Дерев’яне вікно зі скляними вікнами роблять це самостійно

Windows просто? Дерев’яні вікна з потрійним склом роблять це самостійно.

Як встановити?

Монтаж дерев’яних вікон починається з скляних кадрів. Для цього важливо, щоб обов’язково точно видалити розмір отвору під склом і вирізати його невеликим розривом 1-2 мм. Такий розрив необхідний, щоб з сезонним розширенням дерев’яних елементів рами, склянка не вибухнуло з напруги.

Найкраще замовити різання скла в майстерні, але якщо домашній майстер вирішив самостійно зробити все, йому доведеться рухати скляний різак і наждачний папір зерно. При різанні скла потрібно захистити руки рукавичками та очима окулярами або маскою. Периметр відсічного скла рекомендується лікувати наждачний папір для блокування гострих країв.

Велике скло в кадрі можна використовувати з дерев’яними рапами, картами або спеціальним герметиком.

Готове вікно встановлюється у відкритті вікна на дерев’яних штампі в просторі з стіною. Правильне положення на горизонтальному рівні контролюється по відношенню до стіни. Вирівнявши вікно, ви можете почати заповнювати простір між вікном та стінкою монтування піни. Після сушіння піни, його надлишок видаляється будівельним ножем, встановлюючи панель Windows та шиють з дерев’яними або пластмасовими платдонами.

Вирізати скло правильним

Як зробити подвійні засклені вікна вдома без скла? Та ніяк. Скло слід обрізатися, а не якось, але строго за розміром, який ви зняли вперше, нічого. Якщо ви не дуже досвідчені в таких справах, або у вас немає хорошого інструменту, краще звернутися до фахівців. Зараз багато майстерень пропонують такі послуги, ви можете зробити це в будівельному магазині, де ви купили компоненти.

Якщо немає можливості звернутися до семінару, вам доведеться вирізати своїми руками, що потрібно хороший скляний різак. Якщо ви повинні мати справу з великими поверхнями, вам доведеться швидко отримати ролик.

  • Підготуйте стіл – це має бути великим і майже ідеально гладким.
  • Судно з щільною тканиною, кращим бавовною.
  • Готуйте довгу лінію – півтора метрів, не менше.
  • Зніміть розміри від відкриття вікна.
  • Готуйте скло – вона повинна бути товщиною 4 мм.
  • Мити і очистити скло, досягнення максимальної прозорості.

Приготування поверхні

З брудним склом ви не вийдете. Що ви будете вставити в кадр, потрібно дуже обережно очистити. Використовуйте для цього:

Важливий! Незалежно від того, яке скло ви вставите, вимийте його м’якою губкою. Не забудьте прочитати інструкцію на миючий засіб. Звичайно, не повинно бути подряпин, плям та інших забруднювачів. Кращі кращі ступені.

Побудуйте вікно готових деталей

Коли готуються всі дерев’яні деталі та окуляри, починайте зібрання вікна. Почніть процес з інтерфейсом, що складають. Найчастіше для сполучних частин, принцип “судно-пазу”. З одного боку вибирайте шипи, довжина яких дорівнює ширині протилежної дошки. На другому дошці пити канавки.

Шипки змащують PVA клей. Після того, як чекає декілька хвилин, а клейкий макіяж не вписується в дерево, шипи посадкові в канавках. Деталі закріплені затискачами і залишають на день, щоб висушити. Навіть після фіксації на клею, з’єднання “Schip-Groove” легко втрачає. Тому для зміцнення суглоба в ній, через отвір пробурюється, в який вставлений дерев’яний стрижень, придатний у діаметрі – Wanking.

Зберіть коробку, запустіть збірку подвійного заскленого. Дерев’яні частини відповідають один одному, фіксують кути, а потім на місці, намагаючись окуляри. Якщо коригування розмірів не потрібні, окуляри видаляються, а канавки обробляються герметиком. Потім окуляри покласти на місце. Встановлюючи перше скло, гранульований силікагель розміщується між двома пластинами – це допоможе висушити повітря всередині скла.

[Важливо] всі зловмисні герметичні краплі повинні бути видалені (з тканиною або серветкою) відразу після виявлення. Якщо герметик висихає, це буде набагато складніше видалити його.[/ ВАЖЛИВО]

Після встановлення склянки залишається обробляти деревину сухому або фарбувати кадру. Потім встановіть аксесуари та утримуйте остаточну збірку дизайну.

Детальна стаття сторінки

Дерев’яне вікно сучасного будинку – продукт досить складний. Але подумайте, складно, це означає складену з декількох простих. Незалежно від того, скільки таких простих кроків буде десять або сто. Якщо ви рухаєтеся послідовно, то все вийде.

Давайте уявити, як буде виглядати вікно. Припустимо, що вікно потрібно, що може бути трохи відкритим для повітря, але ви можете і розпадатися, щоб ввести кімнату більше свіжого повітря. Сучасні аксесуари дозволяють об’єднати обидва функції в одному sash. Однак, це в цій частині, яка зробить вікно “по-своєму”. У верхній частині буде трохи уподобання, а велика сітка. Крім того, вікно буде вертикально розділена на дві частини. Ліва частина порожнього, прямо там, де знаходиться клапан, і вентилятор, – відкриття. Подивіться в кінцевому вікні, якщо це:

READ  Правильна установка пластикових вікон у дерев'яному будинку

Тепер видаліть розмір вікна майбутнього:

Розміри відкриття вікна 112 при 136 см. Вам потрібно буде залишити прогалини на кожній стороні 1,5 см для піноутворення. Отже, право 1,5 плюс 1,5 ліворуч на загальну суму 3 см. Аналогічним чином, ми розглядаємо вертикальний розмір. Загальні розміри віконної рамки складуть від 109 до 133 см.

Через техніку

При встановленні дерев’яних вікон часто використовується метод шляхом установки, передбачає використання дюбелів. Метод характеризується низькою вартістю та відносною легкістю, що дозволяє робити встановлення вікна руками. Після початкової установки коробка буде записана в повній нерухомі всередині відкриття вікна, і буде надійно захищена від впливу факторів навколишнього середовища.

Виникнення випадкових переходів, різних типів переміщень та деформацій структури вздовж установки. Використання дюбелів забезпечує фіксацію сили, яка не може бути досягнута за допомогою анкерних болтів. Оскільки дюбелі представлені у вигляді порожнього рукава, введення гвинтів у стінках виявляється неможливим. Можливо, це є основними перевагами системи встановлення кінцевої до кінця, яка робить її дуже популярною в інституті та клієнту.

Варто згадати про вторинні плюси. По-перше, встановлення Windows у методі кінцевого до кінця захоплюється мінімальними фінансовими витратами. По-друге, це не вимагатиме спеціальних інструментів, що дозволяє робити з набором існуючих. У процесі роботи необхідно лише зробити отвори з свердлом, утримуючи фіксацію дюбелів і завершити декоративні шари з пластмас на гвинтах.

Використовуючи метод кінцевого до кінця, при встановленні Windows необхідно звернути увагу на правильний вибір місцезнаходжень, де будуть отвори для дюбелів. Чотириступеневий поперечний переріз профілів віконних конструкцій дозволяє вам свердлити отвори на винятково рівному рівні. Слід мати на увазі, що експерти надзвичайно рекомендуються зробити отвори в різних місцях.

Як зібрати вікно з рамки дверей

Але ми живемо в часи DIY культури. Є багато будівельних супермаркетів, в асортименті яких цікаві речі часто зустрічаються. Ці Nishtyaki може значно полегшити їх життєвий будинок. У моєму випадку для виготовлення вікна я купив дерев’яні заготовки для дверних ящиків. Вони значно полегшуть мені завдання. І практично не буде зведено без переваг майстрів, які мають майстерню з парком машин. Крім того, є вибір. Ви можете придбати незграбні заготовки, ви можете – вже лакований або шпонський дубовий шпон і лакований, я придбав. Вони мали велику знижку: мабуть, товари були вирішені, і ніхто не купив його. Ціна була меншою, ніж 2 для 2-метрового порожнього.

Дерев’яна порожня для дверей. Фото автора

Для розпилювання та транспортування ідеально можна використовувати ручний електричний головоломки. Новачок, ймовірно, буде легше використовувати звичайну руку ножів.

Пілім ручні цибулини. Фото автора

У виробництві кадру я не користувався з’єднанням на США: таке з’єднання вимагає точного різання заготовки до 45 градусів. Це вимагає додаткового обладнання та навичок. Я пішов іншим чином. Вимірюється товста частина заготовки. Відзначено цю відстань у нижньому пункті.

Ми робимо. Фото автора

Ви не можете виміряти – і просто прикріпити і позначити.

Ми святкуємо місце розбиття. Фото автора

Тепер ми складаємо шпон з ножем з металом, щоб не пошкодити його.

Висять для металу я написав. Фото автора

Подальша розпилювання з звичайним деревом ножів. Фото автора

Тоді я задихаюся всім “зайвим” – треба відрізати лише 2 з 4 рамок, у верхній і нижній.

Відрізаний “непотрібний”. Фото автора

Я блукаю деталі. Фото автора

Деталі перед монтажним кадром. Фото автора

Отримання для підключення. Ми будемо використовувати меблеві гвинти – митниця – підтверджує.

Підтверджує. Фото автора

Вони надійно витягують рамку. Щоб зробити для них отвори, я використовую спеціальний сервер для підтвердження. Його можна замінити двома звичайними свердлами 5 і 7 мм. Як і раніше потрібна шестигранна лет для того, щоб обертати підтвердження.

Свердла отвори для підтвердження. Фото автора

READ  Схили на пластикових вікнах Sandbars

Ми підключаємо рамку з двома підтвердженням спільного.

Ми підключаємо кадр. Фото автора

Рамка зібрана. Тепер необхідно знежирити місце контакту зі скла. Ми застосовуємо до периметру силіконового герметику та встановлюємо скло в кадрі.

Нанесіть силіконовий герметик. Фото автора

У вікнах я використовую світло-однокамерні склопакети, щоб видалити навантаження з другого поверху.

Ми збираємо Раму

Щоб виправити рамку вашого майбутнього скляного пакету, потрібні. Вони краще купувати разом з профілем, тому що вони повинні підійти ширину. Але якщо профіль широкий, кути бажаного розміру не можуть бути. Тоді ми це зробимо легше – ми купуємо більш тонкі, але збільшуємо число двічі. І покласти їх парами.

Рама готова? Так чудово. Тепер ви можете спокійно залити силікагелем у канавках – невеликі такі гранули. Чому вони? Вони ідеально поглинають вологу. Отже, ваші склопакети, які ви вирішили зробити з вашими руками, будуть повністю запечатані.

Тонкість виготовлення кадру

У людині, яка вперше взяла її руки для виготовлення скла, то неминуче виникає питання, як засипати, що цей силікагель – гранули, призначені для висушування простору всередині профілю? Це робиться в цьому порядку:

  • На одному кінці покладіть кут і залити гранулами через отвір на іншому краю. Обсяг кварталу повинен залишатися порожнім.
  • Закрийте кут відкритого краю.
  • Прикріпіть наступну частину, вже заповнену сушаркою.

Кадр

Основним нюансом виготовлення дерев’яних кадрів є збереження форми та геометрії під час складання – у цьому допоможе заздалегідь підготовлені креслення. Бар для роботи вибирається на основі запланованої товщини скла. Мінімальний розмір розділу – 60×40 мм. Створювати канавки, використовуйте електролаки або млин. Експерти рекомендують новачок перед початком роботи на практиці на невеликих шматках – зробити вертикальний або горизонтальний пропіл.

Перед початком роботи необхідно ретельно виробляти всі вимірювання. Якщо є така можливість, краще заспокоїти цю роботу професіоналами – відхилення до міліметра може призвести до небажаних наслідків, зробити дерев’яне вікно в цьому випадку не буде. Кінці очищаються під кутом 45 градусів.

Збірка елементів дерев’яного скляного упаковки з власними руками виготовляються на столярному клей. Дати додаткову міцність у кутах, отвори зроблені, в яких вставляються стрижні з дерева, також відсутній клей. Для додаткового посилення на з’єднувальних елементах канавки вибиваються за допомогою скляного різака, в якому встановлено ключ. В результаті, дизайн повинен бути виправлений таким чином, щоб домашнє зв’язування було практично монолітом.

Альтернативно, ви можете використовувати сполуку Spin-Groove. Однак, працюючи з нею, може бути набагато більш трудомістким, оскільки це вимагає дуже великої точності. Тому найчастіше у виробництві Windows з дерева застосовується вищевказана опція. Після цього виготовлення вікна рухається на заключний етап.

Дерев’яні вікна малюнків (продовження)

Чотири роки тому я опублікував статтю “Малюнки профілю блоку вікна (дерев’яне скло)”, де додається фото та малюнки дерев’яних віконних профілів. Протягом багатьох років я отримав кілька листів із запитом, щоб показати креслення кутових з’єднань або надсилати більш детальні малюнки. Тиждень тому я отримав ще один такий лист, і сьогодні я постараюся уточнити ситуацію цієї статті.

Привіт Дмитро. Я з g. Севастополь (Крим, Україна). Дуже зацікавлені на кресленнях дерев’яного вікна зі склом. (http://modelmen.RU/P1009). Тепер я роблю ремонт у домі і не хотів покласти пластикові вікна, а дерев’яний був дуже дорогий, щоб зробити їх самим собою, почав шукати креслення в Інтернеті, і багато пошукових систем вказують точно. Ви пишете, що малюнки розвивалися, тому я хотів попросити вас як відстрочку. Скільки вікна повинно бути меншим кадром, т. Е. Якщо ми збираємо кадр, то як розрахувати кадр (висота ширини), що б вони не приходять один до одного і не створювали слотів при закритті (або не чіплячись один до одного). Чи можна зробити таке вікно без фрезерної машини? Як підключити кути (у суглобі або до 45 градусів)? Під якою фітнес була розрахована вікно? Я обіцяю, що якщо ви отримаєте це вікно, виведіть фотографії поетапного створення такого вікна. Заздалегідь дякую. Перетинання, Даніель.

Чи можна зробити таке вікно без фрезерної машини?

Так можливо! Більше того, таке вікно можна зробити вручну лише циркулярну пилу. У моєму арсеналі є сучасна пила лезо на алюмінієві, хоча це було написано при продажу, що пилки та деревини, природно. Мій диск виглядає так:

READ  Чим приклеїти куточки на укоси пластикових вікон

Характеристики: діаметр диска 255 мм. Кількість зубів 80 шт. Діаметр посадкового отвору 30 мм.

Моя істина має 32 мм і більший діаметр, але сутність не в цьому, але в кількості зубів! Завдяки великій кількості зубів на диску він побачив дерево надзвичайно чисто. Я часто попросив друзів порівняти струнне дерево і пролити цей диск, насіння завжди виграв, як. Будинок фугівських машин часто не дає високоякісної поверхневої поверхні, виявляється хвилеподібна, особливо на кінцях заготовки, а промислове обладнання може дозволити собі не кожен.

Чому я роблю це, зробіть дерев’яне вікно, вручаючи круглу машину і хорошу пилку з великою кількістю зубів (атака).

Найцікавіше питання 🙂 тому, що більшість робить простий підключення шипа в одному шипі.

Такі кадри з одним шипом вже виявилися надзвичайно короткочасними. Якщо ви хочете, щоб вікно служити довгий час і вирізати велику кількість циклів відкриття та закриття sash, то зробіть підключення до шипів у двох шипах. Звичайно, ви також можете зробити у трьох шипах, якщо товщина кадру дозволяє.

Чим більше шипах, тим більше до побачення до побачення з частинами і належним чином такий підключення до шипом більше разів більше.

Як зробити підключення шип?

Це не так складно, як здається, на перший погляд, перше з чотирьох заготовок, двох вертикальних і двох горизонтальних. Це може бути просто прямокутним поперечним перерізом смуг або вже барів з вибраним профілем. Довжина заготовок залежить від розміру вікна вікна, краще розрахувати його на кресленні.

Ви навіть можете на око, щоб відрізати заготовки в довжину, поклавши їх у готову коробку, але враховуючи, що кадр повинен перекривати коробку. Звичайно, у цьому випадку профіль повинен бути вибраний у заготовках для кадру.

Застереження шипшиків і вузлів, як правило, на фрезерній машині, але у нас немає обставин, машина не є, тому те ж саме можна зробити на круговій пилці з простими пристроями або без них без них.

Слід негайно зазначити, що вертикальні частини дерев’яного вікна або дверей завжди є віями, а горизонтальні частини повинні бути шипами.

Наприклад, я покажу вам відео, як дядько, робить ретельне з’єднання на круглі з вашим пристроєм.

В обох відео, виготовлені шипшини, вони малі і без світильників, щоб зробити їх важко. Якщо ви виконуєте одну або дві вікна, ви можете зробити просту адаптацію, як на першому відео, але без штифта, то вам доведеться зробити всю роботу на знаку олівця на заготовці.

Під якою фітнес була розрахована вікно?

Чесно кажучи, як основа, я взяв фітнес і профіль пластикового вікна. Я не знаю, чи є відмінності в аксесуарах для дерева та для пластикового вікна, але я думаю, що будь-який з них може бути адаптований.

На початку цієї зими я встановив самостійно в моєму кухонному дерев’яному вікні заводу. Подивіться на вікно фотографії, які є деякими елементами при розробці малюнка, ви можете взяти звідти.

На сьогоднішній день я б показав свій профіль трохи відрізняється від чотирьох років тому:

Як ви бачите, я збільшив розміри бару до 80 мм., Все ж зима ми маємо суворі, і я хотів би, щоб тепло залишилося в будинку, крім того, більш масивний кадр буде сильнішим і краще.

У цій статті я знову не даю вам готові креслення та розміри Windows, тому що для їх розробки, вам потрібно мати аксесуари для вікон у руках і зрозуміти, як це додається і працює. На жаль, у мене немає досвіду з такою арматурою, тому я не можу розробити готовий нічия. Нижче я намагався візуально зображати, як виглядає кутовий підключення шипа.

В Інтернеті виявлено ще кілька фотографій, на яких видно елементи покушувальних суглобів дерев’яного вікна. Я сподіваюся, що моя інформація допоможе вам самостійно розвивати малюнок дерев’яного скляного пакету і втілити його в життя. Успіх!

Дерев’яне вікно зі скляними вікнами роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS