Художнє моделювання на стіні з власними руками

Застосування барельєфів дає досить широкий простір для дизайну інтер’єру. Наприклад, ви можете створити окрему панель у вигляді зображення, щоб прикрасити порожню стінку.

Часто барельєфи використовуються для прикраси домашніх камінів. BAG-рельєф у поєднанні з оригінальним підсвічуванням створює справді оригінальну картину – завдяки підсвічуванням, все випущене зображення буде видно ще більш чітко.

Рельєфи BAS чудово підходять для розробки різних видів отворів.

На відміну від іншого популярного варіанту дизайну інтер’єру – декоративна живопис – барельєфи не потребують додаткового розподілу кольорів.

За відсутності кольорового ізоляту, масштабний малюнок проявиться через гру світла з грамотно оснащеним штучним освітленням. Таким чином, власник з’являється здатність створювати акценти на елементах декору в певний час, який вам потрібно – просто включайте освітлення.

Окрім чисто декоративних функцій, барельєфи ідеально справляються з різними видами функціональних завдань. Наприклад, масове оформлення дозволяє вирівнювати нерівномірності поверхонь, прикрасити інженерні комунікації, візуально спотворюючи простір на розсуд власника, створюють плавні переходи між різними функціональними зонами.

Компетентне поєднання об’ємного полегшення та декоративного фарбування дозволяє створювати справді оригінальні та неймовірні ефекти.

Однак, незважаючи на багато своїх переваг, барельєф залишається не таким популярним варіантом для прикраси приміщень. Сутність проблеми полягає у високій вартості розташування таких об’ємних елементів.

Незвичайні люди часто дозволяють помилково, вважаючи, що барельєф є збірним дизайном, відлив від штукатурки. Насправді, така прикраса вручну вимикається і має бути виключною. Тому багато зусиль доведеться багато зусиль, щоб організувати гарний барельєф зображення, але з великим бажанням з усіма подіями, які ви можете впоратися самостійно.

Різновиди барельєфу в інтер’єрі

Майже всі стилістичні напрямки дизайну містять елементи з штукатурки штукатурки. Вони поділяються на кілька видів залежно від елементів, які використовуються в інтер’єрі та техніці їх виконання.

 • Ampir. Цей вид часто зустрічався в епоху Наполеона Бонапарта. Цей стиль був наповнений помпезності, розкішшю та витонченою;
 • Модерн. Він називається європейським сучасним. Поверхні стін були зроблені у вигляді казкових мотивів, наповнених романтичними елементами;
 • Бароко. Цей стилістичний напрямок є властивим, велика кількість складних завитків, різного роуша;
 • Класичний. Напрямок включає використання дорогих та високоякісних матеріалів, мінімальна кількість позолотних та дорогоцінних каменів;
 • Готичний. Цей тип барельєфу використовується для прикраси католицьких храмів, чоловічих та жіночих монастирів.

Сьогодні використання аристократичних заходів вважається безглуздою. Зустріти барельєфу в інтер’єрі звичайної квартири або заміського будинку практично неможливо.

Справа в тому, що для реалізації такого обладнання необхідно мати художні навички, досконалість та терпіння. Для 1 мотиву можна потрібно від 5 до 15 годин. Кожен шар штукатурної суміші повинен висушити певний час.

Декоративні панелі з штукатурки: гіпсована панель на стіні з власними руками

Панель з штукатурки в інтер’єрі. Часта прикраса в будь-яких архітектурних стилях з Стародавнього Єгипту до найсучаснішого Hi Tech або Techno. Гіпсова панель на стіні можна придбати готовий, ви можете замовити унікальне створення художника-декоратора, але це досить дорогі задоволення, і ви можете самостійно виконувати роботу. Гіпс. Природний екологічно чистий матеріал, який не викликає алергії, негорючных і сприяючи правий метод вологи в приміщеннях. У сирого сезону він поглинає вологість, з сухого повітря дає, і тому гіпсовий декор підходить у будь-якій кімнаті. Мотив зображення, шкала вибирається відповідно до мети та розміру приміщення, але методи виготовлення декоративних гіпсових панелей залишаться незмінними.

Як зробити барельєф на стіні зробити це самостійно

Методи формування барельєфу з власними руками:

Сушіння – нанесення шару гіпсу над моделлю потрібної форми. Є штукатурка моделей, які не закріплені на поверхні базового (першого типу), а також моделей, прикріплених до основи (другий тип). Самі моделі не видаляються, але використовуються в печатковій формі, створюючи барельєф.

Інший спосіб створення деталей знаходиться в зворотному листі, використовуючи форму, видаляють після маси маси (третій тип). По-перше, модель потрібної форми виготовляється. Потім, використовуючи його за столом, в якому вони згодом кидають бажані деталі. Метод також доступний для декоратора для початківців, оскільки ви можете пошкодити над самою моделлю, не маючи помилок на стіну.

READ  Как украсить стены в зале

Власне, моделювання виконується безпосередньо на поверхні основи (четвертий тип). Тут вам потрібен початковий досвід. Цей тип технології дозволяє створювати великі барельєфи з коригувальною стінкою або стелею. Новачок краще практикувати і адаптуватися до роботи на тренувальних аркушах (наприклад, фанеру або гіпсокартону).

У другій версії фрагментовані гіпсокартонні листи приймаються як субстрат. Застосування рельєфу, скибочки гіпсокартону прикріплені до вирівняної поверхні основи.

Ми представляємо опис процесу виготовлення кроку за кроком:

 • Очищений, вирівнювання, грунтована основна поверхня (підготовча робота).
 • Застосувати основну текстуру.
 • Форму, застосування вищевказаних методів, полегшення. Тонування, якщо передбачається за планом.
 • Після сушіння, поверхневе фарбування здійснюється.
 • Проводяться латексне покриття.
 • Сушать 1-2 тижні. Лакат.
 • Використання ламп створюють потрібний кут освітлення.

Така технологія є вашими деталями, як технологія, представлена ​​нижче. Тому нюанси, які ми описуємо там.

Підготовчі роботи

Будь-яка технологія, на якій здійснюється створення барельєфу, включає в себе підготовчу фазу. База повинна бути гладкою, чистою, наповненою, щоб зберегти вагомий барельєф, забезпечити безпечну роботу. Виконайте такі операції:

 • Видалити подану обробку (шпалери, рейдер, фарбу, проникнуту штукатурку);
 • Очистіть базу від слідів масел, іржавих плям, вогнищ біодеград, непотрібних апаратних засобів (ізолят ліворуч);
 • Ремонт недосконалих місць – тріщини, солі, депресії, суглоби;
 • видалити пил;
 • Земля і сушать.

Якщо потрібно, виконайте роботу поверхні вирівнювання. Також заздалегідь, накладні витрати – це незабаровані моделі для сушіння, штукатурки, які не впливають на моделі (на техніку першого типу). Квіткові пелюстки, листя, ягоди виготовлені з солоного тіста або пінопласту. Земля, сушать. Де вони планують створити потовщення, прикручуються для кращої фіксації самонарізаного гвинта.

На підготовчому етапі обрано зображення, корелюючи його розмір та місце з атмосферою кімнат. Тобто композиція вибирається перед створенням об’ємного малюнка.

Якщо на сюжеті необхідно створити фонову текстуру (наприклад, декоративний штукатурний травертин), потім застосуйте основне покриття. На вершині “бази” пропонуються з незначними матеріалами (піна, ролика, відчуття) бажану текстуру. Основа тонується.

Створення та передача ескізу

Ідея зображення вибирається відповідно до мети приміщень. Отже, у вітальні часто використовують пейзажі, дитячі кімнати прикрашені казковими істотами, а кухня приваблює власників натюрморту. Офісні ділянки відрізняються від дому. Якщо є навички художника, то з творінням, а також з передачею ескізу проблем немає ніяких проблем.

Ті, хто вперше переходять до подібної роботи, можуть використовувати наступні способи перенесення настінного малюнка:

 • На друкованому зображенні та на місці майбутньої панелі притягує сітки відповідних масштабів, зосереджуючись на клітинах, які вони малюють шаблон шаблону;
 • Вибраний малюнок друку в повному розмірі на принтері;
 • На лініях друкованого зображення є отвори, наносять зображення на стіні, за допомогою бавовни або губки, занурюється в порошок вугілля, розтираючи дірки, залишають чорні крапки на стіну.

Створення армованої туші

Особливо опуклий барельєф може вимагати виготовлення на спеціальній стінці кадрів. Створити його з дроту. Для гілок, кадр збирається з алюмінієвого дроту, загвинчування взуття м’які гілочки з міді. Замість дроту з низьким вмістом панелей використовують шнур. Щоб отримати біг, по довжині шнура, поступово зменшуйте кількість ниток. Шнур вільний в гіпсі, і виклав вздовж лінії малювання. Зробіть це в горизонтальному положенні (на плівці). Після сушіння гіпсу легко видаляють з плівки, а гіпсова композиція приклеєна до стіни.

Для зображень, що мають висоту більше 20 мм, кадр виготовляється вздовж контуру (периметр) з відступом 1-3 см, який залишається для моделювання. Дерев’яна рамка загорнута пов’язкою, змоченою у болті консистенції гіпсу. Страждають пов’язку рулону (бажано не сваритися невеликим).

Ми формуємо головне полегшення

Ми застосовуємо Putty на основі, використовуючи зручний інструмент. У місцях потовщення, розчин застосовується в декількох проходах. Для кращої зчеплення, верхній частині основних шарів не згадує. Фігура застосування ділянок. Основним рельєфом здійснюється великим інструментом: скоби, клітини, іноді руки майстрів.

На тому ж етапі деталі закріплені на стіні. Жарти розмазаються штукатуркою. Після висушування з наждачним папером.

Формування дрібних деталей

Де вони досягли бажаної висоти шару, поверхню, без відкладу. Тоді ми робимо дрібні деталі, останню – текстуру поверхні. Будуть необхідні кисті, масажники, шприци. Щоб видалити надмірне (ще не заморожені) маси використовують ніж.

Не завжди є панелями з масовими деталями. Якщо рельєф неглибокий, то створіть деталі, набравши невелику масу на Celma і несуть композицію на стіні. При застосуванні ми намагаємося розмазати масу, щоб отримати міцне зчеплення. Для малих, вузьких деталей, розчин застосовують за допомогою мастичен. Після нанесення маси ми формуємо свої поверхневі інструменти, які можуть отримати тонкий візерунок – мастики, доріжки, скальпелі.

READ  Крепление для инструментов на стену

Корекція доріжок

Щоб підкреслити барельєф і зробити стінову шаблон на стіну шаблону, працювати з різаками (зубило, скальпель, нож тощо.). Зубила для різьблення з деревини Штукатурка. Ця особливість матеріалу дозволяє створювати особливо тонкі шаблони та регулювати складні форми.

Шліфування

Для згладжування, видалення шорсткості на поверхнях панелей застосовують наждачний папір, стара локшина. Для шліфування гіпсових композицій великих зусиль не потрібно застосовувати. Пилова білка. Після сушіння поверхня панелі є земля.

Колір

Барельєфи є цінними за грою тіней, що найбільш проявляється з монохромним кольором. Однак, на план дизайну, іноді потрібно колір або тонування зображення. Перед забарвленням є повна сушка штукатурки, яка подряпана зверху.

Спеціальні фарби застосовуються для штукатурки штукатурки. Нанесення фарби, негайно виробляють росте у вологу губку, отримуючи тонкий півтону. Якщо потрібні різкі кольорові переходи, використовуються акрилові забарвлення композицій.

На сушених гіпсових фарбах гнучкі. Літексне лікування допомагає. Bootodieth-styrene latex composition. Надлишок латексу, поглинають і зникають. Через 1-2 тижні поверхня може бути лакованою.

Організація підсвічування

Щоб “Revive” Рельєфні панелі, вам потрібна компетентна підсвічування. Про розміщення ламп подумають заздалегідь, оскільки необхідно до початку роботи штукатурки, виконайте приховану проводку для кріплення джерела світла на стіні, щоб придбати лампи відповідної потужності та дизайну. Вживані лампи не повинні бути занадто яскравими.

Світло, як правило, спрямовується вертикально (зверху до дна – найбільш природного напрямку, який не робить зображення громіздким, але створюючи ефект відокремлення його від стіни). Іноді легка панель на боці. Освітлення, створює ілюзію масивності, деяких величності.

Для підсвічування, використовуються світлодіодні лінійні або точкові вогні, а також світлодіодні стрічки. Дизайн ламп вибирається, відповідно, сюжет або стиль декору кімнати.

Поради щодо використання в інтер’єрі

Хто сказав, що в сучасному інтер’єрі штукатурка не є місцем? Все, що у кількості і дизайну елементів. Декор рельєфу прикрашають стіни, стелі, ніші, фасадні каміни, вікно та двері. Форма штукатурки також відрізняється. Розглянемо деякі види.

Розетка

Гіпсові розетки використовуються для основи під центральною люстра. У класичних інтер’єрах є кругла форма з різними орнаментами. Варіанти великі, у приміщенні сучасних стилів знаходяться у вигляді геометричних візерунків, абстрактних фігур.

Панель

Вони складають частину стіни в приміщенні або за межами. Різноманітні сюжетні малюнки дозволяє органічно вводити об’ємні зображення до інтер’єру, висвітлюючи певну стінку. Якщо на поверхні є дефекти, то завдяки панелі вони можуть бути прихованими.

Плінтус

Один з найпопулярніших штукатурних форм у інтер’єрах будь-якого стилю. Вони прикрашають місця стінових зв’язків з стелею або підлогою. Різноманітність ширини плінтусу, візуально збільшується або зменшує висоту стелі. Часто вони пофарбовані в контрастні з кольором стін, що дає приміщення міцності.

Лиття

Інший шукав штукатурка. Гладкі молдинги без малюнка підходять для номерів у мінімалістському стилі, високотехнологічні, сучасні класичні. Вироби з різними орнаментами виглядатимуть добре в стилі бароко, Ар-Деко, класика.

Карниз

Частіше, карнизи зустрічаються у зовнішньому оформленні будівель, але популярні і для внутрішнього декору. Вони підкреслюють місця з’єднання стіни з стелею. У сучасних квартирах цей тип штукатурки встановлюється як частина освітлювального розчину. Між карнизами та стелею залишають простір, в якому покладена світлодіодна стрічка або інші джерела світла.

Фронтона

Прийшов до дизайну інтер’єру з класичної архітектури. У приміщеннях, фронтами встановлюються над дверцятами та віконними отворами, арками, обладнаними шафами. Традиційно мають форму трикутної арки, яка не завжди доцільно в житлових приміщеннях. Очистити геометрію робить простір незручно, а розмір елемента дозволяє використовувати його лише у просторих залах. У цьому випадку використовуйте опцію з перервою у верхній частині. Фігура стає менш витягнутою і набуває цікавої форми.

3D-панелі

Декоративні гіпсові панелі – Тенденція сучасних інтер’єрів. Вони закінчують стіни, надаючи їм виразність і цікаву текстуру. Вони пофарбовані, тоновані. Завдяки підсвітку, опуклі частини дизайну підкреслюють тривимірність.

Цей елемент використовується для прикраси дверей та віконних отворів, для розділення простору та дизайнерських ніш. Класичний має вид належної дуги. Сучасні варіанти представлені великою різноманітністю: квадрат, нерегулярна форма, з нішами та підсвічуванням.

Шахта з гіпсу на стіні

, ,

bas-relief швидко на стіну роблять це самостійно

, ,

Як зробити барельєф з литтям у готових формах

Використання форм для заповнення значно спрощує створення композиції. Для цих цілей ви можете використовувати готові форми, які будуть служити не один рік. Другий варіант – зробити їх з силікону з власними руками, але це довгий і кропетний процес. Ми пропонуємо несподіване та просте рішення – створити багаторазову форму з гіпсу, для яких необхідні наявні матеріали.

READ  Як видалити чорну форму на стінах

Що займе для роботи

 • пластилін;
 • поліетиленова плівка;
 • гострий ніж;
 • Квіти та листя;
 • пінцет;
 • будівельний гіпс;
 • наждачний папір і гострий ніж;
 • Фарба, лак та пензлі.

Незалежне створення барельєфної та обробної обробки

У таблиці передбачено простий та доступний майстер-клас для запуску для виготовлення барельєфу.

Ми починаємо створювати барельєф

Як зробити барельєф з власними руками? Матеріали, які будуть потрібні для цього, а не дешево: дуже високоякісні праймери, шпаклівка (Neont LR VESPLE), і шпалери. Але це не потрібно турбуватися про це, перш за все, ці витрати гарантують довговічність складної праці, яку ви повинні.

Матеріал

Застосування креслення

Поверхня, яка розроблена для застосування барельєфу, ретельно очищається від усіх старих покриттів, застосовується грунтовка і чекають, поки грунт не буде повністю сушитися.З самого початку на підготовленій поверхні зображення намальоване цим зображенням, яке ви хочете побачити як барельєф. Якщо немає особливого досвіду, це не варто вперше намагатися зобразити вишукану барельєфу.

Важкий барельєф для початківця

Квіти, стилізовані райські птахи, тропічна рослинність буде більш придатними для розробки ваших навичок навичок. Якщо ви не світите художні здібності, це цілком підходить для збільшення креслення з клітинами. Фігура та ділянка поверхні утворюються в квадрати, в яких всі лінії з зображення включені. Перепрограваючи невеликі деталі, не забувайте про вибрану шкалу.

Створення полегшення

І так почнемо, поверхня візерунка покрита полімерним шпаклівкою. Щоб працювати, вам буде потрібно терпіння та почуття вимірювання. Заповніть необхідні розділи з масою шпаклівкою, зовсім складніше, набагато складніше дати цей матеріал необхідну опуклість і полегшення.

На відео нижче, ви можете побачити, як працює майстер.

Після того, як штовхає шпаклівку і надаючи йому потрібну форму, вам потрібно почекати, доки вона не висихає. Після сушіння шпаклівка форми регулюються та згладжуються тим же матеріалом.

Після завершення, чекаючи повної сушіння, наш барельєф повинен бути ретельно оброблений з напеченим папером. Для цього спочатку летить середня фракція 00 і після невеликого, приблизно, якщо це, то основний наждачний папір використовується для поліпшення форми барельєфу, а невеликий для шліфування та подачі барельєфу гладкості.

Завершення обробки барельєфу

Після досягнення бажаного зображення, барельєф повинен добре витирати з пилу та обробляти грунтовки. Тепер йдіть до живопису. Якщо ви не думали, щоб намалювати його в різних кольорах, то буде краще взяти білу водно-емульсійну фарбу з двох відтінків, легше покривати виступаючі елементи, і вимагає відбору та носіїв основного стилістичного навантаження, покритого тіні кохана. Буде краще застосовувати фарбу, але звичайну губку, щоб уникнути появи небажаних смуг з купи щітки. Перегляд відео значно полегшить ваше завдання та допомогти вам зрозуміти, як правильно показувати округлення, депресії та виступаючі поверхні.

Це все ваше барельєф завершено, і ви можете дати гостям демонструвати втілення вашої роботи та творчості.

Ми не повинні бути зроблені, щоб зробити зображення негайно, вам потрібно провести деяку обов’язкову підготовчу діяльність. Якщо ви планували виконати барельєф на стіні, то це ретельно очищається і заземлюється до цього.

Після цього очищена і заготовлена ​​стіна повинна бути повністю сухою. Коли воно висихає, її поверхня обробляється шпаклівкою. У той же час ви повинні вибрати найбільш підходящий ескіз для створення майбутнього малюнка.

Його контури акуратно зображені на підготовленій поверхні. Ескізи найчастіше зроблені з простим олівцем.

Якщо ви вперше створюєте барельєф, то почніть краще з найпростішими композиціями. В іншому випадку, у процесі роботи може виникнути.

Якщо у вас немає навичок малювання, ви можете використовувати трафарети у вигляді клітин. Для цього малюнок поділяється на кілька квадратів за допомогою таких елементів, після їх видалення, а на кожному сформованому відділенні контури з ескізу. Але при використанні такого обладнання слід точно спостерігати за шкалою зображення.

Художнє моделювання на стіні з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS