Де почати ламінат у квартирі

Вимоги до бази для закладання ламінату

Перед початком роботи, вам потрібно перевірити стан основної поверхні, на якій буде закладено ламінат. Вимоги до Фонду скорочуються до трьох пунктів:

Під час перевірки рейки, допустима різниця у висоті становить 2 мм. Зазвичай для промисловості використовується рівень будівництва, довжина якого становить 2 м.

Укладання ламінату виготовляється на бетонному або дерев’яному підлозі, Phaneur. Дошки OSB можуть бути використані як основа.

Перед укладанням, провести аудит дерев’яної підлоги. Пропорції обов’язково усуваються шляхом фіксації в цих місцях статевих дощок до лагів. Заміна дощок і лагів зроблені, якщо це необхідно. Дерев’яна підлога може бути використана в машині Squabble, яка забезпечить плоску поверхню.

Щелі закривають шпаклівкою на дереві. Щоб вирівняти дерев’яну підлогу, Faneru часто використовує. Для створення надійної бази, фанерні листи складаються так, що чотири шви в одній точці не сходяться. Для цього листи вишикаються з різною конфігурацією. Між листами фанери, коли кладка повинна залишатися відстані близько 10 мм.

Перевірка рівня стяжку здійснюється за допомогою будівлі або лазерного рівня, а також перевірте стяжки для тріщин та приплив бетону. Сліди вирівняні з шліфуванням або збиті. Глибокі тріщини розширюються і закриті розчином. З значними коливаннями висотою (в межах 20 мм), об’єднана підлога використовується для вирівнювання стяжку. Суміш розливається над поверхнею конкретного стяжки, згорнуто, потім прокатують голку, щоб видалити повітряні бульбашки з суміші.

Після сушіння наповнювача поверхня земляна. Краще використовувати грунтовка глибокого проникнення. Для гідроізоляції при закладі ламінату для стяжки, використання поліетиленової плівки.

Ламінат може бути покладений на старий лінолеум, якщо збережене покриття міцно закладене на рівній базі, вона не має серйозного (через) пошкодження, на поверхні лінолеуму немає. В інших випадках старий лінолеум потрібно стріляти.

READ  Заміна металевого металевого металу

Підготовка до ламінованого підлоги

Сам матеріал також підготує, а проект основи під його укладанням. База повинна бути відремонтовано та вирівняти:

В результаті вирівнювання рівня висоти крапель у межах підлоги площею 2 м² не повинна перевищувати 2 мм. Перш ніж працювати на проекті, ретельно пилососа, так що через пісок і соду, яка випадково потрапляє в замкові з’єднання, панелі не публікують звуки сніп’яні скрипки.

Ламінат не може бути розміщений у день його придбання, він повинен дати можливість “звикнути” до навколишнього середовища. На адаптацію покриття слід виділити два дні. Потім панелі вільні від упаковки, відсортовані за тіні, якщо є деякі “розбіжності” в ароматі. У процесі будівництва тарілки, яка відрізняється тоном, ми рівномірно розповсюджуємо, щоб він не розробив занадто великий різні кольори.

Де почати покласти ламінат. Укладання ламінату для початківців

Зверніть увагу. Акліматизоване ламіноване покриття повинно з максимальною вологістю повітря 60%, мін 50%. Оптимальний для захоплюючої температури 18º Цельсія.

Під час закінчення панелі потрібно покласти горизонтально, стеки в центрі кімнати, призначеного для завершення, так що вологість стін не впливає на нормальну адаптацію.

Як підняти ламінат

У нашому відео, консультація спеціаліста збираються як ламінований ламінат:

почати

Ламінат найпопулярніший паркет 21 століття. Раніше ми говорили про тонкощі відбору ламінату: HTTPS://HOLZ.UA/KAK-VYBRAT-LAMINAT-BLOG /. Це легко піклуватися, він стійкий до пошкодження. Більше того, це легко покласти. І правильна установка є ознакою довговічності покриття.

У цій статті ми розповімо, як швидко, красиво та правильно укласти ламінат своїми руками. На початку ми рекомендуємо уважно ознайомитись із покроковими інструкціями виробників, перевіряючи панелі для одруження з гарним освітленням, вибирайте майстри з досвідом укладання та відгуків друзів або знайомих.

Як поставити ламінат вздовж або через кімнату? З якого залежить напрямок укладання?

По-перше, давайте розглянемо крок за кроком інструкції. Так що потрібно зробити:

Створити необхідні кліматичні умови.

Оцініть освітлення приміщення та виберіть метод укладання.

Підготовка поверхневої та оцінки якості

Дерев’яна підлога випробувана на горизонталі. Якщо різниця 2 м більше 2 мм поверхня роз’ємається і вирівнювання. Також дошки не повинні згинати від ваги. Інакше вони підлягають заміні чи зміцненню.

почати

Бетонна підлога також вимірюється на кривизни. Якщо різниця більше 2 мм на квадратний метр на підлозі, нанесена стяжка та гідроізоляція. Зверніть увагу, що він перпендикулярно до напрямку ламінату.

READ  Який діаметр труби для свердловини краще

Важливо не переміщати окремі смуги під час встановлення. Для цього вони пов’язані самоклеючою стрічкою. На підлогу було тепліше, бетон покритий фанерою товщиною 10 мм.

Лінолеум також може бути гарною базою для ламінату. У цьому випадку для вас надаються звук та теплоізоляція. Поверхня повинна бути жорсткою, ідеально гладкою і гладкою, дозволами на 3 мм. Крім того, це не вимагає гідроізоляції.

Як покласти ламінат або по всій кімнаті: Поради

Ламіновані підлоги стала однією з найпопулярніших, завдяки прекрасному вигляді, простоту укладання та досить доступну ціну. Різноманітні кольорові розчини та способи розміщення лампочків уздовж, через і по діагоналі по діагоналі дають простір для дизайнерських рішень.

З самостійним ремонтом таке покриття можна вважати найбільш зручним для укладання. Окремі елементи підключені один до одного з спеціальними замками-замками на краях. Якщо ви уважно дотримуєтесь технології, час буде потрібно трохи, і результат буде порадувати.

Який ламінат покладається в квартиру: зовнішні поверхні зовнішніх поверхонь

Ламінат виграв популярність негайно, як з’явився на ринку. Дешевий Шановний Паркет Заміна Він є власником широкого переліку переваг. Але єдиним і жорстким вимогою для її установки. це плоска і довговічна поверхня, на якій вона буде закладена. Звідси і всі проблеми, коли справа доходить до її укладання в квартирі.

Справа в тому, що ремонт у міській квартирі вимагає спеціального підходу до обробки зовнішніх майданчиків. Найчастіше з старих облицювальних, кожен намагається позбутися. І це правильно, хоча є варіанти, які дозволяють не виконувати процеси демонтажу. Особливо, коли мова йде про ламінат. Отже, розгляньте у цій статті всі можливі ситуації, пов’язані з відкритими підставами для укладання ламінату в квартирі.

Підготовка до укладання

Укладання ламінату в коридорі або кімнаті починається з попередньої підготовки поверхні.

Бетонна підлога

Старі бетонні підлоги з часом покриті тріщинами. Перед закладанням нового покриття підлоги вони повинні бути розширені та розмазані цементним розчином. Після цього підлога наповнена стяжкою, полірована і покрита грунтором. Для цього ви можете використовувати Cerezite Art 15.

READ  Як видалити лопатку з туалету

Дерев’яна підлога

Ремонт підлог з дерева може тривати довгий час, тому що іноді треба займатися заміною зіпсованих дощок. Вирівняти поверхню, ви можете використовувати фанеру. Однак, перш ніж його потрібно лікувати шліфувальним машином, щоб видалити всі нерівності.

Укладання субстрату

Під час виготовлення ламінованого паркету використовують деревні відходи або просочені пластини. Всі ці матеріали погано несуть прямий контакт з мокрою поверхнею. Тому, перш ніж покласти ламінат вздовж або по всій кімнаті, необхідно розмістити спеціальний субстрат, який не буде передаватися вологи. Для цього використовуйте звичайну поліетилену або дифузну мембрану, яка виконує багато функцій:

  • Вирівнювання поверхні;
  • захист нижньої сторони підлоги, що покриває з абразивного стирання;
  • звукоізоляція;
  • Захист від вологи, що конкретні та дерев’яні підлоги можуть бути виділені.

Досить підкладка досить проста. Смуги підняті по всій поверхні з перекриттям близько 20-30 см. Для більшої надійності поліетиленові листи можуть бути об’єднані з скотчем.

Укладання ламінату з твердою підлогою без порога

Ламінат ламінований ламінований з твердим підлогою у всій квартирі виглядає добре і естетично. Укладання ламінату для формування одного поверху. завдання не прості, вимагаючи матеріалів високої якості, майстерності та професіоналізму штабелера та дотримання всіх функцій.

�� Не кладіть ламінат, не дивлячись на це відео

Нагадаємо, що ламінат класифікується залежно від рівня міцності, зносостійкості. Найвища міцність притаманних покриттів 31, 32, 33 та 34 класів. При прокладці ламінованого покриття з порогами між кімнатами можна вибрати різні класи міцності окремо для кожної кімнати відповідно до навантаження.

При кладці ламінату без порогів, субстрат повинен спочатку заповнити. Оптимальна товщина субстрату становить 3 мм.

Під час установки рекомендується покласти пластикові або дерев’яні штампи між панелями та стіною, вона допоможе зберегти плоске укладання. Вони видаляються в кінці установки.

Де почати ламінат у квартирі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS