Як докріпити чавуну каналізацію з пластиком

Підготовка до заміни каналізації чавуну до пластику

Демонтаж чавунних стічних вод починається з підготовки інструментів.

 • зубило;
 • молоток з соплом (гума або дерев’яна);
 • Словенник;
 • дологи;
 • 2-значні ключі, ножі, викрутки, брухт, сталевий клин для аналізу деталей труб;
 • Болгарський, шліфувальний диск і 3-4 шт. 125 мм міліметри.

Перед демонтажу визначається, як чавунні частини були підключені до формованої секції (зокрема, хрести та трійники), для яких необхідно знайти розташування сполуки – зазвичай вона розміщується вище, ніж рівень покриття підлоги. Якщо плитка покладена на підлогу або є стяжку, то пошук вимагатиме випуклятора або долоту. Працювати з ними. Неможливо пошкодити Resting Fallen.

Зв’язок між трійниками, хрестами та трубами може бути виконана трьома способами:

З’єднання з використанням гумової прокладки

Цей метод вважається найбільш простим у продажах та доступних. Вартість гумової прокладки мінімальна, і це не вимагає досвіду. Перевагою цього методу є підвищений ступінь еластичності, що важливо, т.до. Чавун та пластик характеризуються різними показниками теплового коефіцієнта розширення. В результаті ймовірність деформації продукту зменшується завдяки гнучкому кільці.

Період експлуатації гумової печатки становить 8-10 років, але, з огляду на мінімальну вартість, проблеми не виникають при заміні. Якщо ви не змінюєте цей елемент протягом тривалого часу, він втрачає еластичність, тріщини, перестає відновити форму після впливу навантажень. Як результат, він буде протікати в цій області. Процес демонтажу при заміні ущільнення зроблено такою ж схемою, як установка.

Гумова манжета характеризується складною конфігурацією. Поверхня цього елемента має багато виступів, які проходять по всій довжині окружності продукту. Це забезпечує максимальну печатку при встановленні труб. Використовуючи манжети, переважно складні чавунні зв’язки з плодом. У цьому випадку розширення на трубі дозволяє легко встановлювати пластиковий продукт.

Чавунна трубка з цокольними

З’єднання чавунного зв’язку через гумовий адаптер можна виконати, керуючись інструкціями:

 • Очищення металевої труби від іржі, забруднення. Для цього використовують абразивні пристрої (металева щітка). У випадку, коли внутрішня сторона труби утворюється за допомогою перерви, нерівності можуть бути згладжені за допомогою силіконового герметику. Він застосовується і рівномірно розподіляється. Коли виникає нерівномірність, необхідно видалити надлишок матеріалу, і його слід ретельно, інакше деформовані ділянки будуть очищені знову з герметика.
 • Так що гумова печатка міцно закріплена, перш ніж встановити металеву трубу, необхідно застосовувати до зовнішньої поверхні виробу герметик. Після цього потрібно негайно встановити адаптер у трубопроводі.
 • Вона повинна бути запущена з пластиковою трубою в трубу Хунгі. Глибина установки становить 50-80 мм.

Чавунна труба без скваба

Якщо з якоїсь причини немає розширення на шматочці зв’язку, зв’язок все ще може бути виготовлений, але ступінь його надійності буде нижчим, т.до. У цьому випадку додатково використовується пластиковий адаптер. Інструкція з установки трубопроводу з різних матеріалів:

 • Якщо шматочок нерівномірно, ви повинні зняти трубу з нею. Потім краю очищається.
 • Гумова прокладка встановлюється в порожнину труби, попередньо обробляють її зовнішню сторону з силіконовим герметиком.
 • У цій області пластиковий адаптер встановлюється в трубопроводі чавуну. Конфігурація цього продукту змінюється. Пластиковий адаптер може бути виконаний у вигляді коліна або мати циліндр. Він встановлюється в порожнину чавуну труби до глибини 50-80 мм.
 • На останньому етапі встановлюючи пластиковий трубопровід у попередньому адаптері. Це також має використовувати гумову ущільнювач. Коли він встановлений, зовнішня поверхня обробляється силіконовим герметиком.

Пластикові каналізаційні системи узагальнені в одній категорії, хоча вони виготовляються з різних матеріалів:

Тепер вони інтенсивно використовуються в з’єднаннях для стічних вод та водопостачання. У той же час виникає питання про правильність їх док -уванням. З цього буде залежати від того, як довго й плавно ваша каналізація буде працювати.

Вибрати, ми приносимо доступ до артикуляції пластмасових каналізаційних продуктів:

Кожен з цих методів забезпечить надійну фіксацію у місці сполуки пластикових каналізаційних деталей.

Сонячні сполуки

Якщо немає необхідності періодично чистити каналізацію, то я раджу вам використовувати ненавмисний тип макета з пластмас. Цей метод не вимикається відключення двох частин без їх руйнування. Для всіх точкових з’єднань я віддаю перевагу спеціальному зварюванню, хоча труби можуть бути склеєні і покласти.

READ  Поливальна система з пластикових труб з власними руками

Зварені або підкріплені

Для зварювання пластикових каналізаційних деталей за допомогою зварювального обладнання на пластику – інакше цей тип зв’язку буде просто недоступним. Виконайте наступну послідовність дій:

 • Перше нагрівання обох частин, які потрібно підключити – до м’яких пластикових м’яких.
 • Потім розплавлений пластик натискається в Інтернеті та залишається в цьому положенні протягом декількох хвилин.
 • Як тільки пластик знову замерзає без впливу зовнішнього тепла, все готово до роботи.

Зв’язок з зварюванням просто виконується, але має свої мінуси: вам доведеться придбати зварювальне обладнання до надійно підставки пластмасових каналізаційних елементів.

Зауважте, що ви можете виконувати зварювальні шви лише на пластикові каналізаційні труби одного діаметра. Якщо вони з різних полімерів, зв’язок буде неможливим або неможливо в принципі. Використовуйте цей метод лише тоді, коли ви можете надійно виправити труби.

Електромофовий

Якщо з’єднання знаходиться в місці, де важко дістатися, використовуйте електромобіл – сопло з отворами для проводів, які дозволяють підігріти пластик, тим самим з’єднуючи дві труби та сам з’єднання в єдине ціле. Варіант підходить для термінового виправлення за допомогою позиціонера для фіксації труб.

Щоб забезпечити надійне з’єднання, я рекомендую дотримуватися наступних кроків:

 • Я готую каналізаційні труби – вони повинні бути очищені від оксидів, бруду та осаду. Я використовую скребок або кухонний ніж.
 • Знищена алкоголь або горілка, і всередині і зовні.
 • Щоб не отримувати косою частин, нанесіть позиціонера.
 • Коли ви повинні працювати на відкритому повітрі в несприятливих погодних умовах, я встановлюю навіс, щоб вологість не потрапила, інакше вона не зможе досягти необхідної сили.
 • На одному краю я встановлюю муфту, забивши його молотком – поєднуйте, щоб два прикладаються. Потім я поклав на зчеплення другого кінця, гладко до раніше зробленої позначки.
 • Процес автоматизований: просто перебувати в кінцях терміналів (спеціальні затискачі для фіксації провідника електричного струму) електричного провідника з зварювального машини.
 • Під час зварювання легко побачити краплі пластику, які виступають через отвори на самому муфти.
 • Після цього ми витягуємо термінали, не порушуючи позицій деталей, оскільки пластик повинен бути замороженим.

Цей метод є найбільш надійним і дозволяє впевнено, що отримане з’єднання триватиме довго і високу якість, без витоків.

Клейкий

Для клею двох кінців, я купую спеціальний клей, розглядаючи температурний режим роботи системи: не кожен клей може витримати суворі умови. З’єднання тріснує, вона буде протікати.

Послідовність дій нагадує зварювальну машину зварювання:

 • Я очистив край і знищену поверхню, де буде застосовуватися клей.
 • До меншого діаметра, каналізаційна трубка нано клею, відступаючи кілька міліметрів від краю.
 • Я поклав на велику частину діаметра на розплавленому клею, замок протягом декількох хвилин, щоб клей захопити.
 • Для надійності я рекомендую знову пропустити шов на перехресті з клеєм.

Зв’язування пластикових каналізаційних деталей за допомогою клею підходить, коли два кінці можуть вставити один на інший з напругою або як перехідну посадку. Але якщо різниця діаметрів утворює помітний розрив, краще вибрати інший спосіб.

Натискання

Рекомендується звертатися з увагою, оскільки це стосується не тільки дотримання безпеки, а й точності операцій. Ось які кроки я рекомендую виконувати:

 • Я відрізав пластикові каналізаційні труби відповідно до зазначених параметрів.
 • Я калібрую їх, оскільки під час різання вони вирівнюються і набувають форми овальної. Потрібен спеціальне інструмент калібрування для пластикових деталей. Якщо ви пропускаєте цей крок, проблеми можуть мати проблеми з введенням фітингу. Крім того, під час калібрування я знімаю обличчя на трубі.
 • Я поклав на муфту на трубу – це дозволяє вам проводити обтіску.
 • Вставте фітинги в трубу, контролюючи наявність всіх гумових елементів та прокладки.
 • Після належної установки я проводжу спеціальну прес-компресію.

При встановленні пластикових сполук продуктів бажано враховувати швидкість потоку води в каналізаційній системі. Якщо тиск потужний, ви повинні вибрати труби більшого діаметра. Маленькі труби часто розбиваються через гідру.

Складні сполуки

Збірні (розщеплення) з’єднання каналізаційних трубопроводів можна розібратися без демпфірування труб.

Стиснення

Нерідко вважаю, що легко створити зв’язок стиснення – достатньо, щоб затягнути гайку. Часто такі не професійно завершені загони починають текти дуже швидко. Коли водяний струмінь сильний, труба може бути вивернена з фітингу.

Важливі кроки для створення надійного і не поточного зв’язку:

 • Виріжте край пластикової каналізаційної труби, щоб не було завадників – для малих діаметрів, досить звичайного гострого кухонного ножа.
 • Зніміть камеру, полегшуючи неслухняні горіхи.
 • Щоб вигнати каналізаційні фітинги, щоб вибрати пластиковий ключ, оскільки він не деформує гайку. Але якщо ви досягнете успіху акуратно, без надлишкового тиску, затягуйте, візьміть металеву клавішу.
 • Асамблея послідовність наступна: обнімання гайки – Цинг – кільце для ущільнення.
READ  Автодумство не працює на газовій печі

Різьбовий

Шляхом різьблення, використовуйте, коли необхідно підключити пластикову трубу з металевим кінцем. Одним з наступних методів підходить – американська, металообробка або соска.

Варто розглянути, що металообробка включає шланг у вигляді гофрів, який приєднується до терміналів труб з двох сторін.

У цьому випадку все досить просто – елемент загвинчується в металеву трубу на існуючу нитку. Пластик закритий мисом або обтисканням.

Відкритий з печаткою

Цей метод є найпростішим. Щоб бути надійним, я раджу вам виконати наступні кроки:

 • Носити і знежирювати частини.
 • Гумова кільцева печатка повинна бути без пошкоджень, розриву.
 • Я роблю на пластиковій каналізаційній марці з темним маркером.
 • Потім вставте трубу в гніздо, попередньо відсутній силікон.
 • Вставте трубу в компенсуючу сопло, доки не вийде з етикетки, а потім витягніть, що він бачить. Завдяки цьому руху гумове кільце надійно стискає вільний канал між трубами.
 • Процес для надійності силіконового шва.

Фланця

Фланцева версія ПВХ-труб застосовується для регулювання та відключення клапанів. Тут вам знадобиться рукав під фланцем.

Схема досить проста – пластикова труба приєднується до фланця під фланцем разом з фланцем з подальшим прикріпленням за допомогою блокування елементів.

Як з’єднати пластикові труби

Існує два способи поєднання каналізаційних пластикових труб:

З’єднання з’єднання. Кінці труб обробляються під прямим кутом, покладіть на зчеплення так, щоб його центр збігається з місцем суглоба. Потім на продуктах роблять позначки відповідно до позиції зчеплення. Зсередини кінці елементів змащують мастиль. Далі в муфту вставте один кінець труби і приїжджаючи до іншого, прилипаючи до позначки. При створенні каналізації не тиску, фітинги використовуються з гофрованих труб.

Обидва ці методи мають низьку вартість і не вимагають використання спеціальних інструментів та дорогого обладнання

Підключення в блоці. Спеціальний інструмент, необхідний для зварювання. Електричні зварені муфти також використовують: для цього нагрівають краю труби та зчеплення, встановлення відповідних параметрів на устаткування. Адгезивний варіант передбачає використання спеціального клею. Перед склеюванням каналізаційної пластикової труби ретельно вивчають інструкції для композиції клею.

Вищезгадані способи сполучення пластикових виробів у єдину конструкцію забезпечують надійну, герметичну та довговічну сполуку протягом десятиліть. Вони мають один недолік (за винятком клейкого варіанту) – це необхідно застосувати обладнання, яке є дорогим.

Як підключити чавуну каналізацію з пластиком. Варіанти та приклади

Коли необхідно замінити чавунні каналізаційні труби на пластикових продуктах, багато власників житла зацікавлені в тому, як така робота повинна бути зроблена. На думку експертів, така зв’язок може бути виконана за допомогою преси, або використовуючи один з чотирьох способів простого пилу без нього.

Всі вищевказані методи забезпечують надійний ремонт трубопроводів.

Як підключити чавуну каналізацію з пластиком усіх методів

Момент завжди приходить, коли старі чавунні труби каналізаційної системи приходять у погану, і повинні бути замінені повністю або частково. Повна заміна їх на пластику, яка прийшла до зміни чавунних аналогів, не викликає труднощів, але не завжди можна виконувати подібні роботи. Це може бути як фінансові проблеми, так і організаційні проблеми, у тому випадку, якщо будинок є багаторівневим. Але питання полягає в тому, як підключити чавуну каналізаційну трубку з пластиком багатьох житлових власників. Існує кілька способів підключення слив різних епох, але не всі вони можуть бути виконані незалежно, оскільки вони вимагають певних навичок та обладнання.

Вся робота повинна бути запущена з підготовки, тобто заздалегідь придбати бажану кількість пластикових та з’єднувальних елементів, як для пластику, так і для чавуну. Діаметр пластикових труб, що біжать на кухні, ванна кімната та туалет до унітазу, становить 5 см, діаметр 11 см використовується для туалету.

Для демонтажу чавунних слив повинні бути ретельно, оскільки чавун – це дуже тендітний матеріал і використання в роботі. Звичайний молоток не може бути зроблений, вам потрібен гумовий або дерев’яний молоток. Раніше чавунні граблі були запечатані цементним розчином і павучкою, тому необхідно воно вилучити його одночасно, не коливаючись вилученим трубопроводом, але прокручуючи його. Якщо пошкоджена пюре, то вона повинна бути відрізана шліфувальником, після чого поверхня ретельно очищається. Після підготовчої роботи ви можете безпосередньо перейти до основної роботи.

Коли потрібно підключити?

Підключіть пластмасову трубку з чавуном або сталлю, необхідне у випадках, коли неможливо замінити всі області, включаючи вертикальний трубний стовбур, який йде на всі підлоги. Однак такий ремонт укладено, наприклад, у заміні старого трійника нового, який займає значний простір у туалеті. Необхідність вставити окрему пластмасовий трійник у підрізі, коли підключення до однієї квартирної авіаперевеї та, наприклад, пральна машина заборонено. Одна каналізаційна така робота не обмежені – як правило, це заміна чорних сталевих радіаторів або чавуну на пластику або алюмінію, що характеризується більшою компактністю та корисним теплопередачею. Трійники та адаптери також покладаються після будівництва приватного будинку – коли в цьому місці не було вставки на вуличному трубопроводі. І при необхідності покладіть лічильник води для розрахунку споживання холодної та гарячої води.

READ  Раковину у ванній, як чистити

Вибір технології підключення походить від цілісності припинення чавуну. Або він також підходить для подальшого використання, або вибух, пошкодженого, відсікання.

Далі технологія установки вже вибирається залежно від особистих уподобань майстра, наявності відповідних інструментів та матеріалів.

Складні фітинги

Використання фітингу виглядає як краще рішення з точки зору забезпечення надійного переходу.

Прес-фітинга – це адаптер з полімеру, на одному кінці якого потік розташований на іншому – розширення запобіжної трубки для суглоба з ПВХ трубою.

Метод застосовується у випадках, коли чавунна труба не має припинення в кінці, або його не можна використовувати. Надійність зв’язку забезпечується герметичності нитки та гумової ущільнення.

 • Наприкінці труби з чавуну, 5,5 різьбових поворотів розрізані щитом.
 • Промийте стрічкою, ви можете використовувати сантехнічну пасту і відчути фітинги.
 • Пластична трубка вставляється в манжети з іншим кінцями.

Встановлення переходу від чавуну каналізаційної труби на пластику. Майстер клас!

Комплекти гумових подушок

Гумові ущільнювачі підходять, коли дурень буде недоторканим, так і неушкодженим, ретельно очищається, на його внутрішніх стінах не буде ніякого туберкульозу. Інакше витік не можна уникнути.

Гумова манжета повинна бути вибрана за розміром.

 • Внутрішні стінки приклеєння чавуну та зовнішні повороти гумового адаптера містять герметик.
 • Печатка ретельно і щільно встановлена ​​в дурні.
 • Пластична трубка вставляється глибоко в шахрай через манжети щонайменше 5 см, це можливо і глибше.
 • Трясеться ще раз зникли з композицією герметика.

Це з’єднання досить надійне і легко зрозуміти.

Якщо ви повинні зробити болоту з трубою без хрестів, використовується полімерний адаптер з гумовими манжетами.

 • Кінець чавунного елемента вирівнюється шляхом різання з шліфувальником.
 • Гумове кільце та ущільнення на ньому. Все це змащується герметиком.
 • Над краєм труби носиться пластиковий адаптер, також обробляється герметичною композицією.
 • Пластична труба відповідного розміру додається до нього.

Ущільнювальний силікон

Цей метод є найпростішим і широко застосовними вдома. Він підходить, якщо треба просто зробити отриманий розрив між настінними стінками та пластиком. У цьому випадку слот не повинен перевищувати двох мм.

 • Гума очищає та сушать з будівництвом феном.
 • Наприкінці пластикової труби спеціальна сантехнічна нитка обмотка, що представляє своєрідний герметик поліамідної нитки та силіконового покриття.
 • Труба вставляється в дурень і заповнюють силіконові слоти навколо нього. Силікон повинен проходити в растрові якомога ближче, аж до самого кінця пластикової труби.
 • Час висихання силікону – близько 5 годин.

З’єднання в шаблон

Найбільш популярним, стаючи класичним, методом підключення через трубку чіп-залізо, це льон і льон і цемент.

Оскільки, коли перехрестя в термінабі, щілини майже завжди сформовані, застосовується так званий ZackCan.

 • Пластична трубка вставляється в очищену суспензію, кінець якого намотується з льону. Обмотка безбожне за допомогою сантехніки.
 • Простий викручений штовхає і компактну обмотку в щілині. Пломба щільно заповнена двома третинами місця підключення.
 • Застосовується цементний розчин, додають клей до нього, і він вводять у місце суглоба, поки слот не буде повністю закритий.
 • Суміш повністю замерзає лише через день, тому в цей час не рекомендується використовувати трубопровід.

З появою силікону, цементного розчину часто замінюється силіконовим герметиком.

Вважається, що цей метод ненадійний: переслідування деформує пластичну частину, крім того, під впливом гарячої води, пластику та чавуну розширюються з різними силами, а цементне з’єднання швидко втрачає.

Підключення фланця

Фланець використовується для док-станції з великим діаметром. Застосовуйте тут Фітинги з нитками важкі, а фланці док-станції перетворює сильні і надійні. Сполука може при необхідності, ремонт або очищення легко розбиратися.

Сполука вимагатиме зварювання.

Сьогодні на ринку представлена ​​велика різноманітність фланців, що дозволяє переходити від чавуну до пластику.

Переваги і недоліки

Через відмінності в коефіцієнтах термічного розширення двох матеріалів на їх стику, герметичність починає погіршуватися. Це сприяє високому нагріванню транспортного середовища, викликаючи потік пластику.

Чавун при перекачуванні рідини, яка також негативно впливає на термін для адаптера.

Як докріпити чавуну каналізацію з пластиком
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS