Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Укладання плитки по діагоналі ч.1

Підготовка та розмітка поверхні

Наскільки трудомістким і проблематичним буде відбуватися облицювання підлоги кахельною плиткою, а іноді і кінцевий результат, багато в чому залежить від стану поверхні під укладання. Не тільки різні типи розкопки та депресії збільшують потік клею, але врешті-решт, поява облицьованої поверхні може страждати. У зв’язку з цим підлога підлягає ретельному огляду та у разі потреби вирівнюванню. Найкраще процес поверхневого вирівнювання здійснюється шляхом самонарівнених сумішей, так званих наповнювачів.

Суха композиція розлучається водою, перш ніж купувати необхідну консистенцію, і наносять на основу, рівномірно розподілену спеціальним роликом. Через два, три дні, необхідні для замерзання суміші, можна почати наступний етап підготовки поверхні. Щоб забезпечити кращу кераміку з адгезії з основою, підлога рекомендується грунтується спеціальними просоченнями. Як додаткова обробка, можна застосувати тонкий шар (не більше 1 мм) клей для плитки вздовж готової поверхні.

Після підготовки бази не існує жодних скарг, ви можете перейти до розмітки поверхні, процес полягає в наступному:

 • Для забезпечення доступу до стін і більш точні розмітки, плінтус і дверні джембс демонтуються в приміщенні.
 • Якщо облицювальна поверхня має квадратну форму, то для орієнтира ви можете взяти діагональ, виконану з кута під кутом облицювання. Розмітка виконана за допомогою шнура з покриттям, або використовуючи більше “Додаткові” технічні засоби рівня лазера типу.
 • Оскільки приміщення з абсолютно гладкими сторонами надзвичайно рідкісні, метод маркування з орієнтованим по діагоналі, в більшості випадків він не застосовується, і необхідно використовувати спосіб побудови виборчого трикутника. З кута, від якого починатиметься монтаж плитки, на прилеглі до нього стіни, відкладаються однакові відрізки та з’єднуються між собою лінією. Ось цей рядок і буде стороною першої закладеної плитки.
READ  Як встановити електричну теплу підлогу під плитку

Якщо довжина сегментів вибирає рівну діагональну кераміку, то встановлення облицювання зможе почати з цілого фрагмента, який, у свою чергу, уникає розпаду швів на самому початку процесу укладання.

Підготовка поверхні

Одна з найважливіших частин відповіді на питання, як класти плитку по діагоналі на підлогу, полягає в підготовці поверхні. Бажано, щоб це якомога більш гладке. Якщо стяжка не виконується, старе покриття має бути відремонтовано та рівень. Наприклад, закрийте тріщини, заповнити великі ями і вибоїни.

Якщо укладання нової плитки виготовляється на плиті, закладені раніше, тоді як приготувати поверхню, читайте тут.

Основу для укладання вам потрібно добре очистити. Для цього цілий сміття. це підмітане, вологе прибирання. Після сушіння поверхню дестружується, змийте розчинники жирних плям та інше подібне забруднення. Після цього, знову виконуйте мокрі очищення, висушують основу. Остаточна операція подвійна грунтування. До цього проводяться, вільні або тендітні бетонні основи можна лікувати з посиленням агентів.

Маркування та кладка плитки на підлозі по діагоналі

Є лише два способи покласти черепицю, і найскладніша. це покладання плитки по діагоналі. Але навіть з урахуванням складності виконання, така опція укладання була поширеною. Зокрема, пік його популярності досягається завдяки унікальній здатності збільшувати місце. Але для того, щоб правильно виконати укладання підлоги по діагоналі необхідно знати всі особливості починаючи з розмітки, і закінчуючи усунення надлишків затирання.

Як правильно розмітити та розкласти плитку по діагоналі.

класти, плитка, підлогу, діагоналі

Укладання зовнішньої плитки по діагоналі

Основна або паралельна установка керамічних виробів вважається найпростішим виконанням. Більш складна і дорога укладання зовнішньої плитки по діагоналі. У цьому випадку готове покриття отримується дуже привабливим, придатним для малих, так і для великих кімнат.

Що буде потрібно для роботи

Складність покладання по діагоналі починається з підготовчого етапу. Перш за все, ви повинні обчислити необхідну кількість плиток (докладніше: як розрахувати плитку на підлозі з різними способами укладання). Якщо з нормальним кладкою легко вибрати необхідну кількість матеріалу, то вам доведеться вдаватися до більш складних розрахунків.

класти, плитка, підлогу, діагоналі

Спочатку ви повинні намалювати схему макета на папері, спостерігаючи за шкалою. На аркуші у вас буде кілька типів елементів:

READ  Тепла підлога крок укладання труби 16

Спочатку порахуйте кількість цілих плиток, після чого додайте до них кількість елементів другого типу (вони вважаються як ціла плитка). Повні розрахунки невеликі елементи. Ви можете об’єднати їх у розмірі в одну плитку та додати до попереднього результату. Краще додати до результуючої цифри 5-10%, яку ви можете зруйнувати при різанні.

класти, плитка, підлогу, діагоналі

Наступна річ, яку ми потребуємо, це інструменти. Список їх досить широкий:

 • Рулетка;
 • Резервуар;
 • Kiyanka;
 • Клей;
 • Розчин;
 • Спатули;
 • Рівень;
 • Хрест і стійки;
 • Нитки та крейди ви будете робити маркування;
 • Плиткоріз чи болгарка;
 • Киянка.

Укладання плитки по діагоналі: підготовка основи та розмітка

Одне з помилок новачок-майстрів-фігурів, які спочатку стикаються з діагональним способом укладання плитки, є неправильним підходом до вибору довідки. У більшості випадків, щоб визначити напрям укладання, вони відбивають діагональ, яка не завжди може бути необхідною напрямною. В принципі, це не страшно, тільки тоді, коли ви йдете до кімнати, нерівномірно орієнтовані ромби будуть лежати перед вашими очима. Хоча в деяких випадках це майже непомітно. Відбувається це тому, що діагональ приміщення має кут 45˚ по відношенню до стіни тільки тоді, коли йдеться про рівносторонню кімнату – у всіх інших випадках він більший або менший.

Укладання плитки по діагоналі своїми руками фото

Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Так що плитка по діагоналі покладена правильно, вам потрібно побудувати на підлозі або стіні не діагональ, але під головуванням трикутника. Для цього, з зручного кута (для запуску) по двох стінах, прилягаючи до нього, необхідно відкласти рівні сегменти та підключити їх кінці, отримавши еталонну точку для укладання першої плитки. В принципі, сегменти можна вибрати довільну довжину, але найбільш правильний буде використовуватися для побудови діагональної черепиці. таким чином, стиль почнеться з твердої черепиці, а не з шматками, які можуть збентежити дезинфункцію або конвергенцію швів.

Тепер кілька слів про підготовку основи. Тут все просто. хочете, щоб кахель ліг якісно і акуратно, поверхню, що облицьовується, доведеться вирівняти. У цьому випадку ви будете мати справу з гребінцем (зубчастий шпатель, запитуючи гладкий шар клею), з яким навіть з усім бажанням кривої плитки не працюватиме.

Покладання зовнішньої плитки по діагоналі фото

READ  Яка гідроізоляція вибирати для ванної кімнати під плитку

Покладання плитки по діагоналі

Є інші, але ці найпопулярніші. Вони знаходяться в порядку збільшення складності укладання. Серед них, представлені в списку, діагональна макета підкреслюється здатністю візуально розширити приміщення та наділяти найпростішу плитку з додатковим декоративним функціоналом. Найдешевший технічний порцеляновий посуд, закладений вздовж стін одним з перших двох способів, не вражений. Але лизати підлогу з тією ж черепицею по діагоналі, а кімната придбає зовсім інший погляд.

У радянський період, покладання плитки по діагоналі на стінах була знайома. Сьогодні настінна плитка, як правило, має прямокутний формат, тому вертикалі залишають прості макети. Але за рахунок величезної різноманітності та якості самих кераміки (особливо, імпортується), стіни не всі втрачають. Що стосується плитки підлоги, “квадрати” також втратили позицію лідера. сучасний споживач зіпсувався за вибором. І все-таки квадратна кераміка для підлоги відбувається набагато частіше, що дозволяє використовувати діагональну макет, а не постійну фантазії.

Крім того, укладання плитки по діагоналі на підлозі є органічними, ніж облицювання таким способом стін. Не будь-який інтер’єр сприймає складну макет стіни. Зате майже будь-хто з ніжністю ставиться до неї ж, але тільки на підлозі. З цих причин вона отримала широке поширення. Це просто новачок, щоб мати справу з усіма цими діагоналами непросто. Так, і важливі майстри, це трапляється, ви повинні почертитися за шви клином і дивною геометрією. Особливо, якщо проект є плід праці творчого архітектора. Реалії диктують свої умови, і кожен кидок рано чи пізно повинен бути дещо евклідом.

Як класти плитку на підлогу по діагоналі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS