Діагональне з’єднання радіатора опалення з однопровідною системою

Table of Contents

Як підключити радіатори в одноблочній схемі

Радіатори в одній трубній системі опалення можуть бути з’єднані відповідно до схем “нижнього нижнього”, “верхнього нижнього” та “низького верхнього” за допомогою обходу. Те ж саме з додатковим опором на обхід. І той же, але без обходу. Як правильно?

Застосовувати одну трубку чи ні

Однобічна (Ленінградська) залишається популярною. Навіщо покласти дві труби, якщо ви можете зробити? Одна труба може бути замаскована навіть у плінтусі, тому вона не потребує суден у підлозі … Особливо важливо, коли установка проводиться самостійно, а збереження сил, часу та грошей – ключовий момент створення нагріву.

 • Основний недолік системи однопровідної системи з традиційними діаметрами труб та звичайним циркуляційним насосом є зменшення температури останніх радіаторів. На кільці Ленінградська, не повинно бути не більше 4 радіаторів (до 25% зниження температури на останньому), і найкраще з усіх 3 шт.

Крім того, одна трубка стає безглуздою, якщо кільце до джерела не може бути закладена, і треба повернутися до труби назад радіаторами. Тоді краще застосувати звичайну двотрубну стерню.

Як охолоджуюча рідина рухається під час класичного зв’язку “нижнього дна”

Звичайне з’єднання радіаторів до кільця однієї трубки – відповідно до схеми “нижнього нижнього” з обхідним, в якому площа поперечного перерізу не менше, ніж трубка стовбура. Теплоносія рухається через радіатор і через байпас. Але через радіатор менше. Великий обхід повинен максимально збільшити швидкість руху теплоносія, щоб останній радіатор у кільці з гарячим охолоджувачею. З повнорозмірним обходом, розподіл тепла по кільці вирівнюється.

 • Нагрівання радіатора є однорідним через теплову конвекцію, гарячий теплоносія піднімається радіатора, охолоджує, а потім знижує інше з’єднання. Але до сих пір не настільки рівномірно, як коли діагональні зв’язки. Таким чином, нижня нижня схема трохи поступається на теплопередачі, а коротший радіатор, тим ефективніший.

Деякі експерти також вважають, що 2 флюсу гарячого теплоносія може виникнути в коротких з’єднаннях, а холодні. Т.Е. Одна трубка, як вона повинна бути розділена тиском, і весь радіатор зігрівається через конвекцію. Це, мабуть, можливе з занадто малим, незначним потоком теплоносія на трубі, коли накачування руху рідини через радіатор не зовсім значним.

Переваги та недоліки класичного підключення радіаторів у Ленінграді

Підключення дна, при об’їзді такого ж діаметра, як основна труба, це класика в однопровідній схемі і рекомендується для використання. Перевагою є максимальне вирівнювання головного недоліку системи – нерівномірне нагрівання радіаторів, а також мінімальне навантаження на насос. Тут крапля температури на 3-й радіаторі буде найменшим, до 10%.

 • Недоліком – для кращого розігріву радіаторів та повної тепла конвекції, вам потрібна велика температура теплоносія. Радіатори рівномірно розігрівають, коли 60-65 градусів у автомагістралях.

Підключення “верхнього дна” з повнорозмірним обгоном

Інше з’єднання “Вгору” або “Низька вершина” з повним обхідним обходом не може бути настільки ефективним з слабким насосом через довгий лайнер, а отже, більший опір. Чи буде радіатор ефективно підігріти в умовах презентації. Просто підключіть радіатор до верхньої частини і вимірюйте температуру. Якщо потік теплоносія достатньо для розігрівання, то краще залишити діагональний рух ефективний.

 • Зазвичай поєднуються з більш потужним насосом для руху через довгі лайнери. На конвекційному русі теплоносія у довгій вертикальній трубі потрібно забути.

З’єднання з опором на обхід або без обходу

Зменшення поперечного перерізу обходу або встановлення регульованого крана на ньому, по суті, є “милицею”, у ситуації, коли система однопровідної трубки відмовляється працювати, і вам потрібно якось керувати теплоносієм на радіатори.

READ  Утеплення дерев'яного будинку зовні пінополіуретаном

Зазвичай це роблять, коли в системі існує занадто багато таких гілок, діаметри малих ліній (економія!), а одне кільце становить 5 – 7 радіаторів … Тоді Ленінградка стає непрацездатними та творцями з усією своєю силою (додатковий насос, невеликий обхід, розігрівання котла) намагаються зробити переміщення теплоносія.

 • Додатковий опір у системі створюється, тому додатковий недолік тут виявляється збільшенням навантаження на насос, електроенергію та розповсюдження, встановлення додаткового насоса. А також – більш нерівномірне нагрівання радіаторів на кільці, останній навіть холодніший.

Якщо ви підключаєте радіатори послідовно без обходу, то нерівномірне розігрівання ще більш виражена – перша гаряча, а третя вже холодна … не більше 3 радіаторів, а краще – 2 шт.

Типове з’єднання радіаторів з однією трубкою

Це, як правило, шосе на одній або двох кімнатах уздовж кільця, з’єднані 2 3 радіатора, в екстремальних випадках – 4 шт.

Мігстраль – поліпропілен 25 мм, підводка для очей – 20 мм. З’єднання відповідно до схеми “знизу-дна”, з повним обсягом 25 мм. Такі кільця, пов’язані з котлом (до основної лінії, до колектора) може бути багато ..

Не теплі радіатори з однотрубною зміною в двох трубках

Звичайна ситуація – закладена одна труба діаметром 20 мм поліпропілену в 2 кімнат, за кільцем, підключеним 5 “верхніх нижніх” радіаторів. Як результат, останні 2 шт. (у другій кімнаті) зазвичай холодний. Що робити?

Повторити до однієї трубки в двопропекарській схемі, яка становить 100% операційну (5 шт. Радіатори в одному umpasse – норму), немає проблем. Вам доведеться прокласти іншу трубу, паралельно першим, – зворотний. З’єднання радіаторів верхнього дна в цьому випадку виявляється підходящим.

Як зробити з’єднання радіаторів опалення – видом та методами

Правильний розвиток схеми опалення – застава постійного тепла в будинку. Багато в чому ефективність системи опалення визначається методом підключення радіаторів нагрівання, незалежно від матеріалу виготовлення цих елементів.

Методи підключення радіаторів

Переважний спосіб підключення радіаторів до виробника трубопроводів вказує на паспорт акумулятора.

Яка схема для підключення радіаторів нагрівання оптимальні

Не тільки надійність їхньої роботи залежить від належного з’єднання радіаторів, а й ефективності нагрівання в цілому. Наприклад, з нижньою радіатором, він буде розігріватися дещо гіршим, ніж коли діагональ.

Особливості установки радіатора

Підключення радіаторів нагрівання з однозберігаючою системою опалення може бути виконана на 2 способах:

 • Без використання обходу (схема потоку). У цьому випадку гарантується максимальна передача радіатора, але операція системи є гнучкою та надійною не можна назвати. З такою схемою, відмова навіть однієї батареї вимагатиме відключення всієї системи опалення, вона не вимикає лише один радіатор;
 • Встановлення радіатора з обхідним. Це дещо зменшує приплив теплоносія в ній, внаслідок чого теплопередача нагрівального пристрою зменшується до 10-15%, але будь-яким чином неможливо назвати такі втрати (особливо, оскільки сума завжди є закладено, ті ж 10-15% завжди закладено). Але власник житла зможе не тільки вимикати будь-яку батарею в будь-який час, але також відрегулювати температуру в ній.

Крім того, при встановленні радіаторів вам знадобиться:

 • з обох сторін радіатора встановлюється пара кульових клапанів, і використовуються для миттєвого вимикання водопостачання;
 • В принципі, інструкція не вимагає цього, але бажано при вході в акумулятор встановити простий автоматичний термостат. Пара сотень за бюджетом не вплине, але здатність регулювати теплообмін нагрівача дорожче;
 • Фітинги для підключення обходу до трубопроводу. Доцільно обійтися без зварювання, а також використовувати будь-який інший вид знімного з’єднання, наприклад, американський;
 • Крім того, установка вкрай необхідно, кран Маєвського, часто виникають ситуації, коли одна секція батареї раптом стає прохолодно, вина все – повітря пробки. Кран Маєвського дозволяє вручну знизити повітря з радіатора.

Як підключити радіатор

Теплова передача нагрівача в значній мірі залежить від того, як підключено трубу подачі та розряду. Різниця між різними способами зв’язку може бути до 20-25%.

Підключення радіатора нагрівача до однопровідної системи може бути виконана відповідно до таких схем:

Одиночний. У той же час, постачальна та розрядна труба підключена до радіатора з дна або поставки зверху, але зменшуючи дно);

 • Діагональ (це хрест), кормовий труба підключається до верхньої частини акумулятора, видалення – до дна;
 • Нижче – у цьому випадку труби підключені до нижньої частини акумулятора, з’єднання може бути виконане як з однієї, з різних сторін.

У бічному підключенні теплопередачі акумулятора менше, ніж максимальний максимальний, забезпечується досить рівномірне нагрівання розділів, забезпечується оптимальна вертикальна вертикальна проводка.

READ  Що можна розділити ванну замість плитки

Але діаграма підключення радіаторів нагрівання з однопровідною системою, в якій труби з’єднані з дна, далека від ідеального. Теплопередача радіатора може бути нижчим до приблизно 10-20% залежно від довжини секцій, циркуляція теплоносія важка, відповідно, довгі секції розігріваються погано.

Труби можуть бути зроблені практично непомітними

Діагональне з’єднання нагрівального радіатора з однопровідною системою можна вважати оптимальним варіантом з точки зору ефективності. У той же час охолоджувач проходить через діагональ через всю батарею, а секції нагрівають як рівномірне. Практика показує, що оптимальна теплообмін спостерігається з кількістю розділів близько 15 штук.

Водний рух з діагональним з’єднанням

Коли хрест (діагональне з’єднання), це труба подачі, яка повинна бути підключена до вершини радіатора, а розряд – до дна. Якщо вони обміняються в місцях, теплопередача буде впаде на половину.

Як досягти максимальної ефективності нагрівання

Правильне з’єднання радіаторів нагріву з однопровідною системою, звичайно, впливає на ефективність нагрівання, але не потрібно забути про замку, що регулює підкріплення. Так, і вибір місця також відіграє роль.

Для досягнення мікроклімату в будинку було стабільним у будь-якій погоді, а батареї не працювали добре, рекомендується дотримуватися наступних порад:

не мати їх назад до стіни. Як правило, радіатори встановлюються в ніші під вікнами, у цьому випадку потрібно витримати відстані до стін і підлогу (з стін повинно бути близько 5 см, а з підлоги – від 10 см);

Приблизні розміри при розміщенні акумулятора

Сьогодні існують наступні види опалювальних радіаторів до центральної системи теплопостачання:

Бічне з’єднання радіаторів нагрівання (односторонні) передбачає додавання радіаторів до прямого та зворотного рейсу, використовуючи труби зверху і нижче одного розділу, як це виглядає на фото (про “Постійну систему опалення. Приклади на прикладах “). Фахівці рекомендують підключення постачання до верхньої частини пристрою, а повернення – до дна.

Справа в тому, що зв’язок радіаторів з нижчим лайнером гарячого теплоносія призводить до зменшення ступеня теплопередачі приблизно на 7%. Сторона одностороннє з’єднання нагрівальних акумуляторів може забезпечити максимальне нагрівання радіаторів, наданих наявністю великої кількості секцій або рівномірного нагрівання всіх нагрівальних пристроїв, з’єднаних паралельно, якщо їх установка виконується у висотному будинку.

Принцип водяного опалення

У малоповерховому будівництві найпоширеніший, надійний та економічний дизайн з однією шосе отримав найбільший розподіл. Однобічна система залишається найпопулярнішим способом організації індивідуального теплопостачання. Він функціонує через безперервну циркуляцію рідкого теплоносія.

Переміщення через труби з джерела теплової енергії (котла) до нагрівальних елементів і назад, вона дає свою теплоту енергії і нагріває будівлю.

Охолоджувач може бути повітрям, парою, водою або антифризом, який використовується в періодичних будинках. Найпоширеніші схеми нагрівання води є найбільш поширеними.

Традиційне опалення базується на явищах та законах фізики – термічне розширення води, конвекції та тяжкості. Опалення з котла, охолоджуюча рідина розширюється і створює тиск у трубопроводі.

Крім того, він стає менш щільним і, відповідно, злегка. Він кинувся на дно з важчим і щільною холодною водою, тому трубопровід завжди відправляється з котла.

Під дією створеного тиску, конвекційні сили та тяжкість, вода йде до радіаторів, нагріває їх, при цьому охолоджуються одночасно.

Таким чином, теплоносія дає теплоенергетичне нагрівання. До котла води повертається холодно, а цикл починається знову.

Система опалення з природним кровообігом також називається самооціленним і гравітаційним. Для забезпечення руху рідини необхідно дотримуватися кута вкладиша горизонтальних гілок трубопроводу, який повинен бути 2 3 мм на темп не.

Об’єм охолоджувача під час нагрівання збільшується, створюючи гідравлічний тиск у шосе. Однак, оскільки вода не стиснута, навіть невелика перевищує це призведе до знищення опалювальних структур.

Тому в будь-якому системі опалення встановлено компенсаційний пристрій – розширювальний бак.

Підключення радіатора нагріву до двох трубної системи: виберіть опцію оптимального з’єднання

Діаграма опалювального контуру з двома трубами, для подачі та зворотним, має багато переваг над аналогом з єдиним холодильником шосе з циркуляцією, тому він часто використовується досить часто при організації теплопостачання.

READ  Як зробити подвійне склопакети вдома

Підключіть радіатор нагрівання до двох трубної системи кількома способами. Метод потоку впливає на ефективність передачі тепла акумулятора, тому слід платити питання про його вибір.

У статті ми відзначили плюси та мінуси системи опалення двох труб, описана специфіка різних схем підключення трубопроводів, а також очолювали рекомендації щодо вибору оптимального варіанту постачання на основі типу радіатора та функцій кімната.

Природний або примусовий рух води?

Опція з’єднання акумулятора залежить від того, який тип води або руху антифриз повинен бути використаний для функціонування системи. Є лише 2 варіанти: природний кровообіг і примусовий.

Перший варіант передбачає використання фізичних законів без покупки та встановлення додаткових пристроїв. Підходить у випадку, коли вода діє як теплоносія. Будь-який без замерзання буде гіршим циркулювати на систему.

# 176. Акумулятор. Найбільш ефективний спосіб підключення. Розподіл тепла.

Система складається з водної води котла, розширювального танка, годування та повернення трубопроводів, акумуляторів. Вода, опалення, розширює і починає свій підйомник, відвідуючи монтурі радіатори. Охолоджена вода з системи самостійно повертається до котла.

За допомогою цього варіанту кровообігу горизонтальний трубопровід встановлюється з невеликим нахилом до руху теплоносія. Ця система саморегулює, тому що залежно від змін температури води та його числа. Циркулюючий тиск піднімається, що дозволяє водію рівномірно нагріти кімнату.

З природним кровообігом, двопровідним і однотрубним ланцюгом з верхньою проводкою, двома трубами з дна. Такі способи підключення радіаторів до системи опалення корисно використовувати для невеликих кімнат.

Важливо обладнати акумулятори з повітряними шлюфами для видалення надлишку повітря або встановлення на стоянки автоматичного повітряного вентилятора. Котл найкраще поміщений у підвалі, щоб він був нижчим, ніж опалювальна кімната.

Для будинків, площа якої становить 100 м 2, а також змінити систему циркуляції теплоносія. У цьому випадку вам знадобиться спеціальний пристрій, який стимулює рух води або антифризу через труби. Ми говоримо про встановлення циркуляційного насоса. Його потужність залежить від області гарячої кімнати.

Встановіть насос на корм або зворотний трубопровід. Для видалення надлишкового повітря з системи необхідно побудувати автоматичні схили у верхній частині трубопроводу або використовувати батареї з мевскіми кранами для ручного керування.

Циркуляційний насос використовується у двох- і однопровідних ланцюгах з горизонтальною та вертикальною системою сполучних при’єднувальних пристроїв.

Діаграма з’єднання “Ленінградська”

Розглянемо другу систему. Коли ми беремо годуємо з котла, а потім опустіть його. Ми виконуємо на рівні радіаторів, а потім повертаємо його назад до котла. Тут також необхідно дотримуватися. Він образно називається система опалення радіатора, оскільки 2-3 радіатора встановлюється в довжину. Тобто, перша потрапляє в гарячий теплоносій, якась частина йде на зворотний охолодження, а гаряча йде до наступного радіатора. Така схема для підключення радіаторів нагрівання також називається “класичним Ленінградом”. Єдине, що потрібно піднімати труби трохи вгору, щоб створити розгінний. Тоді вода буде йти на схилі, тут вони теж дуже важливі. Це не завжди зручно робити, тому що ви будете втручатися в двері. Крім того, чим менше відводи, тим краще ця система працює. Якщо ви не дотримуєтеся цього правила, ви можете посадити всю систему.

Ленинградка може працювати з насосом. Він врізається в поверненні. За рахунок цього збільшується швидкість і система працює ефективно. Єдиний недолік цієї системи є великим діаметром труб. Якщо у вимушеній схемою підключення опалювальних радіаторів, ми беремо трубу діаметра 32, ми поставимо насос і він буде продавати все і всюди. Тут, таким чином, щоб система працювала, труби повинні бути великими. Тому зараз дуже хороші системи. У нових будівлях, ми завжди рекомендуємо, що така схема підключення радіаторів опалення, якщо є проблеми з поставками електроенергії. І тут ви можете нагріти плиту або навіть газові котли. Зараз є нелетуючі системи з регулюванням температури.

Діагональне з’єднання радіатора опалення з однопровідною системою
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS