Як екран прикріплений до акрилової ванни

Звук Вибір тонкощів

Перш ніж купувати екран під ванну, вам потрібно подумати заздалегідь, яка модель найкраще підходить. У той же час слід враховувати кілька критеріїв:

Якщо екран вимагається лише для закриття непривабливого роду комунікацій, варто звернути увагу на прості знімні моделі або стаціонарні продукти з прихованим люком. Якщо передбачається активне використання вільного місця під ванною, на екрані має мати двері

Найбільш зручними є продукти з розсувними дверима – це універсальний варіант для приміщень будь-яких розмірів. Двері гойдалки зручно використовуються тільки в просторому ванній кімнаті.

Всі аксесуари повинні бути виготовлені з корозійно-стійкого матеріалу, інакше екран втратить всю свою привабливість. Слід зазначити, що пластикові аксесуари швидше і мають меншу міцність, тоді як деталі оцинкованої сталі зберігають свої якості весь період експлуатації. При покупці, обов’язково перевірте якість кріплення всіх елементів, гладкість дверного інсульту та щільність коригування до кадру.

Якщо ремонт ще не завершено, а точні параметри екрана не обробляються, ви повинні придбати модель з можливістю регульованого. Ці продукти мають трохи вище, але це не виникає з установки та придатності. Але краще вибрати екран після завершення обробних робіт, коли можна точно виміряти вимірювання та вибрати оптимальний варіант.

Декоративне оформлення екрану має найбільш всебічно збігатися з інтер’єром ванної кімнати в кольоровій схемі та текстурі. У невеликих кімнатах дзеркальні екрани дуже успішні: відбиваюча поверхня візуально робить кімнату просторою. Друк фотографій або малюнок на передній панелі теж має відповідати загальним стилем інтер’єру, інакше він не буде працювати гармонійне поєднання. Наприклад, сам екран друку для друку може бути дуже красивим, але у ванній кімнаті з моря, це виглядає недоречно. Образ хвиль, мешканців або гальки на пляжі більш підходить. Якщо в кімнаті є багато яскравих контрастних деталей, на екрані краще вибрати монофонічний, і навпаки, модель з великим кольоровим малюнком ідеально підходить для ванної кімнати у спокійних кольорах.

Що пропонується у продажу

Зрозумівши з дизайном та матеріалами, ви можете почати познайомитися з продуктами, представленими в роздрібних мережах. І краще розглядати їх виробниками.

У кримських магазинах доступні для мене, екрани від:

Останній “бренд” у списку виробників є назва безликих продуктів. Такі досить часто зустрічаються у невеликих сантехнічних магазинах, що хостинг товарів для продажу.

Концерт

Якщо розглядати продукти відомих виробників, то я рекомендую звернути увагу на діапазон коригування. Для цього, перш ніж перейти до магазину, ви повинні виміряти у ванній кімнаті від Borchik до.

Хороша модель, яка буде насолоджуватися більшістю ванних кімнат. Виробник також пропонує організаторські вставки, які є нішими з пластиковими полицями, вставлені за екраном, що значно розширює функціональність всього продукту.

Rocaelegance

Ця модель має меблеві ручки, що обмежує простір дещо – на відміну від вищесказаного, представлена ​​модель для них може бути спіймана. Однак це хороша модель, легко встановити, і здатна перетворити кімнату на пару хвилин.

У плюс, я покладу високу якість і наявність відразу 3-ноги, що підвищують стабільність. Мінуси будуть приймати згадані ручки.

Інша модель з знайомими меблями ручки виступає за межами площини екрана. Викликає питання відсутності середньої підтримки, оскільки її присутність дозволяє вам витримати штовхає на тісний підхід до ванної кімнати. З заявленими розмірами в 1,7 м його відсутність викликає коливання всього дизайну в механічних ефектах.

Суперечливий момент буде називатися двокольоровим розчином, а також наявність лише двох ніг, хоча це не критично для легкого пластику. Переваг – низька вага та доступна ціна.

Що стосується виробників, їх багато – і вітчизняних, так і іноземних.

Серед російських виробників екранів, торгових марок “Техно”, “Бокунь” (фірма “Караванкон”), “Ремистройпласт”, “Кейр”, Аквамат, Екролін. Їх головна перевага – універсальність.

Російські виробники враховують різноманітність санітарного ринку та виробляє моделі, які підходять для установки під ванни різних брендів.

READ  Настільний рідкий камінь з власними руками

Вони пропонують безліч варіантів дизайну, більше 30 відтінків кольорів. Матеріали – це різноманітні, у тому числі семисторонні панелі з нетканого.

Великі плюс побутові екрани – Доступна ціна. Вони коштують помітно дешевше імпортних аналогів однієї якості, але вони можуть відмовитися від дизайну та дизайну.

Серед іноземних виробників ви можете виділити італійські марки джакузі, Альбатрос, фінську марку Ідо та Німецька Калдею.

Всі ці компанії виробляють високоякісні продукти, але часто екрани підходять лише для конкретних моделей ванни.

Що і як зробити екран зробити це самостійно

Ви можете зробити екран і зробити це самостійно. Технологія проста:

 • Купання виконується. Матеріал може бути цегляним, дерев’яним баром, металевим профілем. У той же час, для прямокутних чашок, будь-який з перерахованих вище матеріалів підходить для напівкруглого кутового бобіни, та спеціального алюмінієвого профілю (його можна отримати будь-які округлення). У процесі роботи важливо не забути, щоб обв’язатися для прихованого люка, через який здійснюється сифонне обслуговування;
 • Ви можете негайно встановити керамічну плитку на цеглу, а затискачі загвинчуються у розміру аркушів HCl до стрічкового гвинта;
 • Завершення обробки наноситься на гіпсокартон (переважно керамічні плитки).

, Правильний вибір екрана буде спростити завдання: Вам не потрібно налаштувати що-небудь, просто встановіть. Інструкції для всіх видів кріплень прості, доступні для всіх.

Як встановити екран ванни: покрокові інструкції з монтажу

Естетичні переваги для кожного з них, отже, стилістичний різновид інтер’єрів ванної кімнати величезний. Однак, в одному питанні, майже всі одностайні: нижня частина ванн з боків повинна бути закрита. З цією метою спеціальні екрани для використання ванної кімнати. Вони легко, красиві та прості для встановлення. Екрани для ванної кімнати потрібні для маскування частин вставки, простору під ванною, а іноді і отримати додаткову область під зберігання економічних дрібниць.

Кільканіше, ніж кілька років тому, ці функції були виконані або легкі штори, або глухий цегляні стіни, обрізані кафелем.

Крок за кроком монтажу

Спочатку кадр носія створюється, до якого буде прикріплений екран. Вертикальний визначається за допомогою рівня будівництва, і отримана риболовна лінія закріплена крейдою або маркером.

Для прямокутної ванни

Рамка для нього можна виконувати як з профілю, так і з дерева. Дерев’яний матеріал міцний і служить довгий час, але вважаючи, що він використовується в кімнаті з високою вологістю, краще використовувати заготовки з модрини, вільхи або кедру.

При використанні інших деревних порід, бари потрібно буде впоратися з антисептиком, щоб запобігти їх гнилі. Бажано підготувати смуги з поперечним перерізом 40 × 40 мм – найбільш запущений розмір і зручний у розташуванні дерев’яної рами.

Отримання рамки рівня залежить від правильності розмітки:

 • Він починається з кутів ванни, розташованої на стінах, вертикальні лінії визначаються за допомогою шанувальника;
 • 2 см відступає і повторіть дію з переламою, щоб визначити другу вертикальну лінію, а на підлозі в точці його дотику квадрат з боками 2 см
 • Зовнішні та внутрішні квадратичні кути підключені до тих же кутів на протилежній стіні з горизонтальними лініями.

Дерев’яні бари встановлені на позначених лініях:

 • Спочатку горизонтальний бар укладений, він фіксується з самозвушником до підлоги, якщо він дерев’яний, а у випадку конкретної поверхні використовується дюбель.
 • Вертикальні стійки потім фіксуються самолюбністю, але вже до стіни;
 • Верхній горизонтальний бар прикріплений до кутових стійок з використанням металевих кутів;
 • Вертикальні стійки встановлюються з відстані 50-60 см.

Кріплення перевіряється на силу і перейдіть до встановлення смуг. Початкова смужка прикріплена до рамки саморекладу, в місцях його прилеглих до горизонтальних та вертикальних елементів, він розрізаний до 45 градусів. Нижня смужка приєднується до верхньої частини профілю, щоб там достатньо місця для встановлення пластикового плінтуса.

Смуги бажаного розміру вирізати з пластику і вставляються в вихідну смужку, можуть бути два або більше з них, головне, що вони повністю заповнили екран. На тих, хто буде ковзаючим, закріпіть ручки ззовні. Суглоби закриті з пластмасовими кутами, а потім весь дизайн перевіряється на силу, перевіряючи усадку канавок. Якщо є деякі прогалини в глухих сполуках, вони закриті рідкими нігтями або силіконом.

У разі розташування металевої рамки для надання силового дизайну, профіль захищений не тільки його краями, але і в центрі. Нижній профіль може бути прикріплений герметиком або рідкими цвяхами, пластиковий екран має низьку вагу, і вони будуть стояти. Під час підготовки стійок і гідів від металевого профілю, ножиці для металу будуть потрібні.

READ  Як скласти садову піч з власними руками

Для криволінійної ванної кімнати

Напівкруглі ванни мають певний кут нахилу, в кожній моделі це його власний, беручи до уваги це при організації пластикових екранів для такої ванної кімнати потрібно вибрати невелику панель (ширина до 250 мм). Більші панелі вдома не працюватимуть.

Встановлення екрана для криволінійної ванни є наступним чином:

 • Купив профіль W – фасонний пластмас для ширини екрана 20-24 мм і сталеві трубки для встановлення стійок діаметром 10 мм.
 • Визначте висоту кадру, вимірюючи його між верхньою та нижньою профілем. Ви можете виміряти довжину пластмасового продукту за допомогою кутової лінії, якщо порожній довший, то надлишок усунено з гіпсо-вуглецевим ножем.
 • Рідкі нігті застосовуються до вихідної смуги, а до неї додається перша пластикова смужка.
 • Наступні смуги вводяться у пакети попередньої панелі.
 • На вершині стаціонарних панелей зафіксовані дужками або рідкими нігтями, але треба ретельно це зробити, щоб ніяких отворів не залишалося зовні. Дно приєднується самолюбним до внутрішньої сторони профілю.
 • Встановлення останньої панелі – трохи складного процесу, оскільки необхідно точно виміряти залишкове простір, а потім вирізати цю відсутню частину пластикової панелі. З часом, де вона примикає до стіни, щоб закріпити стартову смужку, а потім спробую, не пошкоджуючи дизайн, покладіть панель до залишкового місця.
 • Дно екрану прикрашено пластиковим плінтусом, який клеї з рідкими цвяхами до передньої сторони екрана.

Зазвичай в напівкруглих ванних кімнатах роблять одну розсувну двері на сюжет, де кут більш плоский. Якщо є два двері, ручка прикріплена до кожного з них, краще вибрати прихований варіант, щоб не чіплятися до них.

Технічні спеціальні

Російська компанія BAS радує своїх покупців ванними, душовими кабінами та аксесуарами для ванної кімнати більше 15 років. Продукти виготовляються з використанням високоякісного італійського обладнання в суворій відповідності з технологічними параметрами та міжнародними стандартами. Продукти реалізуються не тільки в Росії, але й в Казахстані та Білорусі.

Басейни виготовляються з високоякісного акрилу, завдяки якому продукт не є корозійним та іншими видами хімічного впливу. Цей матеріал характеризується його пластичності, тому виготовлення ванн з його допомогою – це безробітний процес, результат якого характеризується високим рівнем якості.

Широкий асортимент BAS BRAND показує класичні та сучасні моделі білих ванн, серед яких ви можете безумовно вибрати найбільш підходящий варіант для невеликої та великої площі ванної кімнати. Виробництво ванни здійснюється на двох різних технологіях.

 • Традиційний спосіб – “SpReygan”. Під ним акрилова основа посилюється поліефірною смолою та склом.
 • Метод, розроблений італійською компанією SiRTEK. При виготовленні каркасу використовується комплекс двокомпонентного складу високоміцної пінополіуретану.

Сам процес виготовлення включає у формуванні форми ванни з полімерного багатошарового матеріалу – ABS листів. За допомогою висококласного обладнання він дає необхідну форму майбутнього продукту та застосовує акрил, який буде 10% від товщини листа. Цей продукт відрізняється високим ступенем міцності і пропуску.

Крім того, виробник BAS пропонує своїм клієнтам модельний діапазон з функцією гідромасажу.

Пакет таких продуктів включає в себе форсунки, що за допомогою спрямованого руху водних струменів, допомагає досягти повної релаксації та допомогти отримати максимальну користь для здоров’я.

Типи екранів ванної кімнати

Є кілька готових варіантів цих внутрішніх прикрас, вони відрізняються між собою з дизайном та стратою, вони поділяються на наступні сорти на цій основі:

 • глухий;
 • з розсувними дверима;
 • з нішею для ніг, щоб зручно стояти біля ванни;
 • з одним люком, який може приховати лічильники на воді або клапан для його перекриття.

Переміщення копій відійшли, їхні двері йдуть до спеціальних канавок, а стаціонарні закріплені в стаціонарному, тому вони надзвичайно рідко використовуються. Після встановлення таких екранів корисна область втрачається, яку можна було б використати. І при необхідності, щоб дістатися до сантехнічних труб, екран повинен бути повністю розібраний.

Дизайн розсувної версії складається з двох, а іноді і трьох рухомих панелей, які в секундах забезпечують доступ до сантехніки. Його установка не вимагає приготування цементу, як у випадку цегельної кладки або кафетера. Ви можете приховати всі побутові хімікати та чаші. Після вибору дизайну майбутнього екрана можна перейти до покупки матеріалу, з якого він буде виконуватися.

READ  Пробковая подложка под ламинат укладка

Найпопулярнішими є:

 • Пластини МДФ;
 • ПВХ панелей;
 • гіпсокартон;
 • метал;
 • Puzzle Plates;
 • Скло;
 • люстерко;
 • акрил;
 • Оргскла;
 • пластик;
 • керамічна плитка.

Різні комбінації цих матеріалів органічно дивляться у ванну. Дно екрана може бути виготовлений з металу, а верхню частину скла. МДФ ідеально поєднується з поверхнею дзеркала.

З пластику

Щоб встановити його, необхідно спочатку виконати рамку з алюмінієвою рамою, яка має спеціальні посібники та пофарбовані з попереджувальним корозією порошкової емалі. Пластик, що використовується в цих продуктах, відрізняється високою якістю та стійкістю до зовнішніх впливів.

Принцип виготовлення цього матеріалу полягає у натисканні деревних чіпів під впливом високих температур і тиску. Потім отримані пластини пофарбовані, а захисна плівка наноситься зверху. Завдяки, з яким поверхні МДФ можуть легко забронювати. Вибір цього матеріалу корисний тим, хто вже має меблі з нього у ванній кімнаті, потім екран, зроблений з нього, з’єднає всі поверхні разом.

Продукція під ванною МДФ дорожче, ніж пластик, але це компенсується їх більшою щільністю, стійкістю до механічних пошкоджень та твердих видів. Його двері не відходять, як у випадку використання пластикової версії, вони відкриваються, як меблеві двері, тому необхідно забезпечити місце перед ними, так що на відкритті вони не відпочивають в інших предметах інтер’єру. Використовуються тільки вологостійкі сорти МДФ, а кольори цього матеріалу можуть бути найбільш різноманітними.

Від гіпсокартону

Він важить набагато простіше, ніж будь-яка кладка, де використовується цемент, не створює додаткових навантажень, легко обробляються і замінюються. Якщо один фрагмент екрана пошкоджений недбалість, ви можете обійтися без демонтажу цілого продукту, і лише замінити його.

Невеликий пошкодження закрити з проточною композицією. Встановлення екрану гіпсокартону можна проводити на дерев’яній або металевій рамці. Після встановлення всього дизайну зовнішні поверхні стоять перед кахель або мозаїкою.

Акриловий

Вони підходять для ванн з того ж матеріалу, мають три саші, виготовлені з пластикових панелей, покритих акрилом. Є також дешеві варіанти, коли пластик просто вибирається в тонус акрилової поверхні. Виробники ванни часто поставляють їх з екраном, який вже готовий до них. Всі їхні види забезпечують поглиблення ноги, що дуже зручно, коли людина стоїть біля ванної кімнати і робить різні дії в ньому (крита нижньої білизни, ванну дитину і т. Р.). Такі екрани підходять лише для акрилових ванн, тому вони мають певну прихильність.

У своїй структурі дизайн під ванною є:

 • Звичайні – пластмасові види в рамках з визначеними розмірами;
 • продукти без кінцевих країв і з ними, які закриті ванною з боків;
 • Універсальний має алюмінієву рамку, що регулюється в довжину, у нього вставлені пластикові панелі.

Як ви бачите, різноманітність цих продуктів вражає. І здебільшого вони в основному виробляються в розмірах витрачених параметрів.

Матеріали

Матеріали повинні відповідати наступним вимогам – довговічність, витримка високої вологості, не підлягає деформаціям, не потребує особливої ​​догляду.

Для рами, ви можете використовувати дерево, попередньо оброблене антисептиком, щоб запобігти появі цвілі, а також лаку, щоб уникнути гниття та розщеплення деревини через підвищену вологість. Також використовуються металеві профілі, які обробляються антикорозійними продуктами, найчастіше використовують алюмінієвий.

Зробіть екран під ванну з вашими руками, використовуючи найбільш різні матеріали:

 • Вологостійкий гіпсокартон, який після встановлення відокремлюється іншими видами матеріалів (плитка, пластик, мийні шпалери та т.D.);
 • МДФ; OSB;
 • ДСП. Він може бути покритий самоклеючою плівкою. ДСП – важкий матеріал, більш підходить для гойдальних дверей;
 • полівінілхлорид (ПВХ);
 • Оргскла;
 • Цегла, камінь;
 • Спеціально оброблена деревина;
 • вологостійке дзеркало;
 • оргскла;
 • Поліестерна тканина, поліестер, водонепроникна нейлонна тканина. Фініш штучних шкіряних панелей виглядатиме оригіналом;
 • Кленка та інші матеріали.
Як екран прикріплений до акрилової ванни
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS