Де почати покласти ламінат у кімнаті

Належні технології покладання покриття

почати, покласти

Існують загальноприйняті правила для прокладання панелей підлоги, зокрема, макетні ламелі, вироблені вздовж променів, світло працює від вікна. Тобто довга сторона дошки повинна бути перпендикулярна до вікна. Тому відповідь на питання, де ламінат простий: уздовж будь-якої стіни, перпендикулярної до вікна. У цьому випадку шви між панелями менш помітні. Покладання ламінату по діагоналі кімнат, хоча технічно протікається, однак вона не використовується через велику кількість відходів, а шви будуть більш помітними з такою макетом, ніж з традиційними.

Перед початком роботи на поверхні основи необхідно покласти парову бар’єрну плівку з клеєм 150 мм і підкрадаючи його з скотчем. Покладіть фільм таким чином, що він йде до стін, де подальше плінтус. Тоді необхідно покласти шар підкладки товщиною 2 мм. зазвичай цей прокат поліуретану. Існує більш дорога пробкова підкладка, вона часто використовується в офісах, а також при закладі паркету.

Наступний етап. закладання пластини ламінату. Перед початком закладання необхідно переглянути весь ламінат, так що всі замки ціліші та чисті. Також необхідно розрахувати кладку ламінату і з’ясувати ширину останнього ряду пластин. Ця ширина не повинна бути менше 50 мм.

Ви можете почати з будь-якої стіни, перпендикулярної до вікна. Перший рядок ламінованого ламінування вздовж стінки, дошки з’єднані замками. У той же час, розрив 10 мм залишається між шарами ламінату та стін, що забезпечується за допомогою просторових клинів. Є кілька способів підключення ламінованих шарів другого ряду. Ви можете встановити кожен бар окремо, як зазначено в інструкціях. Але це краще, якщо спочатку смуга другого ряду буде пов’язана з допомогою кінцевих замків. Тоді вся друга смужка приєднується з першого, іноді для цього потрібна помічниця.

Що вам потрібно, крім ламінату?

Перше, що важливо пам’ятати, полягає в тому, щоб покласти ламінат лише на абсолютно рівномірно і сухою основою. Під навіть значенням різниця не більше 0.2 см за кожні 2 метри, а пороги не повинні бути гострими. Тільки в цьому випадку з’єднання блокування не розсіюються. З цієї причини, перш ніж покласти ламінат, перевірте, як у вас є. Якщо потрібно, вирівнюйте поверхню, приносячи його до задовільного стану. Крім того, під ламінатом потрібно покласти субстрат.

Ми запрошуємо вас розглянути таблицю, де це здорово, добре, і погано.

Чи можна покласти стиль без підкладки? Так, якщо основа майже досконала. Але зауважте, що це надзвичайно незручно жити в таких умовах, тому що кожен крок дасть ехо, навіть якщо ви йдете в кросівки. Сусіди знизу не будуть раді. Чи можна покласти субстрат у пару шарів? Краще не варто. Зазвичай це відбувається для ізоляції, але тепліше не стане теплішим, а замки завантажують більше, ніж зазвичай, тому що через більший шар, підлога буде м’якше, а підлога побачить. Деякі замки можуть витримати його, а деякі не, але не варто ризикувати. Ідеально дотримуйтесь рекомендацій від виробника. Під підкладкою (тобто прямо на підлозі бетону) все ще рекомендується покласти поліетиленову плівку, вона буде гідроізоляцією. Це необхідно за рекомендацією виробників, а також рекомендацій на основі досвіду. Така плівка стане відмінним захистом у випадку витоку, а також не дає ламінату поглинати з основи всі вологи, яка надзвичайно важлива для мешканців першого поверху або приватного заміського будинку.

READ  Як покласти декоративну стіну цеглу

Технологія встановлення ламінату, правила укладання

Який шлях ламінат

Сьогодні процес належного укладання, забезпечуючи тривалий термін служби покриття, комфорт використання та бездоганного вигляду, також залежить від такого параметра як тип з’єднання. Навіть відносно нещодавно, метод клею був використаний для установки. Однак сьогодні виробники замінили його іншим, кращим способам:

  • Блокування системи блокування. гребінь однієї пластини вводять у канавку іншої і додатково закріплюється за допомогою поганої людини (у деяких випадках для надійності суглобів, клей маркується);
  • Натисніть кнопку Lock System. система схожа на попередню, але не вимагає використання допоміжних інструментів, оскільки замикання замка відбувається за допомогою легкого тиску.

Остання система вважається більш надійною і зручною для використання. Він був розроблений порівняно нещодавно, але, незважаючи на це, він вже любив багатьма фахівцями.

Як поставити ламінат вздовж або поперек

На додаток до типу з’єднання важливо звернути увагу на напрямку закладання ламінату. У цій області є багато суперечок щодо того, як поставити ламінат або через. Кожен з них має певні переваги та недоліки. Так, поздовжнє укладання, яке проводиться паралельно найдовшій стіні, відрізняється:

  • мінімальні відходи;
  • Швидкі монтажні пластини;
  • подібність з монолітовими покриттями;
  • Візуальне вирівнювання поверхні.

Ламінат, що проводиться, що проводиться перпендикулярно до найдовшої стіни, має таку перевагу як візуальне збільшення розмірів кімнати. Через це часто використовується для вузьких та довгих кімнат, таких як вхідний зал, балкон або лоджія. Однак це вимагає більше матеріалів і багато часу для прокладання, оскільки більшість панелей доведеться додатково побачитися.

Де почати закладання ламінату

На додаток до напрямку укладання перед належним чином нанесення ламінату своїми руками, вам потрібно вибрати спосіб оформлення приміщення з покриттям підлоги. Не тільки візуальний дизайн буде залежати від цього, але і споживання матеріалу. На даний момент розрізняються кілька методів встановлення ламінату для візуальної трансформації:

  • пряма. найпростіша і найпоширеніша. Передбачає встановлення панелей у напрямку вхідного світла, починаючи від вікна. Додаткове споживання матеріалів не перевищує 7 відсотків; Прямий ламінат, що лежить у тісному безпосередньому ламінаті, що лежить у більш тілому
  • Укладання “Новорічна ялинка”. одне з найбільш складних методів, що передбачають укладання панелей під кутом 90 градусів відносно один одного. Це починається з кута і зроблено чітко відповідно до спеціальних інструкцій. Споживання матеріалів вище 10-15 відсотків; Укладання ламінату “Новорічна ялинка” у тісному кладці ламінату “Новорічна ялинка” у тісному
  • Діагональ. виробляється під кутом 45 градусів і починається з кута кімнати. Візуально збільшує розмір номерів, але вимагає 15 відсотків більше матеріалів; Діагональна ламінат, що лежить у більш тілесній діагоналі ламінату в інері
  • Покладання смужками. здійснюється паралельно найкоротші стіни і вимагає залучення додаткової особи. Укладання ламінатних смуг у тісному закладі ламінатних смуг у тісному
READ  Як покласти плитку на файн на підлозі

Підготовка поверхні підлоги

Основна вимога при укладання ламінату є ідеально гладка поверхня підлоги. Нерівності призведе до того, що розподіл вантажів на ламіноване покриття буде нерівномірно. Це загрожує відмова від замків і невідповідністю панелей. Результат буде чітко видно міжпанельними швами, коли ситуація практично неможливо зберегти ситуацію.

За наявності старого дерев’яного підлоги, потрібно переконатися в горизонтальній поверхні її поверхні. Для цього використання звичайного рівня будівництва. Десс допускаються в 2-3 мм. На площині дії близько 2 метрів. Якщо нерівності вище допустимих меж, підлога вирівнюється шліфувальним верстатом.

Як почати закладання ламінату власними руками

Крім того, необхідно перевірити міцність підлоги. Якщо дошки просилися під вагою людського тіла, вони замінюються або зміцнюються.

Як поставити ламінат

Якщо ламінат настилають на бетонну основу, його горизонтальність перевіряють аналогічно дерев’яній підлозі. Коли відмінності перевищують допустимі межі, основою вважається непридатним для укладання ламінату. У цьому випадку над нерівною старою стяжкою заливають новим. З маяками. Його товщина не повинна перевищувати 20 мм. У найвищих точках старої бази. Ідеально допомагає виправити ситуацію.

Щоб перевірити поверхню підлоги, ви можете використовувати як довгий рівень, так і правило, всі відмінності видно на просвіті. Фотографія. соковитий.com

Як поставити ламінат вздовж або через: поради щодо вибору напрямку, звідки почати покласти та крок за кроком обробки

Ламінат вважається одним з найпопулярніших видів зовнішнього покриття. Він відрізняється прекрасним виглядом, довговічності та простотою установки. Однак всю роботу над його кладкою повинна бути зроблена відповідно до певних вимог, інакше навіть найвищий якісний матеріал буде непридатним для використання. Багато майстрів початківців мають природне питання: як поставити ламінат, аж по всій кімнаті? Немає жодної однозначної відповіді на це, тому ви будете мати справу, від того, що буде залежати від напрямку орієнтації ламеллів під час укладання.

READ  Сітка на решітку з власними руками

Як правильно класти ламінат вздовж або впоперек

Щоб вибрати напрямок укладання ламінату, є правило: це намагається поставити його так, щоб потік світла спрямований вздовж дошки. Тобто, якщо в кімнаті є вікно, бар повинен бути розгорнутий коротким стороном до нього, щоб світло потрапляє вздовж довгої сторони вікна. Як з лівої схеми. Яка основа такого правила? З такою орієнтацією відносно вікна, світло гірки вздовж довгих перехрещувань. Тобто створюється враження твердого покриття. Видно лише короткі суглоби в місцях крос-док.

Другий момент. З цим покриттям, структура на дошці ясно. Але тільки якщо поверхня структурована з імітацією деревних волокон.

Діагональний стиль дозволяє приховати недоліки геометрії

Але, якщо кімната довга і вузька, такий метод укладання візуально додає довжини. Це не зовсім що потрібно. У довгому приміщенні дошка розгортається. Цей варіант з поперечним укладанням середнього на карті. Поперечне напрямок ламінату ламінату робить кімнату короткою і ширшою. І про те, що суглоби будуть видно, останній край ламінату з фасором. Це спеціально утворюються канавки на краях ламінованої дошки. Їм потрібні лише для виділення суглобів. Отже, жалюгідність суглобів є аматорським. Критично для вас, що їх можна побачити з вікна. Більше конвергенції правильної геометрії вибирають поперечне напрямок ламінату при укладі в довгій кімнаті.

Параметри ламінату вздовж або по всій кімнаті

Існує ще проміжна версія діагональної. Ви не можете вирішити, як поставити ламінат вздовж або попередити цей метод. Вона має перевагу, що легше приховати недоліки геометрії. Не всі номери мають однакову ширину на початку і в кінці. З поздовжньою укладанням ви повинні регулювати його, розрізаючи дошки разом. Це не завжди просто. У випадку діагональної укладання цієї проблеми. Правда, споживання матеріалу на тій же зоні буде більшою через більше відходів. Різниця 10-15% площі кімнати.

Де почати закласти ламінат у кімнату та квартиру?

Існує кілька способів закладання ламінату та визначити, де краще почати закласти ламінат, перш за все, матеріал текстури, характер покриття, позиція меблів великих розмірів та розташування вікон у кімнаті слід враховувати. Спочатку всі майстри рекомендували запустити ламелі на правій стороні по стіні, перпендикулярно до джерела природного освітлення. У цьому випадку док-станції були розташовані вздовж потоку світла, що змусило їх практично невидимими, спостерігаючись від входу в кімнату.

Сучасні матеріали мають більш виражені текстури, особливу поздовжню та поперечну фасад, а отже, традиційне житло перестає бути актуальним і має використовувати нові методи укладання:

Де почати покласти ламінат у кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS