Як гаряча дубова мітла для ванни

Віники купальні дуби

Про цілющі властивості російського баню довгий час кожен не знає першого. На додаток до приємного проведення часу, це також очищає та вдосконалює тіло на всіх рівнях. Але це трапляється не тільки завдяки пару, але і правильно вибрана мітла. Його вплив на людське тіло буде відрізнятися залежно від того, які деревні гілки або чагарник.

Ця стаття ми будемо говорити про найважливіший банний інструмент з дубових гілок. Ми скажемо, як розділити дубову мітлу для ванни і яка її вигода.

Як і де зберігати віники деякі важливі поради

Головне, коли зберігання віники полягає в тому, щоб захистити їх від впливу сонячного світла та вологості. Зберігати їх по-різному. Жителі села закладають ванну продукцію в сіні і забрають звідти за потреби. Ви можете повісити віники вертикально: вони чекають у той час.

Віники добре збережені, якщо ви покласти їх у дерев’яні замкнуті бочки з отворами.

Віддайте перевагу їм також зберігати в попередньому банері. Будь-яка ємність для зберігання повинна бути з вентиляційними отворами. Тому продукти не жахливі форми. У міських умовах ящики з віниками зберігаються на балконі або в кімнаті для зберігання.

Дізнайтеся більше про заготовку та правила зберігання вінок з дуба, ви можете навчитися

Дуб – величний завод, містить ефірні масла та фундаментні речовини. Щоб зберегти всі свої корисні властивості, потрібно вробити свіжу дубову мітлу.

Придатна колекція з колекції дубів – липень та серпень з безвітряною та чіткою погодою. В осінні місяці дерева відрізняється і крихке. Місце збору – потемнілий змішаний ліс або дубовий гай. Не збираються в парку з окремими деревами. У них є маленькі листя і не-дуені стебла.

Вибирайте дерева з висотою не більше 4 метрів, але будьте готові, щоб ви повинні піднятися на вершину. Хороші, пружні стрижні рідко на відстані витягнутої руки. Швидкість гілки повинна бути гарною, сильною, широкою, маючи гілки та багатий зелений. Оптимальна довжина – 50 см. Щоб не завдати шкоди дереві, відрізають тільки бічні пагони з садовими секатарними.

Дубові гілки можуть бути розведені лікарськими рослинами, наприклад, Yarrow, Sage, Wormwood, сценарій або кропива. Вони посилюють терапевтичні ефекти на організм.

READ  Поливальна система з пластикових труб з власними руками

При в’язниці невеликі стрижні складаються з переміщенням. Дизайн нагадує вентилятор, з’єднаний шпагатом. Не використовуйте велику кількість гілок, інакше продукт буде важким. Наприкінці колекції покладіть готовий аксесуар для парової кімнати під позолотою, щоб дати йому плоску форму.

Як приготувати дубову мітлу до ванни

Мітла для ванни з дуба може бути застосована в первісному вигляді, або сухий. Сушіння відбувається в вентильованій кімнаті, при температурі від 15 до 25 градусів. Тривалість процесу займає 1-2 тижні. Перевірте готовність і не дозволяйте їздити.

Як висушити правий дубовий мітла

Дубові віники – один з найбільш довговічних і витривалості. Для свого складу потрібно вибрати правильну рослинність у виключно чистому місці. Але це не все, що потрібно для справжньої дубової мітла. Окреме мистецтво вимагає сушильного букету.

Для того, щоб дубова мітла стояти кілька парних процедур, його слід сушити в дуже сухому приміщенні, без великої вологи. Погреби та підвалі тут не підходять, дуб любить добре вентильовані кути. Це може бути гаражні полиці, капелюхи, горища, балкони, веранда. Деякі домовласники виділяють спеціальні кімнати, де розгорнуті гілки дуба та чекають власних годин.

Аромат у таких номерах просто невимовний. У таких місцях добре заснути і отримати нові сили. Природний ароматизатор видаляє напругу, допомагає поліпшити кровообіг. Для розміщення заготовленої зелені, ви можете вибрати кілька полиць, підлоги з картону, стіл. Це буде краще, якщо гілки висушуються в одному ярусі. Тому вони зможуть висушити швидше.

Дайте правильну форму листя допоможе пригніченню. Як тільки листя трохи завищені, зібрати їх у мітлі комфортної форми і віддавайте пригнічення. Покласти на рослинність книг, дерев’яну обробку, металеві пластини. Тримайте мітлу в цьому положенні протягом декількох днів і відправляйте, щоб висушити на мотузку для одягу, розтягніть шпагат під стелю і повісити збірку дуба.

І найважливішим критерієм сушіння мітла – це ліквідація іноземних запахів. Спробуйте, поки зовнішні листівки не розрізають занадто багато домішок. Неприємні аромати швидко проникають у корону свіжих листів і залишаються там до заробітної плати. Як тільки ви вирішите крутити віник, то ви відчуєте запах неправильної кімнати.

Ванна мітла: в якій воді це просочується і скільки часу плавати

Сушені стрижні повинні бути готові перед парною процедурою.

Для цього ми підготували кілька порад, як варити продукт.

 • Покласти в прохолодну воду і залишити протягом 30 хвилин.
 • Наступне злиття холоду і залити гарячим, але не кип’ятити воду.
 • Дайте йому лягти 5 хвилин.
READ  Настінна прикраса з кріпленням у дерев'яному будинку

Перетворити сухий букет у свіжому, можна залишити в прохолодній вологістю протягом 2 днів. В результаті, рослина не відрізняється від єдиного розірваного. Немає жодної іншої обробки.

Коли ви спонтанно вирішуєте потягнути, але ніщо не готовий:

 • Помістіть сухий стрижень у контейнер.
 • Заповнити киплячу воду.
 • Потім покрийте щось, щоб пари нікуди не йти.
 • Зачекайте 10 хвилин.

Якщо ви вже зрізані, але інструмент Steam все ще здається дуже сухим, удар його з киплячою водою з парою, що виходить з каменів:

Як правильно розбити віник.

 • Гаряча вода виливається в контейнер.
 • Опустіть продукт не більше 1,5 хвилин.
 • Далі негайно принести до Кам’янки (без струшування від крапель).

Рідина буде крапати з листя і потрапити на камені, створюючи пару. Що стрижні пронизані з усіх боків, їм потрібно рухатися і обертати їх весь час, як на грилі. Цей процес можна повторити, але не рекомендується зробити це більше, ніж за хвилину.

Як плавати дубову мітлу для ванни

Віник є одним з найважливіших атрибутів у ванні. Щоб зробити високоякісний та корисний масаж з ним, вам потрібно знати, як плавати. Варто відзначити відразу: якщо ви використовуєте віник для гілок ванни та листя, які нещодавно висушили, не потрібно плавати. У цьому випадку ви повинні просто змочувати віник водою, і добре потрясти листя. Після цього він може бути негайно перенесений у пару. Так що висушена віник стала сильнішою, перші кілька поїздок до ванни з нею необхідно зв’язатися з дуже обережним. Роблячи масаж, краще не бити, але лише злегка побиття тіла, щоб збирати піт і видалити конденсат з поверхні шкіри.

Не сильно некатурна віник. Інакше це буде занадто важким і променями. Тому, перш ніж поїхати до ванни, потрібно знати, як замочити це правильно.

Як підвищити віники різних порід дерев

Люди популярні для вінок з дерев листяних порід, особливо реальних російських символів – береза ​​та дуба. Хмароподібні аксесуари для ванни частіше виготовляються з ялини, сосни, кедра, ялинки та ялівцевих гілок.

Хороші пару та трав’яні віники з кропиви, м’яти та полин. Вони очищають пори шкіри, омолоджуйте його і дають еластичність.

Березовий віник

Чому більшість любителів потрапляють у ванну з березою мітлою? Це дуже міцний і гнучкий, і все ще завдяки фітону, ефірним маслам і флавоноїди, він:

 • Очищає шкіру від шлаків;
 • Допомагає усунути проблеми шкіри, включаючи сердитий висип;
 • Нормалізує роботу легенів та бронхів;
 • Усуває лопати у суглобах і м’язах;
 • Очищає тіло від токсинів, що допомагає поліпшити роботу внутрішніх органів.
READ  Світлодіодна стрічка для стелі Як вибрати

Щоб отримати максимальну користь від використання березової мітлі (сухий), потрібно знати правила для його підготовки до процедур ванни.

 • Мітла промиває воду, щоб змити пил.
 • Ми поставили його в холодну воду базову протягом 2 – 3 хвилини. Потім переміщуємо контейнер для різання води, близько 40 °.
 • Наступний 5 – 6 хвилин ми затягуємо киплячу воду, покриваємо басейн з кришкою віником і почекайте не менше 10 хвилин.
 • І остаточний акорд – блискуча купа гілок протягом декількох секунд, тримаючись над гарячим каменем. Слідуйте листям, щоб потрапити на каміння, інакше вони почнуть спалювати і публікувати певний запах.

Аксесуари Барбабеля може бути підготовлений заздалегідь. Він повинен бути розміщений для замочування холодної води, щоб утримувати там 10 годин. Потім видаліть, оберніть вологість тканину і покладіть на нижню полицю парової кімнати.

Як і де краще зберігати

Готовий віник сухий добре за тиждень, потім їх можна зберігати для зберігання для кімнатних стійок з гарною вентиляцією.

Для цього суха вагітна або сарай. Ви також можете покласти їх на підлогу, що щодня перетворюється на вентиляцію.

Гарне місце розташування – сухий мансард. Під мітлом найкраще піднімати добре висушений сіно.

Міські жителі можуть зберігати атрибути ванни на балконі, лоджії, в підвалі або в без замерзлому гаражі. Має бути прохолодний, не сирий і можна вентилювати.

Віники складаються в паперові сумки, картонні коробки. Найсучаснішими способами їх зберігання є вакуумна упаковка або сухе заморожування.

З неналежним зберіганням продукт пожовтіння, їх поява змінюється і зникає неперевершений аромат. Під всією перерахованими правилами продукту підходять протягом двох років.

Загальні рекомендації для пивоваріння

Мені потрібно знати особливості приготування? Очевидно, так так. Тому для тих, хто вперше переслідує віник, знання загальних рекомендацій буде корисним.

 • Потрібно замочити після промивання листя з пилу або бруду;
 • Коли листя пивоваріння не повинно бути настил або стати в’ялою;
 • Свіжий аксесуар не потрібно – ви можете просто змити пил від нього;
 • В якій воді, щоб замочити, залежить від типу приналежності: хвойна любов гаряча, а дуба – холодна;
 • Вода після скасування не виливається, але залишайте для миття.
Як гаряча дубова мітла для ванни
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS