Як монтувати схили на пластикові вікна

Що трохи вибрати для пластикових вікон?

Розглянемо існуючі матеріали для створення схилів:

Штукатурні схили

Штукатурні стропи мають більше мінусів, ніж плюси. З часом штукатурка починає тріснути і втрачає свій колір. Щоб повністю виконати штукатурку схилів, потрібно витратити багато часу. Таким чином, штукатурка схилів пластикових вікон виконується в декількох шарах, кожен шар повинен бути придатний сушити та стенд, після чого поверхня є землею і, нарешті, пофарбована. За термінами, ці операції займають тиждень, або навіть два тижні. Крім того, ці спади не матимуть належну ізоляцію, що під час переохолодження викликатиме запотівання.

Штукатурні схили

Схили, виготовлені з гіпсокартону, міцні, мають привабливий і навіть погляд. Гіпсокартон може бути натхненний, що він дасть хороші теплоізоляційні властивості. Головний мінус гіпсокартону. це його страх вологи.

Зверніть увагу! Встановлення схилів гіпсокартону повинно бути лише в приміщенні з низькою вологістю.

З точки зору установки з цими схилами доведеться працювати, тому що під час інсталяційного процесу потрібна штхелівація, грунтовка та фарбування схилів. Робота над установкою гірськолижних схилів швидше, ніж робота на гіпсі схилів. Але швидкість установки буде безпосередньо залежна від кваліфікації створення.

Пластикові схили

Є найбільш універсальним видом схилів. Пластикові схили швидко монтуються, не зникають, легко чистять, мають привабливу, подібну до самого вікна (особливо якщо ви вибираєте відтінок під кольором вікна). При проектуванні пластикового схилу використовується мінеральна вата, яка забезпечує необхідні теплові, звукові та гідроізоляційні властивості необхідними тепловими, звуковими та гідроізоляційними властивостями. Основна перевага схилів пластикових вікон є здатність встановлювати їх своїми руками. Про процес створення пластикових схилів з власними руками і буде обговорюватися.

Варіанти схилів

Для передачі відкриття вікна, найчастіше використовуються три основні матеріали, які мають свої переваги та недоліки:

Листовий гіпсокартон має хороші теплоізоляційні індикатори та звук, але піддається впливу вологи. Конденсат, утворений на поверхні скляного упаковки та схилів, поступово призводить до розвитку грибка та форми, набряку та затухання гіпсокартону.

Штукатурні схили. раніше найпоширеніший спосіб, практично не використовується сьогодні. Гіпс має ряд недоліків, таких як коротке життя, швидке розмах через усадку будинку, розтріскування на сонці та вчасно. За часом та витратами на оплату праці, найскладніша версія прикраси відкриття.

Пластикові панелі. Найбільш практичний і міцний матеріал. Вони легко чистять, не втрачають своїх властивостей від впливу сонячного світла, ідеально поєднуються з кольором з більшістю типів профілю, просто встановлені, недорогі. З компетентною установкою, пластикові ковзання будуть служити щонайменше 20 років. Вони не бояться усадки, підвищеної вологості, немає опалення.

Як встановити схили? Ми будуємо для себе

Особливості зовнішніх схилів

монтувати, схили, пластик

Тільки особа, яка не знає в будівництві, може припустити, що немає різниці між методами обробки та прикладними матеріалами для встановлення внутрішніх та зовнішніх схилів. Однак правильний вибір інструментів та засобів для організації схилів, дозволяє значно збільшити своє життя.

Особливості організації зовнішніх та внутрішніх схилів:

 • Кут всіх поверхонь вікна відкриття зсередини, головним чином, становить 90. Зовнішня ситуація інше. Щоб поліпшити відтік води з підвіконня, нижня платформа виконується під схилом. Верхня поверхня та бокові стінки можуть бути виготовлені як під прямим кутом, так і піднесеними (110-120 o). Професійні штукатурі досі рекомендують залишатися на вугіллі. Незначне відхилення від 90 на візуально розширить відкриття вікна, покращує зовнішній вигляд всієї будівлі. Цей маленький трюк дозволить вам збільшити час природного освітлення кімнати. Різниця декількох ступенів дасть можливість півгодини довше залишатися у вашій кімнаті, і це пряма енергозбереження.
 • Перше, що робить майстер під час вибору матеріалів та технологій, оцінює умови роботи схилів. Отже, для будівель з каменю краще використовувати цементно-пісок. Для будинків з дерев’яних барів, вікон з пиломатеріалів.

Схили від пластмаси, як це біла, вони не виглядали, не рекомендуються. З пластиком легко працювати, але під час операції це значно поступається у всіх параметрах два перші. На сьогоднішній день численні, навіть найсучасніші, добавки не здатні абсолютно захищати матеріал від шкідливого впливу сонця, агресивного ультрафіолетового випромінювання, сезонних температурних відмінностей. Поступово випилюється пластик, матеріал втрачається міжмолекулярні зв’язки, що призводить до збільшення його крихкості та зменшення привабливості.

 • Професіонали знають, що така робота повинна бути спрямована лише на гарну погоду, а при температурі вище нуля. Якщо для внутрішніх робіт це незначне, потім для зовнішнього однієї з основних компонентів успішного результату.
 • Якщо внутрішні схили можуть бути спричинені штори, жалюзі або декоративні елементи, то зовнішня поверхня. Будь-який шлюб, проблемні області видно та зіпсували загальне враження фасаду. Тільки професіонал, людина з досвідченими такими творами, здатна точно і якісно виконувати всі предмети технологічного процесу.

Фото звіт 1: Встановлення схилів з сендвіч-панелей без запуску профілів

Цей метод підходить, коли вікно було встановлено так, щоб відстань від вікна до стінки відкриття занадто мала. У цьому випадку встановлення з стартовим профілем (див. Нижче) або дуже складний, або, як правило, з петлі, як правило, неможливо.

Після встановлення пластичного вікна така картина спостерігалася.

Пристрій схилів пластикових вікон починається з приготування відкриття: залишки піни відрізають канцелярський нож. Це вирізати, легко тільки не перестарайтеся, відріжте злодія, і не розрізайте піну і тримається, і зігріває кадр. Також видалені шматки штукатурки, які перешкоджають і виконуються. Якщо вони добре тримаються, і не виступають для літака майбутнього схилу, ви можете залишити їх, менша піна буде ковзати.

Потім на периметрі вікна ви цвях (покладіть на дюбель, якщо стіна бетону) тонкої рейки 1040 мм широко до схилу.

Зазвичай не лестить, вони прибиті, як це, але якщо ви хочете, ви можете покласти його гладко, поклавши шматки фанери у потрібні місця, і т.Р.

Далі, вздовж периметру, каркас піна ріжуть, так що сендвіч-панель. Вона повинна йти близько 1 см. Піна різання уважно, щоб залишки на кадрі були, але не пошкоджуючи пластик.

Тепер вам потрібно правильно вирізати пластикові панелі. Ви можете зробити стандарт: використання вимірювань, ви можете зробити трафарет. Зі трафаретом, здається легше. Візьміть аркуш паперу, більше, ніж ваше вікно (у мене були старі шпалери). Застосовувати до нахилу, обтиску, згинання непотрібних. На вигнутих лініях відрізають, спробуйте, налаштуйте необхідність.

Почніть зручніше з швидкою частиною відкриття. Зробив паперовий трафарет, викладевши його на пластику. Враховуючи, що близько 1 см переходить у піну, на краю, який буде вставлений, додати цей сантиметр. З невеликою маржею, вирізати порізати легше, ніж тоді вичавити.

READ  Як видалити скло з пластикового вікна

Вирізати ножем з молекулою, наприклад, ми регулюємо, щоб отримати пластик точно, а не згинаючи. Менше так, щоб панель буде прилетіти з штукатуркою. Край майже гладкий, де це необхідно, працює над файлом.

Вставлена ​​вершина відкриття з пластику

Видалення доцільної та обладнаної смуги, вздовж зовнішнього краю, який буде прибитий до стрижня, вибрав отвори по товщині гвоздики, відступаючи близько 0,5 см від краю. Легше виправити і не пошкодити пластик.

Знову покладіть на місце, ми беремо повітряну кулю з монтажною піною, а короткі олівці заповнюють просвіт піни. Ми намагаємося отримати якомога глибину, але ми не залишаємо багато: він ковтає його, може завоювати пластик.

На роботі з монтажною піною є кілька хвилин. Якщо пластик гладкий, піна має не дуже гарну зчеплення з ним. Для того, щоб поліпшити його або обробляти поверхню, яка адресована стіні, шкірі, або/і грунтується щось, щоб поліпшити зчеплення. Другий нюанс: Для нормальної полімеризації піни вам потрібна вологість. Тому, перш ніж встановити пластик, нахил розпилюється водою з спрею. Природно, пил на стіні не слід вибирати з кистю або видалення з пилососом. Якщо штукатурка або розчин. це вільна, ми спочатку руйнуємо проникаючу грунту, яка з’єднує бетонні частинки один до одного.

Після панелі, поклавши піну, гвоздики вставляють у отвори та закріпіть зовнішній край до бару. Внутрішні тримаються, спираючись у вікно.

Закріплена верхня пластикова панель на схилі вікна

За тією ж технологією, вирізати паперовий візерунок, спробуйте, ми носимо на пластику, вирізати пластикову котяжку. Тут треба бути особливо точним, що між панеллю нахилу та підвіконня (верхній схил). Для цього, земля повинна буде лікувати наждачний папір. Щоб зробити край гладким, було легше, більш зручно обробляти його з наждачним папером, прикріпленим до гладкої панелі, файл або шліфувальний бар (половина кола, як на фото).

Налаштуйте ідеальним (наскільки це можливо) збіг у верхній і нижній частині, встановіть на місці, керуючи одним краєм у канавці біля вікна. Коли результат задовольняє, рівень зовнішнього вертикального краю на одному рівні з штукатуркою стін. Ви можете зробити це канцелярським ножем на місці, і ви можете діяти на панелі (олівець, тонкий маркер, подряпати щось гостре), а потім уточнити, що зручно.

Як встановити ПВХ підвіконня та схили з сендвіч-панелей на вікна

Видалення, на зовнішній край, теж, свердлильні отвори під гвоздиками. Встановіть панель на місце, ми приймаємо піну, а знизу заповніть розрив. Занадто багато піни, і тут не добре, тому що пластик може шишка. Тому заповніть короткі частини, намагаючись заповнити якомога глиною.

На вертикальних частинах схилів можна зробити по-різному: на панелі готової до встановлення на далекому краю, який починається під рамку, покладіть піну до установки. Смужка роблять тверду речовину або накласти невелику змію. Просто зробіть це не з самого краю, але трохи поступаючись. Потім пластикова частина встановлюється в вирізаному пазі, демонструє, коли потрібно, заповнити решту кліренсу (не забудьте зволожувати стіну перед установкою). Заповніть, натиснута, вирівнювання, виправлення з гвоздиками в барі.

Верхні та нижні суглоби фіксуються з фарбуванням стрічки до полімеризації піни.

Так що в процесі полімеризації піни не перемістили краю нахилу, у верхній і нижній частині суглоба відібрані фарби скотч. Незалежно від того, наскільки важко вони намагаються налаштувати точно пластик, тріщини, хоча і маленькі, залишаються. Вони можуть бути розмазані акрилом. Він продається в трубах, таких як монтажна піна, покладена в той же монтажний пістолет.

Стисніть смужку в розрив, тертя, вирівнюйте, надмірне чисто з вологою м’якою тканиною або губкою. Вам потрібно зробити цю операцію на невеликих секціях і обережно протріть. Хоча акрил не заморожений, він добре чистять. Потім з гарною роботою. Почніть ущільнення прогалин більш зручно на вершині відразу горизонтальну панель нахилу, потім суглобів, а потім рухайтеся першим з одного боку, потім з іншого. Останні постріли з підвіконням.

Встановлення підвіконня та встановлення схилів. Детальний посібник!

Після сушіння. 12-24 години залежно від герметика (написана на трубці) акрил може намалювати його в шов, якщо слоти виявилися великими. Всі ці місця проходять у другий раз на тій же техніці. Після того, як другий шар сухий, якщо є шорсткість та порушення, вони можуть бути розраховані наждачним папером з тонким зерном, склавши його двічі. Загалом, краще ретельно вирівняно, інакше ви можете подряпати пластик.

ВСІ, Пластмасові схили встановлюються. Після остаточної полімеризації піни простори повинні бути загострені, вирівнюючи з поверхнею стін. Після цього ви можете видалити захисну синю плівку. Як результат, вікно буде виглядати так.

При встановленні цих пластикових схилів використовувалися сендвіч-панелі. Це два шари пластику, між яким є шар спіненого спінювання. За тією ж технологією, ви можете зробити формування вікна з недорогих пластикових підвіконь або стінних білих панелей ПВХ. Найбільш ненадійний матеріал панелі: навіть стіни досить легко підштовхуються, крім того, якщо передній шар пластику тонкий (дешевий), то перемикачі видно. У сендвіч-панелях та пластикових вікнах немає такої речі. І зусилля, щоб продати, це займає значні, і навіть немає просвіту перемички.

Як зробити схил без запуску P-подібного профілю

Встановлення схилів без запуску профілю використовується, коли вікно щільне у відкритті, а P-образний профіль не має місця для встановлення.

Встановлення схилів починається з підготовки відкриття вікна. необхідно відсікати нож з надлишковим замерзлом піна, який перешкоджає розміщенню сендвіч-панелей, близьких до кадру і збити виступаючу штукатурку.

У піні вирізати канавки сендвіч-панелі товщини.

На передній стороні нахилу дерев’яна рейка фіксується з поперечним перерізом 10 х 40 мм. Він закріплений справа, зліва і вище за допомогою педагованого, самонарізаного та пластмасових дюбелів. Граблі встановлює правильний перебільшення кута сендвіч-панелі відносно площини вікна і вирівнюється з рівнем. Кут панелей повинен бути таким же для всіх Windows, краще зробити трафарет.

Довжина та ширина панелей вимірюються за допомогою рулетки. Різальні панелі з інвалідним кріслом для металу, шліфувальна машина або пабсія. Ширина панелі легше визначити “на місці”, застосовуючи панель, де він буде пізніше фіксовано, глибина канавки на піну слід враховувати. Передній край панелі вимірюється на рівні стінки, олівець або маркер спостерігається і відрізаний носієм. Індивідуальний пластик зручний для ножа з гострим лезом.

Почніть налаштувати панелі вище, набагато легше визначити з розміром.

Якщо підвіконня встановлюється з вікном, то вам потрібно більш ретельно виміряти вертикальні сендвіч-панелі, щоб уникнути їх згинання.

Регулювання до підвіконня повинна бути ретельно налаштована, щоб досягти мінімальної тріщини. При встановленні, шліфувальний папір використовується, ви можете застосувати шліфувальну машину з різальним колом.

Після того, як всі панелі є пальто, йдіть, щоб безпечно.

На задній частині панелі вставляється в паз на піну, панель трохи омолоджується, а в просторі між схилом та сендвіч-панель у невеликих порціях, монтажна піна з циліндра розподіляється у невеликих порціях. Особливо старанно, без перерв, піна повинна бути розміщена, де з’єднується панель з вікном. Розширення піни натискає панель до кадру, щільно підключення схилу та панелі сендвіч. Для того, щоб піна замерзла швидше, ви можете трохи зволожувати воду з легким обприскувачем, вологою ганчіркою.

READ  Як закласти укоси після встановлення пластикових вікон

Піна не повинна бути багато, інакше, коли розширення він буде керувати панеллю. Обов’язково перевірте це за допомогою рівня будівництва як вертикально, так і горизонтально.

На схилі не повинно бути пилу, він буде очищений або видалений пилососом. Ruffy Slopes на цьому етапі можуть бути додатково просочені грунтовою глибокою проникненням.

Передня частина панелей прикріплені до рейок з невеликими гвоздиками таким чином, що їхні шапки розташовані на відстані приблизно 5 мм від краю нахилу. Ви повинні ретельно одночасно, щоб молоток не пошкодив панель, не залишайте марки на пластику. Ви можете виправити панель гвоздики або картини стрічки, майстер вибирає метод найбільш зручний для нього.

Цвяхи панелі закріплені так, що розширюється піна не переносить його по нахилу. Збільшення піни в обсязі досить сильна, і він може повністю зіпсувати геометрію схилу. Але якщо є місце, щоб вийти з розширення піни або його кількість не надто велика, достатньо для затискної сили малярської скотч, тримаючи сили дрібних гвоздик.

Коли вспенивание широкий схил іноді може не вистачати довжини труби, так що краще використовувати метод установки з відхиленням сендвіч-панелі для широких схилів. Таким чином, піна гарантовано призначена, повністю заповнити найважливішу ділянку з рами.

Пластикові вікна

Важливий етап пластмасового монтажного дизайну віконних отворів. Укоси для пластикових вікон зроблені з того ж матеріалу, що і вікна, або закінчити з іншим способом. Однак, ніщо не гармонізує зовнішній вигляд білих вікон з ПВХ, як акуратно встановлені пластикові схили, які приховують всі дефекти віконних отворів, монтаж піни та кріплення. Компетентні декоративні схили дають вікна естетична завершена зовнішність.

Чому встановити пластикові схили?

Сучасні пластикові вікна можна вважати ідеальним, встановленим лише тоді, коли вони акуратно оформлені з дотриманням правил ущільнення. Акуратно виготовлені схили естетичні, вони несуть частину теплоізоляційного навантаження, запобігаючи затухання монтажних швів. З неграмотним покриттям під час вентиляції повітря, через температурні краплі, структура будівельних матеріалів знищується, а привабливість віконних отворів втрачається. Пластмасові схили зовнішні та внутрішні важливі для встановлення етапів, згідно з усіма правилами, відповідно до технології.

Ті, хто не дуже розрізаний у термінології, ми нагадуємо, що схили. це бічні поверхні стін навколо периметру відкриття вікна, що прилягають безпосередньо до віконної рамки. Вони є внутрішніми, тобто ті, хто встановлюється на Windows indoors, і зовнішні, з видом на внутрішній дворик вдома. Нижня горизонтальна, як правило, складається з підвіконням. Але бічні частини стін і верхня площина біля вікна вимагає ретельного декорації пластикових схилів.

Останнім часом схили вирівняні та прикрашені деревом або штукатуркою під білим. Сучасні вікна ПВХ гармонізуються з однаковою обробкою. Оскільки якість обробки дається велика увага, оздоблення тонкого пластику вважає за краще покласти на внутрішній схил.

Старі гіпсові схили не можуть повністю забезпечити звукоізоляцію та ущільнення, а з проміжків поблизу кадру та під підвіконням, його часто подавали, особливо взимку. Під руйнівним впливом зовнішнього середовища, штукатурка та маска розсипаються і приїхали до знебарвлення, тому кожен повинен був повторити. З введенням нових технологій для швидкого встановлення герметичних вікон з ПВХ, пластмасових схилів на вікнах з власними руками почали полегшити, щоб зробити вікно відкриття у старій.

Одне з додаткових ускладнень низького рівня Windows залишається конденсатом, яка з’являється на вікнах через різницю температури. Коли стіна стіни та віконної рамки невірно зроблена, подвійна кімната занадто холодна, а вікна плаче, утворюючи вологість на підвіконні. Звичайна обробка мінімізує цей фактор.

Перед виробництвом пластикових вікон з проблемою виникнення конденсату через недостатню ущільнення, можна було впоратися за допомогою ковзанів з гіпсокартону та монтування піни. Вони були більш вражаючими, ніж штукатурка під білою фарбою. Такий варіант був кращим, ніж потепління віконного відкриття. Однак їх основним недоліком є ​​низька вологість, а встановлення пластмасових схилів вирішує сьогодні і цю проблему.

Сьогодні є схили з пластику на вікнах з ПВХ з подвійним склінням універсальним рішенням для багатьох проблем. Для їх ізоляції мінвату зазвичай використовуються для надання Windows з ефективним гідро, тепла, звукоізоляцією.

Основні переваги пластикових схилів

Якщо порівнювати пластик, закінчуючи штукатурку або скидання з гіпсокартону, то пластик можна назвати великою кількістю переваг:

 • довговічна операція;
 • В ідеалі, гладка текстура гармонізується з ПВХ-вікнами;
 • естетичний вигляд;
 • здатність ефективно закривати всі суглобові дефекти;
 • Можна використовувати гнучкі платники;
 • Немає необхідності додаткової обробки та фарбування відкриття вікна;
 • помірна вартість оздоблювальних робіт;
 • Ефективна теплоізоляція відкриття;
 • Можливість завершення обробки вікна в той же день, коли встановлення Windows PVC або затримка закінчення для виконання певних задач будівництва та дизайну;
 • Чиста робота з швидким монтажем;
 • З інструментом, вся робота може бути зроблена самостійно і швидко (через 2-3 години);
 • Проста подальша операція поверхня легко чиста і очищається;
 • Є можливість вибрати колірну палітру для будь-якого стилістичного рішення;
 • не потребує додаткового вирівнювання відкриття вікна після демонтажу старого кадру;
 • відносно низька теплова труба;
 • Висока вологість та можливість безперешкодного видалення рідини;
 • Захист від замерзання.

Потепління пластикових схилів

При зміні старих дерев’яних вікон, демонтаж може суттєво знищити відкриття вікон, тому все утворюється порожнеча, щоб усунути найменші зазори. Іноді тріщини не видно, але в зоні вікна відбувається холодна, а цвіль починається, що вказує на депресію швів після установки або низької якості встановлення вікна.

Якщо ви закінчите та встановіть пластикові схили для всіх правил, вони повинні бути правильно ізольовані, щоб не передавати низькотемпературну частину до кімнати. Ефективна теплоізоляція досягається досить простим способом під пластичним шаром, ізоляція встановлюється до суміші рамки до вікна.

Деякі схеми ізоляції самих пластмасових схилів та зони регулювання кадрів розробляються до впливу. Сьогодні використовується ізоляція різних типів, і цей діапазон достатньо, щоб забезпечити надійний захист вікна від негативних зовнішніх факторів. Найпростіший спосіб бути завданням ефективної ізоляції вікна, щоб вирішити 2 способи:

 • Заповнити простір мінеральної вату або піни у внутрішній стороні вікна;
 • На стику відкриття вікна та кадрів свого ПВХ розриву виливають монтажну піну і закрийте оздоблювальні матеріали з вулиці.

Для ізоляції сьогодні пропонуються матеріали:

УВАГА: Вибір ізоляції повинен бути штовхає ширину розриву та особливості поверхні відкриття вікна та суглоба з каркасом ПВХ.

Невеликий монтований зазор в діапазоні 40-50 мм на гладкій поверхні легше ізолювати піну листя, втечу або піна полістиролу до 2-3 см. З невеликим розривом і деякими нерівностями використовують мінеральнуюю. Зовні вікна проміжків заповнені звичайною монтувальною піною, він також використовується з грубовими дефектами відкриття вікна після демонтажу старих кадрів.

READ  Правильна установка пластикових вікон у дерев'яному будинку

Багатошарові стінки, оснащені нагрівачем, що наближаються до вікна, забезпечують достатній захист від зовнішніх факторів. У цьому випадку самі пластикові схили не повинні розігрітись, достатньо усунути всі прогалини монтажу піни за межами. Якщо будівля має холодне одношарові стінки без теплоізоляції, рекомендується зробити ефективну ізоляцію схилів теплових сходів, викладених на схилах.

Ізоляційний шар фіксується по всій поверхні відкриття вікна, не виходячи з швів. При встановленні схилів з пластику, шар теплової ізоляції буде закритий. Іноді додатково встановлений шар гіпсокартону для вирівнювання збитого штукатурки. Листи екструдованого пінополістиролу не вимагають додаткової обробки при встановленні пластикових схилів власними руками.

З ізоляцією схилів пінопласту з рамкою у відкритті вікна, цементний розчин заповнюється. Тільки після того, як все це добре виділяє, шар пінопласту можна приклеювати до плоскої поверхні до 5 мм. Поза вікном захищено екструдованим пінополістиролом або іншим способом. Будь-який вид ізоляції повинен міцно підходити до поверхні. З зовнішньою теплоізоляцією віконних схилів важливо забезпечити видалення вологість з монтажного шва.

УВАГА: Ізоляція схилів не буде ефективним, якщо немає ізоляції на периметрі вікна, а ізоляція закладена фрагментарною, лише за проблемними областями з поверхневими дефектами.

Далі розглянемо, як встановити схили на пластикові вікна.

Для цього потрібен листовий пластик 8 мм, близько 6 м., а також запуск p-образного та f-подібного пластику або f-ka. Вони зручні для монтування на дерев’яній залізниці 10 15 мм. З інструментів вам потрібен Peuorator або свердла, ножиці для металу, будівельний рівень, квадратний та олівець для маркування. Не забувайте про самонарізаючих гвинтів, білих герметиків або силікону.

Незалежна установка пластикових схилів

Існує кілька способів встановлення відкритих схилів пластикових вікон та підготовки самих схилів.

3 способи виготовлення схилів з пластику є загальними:

Сендвіч-панелі з пористою структурою не утворюють конденсату, вони не бояться вологи, зберігають тепло і досить довговічні. Вони виробляються різні типи, включаючи глянцевий і матовий, а також кольорові та ламіновані під деревом. Існують різні способи виправлення зовнішніх та внутрішніх схилів, прилягаючи до ПВХ-РАМ, а також варіанти підготовки вікна відкриття з різними деталями для схилів пластику.

Електроніка або ножиці для металу для різання сендвіч-панелей або пластикової панелі невеликої товщини. Початок профілю, встановлених дюбелів у відкритті вікна під час встановлення вікна. Смокче прикріплені до цієї основи. Для установки використовуються дужки з гальванії та двосторонньої монтажної стрічки. Кронштейни пов’язані з самоорганізаторами, і на їх основі схили фіксуються поблизу підвіконня. Куточки краще пропустити силіконовий герметик.

Звалища з гіпсокартону з облицювальними листами ПВХ, встановлені безпосередньо до гіпсокартону з рідкими нігтями. Важливо гарантувати, що немає дефектів та слідів деформації на пластику. Їхня особлива глянсова поверхня схильна до забруднення, що іноді важко видалити.

Альтернативно використовуються спінені ПВХ з гладким обличчям. З розрізом, він може навіть вдарити до потрібної форми, використовуючи часті радіальні порізи, вони повинні бути закріплені за допомогою клею монтажу. В іншому випадку він має загальні правила монтажу з сендвіч-панелями.

Встановлення зовнішніх схилів

Експерти рекомендують зовнішні схили з ПВХ-вікнами, щоб зробити з сендвіч-панелі, надійність якої перевірена. Матеріал легко витримує вплив зовнішнього середовища і є надійним бар’єром від холоду, осадження та температури крапель.

Перед початком встановлення зовнішніх схилів важливо зробити точні вимірювання, щоб усунути прогалини та тріщини. Вимірюється висота, ширина та довжина віконних отворів, для перенесення на аркуш пластик до передачі панелі. Після різання 3 заготовок з дисковим пилом або ножицями для металу, ви можете почати монтаж.

По-перше, верхня горизонтальна частина фіксується (сон), тоді як його база настільки ж, наскільки це можливо, і простір у цій ніші наповнений монтажу піни. Це не може бути забито багато, щоб не перетворити пластик, який легко нанизується, коли піна скорочує при затвердінні. Сонце повинно бути натиснути на верхню частину отвору, закріплюючи будівельну стрічку у контрольних точках.

Коли горизонтальний схил перевіряється, можна монтувати бічні частини, перевіряючи паралелізм і дотримання та вертикальну. Місце прокладки. Подібним чином, пластикові схили в дерев’яному будинку, але вони краще фіксуються самолюбністю.

Дизайн повинен день два виділяються так, щоб монтажна піна, нарешті, затверділа. Але якщо пластик був забарвлений, краще відразу відірвати ножем і витерти повія, занурену в розчин оцту. Після затвердіння піни, монтажна стрічка та стійки очищені. Далі фіксується декоративним кутом з герметиком або прозорим силіконом.

Встановлення внутрішніх схилів

Перед установкою пластикових схилів в приміщенні, бажано завершити стіни. Пластик, встановлений на твердій поверхні. Якщо ошукачерене вікно обертається кричить у старому будинку, коли замінивши дерев’яне вікно на ПВХ, то краще збити його до стін стінки, а потім вирівняти і заповнити ізоляцію. У нових будівлях це не потрібно зробити це.

На периметру встановленого вікна на внутрішньому суглобі, дерев’яні планки закріплені. Вони зручні для вирівнювання стін, що прилягають до. Пластикові схили будуть прикріплені до них. Найбільш надійна гора на стартовому пластиковому профілі. F-подібний профіль, зафіксований духовками Stpler.

Внутрішні пластикові схили встановлюються на готовій базі, починаючи з верхнього горизонтального, який рекомендується покласти мінеральнуюю. Монтаж багато в чому схожий на описані інструкції щодо зовнішніх схилів, а ударні проміжки також приховуються з силіконом або білим герметиком.

УВАГА: ВСІ РОБОТИ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАСТИЧНИХ СХОТІВ ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ НА ПРИКЛЮЧЕННЯХ ПЕРЕВІРНИХ ПІДПРИЄМСТВА при низькій або помірній кімнатній кімнатній вологості!

Опис вищезгаданих установчих технологій, встановлення пластикових схилів не обмежується власними руками, можливі варіанти, наприклад, пластикові схили

Властивості пластикових схилів

Схили для пластикових вікон можна виконувати з двох типів матеріалу. це може бути віконні ковзання з панелей PCB або з сендвіч-панелей.

Для обох видів пластикових панелей поширені позитивні якості характеризуються:

 • довгий операційний період;
 • Пластиковий схил для Windows має декоративний вигляд і поєднується з матеріалом, з якого здійснюється вікно;
 • Оздоблення віконних схилів всередині пластику дозволяє надійно захистити монтажу піни від впливу на навколишнє середовище;
 • Монтаж пластикових схилів можливе для обробки арочних отворів, оскільки гнучкий гнучкий ПВХ може бути використаний;
 • Ви можете встановити панелі ПВХ своїми руками, не маючи професійних навичок та спеціального дорогого обладнання;
 • Пластикові панелі для схилів можуть бути розрізані до металу з металом, але треба ретельно це зробити, не застосовуючи панелі ПВХ, щоб не тріснути;
 • Встановлення пластикових вікон з власними руками відбувається швидко і без утворення серйозних забруднювачів та будівельного сміття;
 • За ПВХ-панелями просто догляду. достатньо витріть їх іноді з ганчіркою, змоченою в мильному розчині;
 • Вони мають низьку теплопровідність;
 • Елемент пластмасового вікна має високу вологість;
 • Прикраса схилів пластикових вікон буде надійно захищати їх від заморожування.
Як монтувати схили на пластикові вікна
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS