Як мити мудрець від стін після вогню

 • Накрийте целофанове підлогу, ручні суглоби, так що сажа поглинається в підлогу.
 • Знайти шпалери з стін і стелі.
 • Зніміть сажу і охолоджують сухим способом, без води та рідин. Для цього використовуйте потужний пилосос.
 • Коли він малює все, що може, візьміть мітлу або кисть і розгортати забруднення різкими прямими рухами. Не втирайте сажу над поверхнею.
 • Коли ви закінчите роботу з братами, візьміть спеціальні хімічні губки для збирання та сажі. Вони просочені спеціальними хімікатами. Повільна губка з різкими рухами зверху вниз. Коли верхній шар губки їде, вирізати його ножем або ножицями і працювати.
 • Потім перейдіть до вологого очищення, приготовавши водяні танки та миючі засоби (наприклад, миючий засіб для миття посуду), або готують очищувальний агент з 2 столових ложок соди та 2 склянки гарячої води.
 • Вимити сажу і сажу спочатку з легкими рухами. Проведіть цю процедуру кілька разів, постійно змінюючи рішення.
 • Після цього, ганчірка і щітка буде демонструвати залишок забруднення.
 • Сушити поверхню для повного сушіння.
 • Сильні їх з декількома шарами грунтовки-герметики, щоб зробити виникнення шлунка та сажі, і нехай він висихає.
 • Поворотна поверхня акрилового розпаду.
 • Після повного сушіння, очистіть неглибокий напечевий папір і завантажуйте глибоке проникнення грунтором.
 • Після цього ви можете застосувати будь-які декоративні оздоблювальні матеріали.

Одномісний і куріння з керамічною плиткою скеля з миючими засобами для видалення жиру.

Вимийте шпалери з пральним порошком для білої білизни, що містить відбілювання.

Пластикові поверхні обробляють домінування, 2% розчин соляної кислоти або засобів, що містять хлор.

З часом на кухні без гарного малюнка, а також після вогню або вогню, сажа, сажа, вуглець, смола та жир, що їдять у кожного разу і тріщини. Потрібно підготуватися до брудної та трудомісткої роботи, щоб видалити сажу від стелі та стін з вашими руками.

Очищувач забруднення досить важко. Не намагайтеся промити сміття і сажу водою, і ще більше так втирати його з ганчірками або щіткою. Вона буде залишена ще більше до кожного крекера стелі та стін. Отримати забруднення буде майже неможливо.

До початку роботи, придбання респіратора або наркотичної маски, захисні окуляри, рукавички, торт або капелюх. Одяг сукня той, який не шкодує. Після завершення роботи вона буде брудною та непридатною для подальшого використання.

Як швидко мити сажу від стін і стелі

Чудовий вид на сажу на каміні або стінах може довгий час налякати неприємний погляд на своїх мешканців, тому йому потрібно позбутися від неї, а не чекати років, і це буде ще сильніше Найбільш віддалені проміжки. Після вогню сажі і сажі охоплює ще більше площі, ніж при використанні печі або каміна, але багато хто вижив ці страшні хвилини, немає нічого спільного, і вони повинні справлятися з цим збиванням і очищати його різними людьми або хімічними речовинами.

Багато хто зіткнувся з такою проблемою, як швидко і легко зняти сажу з стін, щоб цей неприємний урок не стає важким випробуванням, а неприємна сажа один раз і назавжди зник, не залишаючи позаду себе і сліду. Ця стаття повністю присвячена цій серйозній проблемі – ви можете навчитися зняти сажу з стін за допомогою ефективних та простих інструментів, звичайно, для цього доведеться докласти зусиль, але повірте, результат залежить від робота, яку ви зробили.

Як і відмивання півдня вдома

Сажа (це дріма або сажа) – залишковий продукт горючих матеріалів, осідаючи на поверхні об’єктів та стін, у джерелі вогню. Чорний рейд, крім того, консервування каустичного запаху Гарі, дуже неприємний, і тут ми подивимося з різними способами, як і відмиванням південного себе, вдома.

Найчастіше з цією проблемою володіють власниками приватних будинків та ванн з димарами, але сажа може бути зібрана в будь-якому іншому місці, де відбулося вогонь.

Миючі засоби

Ніж відмивання пригорі після пожежі? Є спеціальні композиції, але це іноді проблематично. На форумах господарях пропонується використовувати речовини, які легко знайти кожен будинок. Розглянемо їхні деталі.

Народний

 • Сода кальциноване рішення. 2 ложки перемішують у 0,5 літрах гарячої води. У отриманій рідині ми пахне ганчіркою. Рухи куріння працюють у стіні. Це неможливо занадто багато, оскільки сажа може входити на поверхню, вона буде важче чистити.
 • Будь-який миючий засіб, який знаходиться на кожній кухні. 1 ложка розчиняється в 5-7 літрах теплої води. Вам потрібно почати очищення від стелі, рухаючись до підлоги. Процедура повинна бути повторена кілька разів.
 • Інструмент для очищення унітазу. Деякі з них, наприклад, Domasestos має дезинфікуючу властивість. Така речовина допоможе не тільки очистити Гар, але вилучає шкідливі речовини, неприємний запах.
READ  Как украсить стены в зале

Професійний

Спеціалізовані магазини продають композиції, які легко справляються з їх завданням:

 • Bitumez – засіб для сажі та сажі після вогню, що містить лугу. Спочатку потрібно ознайомитись з технікою безпеки. Речовина розчиняється у воді, спрей на поверхні. Через кілька хвилин вони починають очищати.
 • BZH-20 виводиться у співвідношенні від 1 до 40. Після нанесення на поверхню потрібно почекати 5 хвилин і мити все.
 • Mazbit – лужний концентрат для видалення сажі. Немає неприємного запаху, характерного для хімічних речовин. Ви можете використовувати в приміщенні. Для застосування розчину використовуйте ролик або щітку. Через 30 хвилин стінка промивають чистою водою.
 • Plee-Dezo – за відгуками, універсальна слабо лужна речовина. Перед нанесенням розчиняється у воді. 25-500 мл засобів приймаються на відро рідини залежно від ступеня забруднення. На додаток до дезінфекції препарат усуває неприємні ароматки.

Засоби побутової хімії

Щоб не ускладнювати роботу над очищення ванни, ви можете запакувати себе спеціальними засобами для видалення сажі та сажі:

 • БЖ-20. Хороший лужний очищувач. Підходить не тільки для видалення сухої сажі, але і калійних жирних слідів. Таким чином, крім ванни, засіб може бути використаний для видалення сміливих тарілок на кухні.
 • Pure-Dezo. Цей розчин зазвичай використовується при обробці очищення. Тобто після видалення основної забруднення. Він сумісний з будь-якими композиціями і не псує поверхню деревини.
 • Фасадний очищувач цікавий багатофункціональний розчин, який допомагає видалити сажу, а також нейтралізацію шкідливих речовин. Дезінфікувати дію на стіни, допомагає позбутися грибка і форми.
 • Мазбіт. Спеціально розроблений для видалення вогневих слідів і дим з дерев’яних поверхонь. Він діє тихо, не пошкоджує структуру стін, її послідовність непомітна залишається на покритті та запобігає проникненню забруднення невеликими порами та прогалинами.

Ці хімічні препарати бажані використовувати один. Отже, як може запах мікс. Це дуже небезпечно для вашої дихальної системи. Якщо пари є випадковим посіву, це можливо гострий отруєння.

На замітку! Перед використанням будь-якого хімічного складу обов’язково прочитайте інструкції для використання.

Підготовка приміщення для очищення

По-перше, все очищається без використання води та інших очищувальних рідин. Щоб позбутися від запаху Гарі, треба розкрити всі вікна. Кімната почнеться вентилюватися, і в ньому буде легше дихати. Речі, навіть трохи спалені, потрібно вивезти так, щоб вони не спалахували стільки, скільки вони не розбухають. Якщо вікна залишалися в Windows і Tulle незаймана вогнем, вони повинні бути видалені. Потім вони повинні блукати.

Немотуються килимові вироби, рулон у рулон, і ви можете приймати чисті. Від підлоги до стелі, очистіть поверхню від шпалер, гіпсокартону, спалені вікна блоків, розбите скло, пошкоджені плінтуси. Віник збирає сажу і бруд з усіх місць, де тільки вона є. Врешті-решт, візьміть сміття. Працюючи як пилосос, вам не потрібно пропустити жодної тріщини, щоб залишки вогню залишаються і бруд і запах залишаються від них. Очищена кімната, ідеально, повинна бути порожньою коробкою бетону.

Що використовувати для очищення плитки після встановлення

Ви багато працювали, заклавши нову плитку, але коли ви захочете, щоб захоплюватися вашою роботою, ви помічаєте туманну над плиткою. Цей туман від розтину цілком нормальний, але його видалення може бути неприємним. Хороша новина полягає в тому, що ви, мабуть, вже є кілька варіантів для чищення плитки після поглинання. Це завжди краще починати з найбільш м’якої техніки і, при необхідності, перейдіть до більш жорстких засобів для чищення.

Причиною плитки туману

Після того, як плитка цементована, зніміть надлишок з губкою. Іноді, однак, вона залишається трохи затискачем, створюючи відбілюючий туман. Спочатку ви не можете помітити це, особливо коли плитка все ще мокра. Після сушіння туман часто виставляється. У вас є кілька варіантів очищення керамічної плитки після покладання, щоб позбутися від залишків розчину. Зазвичай найкращі результати досягаються, якщо ви дієте швидко.

Метод сухий Марлі

Lounge Freshly розміщена плитка також легко видалити, як сміття його сухого марля. Чим раніше ви запускаєте заповнення рішення, тим ефективніше це буде цей метод, але ви повинні дати рішення висушити щонайменше 24 години. Цей метод працює, коли розчин викликається вільним або легко видаленим розчином на поверхні плитки. Розбавляючи затишну тканину, ви можете спати або витрачати залишку, щоб очистити підлогу або стільницю.

Вода зволожена рушником

Якщо суха марля не допомагає, спробуйте зануритися в чисту воду і видалити надлишок. Тканина повинна бути мокрою, але не мокрою. Нанесіть невеликий мастил для ліктів, щоб запустити кожну черепицю, щоб видалити туман з рішення. Вологість іноді достатньо для активації зволожуючих рухів на поверхні плитки, щоб його легко поширюватися. Ви також можете спробувати мокруючу губку для цієї роботи.

READ  Кладка плитки на стіну у ванній кімнаті

Розведена суміш оцту

Для плавного порцелянового каменю або керамічної плитки, ви можете використовувати оцет, якщо вода недостатньо. Але не використовуйте його на камені, шиферному або іншому пористих матеріалах, оскільки кислотність оцту може пошкодити плитку. Використовувати оцет для обробки вогню або кераміки, змішайте чотири частини води одним шматочком білого оцту. Протріть пластини м’якою тканиною, змоченою оцтовою сумішшю. Якщо ви хочете, ви можете додати більше оцту, щоб суміш сильніше. Промийте тарілки просту воду знову, щоб видалити залишки оцту.

Комерційний засіб для вирішення рішення

Якщо ви все ще маєте справу з брудними залишками, настав час перейти до інструменту для видалення плитки. Для епоксидних розчинів продукт часто потрібний для цього типу розчину. Багато з них кислотні, але погано поєднуються з натуральним каменем. Як оцет, кислотні чистячі агенти можуть стерти нову факелу. Завжди вибирайте інструмент видалення викидів, що відповідає типу встановленої плитки.

При використанні хімічних засобів для чищення завжди працюють у добре вентильованому приміщенні. Додатковий захист може забезпечити носити маску та рукавички. Миття слід використовувати відповідно до інструкцій на упаковці. Залежно від продукту, вам може знадобитися розпилювати або витерти очищувач плитки, а потім очистити поверхню плитки тільки водою, щоб видалити чистіше.

Найкращим способом очищення нещодавно викладеної плитки є мінімальний ступінь абразивного зносу, який залишається ефективним, який може змінюватися залежно від типу покриття підлоги та часу, протягом якого розчин залишається на плиті. При необхідності подивіться на ваші варіанти, щоб знайти рішення, яке зробить вашу плитку свіжого та сучасного.

Деталі

Як мити стелю від сажі

Перед чищенням стін і стелі з рукава після пожежі ви повинні покрити підлогу газетами, целофановими пакетами або масляними пачками. За допомогою цього методу ви можете врятувати себе від появи слідів на підлозі або їх загострення.

Щоб очистити плями, потрібно приготувати залізний скребок, губка для миття посуду, бавовняну тканину для видалення залишків бруду.

Це допоможе мити метод сажі на основі очищення забрудненої області. У той же час це повинно бути зроблено таким чином, щоб Нагар не втирає в тканину та інші матеріали. Щоб видалити верхній шар Гарі, вам потрібно взяти суху губку.

Довідник! Якщо ви використовуєте теплою воду, це буде сприяти швидкому проникненню Гарі в структуру покриття.

Тоді ви повинні полірувати випарне місце, використовуючи жорсткий скребок. У той же час в той же час вам не потрібно втирати. Рухається під час цього процесу не повинно бути гострим.

Очистити поверхню від Гарі, вони часто використовують бакалаврські інструменти, такі як оцет, алкоголь, сода. Під час очищення потрібно видалити сміття в спеціальних мішках для сміття. Вони повинні бути довговічними, щоб плями не з’являлися на чистих поверхнях. Є також прибирання компаній, які можуть вилучити кімнату і будуть повернуті йому початкові види. Ціна за їхні послуги залежить від складності та обсягу роботи.

Очистити від ознак вогню білої стелі, вам доведеться скористатися побутовою хімією. Перш ніж запустити процес очищення, слід було встановити, що фарба виникає важче. Почнемо з того, що стеля повинна бути спричена з застосуванням медичного, технічного, аміачного спирту на ньому. Щоб усунути каустичний запах, вікна в будинку слід зберігати під час очищення. Якщо плями заспокоюються, то плями не отримують повністю, і стеля доведеться перефарбувати. Перед нанесенням нової шпаклівки, старе покриття краще читати.

Довідник! З пластикових поверхонь південь можна промити, використовуючи засоби, що містять алкоголь розчинника, бензин. Пісок використовується як засіб для позбавлення від Нагари.

Очищаючи гарі з різних поверхонь

Чисті від GARY різні матеріали повинні бути адаптовані до типу покриття. Наприклад, дерев’яні поверхні не можуть бути очищені засобами, придатними для металевих конструкцій. Для поверхонь з пластику, концентровані розчини не можна використовувати. Вибір хімії здійснюється відповідно до таких характеристик, як стабільність, вплив гниття, здатність поглинати вологу. Найкраще звернутися до служби прибирання, де досвідчені професіонали допоможуть вимити стіни з сажі.

Ніж курити після вогонь з металом

Металеві поверхні очищені від Nagar за допомогою звичайного піску. Поверхня повинна бути залишкою невеликою кількістю води та додавати рідке мило або гель. Ці компоненти повинні бути змішані та застосовувати до поверхні металу. Решта жадібності можна видалити з поверхні з мокрою тканиною. Як шлях видалення забруднення, використовуючи бетон або терту цеглу. Зробити суміш, скористайтеся такою ж процедурою.

Для очищення від сажі, також використовуйте продукти, що містять алкоголь або побутові хімікати.

Як бити після пожежі!Як очистити стіни та стелю від скажімо і скукати після вогню

READ  Как клеить багеты на стену

Є також спеціальні кислоти та розчини з високою концентрацією. Така речовина застосовується до забрудненої ділянки з розпилювачем. Важливо захистити себе рукавичками, окулярами, масками, фартухом, щоб уникнути пошкодження шкіри та слизових оболонок.

Довідник! Такі рішення пошкоджені брудом, ефективно очищаючи поверхню від сажі після пожежі. Розчинник або бензин використовується для очищення.

Ніж курити після вогонь з пластиком

Видалення Nagar з пластиковими поверхнями відбувається на 3 етапах. По-перше, з мітлою, пилососом або сухими ганчірками видаляють сухі частинки. Після цього проводиться вологі очищення. Господиня та фахівці радять змішувати два продукти будь-яких засобів для миття посуду та домену. Засоби змішуються в співвідношенні 1: 1 і застосовуються до губки. Забруднені поверхні – зчеплення з губкою, застосовуючи силу, оскільки тільки так, що частинки сажі відійдуть від поверхні. Дружні залишки та розлучення мила потім легко вимивають звичайною водою.

Цей матеріал досить примхливий з точки зору догляду, оскільки він має пористу структуру. Покриття та дерев’яні предмети, як правило, дуже сильно страждають від вогню. Для отримання бажаного ефекту поєднуйте два хімічні та механічні методи. Спочатку потрібно для очищення наждачного паперу з забрудненим місцем. Врешті-решт, він стане чистим і гладким. На другому етапі буде відповідні засоби побутової хімії. У той же час необхідно захистити ваше тіло, щоб уникнути виникнення роздратування на шкірі.

Довідник! На сьогоднішній день існує величезна кількість коштів, які можуть справлятися з будь-яким типом забруднення.

Вибравши засоби, його слід вивчити. Дорогі бренди виробляють кошти, які мають безпечну композицію і не викликають алергічних реакцій. Очистити рукав, який виникає після пожежі, без пошкодження структури поверхні необхідно враховувати склад продукту та типу матеріалу матеріалу.

Ніж відмивання скла з сажі

Такі поверхні легко відмиваються за допомогою народних засобів. Для цього можна розчинити у водному літрі 1.L. аміак і 1/2 год.L. оцет. Готується до скла з губкою і залиште півгодини. Після закінчення часу скло слід витерти тканиною. Щоб очистити залишки бруду, потрібна звичайна вода. Для видалення забруднення після вогню використовується ясена. Забруднена площа розтирається лікувальною губкою. Nagar від падіння вниз, використовуючи ефект відшарування.

Забруднена тканина, яку ви повинні спочатку витрачати пухкі, потім промити дим з лимонною кислотою та порошком. Ці кошти не пошкоджують структуру тканини, тоді як волокна підштовхують бруд.

Довідник! Тепла вода не може бути використана для очищення від сажі, оскільки частинка поглинається швидше під його вплив.

Очищення від Gary різних поверхонь

Метод миючого засобу та очищення, який потрібно вибрати залежно від ступеня забруднення та типу покриття. Наприклад, пластик не рекомендується використовувати лужні концентрати, а дерев’яні поверхні не можна очистити тим же засобами, як метал.

При виборі хімічного препарату слід враховувати наступні характеристики:

Металевий

Linnet з металу легше з абразивним піском або тертим цеглин. Якщо немає можливості отримати їх, ви можете використовувати велику шліфувальну сіль. Вибраний агент виливають водою до каскоподібного стану, і додано трохи рідкого миючого засобу. Отримана маса застосовується до поверхні з губкою і ретельно витріть поверхню. Щільні залишки очищені вологою ганчіркою.

Пластик

Очищення агента для посуду підходить для очищення пластику або ламінату. Він розводиться водою (1: 1) і наносять на поверхню губкою. Щоб відкинути місце, вам доведеться докласти зусиль. Після процедури розлучення мила та залишки бруду промивають чистою водою.

Якщо пляма розширюється і не обробляється розчином мила, він проводять бензин або алкогольний розчинник. Після чого поверхня також промивають водою з миючим засобом.

Деревина

Дерев’яне покриття важче, завдяки своїй структурі. Професіонали рекомендують використовувати 2 методи для цього механічного та хімічного. По-перше, поверхня wiggy ретельно витирають з наждачним папером, так що він став гладким і очищеним від сильних забруднюючих речовин, після чого він обробляється будь-яким хімічним агентом, який підходить для дерева.

Скло

Зніміть сажу з скляних поверхонь, може бути газетою, змоченою у воді. Для особливо постійних плям, розчин 1 ст. L. аміак і 0,5 год. L. Оцет розлучений в 1 літр води. Означає, що це мокрий губку і протріть поверхню, залиште протягом 30 хвилин, після чого вони змиваються з чистою водою.

Текстильний

Штори, покривальні та інші текстильні вироби можуть бути загорнуті в суміш порошку (1 ст. L.), лимонна кислота (1 год. L.) і 2 л води. Ця композиція не псує структуру тканини і очищає його добре з сажі.

Як мити мудрець від стін після вогню
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS