Електрична печі для обстрілу кераміки з власними руками

Гірська гора для деревної кераміки роблять це самостійно. Перша спроба

Це було так: п’ять-шість років тому, перемістившись до літа від міста до материнського будинку, я вирішив працювати з місцевою глиною у вільний час. Зробили кілька чашок і пару фігур, покласти на сушіння і подумали про стрільбу. Боротьба або підлопник зникли, тому що ми маємо кожну літню пожежу небезпечну ситуацію, тому вирішили зібрати духовку.

Зробіть глобальну гору, яку я їду давно, але на цю тему було надзвичайно мало інформації. Все, що вдалося знайти це або реконструйовані схеми ранніх середньовічних або ще більш старовинних печей, або приблизні схеми англійських палаючих печей. Storming 2G-Інтернет, використовуючи кнопку Nokia, мені вдалося зареєструватися на якийсь Liveshikov Forum і створив тему з питаннями на гончарному рогах. Як результат, я був кинутий у таку схему, закликаючи його S-подібну:

Дрю в пам’яті, т.до. Найбільш піч-форум більше не є.

Пізніше, від спілкування з опіками та кераміками, я виявив, що я міг би подумати простіше в цій схемі – просто придушити через периметр пожежних, невеликі отвори будуть достатньо.

Вирішившись з гірською схемою, я почав справу з матеріалами. Місцева глина дуже брудна, така часто називається вторинним або #xab; повторно # xbb;.Е. – Ця глина була десь розмитим і переміщена ріками та струмками в новому місці. У глині ​​багато піску і органічних, а її усадка не є комічною. Напустити від неї, треба було пройти досить довгий і складний процес підготовки. Для печі я все ще вирішив не турбуватися з штовхаючим, обмежуючись собою лише очищення від великих рослинних залишків та додають чистий річковий пісок у співвідношенні 1/3 глинистих деталей.

Сам процес може бути описаний у двох словах: Візьміть його і скульпту. Всі розміри були з голови, і багато моментів були скориговані на ходу. Дуже важливий момент, який вам просто потрібно пам’ятати – хороша база під духовкою. Я просто не рекомендую покласти на землю, тому що він може плавати разом з мончевим снігом. Це сталося на другий рік, незважаючи на те, що я зробив подушку каменів і піску і вилив його рідкою глиною з додаванням цементу. Тим не менш, в історичній літературі вони пишуть багато про те, що, якщо ви пропущені, і печі навіть трохи нижче, ніж рівень землі, то тяга буде дуже добре – це правда, не бреше, випробовується на себе.

Зверху металева трубка була створена, яка була потрібна лише на початковій стадії, щоб створити необхідну тягу, а порожня стінка в камері стрільби була закладена за допомогою цегли.

Можливо, це у матеріалі, можливо, у товщині стін, і, можливо, занадто інтенсивна сушка, але я не міг бити тріщини. Я навіть не врятувавши сушарку в них, глина змішана з топольною стадою та рогозом.

Lajk Horn взяв вісім годин десь – дев’ять. Лепіл від шести до десяти вранці, потім потрясла все з плащем і продовжувався з п’яти ввечері. Наступного тижня я висушив його під пристрасним матеріалом, сподіваючись, що сушка буде ніжним, але тепло було під сорок і тріщини все ще з’явилися. Потім я зняв спостережуваний, а через три дні я зробив першу стрільбу.

Він помер дуже уважно, з довгим прискоренням: спочатку спалили важкі газети та журнали, а потім кинули гілки, і лише через годину почали кидати справжні дрова. Щоб отримати хорошу тягу на початку, я встановлюю металеву трубу зверху металевої труби, коли дров спалахнув, я вирішив його видалити. Це коштувало мені брови, частини бороди та забезпечив відмінний колір обличчя на наступний тиждень. Коли я зміг відкрити очі, полум’яний стовп з гори зламав лічильник півтора. Прийшовши до себе, я чекав, коли дрова буде боротися і поклав трубу на місці. Більше інцидентів не було.

Загалом, стрілянина зайняла дванадцять годин, але споживання дрова, яке яла, щоб розрахувати забули, але це було набагато менше, ніж я очікував, близько половини піонеру зібрав мною. Якість стрільби була цілком гідною. Всі продукти змінилися кольором, мали помітну усадку і добре посідає під час сходження на стіни. Були невеликі тріщини з мешем у місцях склеювання до ковзання, але це все ще можна безпосередньо віднести до недоліків самого матеріалу.

У цій печі я витратив лише п’ять дітей. З того факту, що це, мабуть,, ймовірно, варто звернути увагу на цю цифру, яку я робив з тієї ж глини, як печі, але після натискання та глининої глини за півроку.

В роботі. Натхненний скіфською суспензією у вигляді кабана.

Глазурована стрілянина була проведена в електричній печі і пройшла без проблем.

Стріляюча кераміка на дровах залучила мене завжди, хоча це пригода, перейдіть до того, що іноді вам просто потрібно змусити себе. Тому я не поспішаю придбати нову електричну роботу та планують повторити свій давній досвід. Створити гірську стрільбу. Можливо, це буде однокамерна печанка з цегли або двосоткові сталеві бочки, і, можливо, в інших теплих днях, я знову експериментую з проникненням рогу вручну.

Створення кам’яної печі

Корпус кам’яної печі може бути створений або використовувати заготовки. Ви можете використовувати стару піч, електричну печі або пряме нагрівання, холодильник, пральну машину. Також необхідно вважати, що необхідно видалити всі частини пластику, оскільки вони не адаптуються до високих температур.

READ  Що закрити з'єднання між плитами на стелі

Справа може бути створена за допомогою власних рук. Для цього відповідного листового металу. Матеріал повинен бути обраний, товщина якої становить більше двох міліметрів. Вона повинна бути виготовлена ​​з прямокутної коробки з зварювальною машиною.

Листовий метал підходить для створення житла

Якщо ви хочете побудувати циліндричну муфельну піч, то варто згинати метал у радіус і пивова.

Для захисту металу з корозії, бажано покривати печі спеціальною вогнетривкою фарбою. Поліпшити властивості печі спеціального теплоізоляційного шару. Вона служить для зменшення втрати тепла, тим самим збільшуючи тепло в камері. Для теплоізоляційного шару ви можете використовувати базальтову вовну, а також перліт.

Як встановлюються муфельні печі: дизайн

Основний структурний елемент печі – муфель. Деталі термічної обробки завантажуються у камері (або золото для дзеркалювання, медичний інструмент для обробки температури, обстрілу кераміки). Муфею з хімічно інертного матеріалу.

Кемпер камера розміщується всередині печі. У цьому випадку простір між зовнішнім корпусом та внутрішньою камерою заповнюється теплоізолятором. Високоякісна теплоізоляція визначає ефективність пристрою, а також її безпеку (обмежує сильне нагрівання корпусу і не дозволяє співпрацювати).

Камеру муфельна піч

Нагрівальні елементи розташовані за межами муфлі або у його стінах. Вони нагрівають внутрішню камеру, яка, в свою чергу, передає тепло до робочого простору. Операція нагрівальних елементів контролюється регулятором. Він контролює час температури та нагрівання, весь процес термічної обробки. Рівень автоматичного регулювання впливає на ціну нагрівального пристрою. Чим більше регулюючі функції, більш дорога духовка.

Mufel: дизайн та матеріали

Для виготовлення внутрішньої камери використовуються наступні матеріали:

Вибір матеріалу для виготовлення муфлі визначається умовами праці та призначенням печі. Наприклад, вогнетривкий волокно використовується для нагрівання в нейтральному середовищі. Corundum камери – можна використовувати в хімічних середовищах. Але керамічний муфель універсальний. Завдяки інерції він використовується для різних завдань (полюття, термічна обробка, стрілянина).

Такі агрегати поділяються на наступні два типи: муфель і камеру. Перша отримана їхнє ім’я з твердої вогнетривкої камери – заглушки, які, як правило, приховує нагрівальний елемент.

У камерному опалювальному пристрої трубчастий нагрівач закладений безпосередньо всередині дизайну. Технологія, що виробляє таке обладнання та буде описано пізніше у статті. Муфельна піч для стрільби кераміки характеризується особливим складністю виконання, оскільки вогнетривкі камери не легко будувати. Крім того, дизайн такої печі призводить до великої втрати тепла.

Початок встановлення пристрою, варто терпіння та необхідні матеріали. Серед основних компонентів відзначаються сталева коробка, тугоплавна камера та нагрівальний елемент.

Для створення печі, корпус старої пральної машини підходить. Його також можна зробити незалежно від оцинкованої сталі. Розміри приблизно наступні: Довжина і ширина – 50 см, висота – близько 1 метра.

Вирішуючи з справою, необхідно подбати про встановлення печі. Для цього вам знадобиться кут або труба діаметром 15 мм, що фіксується на дні. На краях зварювання, ноги прикріплені, для виготовлення якого труба необхідна трохи більший діаметр.

Тоді вам потрібно зміцнити верхню частину тіла, двері і, принаймні, один край (тоді, до якої петля для саш буде зварена).

На дні корпусу потрібно розмістити шар базальтової шерсті товщиною 10 мм. Щоб захистити його від землі з вогнетривкою камерою, слід покласти кілька сегментів кутового або профільного труби. Металевий лист укладається над вовною.

Тепер перейдіть до установки вогнетривкої камери. Існують різні типи матеріалів, які можуть бути використані під час експлуатації. Наприклад, вогнетривкі волокнисті пластини досить ефективні. Вони можуть бути використані як придбати певний розмір і розрізати самостійно. Для стін і дверей потрібно буде шість штук.

Однак ці печі мають недолік – їхню ціну. Тому ми використовуємо гарматичну цеглу. Для підключення окремих елементів кладки Оптимальний варіант буде вашим. Однак вогнетривкова глина або спеціальна термостійка суміш цілком підходять для цієї мети. Так що кладка міцно зберігається на сталі, додаються до 30% цементу.

Робота кладки повинна бути виконана дуже ретельно, щоб зробити цегли як можна ближче один до одного. Товщина швів не повинна перевищувати 5 мм. При необхідності, смуги можна зберігати до бажаного розміру.

Покладання дна корпусу. Спочатку потрібно готувати два різних розчини: треба для швів, другий – для укладання для металу. Останній склад використовує цемент. У суміші потрібно додати воду і перемішати. Кожна цегла повинна добре зволожувати рідину, щоб розчин не висихав занадто швидко.

Далі процедура повинна бути повторена для стінних конструкцій. По-перше, шовковий шар розміщений, який у майбутньому покритий металевим листом. Потім масонство зроблено. Коли цегла літак, Wat є необов’язковим.

Складніше виконати вершину дизайну. Для цього топ-смуги на стінах повинні бути нахилені, а на них вже розміщують наступну цеглу, щоб отримати форму трапеції.

У повному, виконайте дверну кладку. Навколо периметру потрібно скоротити чверть, щоб отриманий виступ потрапляє в її отвір.

Встановіть наступний крок. Перші зварні петлі, потім двері щільно. Неможливо зробити виникнення великого розриву між цеглинами на сідах і у випадку. Тепер це буде потрібно протягом деякого часу, щоб висушити печі.

Далі, перейдіть до покладання канавок, де буде встановлено опалювальну спіраль, виготовлену з ніхрому або мандрарного дроту, буде встановлено. Товщина продукту повинна бути 1,5 мм, а діаметр поворотів – 12 мм.

Пази роблять таку спіралі, щоб повністю підходити до них.

Щоб мати можливість змінити режим температури, спіраль лежить у двох контурах. Її закінчення нагорі. Там потрібно встановити керамічну плиту, яку можна взяти з пальника. Дріт кінці монтуються болти.

Щоб регулювати температуру, встановлюється перемикач з п’яти контактів: 2 і 3 з різних сторін. Фаза і нуль з’єднані з двома з них. Провід з керамічної пластини підключені до трьох контактів. Одна з кабелів закриває екстремальні поверхні контакту з продуктом.

READ  Як монтувати штори на стелі карниз

З правильним підключенням, стрілянина глини буде мати три різні модифікації температури. На першому опалюванні буде мінімальний, який досягається шляхом підключення обох контурів серії. Середній температурний режим буде при підключенні лише один з контурів. У той же час, вам потрібно підключити нижній елемент, щоб бути добре підігріваються, а ці продукти, які будуть стояти на самому дні. І максимальна температура вийде при підключенні обох контурів паралельно.

Наша піч для стрільби кераміки практично готова до роботи. Але, перш ніж використовувати його, пристрій повинен сушити добре. Для цього печі потребує довгий час, щоб тримати тепло (біля нагрівача або на сонці). Сприйняття вийде місяць, або навіть два. Потім, для остаточного видалення вологи, печі повинна працювати в низькотемпературному режимі, тоді як він не перестає йти від нього. Тільки після цього обладнання, нарешті, готова до використання.

Керамічна стрілянина в російській печі

Вже кераміка може бути в російській печі. Є ще одне додавання, але, загалом, немає нічого складного. Через п’ять годин ви можете принести шапку до червоного кольору, а потім підтримати сорок хвилин. Температура там 800-850, можливо, більше. До речі, за межами духовки за цей час трохи тепле. Тепліше буде лише ще одним годинником після п’яти. Дрова становить приблизно три або чотири Oakhaps. Загалом, 20-30 керамічних виробів досить розумні.

Печі вже була доставлена, всі подальші роботи виходили з неї. Всередині печі вздовж стін цегли були поставлені на краю (дві по висоті), на них – поперечне залізо-флори. Залізні лотки з горщиками були доставлені до цих зборів. Цеглин стоять на них. Відстань від стіни, а між цеглинами були спеціально залишені прогалини. Біля гирла печі цеглини відсутні, отже, повітря буде цвісти для цегли і вибиває довгу сторону структури. Печі виникає в звичайному березовому дереві. Спочатку 1,5, невеликий вогнища підтримується прямо біля шостого, але поступово рухається дизайн всередині. Далі вогонь поступово збільшується до максимуму, який може дати дров по всьому обсягу. Останні півтора години печі відбудеться Чиоккі – Дрова випина на трьох частинах, а сома дуже добре. Гуляючи з Oakhaps, вони швидко спалахнуть і смажеть. Саме в цей час віддалені горщики перетворюються на чітко червоним, фронт не видно взагалі. На цьому стрільці завершено, ви можете отримати елементи та залишити для охолодження. Але в цьому випадку горщики зроблені з курінням, тому вам потрібно продовжити стрільбу.

Взяті шість цеглин і одне відро з розчину, остання оразпер діочків і рот викладено. На жаль, духовка досить стара і має тріщини. Тому, по-перше, через тріщини йдуть дим, а потім, відповідно, повітря самостійно починає йти. За межами дизайну печі виглядає як звичайна російська піч, і всі зміни відбуваються всередині печі.

�� 120 літрів піч з бочки за 6 тисяч горіння самих кераміки магію кераміки

Муфельна піч з власними руками: секрети виробництва

Не дивно, але в нашому прагматичному часі є люди, які зацікавлені в спалюванні аматорської кераміки, ювелірних предметів або проведення фізичних переживань. Для цього ентузіасти вимагають високотемпературного газу або електричної муфти. Але готова піч у магазині є цілком повідомлення. Тому муфельна піч може бути виготовлена ​​з власними руками. До домашніх майстрів, які самі звикли робити ремонт та монтування обладнання, продуктивність цієї роботи не виявляється занадто складним.

Що це таке?

Метою кам’яної печі є створення високих температур для термічної обробки матеріалів:

Конструкція

Муфельна піч складається з декількох елементів, пов’язаних з єдиним дизайном:

 • Зовнішня частина печі являє собою корпус (корпус). Це довговічна, як правило, металева коробка, що утворює контейнер для розміщення внутрішніх печей, а також дверний носій з блокуванням пристрою;
 • Шар теплоізоляції. Це важливий елемент, згідно з ступенем значення, порівнянного з джерелом теплової енергії. З якості та робочих показників теплоізоляції залежить від KPD печі, здатність підтримувати тепло та загальну продуктивність всього дизайну. Теплоізолятор, як правило, складається з двох шарів – основної (печі з цеглистої шамотної) та додаткового (шар базальтової вовни або перліту);
 • нагріваючий елемент. Використовувалися спіралі з ніхрому дріт (сплаву хрому та нікелю, товщину 1-2 мм), вільно носять сильне нагрівання, а не горіння протягом тривалого часу.

Існують різні конструкції муфельних печей:

Ці різновиди відрізняються один від одного лише конфігурації печі та методу навантаження, загальний принцип роботи у всіх моделях однаковий.

Процедура розрахунку електричного нагрівального елемента

Спіраль домашньої муфельної печі зроблена, як правило, самостійно. Для того, щоб отримати ефективний та ефективний пристрій, ви повинні виконати попередній розрахунок.

 • Створення потужної та ефективної печі, здатної вирішувати завдання.
 • Можливість працювати над існуючими енергетичними мережами, відсутність перевантаження та викликаних цими проблемами.

Для виконання розрахунку необхідно дізнатись, що має струм відключення. Часто для печі витрачають окрему рибальську лінію, обходячи UZO для домашньої побутової техніки. У будь-якому випадку необхідно дізнатись, яка сила може витримувати лінію риболовлі, щоб не залишити всіх сусідів без електрики.

Потужність печі вибирається на основі об’єму опалювальної камери:

Згідно з цією таблицею, ви можете визначити, яка потужність спіралі повинна використовуватися для існуючого розміру. Величина камери повинна бути визначена для себе самостійно, заснована на природі передбачуваної роботи. Потрібно негайно розрахувати потужність, множення об’єму камери до індикаторів таблиці. Якщо влада виявляється надмірно високою і неможливим для існуючих мереж, зменшуються розміри.

Після цього необхідно розрахувати поточну силу. Використовується формула:

Згідно з результатами, ви можете обчислити опір ніхрому спіралі:

Цей розрахунок може бути виконаний для однофазної мережі. Якщо вам потрібно виконати трифазне з’єднання, і незалежний розрахунок здається занадто складним, рекомендується використовувати онлайн-калькулятор, який легко знайти в мережі відповідним пошуковим запитом.

Результати розрахунку з використанням калькулятора цілком правильні, але для більшої довіри ви можете перевірити дані, отримані шляхом дублювання розрахунку на іншому калькуляторі.

READ  Як зробити повітря з теплого підлоги

Як побудувати керамічну печі з власними руками

Професійні прилади – дорогі задоволення, тому практичні майстри вважають за краще робити стрільбу з глини з власними руками, дотримуючись вікових традицій кераміки.

Особливості дизайну електричної печі

Дизайн електричної печі складається з теплової камери та теплоізоляції, яка забезпечує зберігання температури. Ідеальний тепловий акумулятор – це вогнетривкова цегла, яку майстри 21-го століття додатково ізолюють сучасні матеріали, значно зменшуючи товщину стінки та спрощення будівництва.

За типом розташування нагрівального елемента електричної печі є муфель і камера. Структура муфельної печі передбачає розташування нагрівального елемента навколо ємності від вогнетривкого матеріалу – цей дизайн самостійно складний, і її втрата тепла вище, ніж у камері.

Цегла електрична піч для стрільби з глиняними продуктами

Ця саморобна стрілянина печі має робочий об’єм 13 літрів. Відкрита спіраль дозволяє розігріти камеру до 1000 градусів протягом години з половиною. У цьому випадку температура зовнішніх стінок обладнання не перевищує ста градусів.

Підтримка пристрою зварена з профільної труби 2040 мм і покрита емаль.

Ви можете намалювати металеву основу молотком емаллю

На вершині кріплення аркуша оцинкованої сталі товщиною 1 мм, загвинчуючи його з самоорганізацією.

Для стін, легка вогнетривкова цегла буде потрібно – це може бути готово виготовлена ​​цегла шамот. Для масонства потрібна хороша вогнетривкова суміш для камінів. По-перше, форма вогнища викладена сухою, щоб при необхідності регулюйте частини та усунення невідповідностей. Це можна зробити на столі, щоб бути чіткішим і зручнішим для роботи. У тому ж етапі готуються пакети для нагрівача.

Цегляний дно зібраний окремо, приготування деталей з розчином. Перш ніж продовжувати роботу, дизайн повинен сушити добре. Перед кладкою, цеглини обов’язково просочуються, щоб вони не приймали вологість з розчину.

Теплоізоляційний шар поміщають на металеву основу, вогнетривкі килимки з керамічного волокна буде придатними для цієї мети. Для того, щоб максимально збільшити шар теплоізоляції, він змочується до закріплення цегляного дна.

Далі печі ставляться як звичайна, але дуже ретельно закріплює шви і можлива порожнеча.

Обкладинка для камери утворюється з вогнетривких цегли, кріплення дизайну з металевою краваткою.

Опалювальна спіраль, і ось три, поставлені в готові канавки. За межами пристрою ізолюють вогнетривкі килимки, після чого вони закриті з оцинкованим сталевим корпусом, висіченим у розмірі отриманого продукту.

Будівництво цієї печі вимагає не тільки навичок цегляного кладу, але й знання в галузі електриків. Якщо ваш власний досвід недостатньо, краще звернутися до спеціаліста для повної або часткової допомоги.

Що потрібно розглядати при виборі готової муфтичної печі?

При виборі фабричної муфрованої печі, враховуйте форму та склад уражених продуктів. Заводські печі дозволяють встановити великий діапазон температур і встановити час стрільби.

Оброблені матеріали: глина, леді, фаянс, камінь

Матеріали для стрільби засновані на глині. У муфельних печах горіть:

 • Червона глина (кераміка та декоративні вироби);
 • Terracotta (декоративні елементи інтер’єру, скульптура, плитка);
 • Шамот (кераміка, декоративні ремесла для інтер’єру);
 • Фігурки, страви;
 • Кам’яні масові продукти;
 • Файанські продукти.

Стрілля здійснюється в одній, дві-три етапи. Кількість етапів збільшується, якщо нанесена поверхня продуктів та фарбування.

Червона глина та теракотація спалені при температурі 900-1100 градусів. Перша (качка) стріляла при 900-960 градусів. Температура другої (полірованої) та третього смаження залежить від характеристик емалі та фарби.

Ламану та кам’яні маси при першій стрільці нагрівають до 800-1000 градусів. Температура другої та третьої стрільби протягом 1250-1420 градусів і залежить від технічних параметрів фарб і глазур.

Фаянс спочатку оброблявся при температурі 1200-1250 градусів. Температура другого третього смаження – 900-1250 градусів.

Camotte кераміка та кераміка спалюються при температурі 1350-1400 градусів (Ducklings). Поливування та декорування проводяться при температурі від 900 градусів.

Обсяг продуктів

Обсяг продукту має вирішальний ефект на вибір готового пристрою. Є моделі з передніми та верхнями навантаженнями, обсяги їх робочих камер сильно відрізняються.

Для стрільби невеликих виробів, вироблених невеликими серіями, є компактним муфельною електричною печею PM-8 (, Russia) підходить. Розмір робочої камери – 19x12x30 см, максимальний обсяг стрільби – 0,0068 кубічних метрів. М.

Для стрільби великих керамічних виробів, муфельної електричної печі російської. Модель PC-1000/14. Внутрішні розміри муфти – 160x78x78 см. Камера дозволяє спалювати продукти загальним об’ємом 0,97 кубічних метрів. М.

Для випуску продукції за обсягом до 0,064 кубічних метрів. Лічильник буде задовольняти Muffl електричну піч німецького виробника Welte, модель WF-35 (внутрішній розмір авіапоштою 40x40x40 см).

WF-35 муфельна піч з виробника Welte (Німеччина). Видно робоча камера з нагрівальними елементами.

Камера зазвичай завантажує максимальну кількість продуктів, щоб використовувати весь робочий обсяг муфлі. Якщо продукти виготовляються з нематеріального, невеликі серії, сувеніри мають невеликі розміри, достатньо придбати печі з компактною робочою камерою. Якщо продукти великого об’єму (або майстер створює невеликі продукти з великою серією), ви повинні вибрати пристрій із просторою камеру.

довідник. При завантаженні враховуйте коефіцієнти лінійного розширення кожного типу кераміки.

Процес виготовлення плитки дуже складний. Виконання дуже важливо точно спостерігати всі умови виробництва. В даний час існує достатня кількість фабрик для виготовлення плитки.

Це трапляється, що люди намагаються зробити плитку з власними руками. Вони в основному рухаються не тільки бажання зберігати, але також отримують унікальний випуск, який нікуди не знайдено. У цій статті ми розглянемо технологію та виробничий процес керамічної плитки на заводі, виробництво плиток з власними руками вдома.

Електрична печі для обстрілу кераміки з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS