Готовий зв’язок для підлоги в мішках

Люкс. РБ. Цементна стяжка. 25 кг.

Для влаштування цементної стяжки з метою вирівнювання та надання необхідного ухилу основи. Рекомендується використовувати в житлових приміщеннях, будинках громадського призначення з подальшим оздобленням керамічною плиткою, плиткою з натурального каменю, паркетом та ін. або як фінішний шар.

Підготовка поверхні:

Підставу необхідно ретельно знепилити за допомогою пилососу та заґрунтувати. Після висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 4 години, перевірити водопоглинання основи. Для чого вилити на поверхню невелику кількість води, поверхня під шаром води не повинна міняти колір протягом 3-5 хвилин. Якщо поверхня під шаром води відразу починає темніти необхідно, нанести другий шар ґрунтовки та повторити перевірку. Якщо водопоглинання основи залишається високим після повторного ґрунтування, то перед заливкою стяжки поверхню рясно змочити водою без утворення калюж та вологого блиску.

Увага! При температурі основи від 5 С і нижче ґрунтування поверхні заборонено. По периметру поверхні стін, простінків і колон на висоту 30-40 мм від рівня підлоги наклеюється демпферна стрічка товщиною 2-5 мм для компенсації температурних, усадкових та інших деформацій стяжки та будівельної конструкції.

Приготування складу:

У заздалегідь підготовленому контейнері залити чистою водою і засинають у пропорції: 25 кг сухої суміші 3.1. 3,5 л води. Температура води для зміщення повинна становити від 10 до 250 с. Змішайте композицію до однорідного масового змішувача з начинками кошика. Приготовлену суміш витримати щонайменше 5 хвилин. Перед застосуванням повторно перемішати. Час використання готового складу протягом 120 хв.

Нанесення складу:

Безпосередньо перед початком робіт, для покращення зручноукладальності розчину та збільшення його робочого часу, рекомендується змочити основу водою, без утворення калюж та вологого блиску. Отриманий розчин рівномірно наноситься на поверхню основи шаром від 10 до 100 мм та розрівнюється правилом. Поверхня вологої стяжки, що схопилася, можна перетерти пластиковою теркою для її остаточного вирівнювання і ущільнення. При виконанні великих обсягів роботи можна використовувати машини вібрації та горла.

Стяжка підлоги. Ціна в 5 разів дешевше, ніж масовий секс!

Покладений розчин необхідно оберігати від пошкодження, намокання, замерзання та пересушування, місцевого перегріву, попадання прямих сонячних променів, інтенсивного наскрізного провітрювання. Протягом декількох днів після виконання стяжки необхідно виключити її пересихання (укрити плівкою або вологою тирсою). Це дуже важливо, тому що дає можливість розчину отримати максимальну міцність. Доступно в нижній частині деформаційних швів слід дублювати у стильному шарі. Великі поверхні мають бути розбиті деформаційними швами на квадрати площею трохи більше 30 м ² та довжиною сторони не більше 6 м.

Стяжка Люкс з’явилася нещодавно. Але, враховуючи ціну та ім’я заводу, вже практично зрівнялася за популярністю з Тайфун-Майстер 44.

Найчастіша проблема стяжки та самонівеліру. це відшарування та розтріскування. Основні причини: погано або занадто сильно (до глянцю) загрунтована поверхня, м’яка основа, що деформується, неправильне розведення водою, протяг в приміщенні, неправильна товщина шару за прохід. Також бажаний заміс суміші в два заходи: другий через 5 хвилин. це робиться для того, щоб заводські добавки в суміші краще працювали.

Стяжка підлоги. як розрахувати кількість мішків готової суміші? Бюджетний ремонт своїми руками. ЛАД.

Переваги та різновиди сухих сумішей для стяжки підлоги

Перед тим, як покласти фінішне покриття, необхідно вирівняти поверхню основи. Невід’ємною частиною процесу вирівнювання є облаштування стяжки підлоги. Ще недавно для цього застосовували звичайний цементно-піщаний розчин. Сьогодні йому на зміну прийшов такий високотехнологічний продукт, як суха суміш для стяжки підлоги. Розроблена і протестована в лабораторіях заводу-виробника, вона має високі технічні характеристики і спрощує технологічний процес заливання (чи то груба чорнова, або тонка самовирівнювальна).

Суміші для стяжки підлоги

Оздоблення підлоги декоративними покриттями здійснюється лише після усунення дефектів основи. Підготовлена ​​до укладання фінішу поверхня не повинна мати перепадів, тріщин, ділянок, що крихаються. Оптимальним варіантом для реалізації цієї мети є суха будівельна суміш для стяжки підлоги.

Рівнинник для підлоги, посилений армуючими волокнами. Застосовується для підготовки міцних, рівних підстав (стяжок) під укладання підлогових покриттів, нанесення фінішних рівнянь.

Для вирівнювання та влаштування міцної підлоги, що експлуатується в умовах низьких та помірних навантажень (житлові, адміністративні, торгові та громадські приміщення, експлуатовані покрівлі, балкони, тераси). Армована фіброволокном!

Самонароджена підлога для високоякісного вирівнювання підлоги з краплями від 2 до 100 мм в приміщенні. Прогулянка через 2 години. Для ручного та машинного нанесення. Підходить для системи Тепла підлога.

READ  Набір підлоги на балконі на піноплексі

Для високоякісного чистового вирівнювання підлоги з перепадами від 1 до 100 мм. Розроблений із застосуванням системи внутрішнього армування фіброволокном. Рекомендується для використання в системі “тепла підлога”. Для сухих і вологих опалювальних приміщень, включаючи санвузли.

Суміш суха підлогова призначена для попереднього вирівнювання основ та влаштування підлоги в житлових та офісних приміщеннях.

Будівельний розчин у вигляді сухої суміші для виконання цементних стяжок для підлоги.

Для підготовки міцних, рівних підстав (стяжок) під укладання підлогових покриттів, нанесення фінішних рівнянь.

Будівельний розчин у вигляді сухої суміші заводського виготовлення мінеральних сполучних, мінеральних заповнювачів та добавок, що покращують експлуатаційні властивості.

Суміш складається з гіпсу з додаванням безлічі спеціальних компонентів. Матеріал має низьку усадку і може ефективно застосовуватися в системах обігріву підлоги. Завдяки наливній підлозі Кам’яна квітка Сапфір ТМ можна швидко здійснити завершальне вирівнювання горизонтальних поверхонь.

Суха суміш використовується для попереднього (основного) вирівнювання істотних нерівностей поверхні підлоги та формування основного шару-носія.

Стяжка може застосовуватися як основа під укладання керамічної та кам’яної плитки, наливних полімерних покриттів, під фарбування, міцність 20 МПа. Під укладання лінолеуму, паркету, ламінату, ковроліну, дерев’яних підлог та пробкових покриттів поверхню рекомендується додатково вирівняти наливними підлогами.

Стяжка для влаштування базової високоміцної (30 МПа) та рівної підлоги товщиною 20. 200 мм. Містить армуючі волокна. Підходить для системи Тепла підлога. Прогулянка через 12 годин.

Призначений для вирівнювання підлог на бетонних та інших твердих підставах у приміщеннях усередині будівель. Служить як основа для підлоги, облицювальних покриттів: паркет, керамічна плитка, лінолеум тощо.

Призначена для вирівнювання ручним способом різних основ з бетону, залізобетону, цементно-піщаної підлоги, для виготовлення міцної та рівної стяжки товщиною від 10 до 100 мм.

Швидкотвердіюча самовирівнююча суміш для ручного та механізованого нанесення. Безкоштовна доставка по Москві та МО повними машинами 20 тонн!

Насипну поверх, щоб вирівняти шар підлоги від 5 до 50 мм. Для ручного та машинного застосування.

Швидке затвердіння Неосезонне цементне стяжки для основних підлог. Ходьба за 8 годин.Для інтер’єру та зовнішнього використання.

Швидкотвердіюча універсальна наливна підлога, призначена для вирівнювання бетонних підлог, монолітних стяжок і плит перекриттів, під укладання підлоговою плиткою та вистилаючих покриттів усередині житлових та громадських будівель з нормальною вологістю. Використовується в системі «тепла підлога». Товщина шару, що наноситься від 2мм до 100мм.

Призначений для вирівнювання підлог на бетонних та інших твердих підставах у приміщеннях усередині та зовні будь-яких житлових та громадських будівель та споруд. Можна застосувати в приміщеннях з високою поглибленням, гаражами, підвалами та т.D. Підходить для ручного та механізованого застосування, а також для систем “теплого підлоги“.

Призначений для пристрою легких зв’язків підлоги під подальшим укладанням підлоги або оздоблювального вирівнювання сипучих підлог. 2 рази легше для звичайного стяжку. Безкоштовна доставка в Москві та Mo повних машин 20 тонн!

Тестовий стяжок для Павла Полімін СК 5

Суха суміш застосовує день попереднього та закінчення вирівнювання основи підлоги з краплями над поверхнею від 3 до 100 мм.

Міцна армована наливна підлога для високоякісного вирівнювання підлоги з перепадами від 2 до 100 мм усередині приміщень. Ходьба через 3 години. Для ручного та машинного нанесення. Підходить для теплової системи.

Наливна підлога для вирівнювання підлоги шаром від 10 до 100 мм. Для ручного та машинного нанесення.

Для вирівнювання підлог шаром до 100 мм в умовах низьких та помірних механічних навантажень, усередині опалюваних приміщень з помірною та змінною вологістю (в т.год. житлові та ванні кімнати, кухні). Підходить для влаштування «теплої підлоги».

Для високоякісного вирівнювання всіх типів підлог із перепадами від 2 до 100 мм. Застосовується як для базового вирівнювання та заповнення великих нерівностей, так і для тонкошарової чистової обробки існуючих підстав.

Рівнинник для вирівнювання горизонтальних поверхонь із перепадами від 5 до 50 мм. Для ручного та машинного нанесення. Армований, швидкотвердіючий. Підходить для системи Тепла підлога.

Наливна підлога для високоякісного вирівнювання підлоги з перепадами від 3 до 80 мм всередині приміщень. Ходьба через 4 години. Для сухого та вологих приміщень. Підходить для теплової системи.

готовий, язок, підлоги, мішках

Наливна підлога для вирівнювання підлоги шаром від 5 до 50 мм. Для ручного та машинного нанесення.

Завершити об’ємну підлогу для подальшого укладання підлогових покриттів (лінолеум, килим, керамічні плитки, ламінат, паркет тощо.)

Швидке затвердіння, не осунуто масштабна підлога для обробки вирівнювання в приміщенні. Рекомендований шар товщини від 2 до 100 мм. Ходьба можлива через 4 години.

Його основна функція. підготовка важкої бази для обробки. Готові сполуки рекомендуються для розташування шт товщиною 1-8 см.

Будівельні суміші для стяжки підлоги мають наступні переваги:

 • Перевірене співвідношення компонентів;
 • включення модифікаторів, що збільшують експлуатаційні характеристики стяжку;
 • низька вага в порівнянні з конкретними рішеннями, які сприятливо впливають на розмір витрат на оплату праці та транспортних витрат, а також зменшує навантаження на підставу;
 • немає необхідності у використанні спеціального обладнання для розчинення суміші для стяжки підлоги;
 • варіативність товщини стяжки залежно від складу суміші;
 • придатність для різних умов експлуатації;
 • сумісність із усіма типами фінішів;
 • скорочені терміни просушування;
 • доступна вартість суміші для стяжки підлоги.
READ  Установка плівкової теплої підлоги під лінолеум

Стяжка готова у мішках

Стяжка підлоги. Це вирівнювання цементного та пессистового шару з добавками пластифікаторів, призначені для усунення можливих порушень, краплі, збільшення сили основи та готуватися під фінішну обробку.

Область застосування:

Готова суміш для стяжки призначена для влаштування стяжки підлоги на жорсткому підставі, товщиною шару від 10мм. до 80 мм. Він має можливість покласти на відокремлюючих шарів з звукової ізоляції та теплоізоляції, у цьому випадку товщиною стяжки повинна розраховувати залежно від щільності та жорсткості теплоізоляційної плити та від ступеня механічного навантаження на основу, мінімальною товщиною шару є не менше чотирьох сантиметрів (40 мм.) Суміш може застосовуватися для ремонту та вирівнювання існуючих стяжок та основ з бетону. По стяжці можуть укладатися самовирівнюючі суміші.

Підготовка основи:

Підстава має бути підготовлена ​​згідно з БНіП.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Підстава має бути сухою та міцною без візуальних руйнувань. Перед застосуванням готової суміші основу потрібно очистити від масляних плям, пилу та інших речовин, які можуть погіршити адгезію до основи. Усі неміцні видимі ділянки потрібно видалити. Якщо є тріщини, вони повинні бути стиснуті і поглиблювати механічний шлях до глибини основної товщини основи та ширину до 0,05 см, глибоко обертаюча емульсія (грунтовка) заблокована і закрита в одній стяжці. Товщиною більше чотирьох сантиметрів (40 мм.) Фонд повинен бути повністю грунтований. Після нанесення грунту, стяжок слід застосовувати не раніше, ніж 240 хвилин (4 години) після його застосування.

Придбати: Суміш МОМЕНТ Рівна підлога (25кг). Ціна Суміш МОМЕНТ Рівна підлога (25кг) складу будматеріалів Запоріжжя.

Рівна підлога ЛЦ-4 Полімін (25кг). Купити у Дніпрі за цінами складу будматеріалів, недорого.

Для стяжки підлоги використовуються різні суміші, що вирівнюють, які легко лягають і не вимагають складної обробки. Суміші для стяжки підлоги випускаються кількох видів і використовуються для різних цілей. Кожне покриття має свої плюси та мінуси.

Стяжки робляться завтовшки від одного до восьми сантиметрів і бувають різних видів:

 • Бетонний розчин. складається з піску, цементу та щебеню з додаванням води. Її найчастіше роблять чорновий, а зверху кладуть цементно-піщаний розчин, а потім покриття підлоги.
 • Цементно-піщана. Це цемент, вода і пісок. Він використовується як кінцевий. На неї відразу можна класти матеріал обробки.
 • Самовирівнююча стяжка (наливна підлога). це суха суміш, яка розлучається водою, з основою з цементу або гіпсу. У неї кладуться спеціальні добавки, які роблять її пластичною та плинною. Він поширюється добре на підлозі і, заповнивши всі нерівності, створює дуже гладку поверхню.

Розглянемо позитивні сторони сумішей, які використовуються для стяжки підлоги:

 • Вони виготовляються із різних природних матеріалів;
 • Вони не входять шкідливі речовини;
 • Розчини для стяжки міцні та практично не випаровуються;

Щоб розчин застиг, за ним не потрібно ретельно доглядати, поливати водою або укладати плівкою; Якщо розчин замішаний правильно, вона не тріскається і не дає усадки; Швидко набирає міцність і зчіпляється з підкладкою.

Негативна сторона цих матеріалів можна назвати їх високою вартістю, що змінюється залежно від добавок. Добавки допомагають зробити суміш міцнішою, водостійкою та якісною. Залежно від типу приміщення необхідно використовувати різні види складів.

Суміші для стяжки підлоги виготовляються на цементній основі. Іноді він використовується для цих цілей, але професійні будівельники рідко використовують такі суміші. Купуючи розчин, враховуйте термін його зберігання та дату виготовлення.

Стяжка для підлоги. це суха суміш, яка складається з піску та цементу з додаванням добавок та пластифікаторів. Застосовується для вирівнювання поверхні підлоги перед подальшим оздобленням підлоговим покриттям. Крім вирівнювання, стяжка підлоги виконується для монолітної фіксації комунікацій або для підвищення рівня підлоги на необхідну висоту.

Залежно від добавок, що входять до складу суміші, стяжки поділяються на кілька видів:

 • Тепла стяжка (з додаванням пінополістиролу). Така стяжка легша, виготовляють із цементу марки не нижче М400, полістирольних кульок та піноутворювача СДО. В результаті їх змішування виходить матеріал, не схильний до тріщин і усадки. Наповнювач полістиролу діє на теплоізоляцію.
 • Армована (з додаванням фіброволокна). Наповнювач у вигляді поліпропіленових волокон у кілька разів збільшують опір готової стяжки на злам та розрив. Така стяжка не тріскається в процесі висихання та каміння, легко переносить температурний рух або невелике усадження будівлі.
 • Тепло-звукоізоляційна. Як наповнювач використовуються різні мінерали або пластифікатори, що підвищують тепло і звукоізоляційні властивості. Наприклад перліт, вермікуліт. Така суміш має низьку теплопровідність, вологостійкість і адгезію, що гарантує довговічність кінцевого покриття.
 • Швидкотвердіюча. Завдяки додаванню певних пластифікаторів, час для сушіння та твердого тіла стяжки значно зменшується. Рух на основі можливий через 6 годин. Вона має високу адгезію до основи, стійка до помірних механічних навантажень. Застосовують для термінового ремонту бетонних, цементно-піщаних основ.
 • Гідрозахисна. Завдяки додаванню гідрофобізаторів має водовідштовхувальні властивості. Призначена для влаштування стяжки підлоги в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванній кімнаті або в приміщенні басейну.
READ  Які маяки краще для підлоги

Суха суміш для стяжки підлоги: 7 порад щодо вибору та розрахунку

Якщо театр починається з вішалки, то ремонт у квартирі – з вирівнювання всіх поверхонь. Напевно, зайвим буде розповідати, до яких сумних наслідків може призвести крива стать. Для того, щоб не мати проблем з укладанням декоративного покриття та встановлення меблів, необхідно точно підійти до процесу вирівнювання підлоги. Раніше з цією метою використовували суміш із піску та цементу, приготовлену власноруч. Процес був трудомістким, довгим та запорошеним. Тепер все стало трохи простіше, адже у продажу з’явилася суха суміш для стяжки підлоги, причому різних видів. Спробуємо розібратися, чим вона краще класичних сумішей, приготованих вручну, і яку суміш для стяжки підлоги краще використовувати в тих чи інших випадках.

Як раніше виконували стяжку підлоги? До однієї частини цементу марки М400 додавали три-чотири частини піску. Залишалося тільки розвести отриману суміш водою і залити нею підлогу. Більш просунутий спосіб передбачає додавання пластифікаторів та фіброволокна для покращення характеристик суміші. Багато хто досі використовує цю технологію, навіть незважаючи на її численні мінуси. Мало того, що це важко і запорошено, так ще й замішувати величезну кількість розчину доведеться, так що без бетономішалки обійтися буде важко. Проблема може виникнути і з покупкою 100-300 кг піску, тому що більшість продавців продають його мінімум за тонну. Це далеко не всі труднощі, з якими стикаються охочі заощадити на стяжці і все зробити своїми руками.

готовий, язок, підлоги, мішках

Можна трохи переплатити та купити суху суміш для стяжки підлоги. У ній всі компоненти вже дозовані відповідно до оптимальних пропорцій, а вам залишається лише додати вказану кількість води, перемішати суміш за допомогою дриля зі спеціальною насадкою та облаштувати стяжку. Заощаджується час, нерви та сили.

готовий, язок, підлоги, мішках

До основних переваг сухих сумішей для стяжки варто віднести:

 • простота приготування. Виробник зробив за вас найскладнішу та найвідповідальнішу частину робіт – змішав усі компоненти в правильній пропорції;
 • зручність замішування. Після того, як ви додали вказану виробником кількість води, залишається все перемішати будівельним міксером або дриль з відповідної насадки. Ніякого спеціального обладнання, жодних бетонозмішувачів – все просто і доступно;
 • виконати стяжку з використанням сухих сумішей зможе практично будь-який. особливих професійних навичок для цього не потрібно, а всі основні дії та поради, як правило, викладені навіть в інструкції на упаковці;
 • транспортувати пакети із сухою сумішшю (як правило, вагою 25 кг) набагато зручніше, ніж великі мішки цементу, відра чи вантажівки піску;
 • витрата стяжки, приготовленої із сухої суміші, менша, а значить, і навантаження на перекриття буде нижчим. Досягти зниження витрати на 1 м 2 вдається завдяки точному дозування всіх компонентів та запровадження додаткових речовин;
 • влаштувати звичайну стяжку товщиною менше 30 мм важко, тому що в процесі висихання така основа може покритися тріщинами та зруйнуватися. У випадку з сухими сумішами можна отримати стяжку товщиною всього 5 мм, причому за своїми основними властивостями вона не поступатиметься класичному аналогу. Причину названо у попередньому пункті;
 • термін застигання менше, ніж у класичних стяжок, оскільки до складу входять спеціальні модифікуючі речовини, що прискорюють цей процес;
 • Величезний вибір готових сполук, тому ви можете вибрати найбільш підходяще рішення для сухого та вологих кімнат, а також знайти стяжки, які швидко висихають або насолоджуються самонарізуючими властивостями.

До мінусів зазвичай відносять вартість та неможливість контролю використовуваних виробником компонентів. Що стосується ціни, то не така вже вона і висока, особливо якщо взяти до уваги всі численні зручності. З якістю сировини все складніше, тож краще брати продукцію перевірених брендів, які десятиліттями працюють у цій сфері.

Готовий зв’язок для підлоги в мішках
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS