Як мерехтіти духовці дрова взимку

Трук Разі Печі після будівництва

Після кладки, сушіння печі здійснюється природним шляхом тривалістю 2-3 днів. Далі починається процес примусової сушіння, який забезпечує печі протягом 1 години не на повну потужність. Пробове запалювання виконується за допомогою невеликої кількості сухого дрова від дрібнозабов’язаних капелюхів, чіпів та чіпів. Сплітувалася духовка 2 рази на день, процес примусової сушіння триває 3-6 днів залежно від розміру структури та складності цегельної кладки.

Як виступати піч після зими

Для того, щоб правильно розплавити печі після зими в країні, перш за все, необхідно відкрити всі вікна в будинку, а також двері та клапани самою печі. це дозволить всім застійним шарам і тягою з’явиться.

Поки піч відпочиває, з неї необхідно прибрати все сміття та запалити кілька аркушів паперу. Через приблизно годину вікна в будинку можна закрити, а в духовці лежав трохи щіпки і маленьких дров, які вам потрібно спалити перед утворенням вугілля.

Також необхідно перевірити трубу для наявності захисної металевої решітки, яка перешкоджає листя в трубу і захищає від птахів. Якщо труба не була очищена протягом тривалого часу, вона повинна бути зроблена перед початком вогню. Щоб очистити трубу, використовуйте металевий м’яч, прикріплений до мотузки. Вона повинна бути кілька разів знижуватися в трубу так, щоб шаровий шар згорнувся. Сьогодні спеціальні очисні композиції існують для очищення труб. Якщо ж ви не хочете витрачатися на їх покупку, намагайтеся хоча б раз на місяць протоплювати пекти дровами з осики. Осинова дрова дуже спалюється з сажею з труби.

Перші від чотирьох до шести годин повинна бути виконана так званою піччю, що працює. Дрова повинно гладко, а не спалювати велике полум’я. Якщо ви негайно повністю розплавляєте печі, через нерівномірне нагрівання, він може піти тріщини. Перший раз печі може курити. Для того, щоб це не сталося, спочатку необхідно зігріти димохід. У печах для цього є особлива маленька двері. це потрібно спалити в ньому, і лише після цього я реєструю головну печі. Якщо цих дверцят немає, папір розпалюють прямо в топці.

У довгій печі випічки потрібно покласти лише п’яту частину дров (від стандартного об’єму). З часом цей об’єм може бути збільшений, залишаючи стандартний обсяг протягом тижня.

мерехтіти, духовці, дрова, взимку

Для печі потрібно використовувати тільки сухий матеріал. Найкращі дрова є березою. Однак це може бути потопаючи хвойним і дубовим дровами.

Як розтопити цегельну піч

Відкрийте двері палива і покладіть на полову, або промені, або зім’ятий папір. Верх укладання гріхів та дробів, а на вершині. дрова більше. Не викладайте дров занадто щільно один до одного, нехай вони залишаються між ними близько 1-2 см, а залишити невеликий розрив (10. 15 см) між верхньою шаром дров і паливом стелі.

Відкрийте демпфер і плутанину двері.

Сміливо запалюється папір і закрийте двері палива.

Після дрова, покрийте трохи нижньою білизною двері, але не зовсім так, щоб повітря може діяти в вогню.

Якщо ви будете випитися вугілля, то зачекайте, поки дрова лопать добре і тільки тоді засипає вугілля. Не засинають вугілля занадто товстим шаром. так не занурюється.

Так що вугілля або дрова горить більш рівномірно, вони повинні бути розрізані в покер у процесі горіння. Але ви не повинні відкривати печі, оскільки вона охолоджує духовку.

Як тільки перша частина вугілля або дрова буде запущена до великих вугіллю, ви можете поставити нову риболовлю. Зазвичай два пожежники з дров, для того, щоб духовка підігрівається.

Коли дров угоди, рівномірно розподіляють червоні вугілля на вухо і покриває демпфер на 2/3, щоб тепло не полетіло в трубу. Але вам не потрібно повністю закрити, як ви можете вибрати вуглецевий газ. Повністю демпфер закривається через 10-15 хвилин після виходу синього вогню, а вугілля розгонуть.

READ  Чи можна поширувати ванну всередині фанери

Яке паливо підходить для домашньої печі

Для того, щоб виступаючи духовку, ви можете використовувати дрова, вугілля, потім. Сучасні виробники пропонують нові види палива. Євродрова, різні типи пресованих брикетів.

Дров

 • Береза ​​в цьому відношенні завжди вважалася кращим. Такі лампи не знімаються, не іскриться і повністю смажені, мають високий теплообмін. Але якщо ви перевантажені і розбавляєте занадто сильний вогонь, може статися вогонь.

Для домашніх печей березових дров найкраще

Осинові дрова часто використовуються не для одержання тепла, але як засіб для очищення димоходу з сажі

мерехтіти, духовці, дрова, взимку

Сосна, береза ​​та ялина хоч і мають хорошу тепловіддачу, але при горінні утворюють багато сажі. Це означає, що димохід повинен буде очистити частіше.

Таблиця: необхідний обсяг палива залежно від типу дров

Порода дерева Береза Осики Сосна Ялина Вільна Дуб
Обсяг палива (м³) 1.0 1.5 1,2 1,3 1,2 0,75

Новий тип палива. Євродоров

Eurrova виробляє з тирси та деревного пилу, стискаючи їх на спеціальні преси під високим тиском і при високій температурі. Щільність паливних брикетів більш ніж у 3 рази, а отже, що переносить тепло. Спалити високе плоске полум’я, майже без диму. Повністю згоряють і залишають дуже мало золи. Теплопровідність Євродорова приблизно така ж, як у кам’яному вугіллі, але вартість їх значно вище.

Євродов. екологічна альтернатива звичному палива

Як зробити брикет з тирси з вашими руками

Як альтернатива дорогим євродовим. брикети, зроблені вручну. Якщо можна придбати тирси, то в присутності вільного часу та бажання можна зробити самостійно. Luzga для насіння, тонко розірваного паперу, сухих листів, соломи, картону. Для пучка, ви можете взяти глину або будь-які шпалери. Процес виготовлення складається з декількох етапів:

 • Тирчаста точка у воді.
 • Змішати або з глиною ретельно або з клеєм пропорційно 1:10. Води не повинні бути занадто багато. Головна, зволожуюча тира.
 • Покладіть отриману суміш у спеціальну форму і стиснути руки, спільно.
 • Брикет поклав на вулицю, бажано під навісом.

Щоб прискорити процес, ви можете зробити спеціальну пресу.

Звичайно, такі брикети через найнижчу ступінь преси не можуть конкурувати з Євродовим. Теплопередача буде нижчим, а виробництво займе досить довгий час.

Фотогалерея: Світильники паливного брикету

Alt = ширина = 135 висота = 150 брикетів ширини/домашні тротуарні брикети. дешеве паливо з гарним теплопередачею alt = готовий ручний прес ширину = 135 висоти = 150/прес для oprobrifies brooketes певна форма alt = натисніть власну ширину виробництва = 135 висоти = 150/Прес для тирси подвійного можна зробити незалежно Alt = паперові брикети ширини = 135 висоти = 150/замість тирси для виготовлення паливних брикетів ви можете взяти папір або насіння Luzu

Як зрозуміти, що все в порядку з димарі, і ви можете перейти до закінчення каміна?

Після перегляду та очищення димоходу від сміття та забруднення ви можете перейти до труби нагрівання труби, описаної вище. Після спалювання газет у зношених дверях або в самій печі необхідно покласти невелику кількість дров у центр і акуратно запалювати їх. Як тільки паливо захопить і починає горіти, вам потрібно вийти і дивитися трубу на даху над головою.

 • Якщо вийде з нього, це означає, що все, що в порядку, повітря в трубі нагрівався, твір працює, а камін або духовка готові до використання на постійній основі.
 • Якщо дим з труби не йде, то, швидше за все, більшість з них вже в кімнаті або копію в димовій. Відсутність диму, що виходить з покрівельної частини труби, говорить, що димовий канал забруднений, забив, або погано. Якщо, повернувшись до будинку, дим у приміщенні не знайдено, спробуйте ще раз розігріти трубу з газетами або папером.
 • У випадку, коли метод, описаний вище, не допомагає, димар повинен бути виконаний самостійно або з залученням професійного трубопроводу. Поверніть увагу на цей випадок, це неможливо.
READ  Як правильно топити піч тривалого горіння дровами

Ніж потопаючи плиту взимку. Дрова або брикети. Я був шокований після цього.

Увага! Якщо немає диму з покрівельної частини труби в первинному фрезеруванні дров, необхідно негайно виплатити полум’я в камеру печі або камін, щоб уникнути монооксиду вуглецю та вуглецю. Якщо дим вже потрапив у кімнату, треба платити полум’я і ретельно повітря кімнату.

Як заглушити духовку на дровах

Ефективно використовувати печі на дровах, необхідно його потрясти, керуючись фізичними законами та здоровим глуздом. Слово «правильно» використовувати тут недоречно, тому що саме правила з метою безпеки вимагають здійснювати топку за максимальної тяги.

Вплив тяги

Насправді, коригування тяги і дозволяє досягти максимального позитивного ефекту від печі. Зменшення тяги, ви можете зменшити інтенсивність спалювання палива. У цьому випадку масив печі отримає таку ж кількість тепла протягом певного періоду часу, як при максимальній тязі, але дрова буде спалювати трохи довше.

Кров, що розчаровується, щоб зменшити інтенсивність горіння, оскільки багато хто вважає, що це непрактично. горіння сповільниться, але тільки тому, що для цього процесу не вистачає кисню. Але це її присутність у заправці підвищує температуру полум’я. Відповідно, з закритими дверима розчарована, дрова просто буде гладко, виділяючи мінімальне тепло. Крім того, з такою печі є седиментація на стінках димоходу через те, що димові гази мають низьку температуру, недостатню для процесу самоочищаючої труби.

Негативний вплив вільно закритих дверей тіло або наявності прогалин між ним і кладкою на якість згоряння дров. це питання суперечливо. У добре складеній печі через двері повітря буде затягнено до камери згоряння, тим самим збільшуючи температуру полум’я, і ​​це не зменшить якість печі. Інша річ. пожежна безпека. Вам потрібно пастку з щільно закритими дверцятами.

Як перетворити дерев’яну плиту

Яке використання палива

Для печі, необхідно використовувати добре висушені дрова з деревини листяних порід. вільха, Аспен, береза. Сирі дрова будуть горіти погано, утворюючи велику кількість пар, яка запобігає виходу диму з печі. Березове дрова дає велику кількість тепла під час горіння, але сирі лампи сприяють вибору смоли, яка оселилася на стінках димоходу, погіршує експлуатаційні характеристики печі.

Як повернути духовку

Для постійного використання печі як опалення необхідно заздалегідь до початку холодного сезону, піклуватися про створення запасу сухого дерева. Щоб не залишитися взимку без сухих дров, краще збирати їх навесні. Останнім часом з’явився відносно новий тип палива. відходи деревини. фішки та тирси, виготовлені в паливний брикет. Калорійність такого палива більше, вона завжди готова до використання, але також ціна вище, ніж у деревини.

Порядок печі

Розплавити печі, спочатку потрібна невелика кількість палива. дрова або брикети, покладені в центр решітки решітки. Якщо печі ще не спрацьовує, неможливо збудити помилку в димовій диматі. Велике укладання палива утворює багато диму, який вийде з вогню та входити в кімнату через двері п’яти. Так що це не відбулося, спочатку потрібно спалити невелику кількість палива в печі, наприклад, прокату в газету трубки.

Коли з’являється тяга, ви можете розігнати дров повністю відкритим клапаном. Поки полум’я не охоплює всю деревну вкладку, не рекомендується відкрити двері печі, перетворити дров, покрийте клапан. Після того, як весь закладка переможе, ви можете поступово, покрити клапан, обмежуючи тягу. Необхідно це зробити ретельно, що дим не йде до кімнати, який може статися, якщо тяга недостатньо. Полум’я не повинно пожирати дрова з тріщиною, гуде в трубі, і неухильно горіти і спокійно. Потім максимальна кількість тепла залишається в печі, і не буде літати на вулицю.

READ  Як видалити жовті плями у ванній кімнаті

Щоб додати паливо до духовки, спочатку потрібно закрити двері, і після відкриття гнучких дверей. Це запобігає викид диму в кімнату. Якщо додається велика кількість палива, можна відкрити засувку, але найкращий результат буде, якщо додавати дрова в невеликій кількості, але часто. Після того, як двері палива можна закрити, треба було відкрити.

Як паливо поєднується, вам потрібно покрити клапан. Це можна взагалі закрити. Це можливо лише тоді, коли в печі не буде менше вугілля. В іншому випадку монооксид вуглецю входить у приміщення і може спричинити отруєння присутнім. Після завершення печі необхідно ретельно ретельно використовувати вентиляцію. Зняти залишки диму від нього, який може прийти з печі під час горіння палива. Відкрийте печі, поки наступна топсяка не рекомендується.

Догляд за печами

Для того, щоб печі на дровах, вона завжди ефективно і плавно працювала, необхідно дотримуватися простих правил експлуатації:

 • Щоб самостійно видалити золу з попелу та роздумувати про краще постачання повітря.
 • контролювати продуктивність клапанів, дверей, решітності та щільності печі, а також створення умов для ефективного спалювання палива залежно від цього;
 • Очистіть димохід, оскільки канали заселені канали погіршують тягу.

Зола просто видаляється за допомогою димоходу. Працездатність лиття печі перевіряється інспекцією, але все набагато складніше з каналами димоходу. Виявити, що вони забиті сажею, можна лише тоді, коли тяга може вже зменшуватися, що буде важко перетворити печі. Потім механічне очищення каналів буде потрібно використовувати спеціальні інструменти. Щоб запобігти цьому, вам просто потрібно дотримуватися трьох простих правил:

 • Не перемішуйте печі з сирою деревиною або обрізки хвойних пиломатеріалів, а також не спалюють у сміттєвому смітті;
 • Завжди під час вогню, щоб тримати роздуму, відкрито;
 • Не закінчуйте печі печі, поки не торкаються димоходу.

Як профілактичні заходи попереджаєте формування сажі в димохід, ви можете порадити спалити кілька полів Осена в кінці печі або деякого очищення картоплі. Ассен забезпечить високу температуру, при якій сажа просто спалюється, а крохмаль, що міститься у картоплі, разом з поромі буде пом’якшити депозити, які пізніше пролітають через трубу з великими пластівцями.

Гарний результат для захисту димоходу з частинок шарів, дає готують солі. досить жменю, щоб кинути його прямо на горіння дрова. Очистіть сажний шар, цей метод не допоможе, але з утворення нових шарів, точно, збереже.

Теплий і затишний поруч з печі, в якому дрова потріскають

Ефективна та безпечна вершина має “три кити”, що зберігає цей процес: працездатність самого печей, використання високоякісного палива та вміло запасні.

Давайте негайно скажемо, що з неправильною роботою печі можна очікувати негативних наслідків:

 • збільшення споживання палива (доведеться використовувати паливо на 20% більше);
 • засмічення печі;
 • відмова нагрівального пристрою;
 • Недостатнє нагрівання приміщень з великою кількістю споживання палива.

Так що все вищезазначене не торкається вас, принципи печі точці повинні бути відомі:

 • Завжди перевіряйте здоров’я всіх компонентів, перш ніж використовувати його.
 • Щоб збільшити приплив свіжого повітря та кращого згоряння палива, необхідно очистити решітку решітки та ємності для попелу.
 • Після тривалої перерви використання печі, ви повинні спочатку теплити димохід (для цього, міні-багаття в печі включено), і лише потім перейдіть до печі печі звичайним способом.
 • Рослинні паливо суворо посередині печі, запобігаючи тому, щоб зсув до задньої частини пристрою, краще покласти вугілля, дрова або брикети ближче до дверей.
 • Налаштуйте подачу свіжого повітря до печі дверями від розлючених та печей.
 • Для поліпшення тяги, використовуйте клапан для куріння та вигляд (пристрій на повороті димоходу та камер згоряння).
 • Не повинно бути «гуцьким» паливом, поки не не спалить свою велику половину.
Як мерехтіти духовці дрова взимку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS