням


Чи можна застосувати грунт для фарбування
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS