Як класти плитку на нерівну підлогу

Інструкція з укладання плитки на нерівну підлогу

Перед початком робіт ознайомтесь із нормативом «Ізоляційні та оздоблювальні покриття» (СНіП 3.04.01-87/СП71.13330.2011). Поверхня бетонної підлоги повинна бути сухою та очищеною від сміття, пилу та олії. Роботи з укладання підлогової кахлі проходять у три етапи: розмітка, облицювання, затирання швів.

Розмітка

Кахель укладають одним з трьох методів: «шов у шов», «у розбіг» і по діагоналі. Розмітка залежить від вибраного типу. Перші два варіанти передбачають розрахунок кількості матеріалу з урахуванням швів. Укладання по діагоналі довірте професіоналам.

класти, плитка, нерівну, підлогу
 • У дальньому кутку кімнати позначте рівною лінією перший ряд плитки.
 • Позначте розташування матеріалу. Якщо кахель з малюнком, розмістіть всі елементи для повного промальовування.
 • Біля входу розмітка рядів робиться з урахуванням цілих фрагментів. Залежно від параметрів плитки може знадобитися відступ від дальньої стіни.
 • Прикладання, розгляньте розмір швів.
 • Для точної розмітки розкладіть кахель на всій поверхні підлоги.

Зробити посилання, розтягніть світловий шнур по стіні. Уникайте виникнення клинів поблизу інших поверхонь. Так що найяскравіша лінія риболовлі чітко простежується, використовуйте яскраві маркери.

Облицювання

Перед тим як укладати плитку, обробіть підлогу ґрунтом глибокого проникнення. Через 2-3 години можна розпочинати роботу.

Укладання плитки своїми руками на нерівну підлогу:

 • Підготуйте клейову суміш згідно з рекомендаціями виробника. Якщо поверхня крива, зробіть густий склад. Об’єм замішування не повинен перевищувати кількості суміші на 1 м².
 • Зубчастим шпателем нанесіть клей на підлогу, а потім на плитку. Борозни суміші розміщують перпендикулярно один до одного.
 • Підготовлений фрагмент опустіть на поверхню, трохи притискаючи до потрібного рівня. Контролюють горизонтальне розташування рівня. Візьміть гумовий молоток, трохи простукуючи, ущільніть плитку. Рухи повинні бути швидкими та точними, т. до. після укладання знімати кахель не рекомендується.
 • Подібний метод, необхідно покласти плитку на криву Павла через наступні лінії. Вирівняйте поверхню на рівні першого ряду.

Зніміть надлишок клейової композиції після усадки плитки. Використовуйте хрест, щоб створити однакові шви на поверхні. Розташуйте систему вирівнювання в кутах, на перехресті або з відступом 2-3 см. Зазори відразу очищайте від клею, інакше після висихання видалити його складно.

READ  Яку інфрачервону теплу підлогу краще вибрати

Вимкнення швів

Заключна стадія робіт. затирання швів, яка не проводиться при укладанні плитки встик. Перш ніж приступати, дочекайтеся повного висихання клею. Видаліть хрестики або іншу систему вирівнювання. Очистіть поверхню від великого сміття і пропилісосьте підлогу.

Для проведення затирання використовуйте суміш на цементній основі за наступною схемою:

 • Оклейте краї плитки малярським скотчем – це дозволить уникнути забруднень та полегшить роботу з прибирання.
 • Розведіть склад гумовим шпателем. Рухами, перпендикулярними до шва, нанесіть затирку, злегка натискаючи для заповнення порожнин.
 • Заберіть надлишки суміші.
 • Дочекайтеся повного висихання та видаліть скотч. Поверхню протріть вологою губкою.

Затирання – елемент, що впливає на дизайн приміщення. Підбирайте матеріали на один тон вище або нижче кольору плитки.

Суха стяжка

Цей варіант вимагає мінімуму часу, тому що після укладання можна відразу ж приступати до облицювальних робіт. Проте спочатку видаліть надлишки старого будівельного матеріалу і закрийте великі тріщини, якщо такі є. Для додаткового захисту від вологи та грибкових підлог просочуються антисептиком і грунтором.

Як укладати плитку на нерівну підлогу

Для вирівнювання поверхні під укладанням плитки за допомогою сухого способу використовуйте пісок і глиняну крихту як основний субстрат. Товщина насипного шару складає рівно стільки, скільки потрібно для видалення всіх виступів на поверхні. Для того, щоб компенсувати розширення маси, на периметрі кімнати встановлюється демпферна стрічка. Наступні сухі матеріали ретельно затягуються та вирівнюються за правилом. На вершині цієї стяжки, фанери або двір укладені, тому заздалегідь дбайте, що їх товщина вписується в робочу область.

Ми використовуємо правильний інструмент

На додаток до рівня та зубчастого шпатуля, цей незамінний інструмент як плитка. При кладці плитки майже завжди доводиться обрізати це, налаштування розмірів у кутах або інших важкодоступних місцях.

Plattecores можна легко зробити прямі і гладкі скорочення. А якщо потрібно вирізати щось кругле і фігурне, добре підходить склоріз. Буває і так, що труба проходить крізь плитку і потрібно вирізати круглий отвір.

Іноді йдуть і свердло, і болгарка. Кромки плитки після обрізання, безумовно, поліровані.

Остаточна частина

Після викладеного плитки залишається останній штрих-код. це видалення надлишкового клею і стояв шви. Шви зазвичай стирають спеціальну пасту з додаванням клапана для кольору, використовуючи гумовий шпатель. І закінчення лише полірувати це творіння з сухою м’якою тканиною.

Це також цікаво: ви можете використовувати високоякісні облицювання порцелянового каменю, щоб поліпшити тип фасадів будівель. Елегантне рішення для доступної ціни. HTTP-деталі://www.Церемогастер.RU/Каталог/Обліцовочный-керамограніт.html

READ  Не работает расходомер теплого пола

Укладання плитки на підлозі для клієнта є однією з найдорожчих будівельних робіт. Ціна на укладання кахлю може варіюватися дуже суттєво.

Вартість роботи з вартості плитки, геометричні розміри плитки, обраного методу для укладання, але одна з серйозних компонентів ціни є підготовка фундаменту.

Часто у будинках старого фонду та нових будівель, рівномірність конкретної основи підлог залишає бажати кращого.

Укладання плитки на нерівній підлозі. Робочі поради

З самого початку слід сказати, що укладання плитки на нерівному поверсі не повинно. Робота з укладання керамічної плитки на нерівномірному сексі не вдячна. Як складність величезна, і обов’язково вийде будь-які дефекти.

Практичні поради та рекомендації

На відміну від покладання плитки на нерівній стіні, плитка підлоги повинна бути рівномірно покрита клеєм, тому при укладі, основною товщиною клею слід наносити на підлогу. Клей накладається на підлогу та розрівнюється. Так як точну кількість клею нанести дуже проблематично, то для компенсації надлишку клею можна зробити борозенки вздовж уже покладеної плитки. При регулюванні плитки надлишкового клею йдуть туди.

Рис.6. Для укладання плитки слід використовувати зубчастий шпатель. У той же час, менш гладка основа, кількість зуба повинна бути більше. За рахунок борозенок компенсуються надлишки плиткового клею, а чим більше шар, тим більша ймовірність нанести, клею більше необхідного.

Слід також бути забезпеченим тим, що клей черепиці не потрапляє в плитку, і якщо вона отримала, вона повинна бути своєчасно видалена. Якщо одразу не очистити плитку від клею, то надалі зробити це буде дуже важко. І бризок плитки клею залишатиметься в розриві швів. Звичайно, для темних плиток, це не проблема, але велика проблема, якщо ви закладені легкими плитками.

Рис.7. При кладці плитки важливо, щоб клей черепиці не падає на краю та шов між плиткою. У разі попадання клей слід відразу видалити. Після застигання клей дуже складно видалити, і при затиранні швів він може виступати, що зіпсує зовнішній вигляд плитки.

При укладанні плитки на нерівну підлогу слід положення кожної плитки перевіряти за рівнем. Для цих цілей краще не пошкодувати грошей, і придбати один маленький рівень, менший, ніж довжина плитки, бажано цифровий.до. він точніший і рівень, який міг би перекривати кілька плиток відразу, цей рівень може бути звичайний.

Рис.8. Контроль рівня укладання плитки ведуть за допомогою рівня довжиною 20-30 см. Контролювати горизонтальність необхідно кожної плитки, причому у двох напрямках. Для забезпечення рівномірного зазору між плитками необхідно застосовувати пластикові хрестики.

READ  Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку

Маленьким рівнем потрібно контролювати горизонтальність положення плитки у двох напрямках, а великим рівнем контролювати, щоб укладена плитка не виступала над іншими рядами, або була занижена.

Рис.9. Для контролю рівня укладання потрібно рівень довжиною 1-1,5 м. Таким рівнем контролюється положення плитки щодо інших рядів. Якщо плитка плавно покладається, то розрив між черепицею і рівнем не буде.

Як поставити плитку на нерівномірному поверсі

Природно, після покладання кожної плитки, ви повинні контролювати розрив, використовуючи спеціальні пластикові хрести.

Рис.10. Міжплитковий шов вирівнюється спеціальними пластмасовими хрестиками. Перехрестя виробляються різними ширинами. Ширина хрестів залежить від розміру плитки. Чим більше плитка, чим більший хрест. Для підлоги звичайно використовують хрести товщину 2-3 мм.

Покладання плиток на нерівномірному поверсі: Методи та методи

Стаття ми будемо обговорювати, як поставити плитку на нерівномірному поверсі, але варто сказати, що цей процес. це трудомісткий і неперспективний. Всі нерівності, які приховуються під таким покриттям раніше або пізніше, будуть показані на поверхні. Надійно вдаватися до традиційного алгоритму дій: зняття, вирівнювання з ізоляцією або без нього, а потім облицювання. Тим більше, що сучасні способи укладання плитки на підлогу досить практичні та зручні.

класти, плитка, нерівну, підлогу

Чим ще зручна стяжка підлоги крім вирівнювання поверхні

Саме стяжка найважливіший пункт укладання підлоги у ванній кімнаті, так як вона запобігає попаданню води до сусідів. Особливо це буде ефективним, якщо ви робите гідроізоляцію перед укладанням плитки

Укладання плитки на нерівну підлогу


Як класти плитку на нерівну підлогу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS