Декор стіни від штукатурки роблять це самостійно

Гіпсовий штукатурка в інтер’єрі

Зробити оригінальний домашній декор, не варто мати великий талант і витрачати багато грошей. Перш за все, вам потрібно мати величезне бажання та елементарні навички роботи з пластиліном, ручні інструменти (пензля, наждачний папір).

Дерево з штукатурки на стіні фасадного декору з штукатурки

Перш ніж продовжувати роботу, варто вибрати, які предмети повинні бути зроблені, і де вони будуть розташовані. Потрібно ретельно визначити, щоб визначити стиль, в якому інтер’єр кімнати, розмір і форму кімнати або окрему зону, а також функціональність.

Гіпсовий гіпсовий декор, сучасний лип з гіпсу

Отже, штукатурка, виготовлена ​​з штукатурки, виготовлена ​​з власними руками, може виконувати естетичну або утилітарну функцію. Більш того, сама кімната відіграє важливу роль, оскільки чистий для прикраси штукатурки слід використовувати у просторому приміщенні, щоб заповнити його комфортом і розкіш, у невеликих приміщеннях штукатурка може бути покрита або приховати елементи структур або Деякі особливості планування.

Що таке штукатурка

Ця концепція можна віднести до всіх видів декоративної підкладки на стінах: багети, молдинги, стельові плавки, візерункові розетки, різноманітні кучері, пілястри (колонці на стіні або кутах), фасадні карнизи, накладні сільські камені в кутах будинок і т.D.

Штукатурка для в приміщенні часто кидається з гіпсу. Для фасаду, більш практичні продукти з поліуретану, які прикріплені до клею.

Як самостійно розмістити гіпсові 3D-панелі для стіни

Гіпсові плитки встановлюються з власними руками. Немає труднощів. Основна підготовка поверхні є:

 • видалити всі подрібнені ділянки штукатурки та шпаклівку;
 • Далі потрібно розмазати всі отвори, які з’явилися. Тріщини розширюються і посилюються;
 • Коли шпаклівка суха, поверхня земля.

Тепер нам потрібно вибрати один із способів виправити плитку: для клею або ящика.

Що вибирати панелі

На будівельному ринку є 3D-обшивка з такими моделями:

 • Лінії є гладкими лініями, що мають м’які переходи. Смуги шириною різними. Горизонтальний напрямок, вертикальний або діагональний. Іноді це нагадує сліду на піску з відійденої хвилі. Висота плоского над площиною також відрізняється. Такий оздоблювальний матеріал використовується для відпочинку. Припустимо, у спальні.
 • Стільники – мають клітини різних глибин і розмірів. Панель може бути виготовлена ​​злегка нанесеними клітинами або з дуже об’ємним малюнком. Така прикраса виготовлена ​​стінами в коридорі, коридорі.
 • Камінь – цегла. Цеглини мають як гладку, так і шорстку поверхню, що сильно нагадує справжню цеглу. Розташування цегли в порядок перевірки або горизонтально з швами. Іноді панелі створюють у вигляді тріснутого штукатурки. Цей матеріал використовується для облицювання стін у вітальні, коридорі.
 • Тканина – оббивка з кнопками на дивані. Може також бути у вигляді дерева. Таке облицювання підходить у офісі, бібліотеці.
 • Абстракція зроблена в стилі лофт, високотехнологічного, мінімалізму. Використовуйте різні шаблони для цього. Прямокутники, проходи. Вони виступають над поверхнею і перетинають один одного. Це закінчується гідно в будь-якому приміщенні.
 • Бульбашки – це повторення форм мильних бульбашок на стіні, виступає над поверхнею на різних висотах. Бульбашки також малі і великі. У належній обробці вони будуть добре виглядати на бічній стінці на балконі.
 • Квіти та рослини – така панель використовуються в різних кімнатах, але невелика територія, тому що вона буде виглядати.
READ  Як замаскувати дроти з телевізора на стіні

З великим вибором. Тому необхідно відповідально. Він підкреслив індивідуальність інтер’єру та прикрасити кімнату.

Що тобі потрібно

Після вимірювання поверхні підкладки потрібні наступні матеріали, інструменти:

 • потрібна кількість облицювального матеріалу;
 • Шліфування на стінах проти грибка з антисептиком;
 • клей;
 • рівень, метр, олівець;
 • наждачний папір, ножівка для різання панелей;
 • Гумовий шпатель, фарба, щітка, ролик.

Якщо ви робите ящик, набір інструментів дещо інше: викрутка, дюбельні нігті, дерев’яні планки або металеві профілі, самонарізані гвинти.

Упакована робота кріплення

 • Після очищення та поверхні грунтовки потрібно позначити. Панелі землі з спини і залишають висушити. Після всього креслення, як головоломка, викласти на підлогу.
 • Після цього перемішайте композицію клею. Гіпсові клейові композиції швидко висушуються, тому необхідно підготувати розчин у малих томах.
 • Магістерські роботи починаються з нижнього кута поверхні. Встановлюючи профіль направляючу або дерев’яну рейку, для того, щоб матеріал на ньому.
 • Клей наноситься шпателем на плиті і наносять на розмітку на поверхні.

Для різання гіпсу використовуйте рукою з невеликими зубами. Нарізаний бічний полірований наждачний папір.

Отвори під струпами та розетками виконують заздалегідь фрезерні.

Всі тарілки мають допуск до витрати в міліметрах, він покритий шпаклівкою і протерти наждачний папір.

Супер 3d бавовняні гіпсові 3D-панелі роблять це самостійно в спальні !!!

Якщо ми вишикаємо стіну з внутрішніх куточків, то треба зробити відступ 3-5 мм від кута, щоб коли будівництво не йде будівля. А також від раптових температурних крапель.

Після облицювання та сушіння адгезивної суміші вам потрібно запахувати всі суглоби. Вона повинна висихати.

Після сушіння шви стискаються. Поверхня покрита грунтом, фарбою.

Спостерігаючи всі етапи, обличчя буде проходити швидко і легко.

Чи можна покрити лаком, фарбувати

Для фарбування облицювання необхідно вибрати фарбу – водорозчинні або водонепроникні акрилові фарби. Кел повинен відповідати малюнку. Тобто, якщо це бульбашки, то вони можуть бути синіми або веселки, і обшивка під деревом – коричневий, какао з молоком, тоном кави в поєднанні з бежевим тоном.

READ  Як мити мудрець від стін після вогню

Фарба наноситься з роликом і щіткою. Місяць може бути досягнуто шляхом спрею. Верхня частина сухої фарби застосовує лак, це трапляється з матовим, глянцевим. Лак доповнює картину та захистити панель від седиментації пилу, що діє вологи.

Монтаж 3D облицювання нагадує колекцію головоломки на стіні. Вона повинна бути зроблена акуратно повільно.

Приклади штукатурки в інтер’єрі кімнати

Штукатор на стінах у сучасних квартирах може бути абсолютно різноманітним. Це залежить не тільки від фантазії власників або магістра, але і від:

Квіти

Квіти, виноградні лози та овочеві зображення часто стають зображеннями, що використовуються в штукатурці на стінах. Як правило, їх легко виконувати через симетрію форм і простоту ліній.

Тварин

Тваринний світ є менш поширеним мотивом у вигляді штукатурки, оскільки він не входить до кожної кімнати, а також створювати якісну роботу, необхідно залучити майстра.

Геометрія

Геометричні лінії, фігурки, заплутані візерунки. Це оригінальний спосіб прикрасити стіну майже будь-якої кімнати. Такі шаблони нейтральні і вписуються в більшість інтер’єрів, крім того, вони прості при створенні.

Антикварні фігури

Є одним з найбільш складних зображень. Щоб створити їх, це займе не тільки досвідченого майстра, а й високоякісних матеріалів, хороших інструментів та компетентного підготовчого процесу.

Пірод

Масивні колони не завжди можливі і доцільні в інтер’єрі. Хороша альтернатива їм буде пілястрами, які мають ті ж частини, як стовпці: база, Капітел, стовбур. Але на відміну від колонних пілястрів – не окремий об’єкт, а декоративне продовження стіни частіше в прямокутній формі. Вони прикрашають зовнішні кути, арки та полиці. За допомогою пілястри, ви можете візуально розмежувати стіну до шматочків і зонатив, додати інтер’єр різноманітності, текстури та індивідуальності.

READ  Как смыть побелку со стен

Виготовлення штукатурки

Тепер йдіть до приготування гіпсу: змішуйте 10 штук сухого матеріалу з невеликими порціями з 7 частин води, а потім ретельно самітливо. Щоб дати склад пластичності, додайте деякий ПВА-клей – завдяки цьому зменшить ризик розтріскування декору. Перемішати суміш, доки його послідовність не може нагадувати сметану. Далі йде прямий процес створення штукатурки:

 • Заповніть розчин у форму, постійно розподіляючи його з вібраційними рухами, щоб усунути виникнення повітряних бульбашок – вологість накопичується в них, що руйнує штукатурку. Вам потрібно вилити до самого краю – надлишок суміші можна видалити ножем або шпателем.
 • Широкий шпатель ретельно зливається поверхню суміші.
 • Приблизно через 20 хвилин після заповнення, ретельно видаліть гіпсовий елемент з форми. Для остаточної сушіння, покладіть штукатурку на день.

Сорти штукатурних елементів – як прикрасити кімнату

Вибравши античний варіант архітектурного фінішу, потрібно розглянути графічний проект, поєднати його з рештою інтер’єру кімнати. Штукатор на стінах і стелях повинен бути гармонізований, а не виділятися яскравим, відбіленим і невідповідним місцем.

З широкого спектру елементів це найпопулярніші:

Тепер давайте поговоримо про них більш детально і побачимо фото, що ілюструє, як це виглядає насправді.

Типи барельєфу

Штукатурка виконується на історичних, а також портретних або мальовничих тем, це може бути абстрактним, наприклад, у вигляді геометричних фігур.

Виключно подивіться на креслення на античній темі або застрягли за старі часи. Сучасні теми виглядають особливо незвично.

Переваги та недоліки штукатурки штукатурки

Популярність гіпсових продуктів продиктовано їх основними перевагами. Такий штукатурка:

 • Він має ідеальні обличчя з досить чітким полегшенням;
 • екологічно безпечний;
 • вогнетривкі;
 • не боїться коливання температури;
 • Ремонтність. Всі дефекти, які з’являються на поверхні під час операції, можуть бути видалені;
 • легко обробляється;
 • може бути представлений у широкому діапазоні кольорів завдяки можливості фарбування;
 • Різне обслуговування.

Оформлення дозволяє підкреслити елегантність формального малюнка

При встановленні об’ємних елементів може відбутися складність

Декор стіни від штукатурки роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS