Як ізолювати підлогу в будинку з бару

Як ізолювати підлогу в будинку Брусаде

Брюс будинки славляться теплим і комфортом, але вони можуть бути досягнуті лише при дотриманні технологій будівництва та вдумливого вибору матеріалів. Окреме питання. ізоляція підлоги, тому що це з цього, що створення приємного мікроклімату. Відповідно до законів фізики, холодне повітря прагне, і це ще одна причина, що в області підлоги стає круто. Для того, щоб уникнути дискомфорту, необхідно прогрівати підлогу якісно, ​​крім збереження тепла, вона вирішує ще одну кількість завдань, пов’язаних з високою вологістю та накопиченням конденсату.

Які підлоги вимагають ізоляції

Наступні структури повинні бути захищені:

У випадку міжповерхової версії матеріал використовується як шумовий ізоляція. У цьому випадку необхідно забезпечити шар товщиною 3-5 см.

Утеплення підлоги першого поверху у дерев’яному будинку дозволяє забезпечити комфортні умови проживання. Більшість втрат тепла відбувається через перекриття верхнього поверху, тому необхідно, щоб теплоізоляція була обрана і виправлена ​​правильно.

Способи ізоляції підлоги в дерев’яному будинку з бару з власними руками

Для ізоляції підлоги в будинку з бару, як раджу професіоналів, можуть бути прокладені в інтервалах між відставаннями теплоізоляційних матч або засипаючи на вершині глини. Як нагрівач, також рекомендується використовувати пінополістирол піну, втечу або мінеральну базальту.

У комплексній теплоізоляції приватного будинку з бруса утеплення підлоги, особливо на першому поверсі, займає чи не найважливіше місце. Навіть з присутності підігрітого підвалу, підлоги без теплоізоляції пройдуть тепла назовні, і залишаються холодними навіть у літньому спеку.

Є багато способів ізоляції дерев’яних підлог, ви також можете обладнати теплі підлоги з електричним опаленням, але досить важко витратити цю роботу. Це вимагатиме допомоги спеціаліста та використання спеціального обладнання та матеріалів.

Плануючи займатися утепленням підлог самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців, краще зупинити свій вибір на менш складному та доступнішому способі теплоізоляції.

Ізоляція підлоги під бетону. У цьому випадку утеплювач наклеюється прямо на чорнову поверхню підлоги, поверх нього заливається бетонна стяжка, а вже на неї настилається підлогове покриття.

READ  Як покласти плитку на файн на підлозі

Такий спосіб утеплення підлоги в дерев’яному будинку забезпечує хорошу ізоляцію, так як утеплювач, що знаходиться під бетонною стяжкою, зберігає комфортну температуру покриття.

Гризуни часто зустрічаються в приватних будинках. Попередити їх проникнення всередині кімнати. Для цього вам потрібно додатково закрити підлоги навколо периметру кімнати з цементним розчином. Так що миші або щури не плюють і в цементі, в іншому рідкому розчині ви можете додати розбите скло. Цей метод ізоляції поверхів застосовується до приміщень над неочищеними гаражами, підвалами та т. D.

Утеплення підлоги за допомогою спеціального лінолеуму та ковроліну. Цей спосіб найбільше підходить для утеплення дерев‘яної підлоги, коли з будь-яких причин не вдається виконати теплоізоляцію прямо по лагах.

Перед тим як правильно утеплити підлогу в дерев’яному будинку цим способом, потрібно придбати особливий вид лінолеуму, на вивороті якого є прошарок теплоізоляції, і ковролін. спеціальне покриття для підлоги, що нагадує килимове, але яким, на відміну від килимів, можна застелити всю підлогу. Продається ковролін, як і лінолеум, в рулонах.

Власне, процес теплоізоляції зводиться до настилання лінолеуму, а потім поверх нього. ковроліну. Але, перш ніж настилати покриття, необхідно обробити всі дерев’яні елементи підлоги засобами, що захищають деревину від гниття і псування комахами. Зрештою, виявляється досить надійна та ефективна теплоізоляція.

Утеплення підлоги за допомогою пінопласту. Цей матеріал дуже популярний як утеплювач дерев’яних підлог. Оскільки власне деревину утеплити не можна, її необхідно захистити знизу від вологи, а зверху — від пари та витоку тепла. У зв’язку з цим піна може служити ідеальним матеріалом для гідроізоляції нижнього шару, так і для теплоізоляції верхнього.

Ізоляція підлоги в будинку Брусад

Немає сенсу говорити про доцільність деревної ізоляції дерев’яного будинку. Це обов’язкова і необхідна робота з розташування комфорту в будинку, навіть якщо це літній будинок з бару. Але будь-яка процедура повинна бути виконана ефективно, незалежно від того, що ваші гроші не були викинуті на вітер.Незважаючи на місцевість, де знаходиться ваш будинок, без ізольованого сексу, ви не зможете зручно залишатися в ньому, зважаючи на те, що дерев’яний будинок практично неможливо повністю виступає до комфортних житлових умов. ноги витягують холод, а ближче до стеля буде гарячим.

Що необхідно для теплоізоляції підлоги в дерев’яних будинках

Ви можете дуже рідко зустрічатися з дерев’яними будинками з високоякісною теплоізоляцією, забезпечуючи комфортне залишатися навіть у важких морозах. У більшості випадків холодну підлогу є досить поширеним явищем дерев’яних будівель.

READ  Яку плитку краще класти на підлогу

Так відбувається за законами фізики зі шкільного курсу, згідно з якими більш важке холодне повітря накопичується внизу. Відсутність теплоізоляції на підлозі або порушення процесу ізоляції стає причиною холодних мостів між вишневими дошками.

Таке явище сприяє втраті майже чверть теплових ресурсів.

Зцілення ізоляції в дерев’яному будинку. всі тонкощі процесу. Поради щодо професіоналів для вибору матеріалів та технологій

Якщо мова йде про нову конструкцію, то ізоляція підлоги в будинку журналу та деревини може здійснюватися методом: подвійна система.

Це можуть бути наступні рішення:

  • Деревна ізоляція з новою будівництвом
  • Ремонт старого дерев’яного підлоги
  • Ізоляція підлоги в старому дерев’яному будинку без видалення старого поверху
  • Повна заміна старої дерев’яної підлоги з ізоляцією та гідроізоляцією
  • Економічний метод ізоляції підлоги в дерев’яному будинку
  • Сучасні методи та матеріали для ізоляції деревини

Найпопулярніші теплоізоляційні матеріали

У будівельних магазинах існує багато матеріалів для утеплення підлоги в дерев’яних будинках. Виходячи з ваших функцій та характеристик самого матеріалу, ви можете швидко вирішити вибір найбільш підходящого варіанту.

ізолювати, підлогу, будинку

Пінопласт та пінополістирол

Головними характеристиками даних видів матеріалів є невисока теплопровідність та паронепроникність. Саме тому найбільш підходящі місця для їх застосування. підлоги перших поверхів або цоколя.

Для середніх широт достатньо використовувати плити завтовшки 50-130 мм.

Мінеральна вата

Цей тип матеріалу не можна використовувати у стяжках підлоги по ґрунту. Тоді як дерев’яні перекриття, які утеплені мін. ватою, прослужать дуже довго. Для ізоляції підлогу першого поверху потрібно використовувати матеріал з товщиною 200-300 мм. Для утеплення вищих поверхів використовується товщина 100-150 мм.

Ековата

Цей матеріал виготовляється з подрібненої макулатури та картону, просочених антисептиками та антипіренами. Еквата має низьку щільність, тому його не можна використовувати для сонячної ізоляції. Але для перекриттів балками це найкращий варіант утеплення. Товщина має становити 200-250 мм.

Спінені полімери

Висока ціна – ось головна відмінність від інших матеріалів. Використання цього утеплювача на підлозі та перекриттях не є ефективним, його краще використовувати для тонкошарових конструкцій під покриття для підлоги.

Піноскло

Цей матеріал отримують піноутворюючи кварцовий пісок. Основними перевагами є хороша пароізоляція, здатність витримувати великі навантаження, не деформуючись при цьому і не втрачаючи якісних характеристик. Також у піноскла дуже гарна шумоізоляція.

Матеріал із стандартною щільністю 150 кг/м 3 може бути використаний для ізоляції першого поверху, а також перекриття, розташованих вище. При цьому товщина повинна бути 180 мм та 150 мм відповідно.

Кераміт

Через появу на будівельному ринку більш ефективних теплоізоляційних матеріалів, керамзит використовується все рідше і рідше. Через деякі його характеристики потрібно збільшувати його шар у 4-6 разів у порівнянні, наприклад, з ековатою. Перекриття балками не завжди може вмістити такий обсяг.

READ  Утеплення вхідних дверей у приватному будинку

Фіброліт

Такий вид утеплювача виходить шляхом змішування цементного порошку, рідкого скла та деревної шерсті. Велика перевага. чудова шумоізоляція та збереження тепла.

Висока гігроскопічність не дозволяє використовувати його в підлогах по ґрунту. Але для утеплення перекриттів балками або для створення багатошарових пирогів він ідеально підходить. Для ізоляції перекриття між основою та першими поверхами товщина ізоляційного шару становить 150 мм, для вищих поверхів 100 мм.

Тирця

Цей тип ізоляції не можна назвати найбільш ефективним способом ізоляції дерев’яних будинків, оскільки для зменшення втрат тепла необхідно покласти шар товщиною щонайменше 300 мм. Ось чому тирса найчастіше використовується в нежитлових горищних приміщеннях.

Ізолон

Цей матеріал для теплоізоляції отриманий зі спіненого поліетилену. Він відрізняється дуже низькою теплопровідністю навіть за товщини 2-10 мм. Він незамінний для утеплення підлог у дерев’яних будинках. Також від переваг ви можете виділити відмінну звукоізоляцію.

При використанні даного матеріалу обов’язкове укладання внахлест, а не встик. Отримані шви обробляються бітумною мастикою або полімерним клеєм.

Пінофол

Це рулонний матеріал нового покоління. За допомогою цього світла виконується простий у використанні матеріалу, що захищає, що запобігає дисперсії випромінювальної енергії. Тепло підтримується за рахунок відбиваючого шару, що робить матеріал особливо популярний у ізоляції підлоги між підлогами. З переваг, ви можете вибрати здатність протистояти великим навантаженням, а також низькою теплопровідністю та легким коефіцієнтом.

ізолювати, підлогу, будинку

Порівнюючи властивості та особливості використання, можна зробити висновок, що для дерев’яних будинків краще вибирати паропроникні матеріали.

Як ізолювати підлогу в будинку з бару
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS