Як ізолювати підлогу в квартирі під ламінат

Вибираємо утеплювач для підлоги під ламінат

Ламінат отримав розповсюдження і став популярним завдяки його універсальності. Підлогове фінішне покриття такого типу укладають у будь-яких приміщеннях будинку – від дитячої до кухні.

У ході експлуатації такого підлогового покриття виникає дискомфорт, тому що на дотик ламінат холодний. Особливо це відчувається у зимовий період. Для усунення цього недоліку використовують утеплювач під ламінат на бетонну підлогу.

Заходи щодо утеплення підлоги слід провести правильно, щоб покриття служило більш тривалий період.

Підготовка основи підлоги під утеплення ламінату

Найбільш поширені основи напівдержавних підлог, монолітних бетонних або залізобетонних плит.

Дерев’яні перекриття

Щоб підготувати дерев’яний настил під улаштування конструкції підлоги під фінішне паркетне покриття, потрібно виконати ряд робіт:

 • Перш за все, підлоги перевіряється на наявність поверхневих дефектів. Усі щілини, сколи шпаклюють. Дерево обробляють антисептиком.
 • Всю поверхню застилають гідроізоляцією у вигляді поліетиленової плівки у два шари. Плівку заводять на стіни висотою більшого рівня майбутнього ламінату.
 • Після цього укладають утеплювач.

Бетонна основа

Цементну поверхню готують таким чином:

 • База очищається від сміття та пилу. Прогалини та чіпси закривають цементним розчином.
 • Поверхня обробляється грунтом.
 • Місце гідроізоляції
 • Потім перейдіть до подальшої роботи над формуванням масиву підлоги.
READ  Як класти плитку на нерівну підлогу

Серед різних методів ізоляції підлоги можна виділити два методи:

Яку ізоляцію під ламінату краще покласти

Ламіновані підлоги користуються великим попитом через його складання та операційні переваги. Важливим при укладанні ламінату є правильне утеплення підлоги в приватному будинку, оскільки це впливає на термін служби матеріалу.

ізолювати, підлогу

Тепла підлога під ламінат за 1годину ЛЕГКО та ПРОСТО

У разі неякісного утеплення може з’явитися конденсована волога, що призведе до псування підлогового покриття. До того ж, на 20% підвищуються енергетичні витрати на опалення будинку або квартири.

Який матеріал вибрати

Сьогодні на ринку представлений великий вибір сучасних матеріалів, які використовують для утеплення підлоги. При виборі теплоізоляційного матеріалу варто врахувати деякі фактори.

Насамперед це стосується виду підлогового покриття, а також температурний режим у цьому приміщенні. Що ж до вибору, то для утеплення підлоги під ламінат можна використовувати:

Щоб зробити правильний вибір, необхідно ретельно розглянути кожен з наведених вище матеріалів. Особливо це стосується їх переваг та недоліків.

Утеплювач під ламінат: різноманітність матеріалів

У холодну пору року часто саме холодна підлога завдає людям дискомфорту. Тим більше, це актуально для сімей, де є маленькі діти.

Щоб відчувати себе комфортно вдома, навіть коли мороз на вулиці, під час ремонту, краще негайно подумати про те, як ізолювати підлогу під ламінат.

Вибір ізоляції під дерев’яною підлогою

Для утеплення дерев‘яної підлоги використовують каркасний метод укладання утеплювача.е. спочатку монтують лаги, а потім у проміжки між ними укладають утеплювач. Утеплювачі використовують ті самі, крім полістиролбетону:

Спосіб утеплення дерев’яної підлоги

Утеплення дерев’яної підлоги каркасним методом за допомогою мінерального утеплювача

Дерев’яні підлоги утеплювати досить просто і до того ж не потрібно робити мокру стяжку і чекати доки вона висохне.

READ  Яку затирку вибрати для ванної на підлогу

ЯК УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ В КВАРТИРІ? НІЖ УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ?ЯК УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ САМОМУ?

Послідовність проведення робіт

Розглянемо для прикладу послідовність робіт під час утеплення підлоги на першому поверсі в будинку. Етапи робіт:

 • Встановлюємо статеві лаги. Кінці балок, що спираються на фундамент, обертаємо руберойдом. Лага, що знаходиться вздовж стіни, не повинна знаходитися впритул до неї.
 • Набиваємо чорнову підлогу.
 • На отриманій кадрі з захистом стела від вологи, а поверх укладання ізоляційного матеріалу. Це може бути мінеральна вата або керамзит.
 • Якщо як утеплювач використовуються мінераловатні матеріали, то поверх них потрібно укласти пароізоляцію.
 • Зверху на лаги встановлюється підлога: дошки, фанеру або ОСП плити.
 • Завершальним етапом робіт є укладання ламінату.

Найчастіше під ламінат укладають лише підкладку зі спіненого поліетилену. Це мінімум, що вимагає виробників готового покриття. Однак у плані утеплення користі від такого підстилу відверто мало. Ця рулонна підкладка виконує функцію шумоізоляції і позбавляє від скрипу ламелей при терті їх один про одного в місцях стику. Для теплоізоляції, крім цього, потрібно використовувати інші матеріали.

Павло ізоляція допомагає значно економити на опалення

Утеплювач під ламінат укладається заради:

 • зменшити витрати на опалення;
 • створення на рівні підлоги, зручні для температури людини;
 • запобігання розвитку форми під покриттям покриття;
 • Інформація мінімум освіти конденсату безпосередньо під ламеллю.

Якщо підлога під ламінатом сама по собі тепла (поверхом нижче розташовані опалювальні житлові кімнати), то утеплювати її не потрібно. Таке додаткове утеплення буде лише марною тратою грошей і часу на роботу.

Укладання ламінату на піноплекс. Без стяжки.

Але на перших поверхах у багатоквартирних будинках, а також у кімнатах над підсобами, що не опалюються, або підвалами в котеджах, теплоізоляцію для ламінату укладати слід обов’язково. Тут вона не просто рекомендована, а суворо потрібна. Без неї ламінатні ламелі через перепади температури набухнуть від конденсату і покоробляться.

Як ізолювати підлогу в квартирі під ламінат
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS