Дерев’яна настільна на кухні плюси і мінуси

Table of Contents

Технологія виробництва

В даний час застосовуються виробники малих та великих підприємств для виготовлення кухонних стільниць, як твердих, так і м’яких деревних порід. Зробити їх у двох основних технологіях.

Перше виробництво шляхом склеювання дерев’яних ламелей, другий – це виробництво охолоджених масивів.

У першому випадку деревина піддається термічній обробці у спеціальних камер сушильних камер, де він доводять до 8%. Тільки після цього дерево набуває здатності до якості обробки. До цього процесу необхідно покрити кінці кожної дошки спеціальною композицією, яка запобігає надмірній волілізації та розтріскуванню.

Слід зазначити, що сам процес сушіння повинен бути досить добре, і точним, оскільки розподіл напружень у шарах деревини залежить від режиму сушіння, а також якість різання заготовок залежить від.

Далі, заготовки – площині на машині Fugoval, змащують клейову композицію та затискач у спеціальні затискачі до повного сушіння. Потім пластмакуйте знову і шліфування. На останньому етапі необхідно покрити готову стільницю за допомогою захисного шару спеціального масла та воску.

У випадку оптових масивів, дерево також попередньо висушується та обробляється за допомогою тих самих пристроїв, що використовують подібні операції. Єдина відмінність полягає в тому, що спочатку заготовка має розмір трохи готової самої таблетки.

Це так звана толерантність до обробки. Останній етап застосування захисного покриття. Слід сказати, що дерев’яні вироби також покриті фарбою та лаками на вимогу замовника. Таблетка може бути як білий і сірий, червоний, жовтий або у лак. У будь-якому випадку, продукт повинен бути покритий високоякісним захисним матеріалом, щоб збільшити термін служби та зберегти привабливий вигляд протягом тривалого часу.

Використання в інтер’єрі природних матеріалів підкреслює її модну здатність та ексклюзивність.

Навіть недорогий кухонний комплект “IKEA”, доповнений індивідуально зробленим дерев’яним настільним, буде грати з новими фарбами і триватиме набагато довше.

Віддавши перевагу настільнику з дерева, потрібно враховувати всі переваги та недоліки цього матеріалу.

Хоча другий елемент може бути оскаржений. Враховуючи той факт, що при виробництві всіх видів хімічних просочення (вологоно-репелентних, протигрибкових і тонн.Р.) і покриття (лаки, вірші, фарби та т.D.), екологічність стає дуже умовою.

Тут ви можете оскаржити всі три точки. Ви можете підвищити продуктивність, використовуючи правильну обробку та спеціальні просочення, але вартість є поняттям відносного.

З правом, стільниця з масиву може служити десятиліттями, що залишаються в первинній формі. Тому, якщо розділити за ціною служби, остаточна вартість буде набагато дешевше аналогів дешевих матеріалів.

Дерев’яний стіл. Краса або практичність?

Дерев’яна стільниця на кухні є прохолодним способом додати до себе природність до інтер’єру або причини, щоб перейти до практичної війни.

Тенденція до екологічно чистих інтер’єрів не залишить нікуди. Особливо, коли скандинавська квартира веде у всіх пошукових системах. Якщо ви відкриваєте скандинавську кухню в Pinterrest, то перше, що кидається до ока, – дерев’яний стіл.

І буде повністю протилежні думки, які я чую майже щодня. Дерев’яний стіл:

Тут ви на якій стороні? Я, звичайно, з першого, тому що я сам є власник дерев’яних стільниць та в квартирі та в країні, і про його досвід, безумовно, скаже.

Сьогодні стаття присвячена дерев’яній стільниці на кухні, і я відповім на найпопулярніші питання:

 • Дерев’яна стільниця практична?
 • Яке дерево краще вибрати для стільниці?
 • Види деревних стільниці – що там?
 • Як лікувати дерев’яний стільниці, щоб служити довгим?
 • Для якого стилю інтер’єру підходить дерев’яний стіл?
 • Мій реальний життєвий досвід з дерев’яною настільною роботою з 2009 року.

Від особистого професійного досвіду: клієнт не дуже хотів, щоб дерев’яний стіл і не вважав це взагалі. Ми вибираємо граніт протягом тривалого часу.

– Оксана, дерево на кухні – Невавільність. Як піклуватися? Гниття буде з води. Призводить з часом, подряпини, вм’ятини і плями.

– Оксана, це найкращий стіл у світі!

Дерев’яна стільниця непрактична

Дерев’яний стіл додому в декораторі. Пантелева

Хімічна промисловість просунулася вперед, і я зустрічаю здивування та питання з завидною константою: як ми можемо поставити дерев’яну стільницю? Це непрактично!

Зазвичай я не входжу в суперечки, але ретельно зацікавлені в якій підлозі в квартирі, і якщо він є паркетним, то я задаю наступні питання:

У 90% випадків людина починає думати. Оскільки, на відміну від підлоги, на стільниці ми на п’ятах разом з дискотекою не влаштовують. І на підлозі – легко. Якщо підлога сосна, я знаю – це м’яке дерево, і всі подряпини з’являться миттєво. Якщо підлогу є дубом, то він триватиме вічно. Особливо з належним доглядом.

Дерев’яна стільниця на кухонному проекті Оксана Пантелеєва. Приватний будинок.

Висновок – дерев’яна стільниця також практична, як дерев’яна підлога, вам потрібно вибрати правильне дерево та процес. Якщо ви дотримуєтеся верхньої частини столу, використовуйте з любов’ю – вона буде служити десятками років.

Примітка: мій стіл у квартирі більше 10 років, і виглядає як новий.

Про дерево. Яке дерево краще вибрати для кухонних стільниць.

Деревні породи, з яких можна зробити різноманітні. В Ikea, букові стільниці та берези, але список порід не закінчується. Ви можете замовити собі робочу точку зору абсолютно будь-якого дерева, від бюджетної сосни, до екзотичної кліщів.

Розглянуто найбільш довговічні та вологонепроникні: дуб, бук і ясен.

Однак при правильній обробці, абсолютно будь-яка порода підходить. Головне – зрозуміти, що ви хочете від настільного? Краса або практичність?

При виборі дерева запитайте собі питання:

 • Часто готуються на кухні?
 • Скільки буде працювати як настільний? Наприклад, ви будете бити м’ясо на ньому чи ні.
 • Важливий малюнок дерева чи ні?
 • Природний колір дерева важливий?
 • Хочу дорожче екзотичну або звичайну сосну?

Залежить від відповідей: який вид дерева краще шукати. І з дерева дерева залежить від методу обробки та правил.

Які дерев’яні стільниці

Дерев’яна стільниця може бути зроблена з:

 • Проста дерев’яна дошка будь-якої довжини та ширини, товста з 3 см – дуже бюджет
 • Спеціальний дерев’яний щит – середній бюджет і найпоширеніший погляд на стіл
 • Поздовжня питна деревина (Ipell повинна бути широкою від 60 см) – прохолодно і дорого
READ  Як побудувати підвар під сарай

1) стільниця з простої дошки. Сільський варіант

Про столик з дошки з власними руками в країні, я детально написав тут:

2) Дерев’яний щит

Shield відбувається:

Аллолінові щити склеєні з барів для всієї довжини щита. Більш широкий і довший ламелла, тим дорожче щит, тому що він виглядає дуже природно.

Латитель може бути від 40 до 120 мм шириною. Довжина ламелі залежить від висоти дерева, а його вартість прямо пропорційна: чим вище, тим більше.

Finger-Shields складаються з шматка деревного масиву від 15 до 40 см, спільний сайт видно на дерев’яній платформі.

На будівельних ринках, у деревообробних семінарах може запропонувати готові вироби довжиною до 3 метрів і два-три типи ширини ламелі. Товщина змінюється.

У IKEA представлені стільниці, де товщина дубових стільничок становить 2,8 см, а в столярному майстерні ви знайдете настільний товстий 4 – 5 см.

Наша робоча стійка від Clannolmelnoe Ash – 4 см. Товстий.

3) Деревні напої або настільні з 100% масиву

Масив 100% сьогодні використовується дуже рідко. Я не жив жити так, щоб весь стіл був зроблений з нього. Це дорого і прохолодно, особливо виразно виглядати на стільниці з природним вигином краю.

Як покрити дерев’яну настільну

Лакофарбова промисловість не стоїть. Головне, щоб вибрати захисне покриття, належним чином застосувати та доглядати за таблицею згідно з рекомендаціями.

При замовленні настільних “під ключ” обговорюється заздалегідь з оздоблювальним покриттям магістра та який додатковий догляд буде потрібно. Наприклад, масло вимагає раз на 1-2 роки.

Якщо ви станете самостійно, щоб обробляти себе, то моя порада – подивіться на майстер-класи на YouTube, читати живі відгуки та обов’язково спробуйте на невеликій дошці.

Особистий досвід

У квартирі та на котеджi у мене є дерев’яні підвіконня та стільниці скрізь. У квартирі, стільниці та підвіконня обробляються осмосом. З 2009 року як новий.

В Кулеміно, я зробив стільниці з сосни, використовувалася товста дошка 40 мм, покрита недорогою вуаль, а потім з яхт-лаком на 2 шарах. Служити вірно протягом багатьох років.

Як відновити та покрити дерев’яне настільне масло, яке я розповідаю і показую (тут є відеозапис).

Про догляд за дерев’яним столом

Правильний догляд за будь-якою дерев’яною поверхнею – ключ до успіху. Немає різниці дерева для підлоги або для стільниці, найголовніше, процес якості та догляд за любов’ю.

Історія про те, як ми зробили шафа з власними руками для кухні в котеджному вигляді з настільною під час красивого супутнього та лаку, я сказав тут:

10 Рад Дерев’яні стільниці під маслом:

Дотримуйтесь всіх цих простих порад, а ваш стіл буде служити назавжди!

Знайдено на тому ж форумі, як люди обговорювали мій дерев’яний стільниці (без мене, звичайно, посилаючись на сайт).

Більшість учасників форуму мають сумніви, що я готую: “А ви бачили, що на цій кухні готувалася?”. Моя відповідь – так, не сумнівайтеся, я готую багато і з задоволенням.

Я не засмучений сумнівами щодо використання кухні з метою, але я був вражений, якщо дерево може бути оброблено, зберегти красу, ви можете дати будь-який колір дерев’яний стіл, і він буде служити назавжди.

Моя настільна з природного аллольмеліна, встановлена ​​в 2009 році. Обробляється твердим восковим маслом з ОСМО. Відновлено кожні 1,5-2 роки.

Мені подобається природність дерева, її тепло і певний скандинавський шарм. Особливо після того, як фартух став білим, стіл отримав нове життя. Про те, як я повторювався моїм фартухом з порцелянового каменю в білому кольорі звичайної фарби та як я живу з ним – читати тут.

Врешті-решт, я повернуся до улюбленого фільму “Вода”. Вона має багато про занурення шеф-кухаря. Рамка за сценами, занурення у світ ароматів, карамелів, соусів та паштею. Шеф-кухар рухається з мармурового столу до дерев’яного. Сотні років на кухні було дерев’яний робочий стіл. Дивитися хороший фільм!

Сайт “На декоративній хвилі” – некомерційний проект і створюється лише автором. Якщо ви оцінили статтю, і вам це сподобалося – я буду вдячний за невелику матеріальну підтримку. спасибі!

Мінуси:

Найбільш м’які матеріали, що розглядаються. Для тих, хто любить числа – його щільність 520 кг/м3. Практично це означає, що якщо ви впадете на стільнику сосни, скажімо, обкладинка з каструлі, швидше за все, буде вм’ятина. І через деякий час цілий стіл буде покривати подряпини та малий збиток.

У деяких випадках це доцільно і додає чарівність. Наприклад, сосна меблі підходить ідеально для лофт-інтер’єрів.

Плюси:

Її відчутний плюс – ціна. Одне з найбільш доступних деревних порід у цьому плані. Для ясності, у свою чергу, порівнюємо вартість стільників з різних видів дерева, розміри 1200x600x40mm. Вартість столових вершин з сосни 600R.

Латунь сосна виглядає дуже вражаючою. Бракчування – це процес, коли м’які волокна видаляються з дерева. Тут м’якість сосни стає його плюсом, більш тверді камені не настільки хороші для цієї процедури.

Інший плюс – це висока смола в дереві. Це робить сосновий до гниття, що означає, що він може бути використаний у приміщеннях з високою вологістю.

Мінуси:

Бронювати меблі нестабільні до вологіх крапель. Бук піддається гниттям, сильно поглинає вологу і може бути деформована з часом. Не рекомендується використовувати у ванній кімнаті або для стільців під раковиною.

Плюси:

Висока щільність 660 кг/м3. 140 кг/м3 більше, ніж сосна, це означає, що це доведеться досягти більшого зусиль для пошкодження. Вартість трохи вище, ніж у сосни, але все ще демократична. Вартість настільних вершин з бука 11 100р

Що вибрати робочий стіл: плюси та мінуси популярних матеріалів

Універсальна робоча поверхня, обідній стіл, стійкий стіл або полицю для маленьких поет – незалежно від того, як ви використовуєте свою робочу роботу, вона завжди “турбує”. Тому вимоги до це особливі.

Ідеальний стіл повинен бути міцним, гігієнічним, легким для виїзду та стійкого до механічного пошкодження. І, звичайно, привабливий. Візуально і логічно, стільниця поєднує в собі всі елементи дизайну кухні. Чи можна знайти такі серед матеріалів, які пропонують нам?

Найбільш бюджетний та популярний варіант – ламінована ДСП або після формування. Плита МДФ або ДСП товщиною 28-38 міліметрів покриті пластиком, який потім застосовується спеціальне захисне покриття. В результаті виявляється відмінна термостійка та зносостійка поверхня практично будь-якої форми.

Це не страшно, не дряпання, ні каустичні засоби для чищення, ні більшість барвників. І ламінування дозволяє дати неймовірну кількість кольорів та відтінків і друкувати будь-який малюнок – від Сикстину Мадонна до фотографії улюбленої кішки.

Але є недоліки. Головний ворог цього стільниці – вода. Накопичуючись у невеликих тріщинах і на суглобах суглобів, це призводить до поступового набряку ДСП. Тому господиня повинна висушити поверхню після очищення і уважно стежити за ущільненням швів. Деякі барвники – йод, марганець, фарби та фарби для волосся – вам потрібно мити з поверхні відразу після їх хіту, інакше плями залишиться.

READ  Як встановити кран у ванній кімнаті

Нарешті, головний мінус – ламінований ДСП не піддається відновленню. Одиночний вихід – заміна. Правда, досить швидка, дешева і доступна.

Наша думка:

– Незалежно від того, наскільки уважно ви піклуєтеся про ваш пост-стоячий стіл, з часом, незбабільні плями та мікротріщі все одно з’являться з випадкового падіння вилки або зламаного скла. Тому уникайте глянсових, монофонічних або яскравих варіантів – недоліки будуть помітні набагато швидше. Ви не повинні використовувати такі стільниці як ріжуча дошка: розрізи з ножа не будуть видно негайно, але з часом вони можуть сильно ускладнювати ваше життя.

Сталевий стіл вважається екзотичним. І марно. Королева професійної кухні, улюблені шеф-кухарі, сталь – одна з найбільш гігієнічних матеріалів. І навіть міцний, вологостійкий і довговічний. Тонкі листи з нержавіючої сталі закріпіть рідкими нігтями на ДСП або МДФ і згинають краї навколо краю, що прилягають до стіни. Шви заварюють і подрібнюють. Більшість виробників пропонують лише прямокутні варіанти без вигинів.

Кутові конструкції з’єднуються з двох частин, пов’язаних з краваткою. Можливі більш цікаві варіанти, але всі вони зроблені, відповідно до індивідуального ескізу.

Поверхня сталевої стільниці може бути матовою, дзеркальною або з простим тисненням візерунка. Найпопулярніший і оптимальний – матовий. Це не бачить на ньому бруду, будь-яка нуля легко усунути з жорсткою спідницею без будь-яких майстрів.

Найбільш примхливі – дзеркало. Це вимагає ретельного миття та витирання – інакше, з часом він може бути заповнений, а подряпини на ньому практично не підлягають усуненню. Інший значний мінус сталь: вона погано витримує точкові удари. Відновлення успіху, але причіп буде помітно.

Найбільш примхливий його співробітник, але також найбільш чарівний, цей матеріал може прикрасити інтер’єр будь-якої кухні – від стилю високотехнологічної до класиків. Але занепокоєння вимагатимуть будь-якого іншого. Дерев’яні стільниці виконані з твердих щитів твердих порід: від вільха та бука до модрини та тику. Кромки такого стільникового фрезерування, поверхні та краю глибоко просочуються спеціальним захисним маслом.

На дерев’яному столі, навіть тик, ви не можете покласти гарячі та вологих посуду, вимийте його потужними хімічними речовинами (допускається лише слабке розчин мила), до нього допускається з насиченим червоним вином до кави, не кажучи вже про йод і марганець. Один або два рази на місяць він повинен бути покритий захисним воском або політерпою.

Наша думка:

– Якщо ви хочете, щоб недорогий і міцний дерев’яний стіл, шукайте російську модрину. Це одне з найбільш доступних матеріалів, що пропонуються виробниками, і один з найнадійніших на кухні. На додаток до красивої текстури та кольору, модрина майже не піддається гниттям і здатним витримувати серйозні механічні тести.

Майже ідеальний матеріал для дизайнера теплий і приємний на дотик, з величезним різноманіттям кольорів та текстур та найширших можливостей для експериментів. З акрилу ви можете створити будь-яку форму без видимих ​​швів. З’являючись на світлі в 60-х роках у лабораторії Корпорації Дюпонту, він отримав назву коріана і зробив справжній прорив у архітектурі та дизайну меблів та інтер’єрів.

У 90-х рр. Дія винахідного патенту закінчилася, ціла сім’я матеріалів, близька до Corialan, для властивостей: кристаліту, Axilan, Varicor та інших. В основі всіх цих матеріалів – мінеральний наповнювач, пігменти та акрилова смола. Вони не пористі, тобто не поглинають вологість, стійкі до хімічних речовин та виключно гігієнічні – на гладкій поверхні немає місця для формування грибка і затримки бактерій.

Більшість збитків легко відновити гостям. І ціна поступово стає доступною. Але існують мінуси. Акриловий стійкий до потрясінь, але легко подряпаний. І це не витримує високих температур – для каструлі та чайників потрібна підтримка.

Від споживчої точки зору, агломерат – щось середнє між штучним та природним каменем. На відміну від акрилу, природний компонент у ньому може бути до 90 відсотків – це камінь і мінеральна крихта.

Найчастіше кварцові щебені, отже, друга назва – кварцовий камінь. Тому зовні, і за його властивостями, агломерат дуже схожий на камінь. Значно невибагливий. Це не боїться сильних ударів, ультрафіолетових і високих температур.

Але якщо шкода все ще відбулося, відновлення його, як натуральний камінь, це буде дуже важко. Поверхня агломерату, як холодна на дотик, як граніт. І “Безшовний” спосіб може бути зроблений настільною довжиною не більше трьох метрів довжиною та виключно прямокутної форми.

Чому не слід боятися вибрати стіл з дерева

Гладкий, природний матеріал з природною структурою є відмінним елементом стилю, краси та комфорту. З іншого боку, натуральне дерево має значну вагу, і вимагає спеціалізованого, високоякісного догляду.

Дерево боїться вологості, високі температури, лак може тріснути, так багато думає. Але, експерти вказують на те, що з адекватним доглядом матеріал зберігатиме всі свої початкові властивості та якість протягом тривалого часу.

Всі матеріали, навіть пластик мають майно віку, але дерево погоджується красиво, і найголовніше, що він піддається швидкій відновленню. І це означає, що настільна деревина є найкращим вибором як з позиції стилю, так і з позиції довговічності експлуатації.

Вибір столу. Що вибрати настільний з дерева або ДСП? Які плюси і мінуси?

Столові вершини для кухні: з каменю, пластику, ДСП, МДФ (30 фотографій)

Кухонні стільниці “Під деревом” особливо актуальні в сучасних містах, де це не вистачає природних мотивів.

Текстура з дерева оцінюється дизайнерами та власниками кухні для благородного вигляду, який приходить до будь-якого інтер’єру. Однак у приміщенні з складними операційними умовами, використання натурального дерева не завжди доцільно, оскільки воно швидко погіршиться від вологи, температурних крапель, сонячних променів та механічних впливів.

Ми всі розуміємо, які випробування підлягають настільній кухні. Це робоча поверхня, на якій ми вирізаємо, ми готуємо їжу, покладіть каструлі, засипаємо тісто і т.D.

Якщо ви не захищаєте дерев’яну настільну, то в “подяки” ви можете отримати поверхню, деформовану від набухання, гниття та грибка.

Це звучить не дуже спокусливо для людей, які хочуть отримати дійсно практичний варіант для своїх грошей. Давайте розглянемо альтернативу – столові вершини з текстурою, що імітує дерево.

Хіт парад: 6 найпопулярніших типів стільців з усіма перевагами та мінусами

Важко представити сучасні страви без комфортних та красивих стільниць. Кожна господиня розміщує свої вимоги при виборі робочої поверхні. Але незмінними критеріями залишаються: якість, зносостійкість та бюджет. Типи верхівки для кухні мають величезний вибір, дорогий і доступний. Ми пропонуємо вам нашу Чайт – парад найпопулярніших видів стільців.

Деякі з найпопулярніших матеріалів для виготовлення кухонних стільниці є ДСП (ДСП), пластик або ламінат.Низька ціна та високі показники діяльності стали основними складовими визнання таких стільниця.

За допомогою спеціальної технології, при високих температурах і під тиском з паперового пластику, створюється міцний, термо- та вологостійкий матеріал для стільників.

READ  Ламінат 33 та 34 класових відмінностей

Оскільки конструкція стіл CSP. Виробники пропонують у будь-якому кольорі з імітацією металу, каменю, дерева, шкіри, легко застосовувати цей матеріал у різних стилях.

 • бюджетний варіант;
 • Надійний і простий у використанні;
 • Поверхня не зникає, стійка до неабразивних миючих засобів та барвників;
 • Різноманітний колір гамма.
 • На суглобах і в механічному збитку, вологість можна ввести ці місця, в результаті, настільний можна розбухати, а пластик відрізаний;
 • Змішати формальдегід у повітрі, який не дуже корисний для здоров’я людини.

Наша думка:

– Піклуйтеся про стіл з вологи від отримання. Використовуйте захисні герметики при установці.

Стільниця: екологія та безпека

У другій позиції наших хіт-парадних стільниць з волокнистих пластин МДФ. На операційних властивостях столових вершинах з МДФ схожі на опції з ДСП. Основна відмінність пластин МДФ вважається нещасливості та екологічності. Отже, у процесі виробництва, а не формальдегідні смоли, але парафін та лігнін використовуються як зв’язування. Це пояснює їхню вищу вартість, у порівнянні з ДСП.

Наша думка:

– Можлива можливість розробки індивідуального дизайну та креслення з MDV, можна. Ви можете замовити майстер будь-якого зображення на стілці, який вам подобається.

Стільниці штучного каменю здатні створювати респектабельний вигляд у вашій кухні. Вони сильні, надійні і коштують дешевше, ніж натуральний камінь.

Перемістити їх від мінеральних або кам’яних крихт з додаванням зв’язувальних елементів і пігментів. Виробники пропонують два типи стільниць: від акрилу та агломерату.

Акриловий камінь містить менше каменю або мінеральні крихти, тому цей матеріал менш міцний, ніж агломерат.

 • стійкий до механічного пошкодження;
 • Ви можете створювати будь-які форми, використовуючи безшовні технології;
 • водонепроникний;
 • Їх легко піклуватися, вони стійкі до миючих засобів.
 • Небажано використовувати жорсткі мочалки при виході на поверхню та абразивні миючі засоби;
 • Не стійкі до занадто високих температур;
 • Від сильних ударів може бути пошкоджено.

Наша думка:

– Використовуйте пальто для гарячої каструлі та каструлі. Для коробки використовуйте дерев’яні дошки.

Сталеві стільниці – Ще один здивований верхній вершині. Колір сталевих стільників ідеально підходить у сучасному стилі і чудово поєднується з хромованим: кухонним капотом, раковини та побутової техніки.

Вони також добре використовуються в невеликих кухнях, оскільки дзеркальна поверхня може візуально збільшити простір.

 • легко мити;.Не корозію і не окислюються;
 • не зникають і не рок;
 • Екологічні та стійкі до бактерій;
 • Не потрібно просочення, вони стійкі до високих температур.
 • без твердого фундаменту можуть утворювати вм’ятини;
 • Видно подряпини та відбитки пальців;
 • може виробляти шумні звуки;
 • Для догляду вимагає спеціальних засобів для чищення.

Наша думка:

– Незважаючи на відмінну силу, дбайте про стільниці від падіння важких предметів і використовуйте підстави під гарячим і різальними дошками. Отже, додаткова допомога для поверхні не потребує.

Наступні стільниці, які ми будемо дивитися на скло. Великий бонус – це їх сила та антиалергенні властивості. Скло не поглинає будь-які запахи і не відрізняє шкідливі речовини. Правда і за вартістю скла дорожче, ніж попередні аналоги.

Виробники роблять стільниці з кольору, тонованого, візерункового, матового та прозорого скла. Багата кольорова палітра дозволяє забрати планшет для будь-якого інтер’єру. В ідеалі перегляду параметрів у поєднанні з Skinali.

 • Висока міцність (скло затвердіє);
 • легко піклуватися (достатньо, щоб витерти їх м’якою тканиною від пилу);
 • На склі не утворюється цвіль;
 • Безпечний (алергія не викликає), а також завдяки ретельному поліруванню країв, неможливо скоротити.

Наша думка:

– щоб скло не підстрибує, негайно протріть від вологих плям.

Підтяжка: enttiitory та довговічність

Ще в Стародавньому Римі, перевага була передана стільцям з натурального каменю. Цей матеріал міцний, міцний, зовнішній розкішний і найдорожчий.

Багата кольорова палітра коливається від природних, теплих відтінків до рідкісних оригінальних малюнків. У інтер’єрі кухні такі стільниці сприяють атмосфері розкоші.

Види епоксидних смол

Після вивчення портфеля Wizard, який буде виконувати епоксидний стіл для індивідуального замовлення, клієнт побачить різноманітні готові столи. Незважаючи на величезну кількість дизайнерських рішень, всі стільниці можна розділити на лише 3 типи:

  Немає основ, тобто виробництво стола верхня частина з епоксидної смоли. Форма може бути будь-якою: овальна, квадратна або складна геометрія. Оскільки смола – це прозора суміш, вона буде виглядати як скляна настільна. Звідси його переваги: ​​підсвічування, проведене периметром стола, верхній або під ним, дають кухню романтики та таємничності. Найчастіше використовується світлодіодна підсвічування, однак, необхідно забезпечити живлення з мережі.

Давайте звернемося до значної відсутності цього методу. Для обіднього столу з робочим столом, зроблений тільки з смоли, без причини, не рекомендується поставити важкі страви. Тобто такі поверхні найчастіше використовуються для малих кавових столів. Як робочий стіл, що має тверді основи або резервні копії, поверхня безпечна. У масі замороженої смоли, різні бризки, візерунки, але для їх створення, досвід. Цей момент важливий, якщо планується зробити епоксидний стіл.

  З фундаментом. Такі стільниці мають жорстку і довговічну базу. Одним з найпоширеніших епоксидних стільниці в даний час – смола, що покриває масив деревини. У цьому випадку смола виступає як захисний шар іншого матеріалу. Краса, дворянство, унікальність картини на місці сну – все це гарантовано, щоб бути видно і ніколи не погіршується. У цьому випадку масив може не мати ідеальної геометричної форми: природна кривизна, вигин дають додатковий чарівний продукт. На додаток до дерева як основа, ДСП, метал, пластик тощо. Таблетка з основою витримує важкі навантаження, забезпечуючи міцність та довговічність. У випадку з використанням прозорої смоли, нанесення флангу (шипшина дерева стовбура), дивлячись на всю славу. Перед наливанням до ДСП ви можете розмістити що-небудь: пивні кришки, черепашки, будь-яка фотографія

Дерев’яна настільна на кухні плюси і мінуси
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS