Як очистити капот удома

blank

Комплект першої допомоги без диваності не є першою допомогою. У той же час інструмент добре справляється, якщо вам потрібно чистити капот на кухні з жиру. Особливо це допомагає, коли жир видаляється інакше він не працює.

 • Почнемо, відкрийте вікна в кімнаті, оскільки алкоголь має певний запах.
 • 100 мілілітрів аміаку їхали на 3,5 літра нагрітої води.
 • Залиште протягом 3-4 годин залежно від ступеня забруднення.
 • Зніміть залишкову брудну грубу і промийте решітку під водою.

Деякі прості поради щодо очищення малюнка

Варто сказати, що під рукою в будь-якому випадку повинна бути достатня кількість засобів для чищення. Якщо взяти до уваги певні нюанси та тонкощі, то позбутися від жиру на домашній харчовий капот не буде надто проблематичним.

Щоб очистити сітку з жиру з жиру, ви повинні використовувати спеціальні порошки, в яких не повинно бути абразивних матеріалів, інакше поверхня подряпана і втрачається привабливий вигляд. Ще одним недоліком використання таких фондів є виникнення на поверхні додаткового полегшення, в якому додатковий жир накопичиться, далі очищається його звідти це буде дуже важко.

Варіанти позбутися від жиру на вихлопній кухні або у ванній кімнаті є досить багато. Якщо ви самостійно вибираєте чистячий агент для стін, а капот на кухні не працює ніяким чином, ви можете перейти до спеціалізованого господарського хімічного магазину та проконсультуватися з експертами.

 • Якщо екстракт виготовлений з нержавіючої сталі, то його можна доставити з жирової економії звичайної питної соди. Він розчиняється в незначній кількості води та проходять цим розчином забрудненими поверхнями.
 • Досить велика кількість лужних елементів, здатних розщеплювати жир, навіть у витяжках Turboair, знаходиться в звичайному економічному милі.
 • Очищення з жиру вдома можна очистити за допомогою звичайних інструментів посуду. Чим сильніше, чим більше, тим більша ймовірність того, що вони незабаром доведеться вдаватися до їх використання.
 • Екстракт на кухні від жиру добре очищений професійними агентами, спрямованими на видалення забруднюючих речовин з поверхні газових пластин.

Де почати очищення?

Щоб не зіпсувати дорогий пристрій, рекомендується спочатку вивчити інструкції для цього, в якому чіткі інструкції надаються як миття пристрою. Сучасні витяжки можуть мати власну систему очищення, яка допоможе спростити процедури миючих засобів.

Найчастіше, принципи промивання та очищення кухонного малюнка зводиться до наступних дій:

 • Для вашої безпеки та безпеки інструменту, де-активізувати його, витягуючи випуск.
 • Щоб дістатися до притулок капоту, потрібно видалити передню панель.

Найчастіше він приєднується до засувки, але при необхідності, відкрутіть кріпильні болти. Спробуйте скласти болти разом, щоб дозволити збирати пристрій.

Зовнішня панель повинна бути відмивана за допомогою миючих засобів, у видаленій формі, промивають його з жиру, це буде набагато простіше, ніж у прикріпленому капоті.

Тепер, коли всі деталі видаляються, ви можете перейти безпосередньо до капоту. Зазвичай з усіх боків з усіх боків є краплі замороженого жиру. Застосовуючи миючі засоби, необхідно мити всі бруд, очистити від сажі та жиру, і підготувати пристрій для збирання.

Після того, як вам вдалося вимити фільтр, трубу, зовнішню панель та саму капют, збирати пристрій і підготуватися до подальшої роботи. Цей метод промивання застосовується до високо забруднених пристроїв для вихлопного вихлопу, якщо забруднення не носить такого жахливого характеру, ви можете обмежити себе до промивання фільтра.

READ  Який утеплювач використовувати для каркасного будинку

Перш ніж перейти безпосередньо до очищення, він вимикається з електричної мережі та розбирання, оскільки це незручно виконувати цю процедуру над газовою плитою. Раніше ви повинні прочитати вказівки щодо використання пристрою, де виробник вказує, що засіб для прання підходить для цієї моделі. Перш за все, необхідно враховувати, який матеріал був використаний для виготовлення житла та деталей. Неправильно обраний інструмент може спричинити їх пошкодження.

Що потрібно зробити, щоб підготувати пристрій перед пранням:

 • Прикрасити замки передньої панелі та витягніть його з гнізда. Якщо він прикріплений до болтів, вони повинні бути викручені та складені разом. Мийте панель з миючими засобами;
 • Зніміть кухонний витяжний фільтр для замочування у воді з додаванням миючого засобу;
 • Зніміть трубу, що з’єднує пристрій з виходом. Видалення павутини та жиру від нього, підготуватися до подальшої роботи;
 • Очистити тіло одиниці від забруднення від зовнішньої, так і всередині.

У деяких моделях необхідно видалити повітряний фільтр. Інформація про це потрібно переглядати в інструкціях, прикріплених до капоту.

Кожен елемент повинен бути очищений від жиру та забруднення та готовий до зворотного збору.

Рекомендація: Цей метод підходить для очищення пристрою з високими слідами забруднення. Якщо вони не настільки страшно, тільки фільтр заспокоює.

Кращий відмивання капота та фільтр – 12 найкращих будинків і магазинів

Найдрунішою частиною вихлопного вихлопу, як відомо, є фільтр. Це для нього левова частка всіх жирів, випаровувань, запахів і так.

Чим рідше чисті фільтри, найскладніше миють їх.

Крім того, забруднені фільтри погіршують роботу самого техніки та збільшують споживання електроенергії. Тому регулярні миючі фільтри зберігаються і сили і гроші.

Що стосується самого корпусу обладнання – це набагато легше мити. Якщо, звичайно, ви робите це більше одного разу на рік “на свята”.

Народні засоби для прання сітки та деталі

Вибір коштів у цьому випадку продиктований ступенем забруднення вихлопу. Народні трюки підходять для очищення забруднення світла, бляшки, бруду. Найкращі помічники: сода, оцет, мило, лимонна кислота, аміак, перекис водню, силікатний клей.

Звичайні побутові плями видаляються кількома методами. Розчин харчової соди є найдешевшим і нешкідливим і для людини, а для машини. Добре підходить для очищення сітки. Покрокова інструкція:

 • Підготуйте контейнер, який відповідає розміру сітки.
 • Сода-розчин вилив у нього: половина великої ложки соди на 3 літра води.
 • Потім почніть обробляти сітку на кожній стороні поперемінно.

З важким забрудненням, вода може кип’ятити. Вся процедура займає не більше півгодини.

Нашари

Якщо є плями або сліди бруду, візьміть аміак спирту (половина великої ложки на 3,5-літровій гарячій воді). Аміак різко пахнуть і дратує верхні дихальні шляхи, тому краще працювати в масці, а також забезпечити хорошу вентиляцію квартири. Особливо актуальним у панелі, житлових будинках. Сітка повинна бути в розчині не менше 90 хвилин. Після цього він промивають струменем течії води і сушать рушником.

Розчин готується при розрахунку половинок побутового мила на басейні гарячої води. Малі деталі креслення можуть бути забуденими в такому розчині. Сітка облицьована сумішшю і вручну очищають від бруду і жиру.

Оцет

Одна з найбільш ефективних домашніх завдань. Важливо, щоб оцет нерозбавлений. Потім легкі бруд розплавляється перед. Слід мати на увазі, що оцет має різкий запах і викликає подразнення слизових оболонок і очей. Потрібна відмінна вентиляція. Метод обробки простий. Просочені губкою по черзі обробляють всі елементи. Очікування 10-15 хвилин, а після фільтра та інших деталей промивали у воді та сушать серветкою.

READ  Піна ріжучий пристрій з власними руками

Лимон

Фруктовий сік діє не гірший оцет, розбиття забруднення. Це абсолютно безпечно, і вони можуть обробляти будь-яку частину дизайну. Натуральний сік успішно замінює розведену лимонну кислоту (3 великі ложки на літр води).

Комбінований інструмент

 • 5 літрів води;
 • Половина шматка домашнього мила;
 • 1/2 луски з перекисом водню,
 • 1/2 банку аміаку;
 • 5-й. L. клей;
 • 2-й. L. сода;
 • 2-й. L. солі;
 • лимонний сік;
 • 1/2 статті. L. Оцет та етиловий спирт.

Всі інгредієнти змішують і покладіть у суміш з решіткою. Почекайте принаймні 3 години, а решітка стане як нова. Як жир, розчинення, дає неприємний аромат, вся процедура повинна бути зроблена, коли вікно відкритий і в приміщенні з щільно закритими дверима.

Рецепти прибирання

Для видалення жиру з фільтра та питливості креслення можна використовувати бікарбонат натрію в чистому вигляді або зміцнити його ефект з різними добавками.

Чистий сода

Одним з найбільш ефективних методів – кип’ятіння.

 • Заповнити здатність великої води водою, покладіть на вогонь.
 • Додати соду з розрахунку 1-2. L. на кожному літрі води.
 • Добре перемішати композицію, занурюйте сітку і фільтрувати в ній.
 • Кип’ятять протягом 30 хвилин. Якщо деталі не поміщаються в рідину, після півгодини, щоб повернути їх, кипіти знову одночасно.
 • Вийміть, трохи прохолодно, очистіть щітку.
 • Промити під водою, витріть сухою.

З оцтом

Ця комбінація дає швидку реакцію, через яку відбувається очищення.

 • Нанесіть до поверхні NaHCO3. Для зручності порошок може бути злегка зволожений водою (буквально пара крапель).
 • Налийте оброблені сидіння 9% таблиць оцту.
 • Зачекайте 20-30 хвилин, видаліть забруднення губкою.
 • Промийте водою, сухий.

З лимонною кислотою

Ефект лимонної кислоти схожий на оцет. Його можна використовувати двома способами:

 • Промийте поверхню фільтра та сітка миючого засобу. Змішати в окремому контейнері рівних частин соди та лимонної кислоти, додавання 2-го. L. вода. Нанесіть до екстракту, утвореної піни, залиште його для впливу до 30 хвилин. Полоскання деталей води.
 • Змішайте рівні частини лимонної кислоти та соди. Посипати з вареною порошковою сіткою, посипати водою з пульверизатора зверху. Залишити протягом 30 хвилин. Добре промити, висушити.

З миючим засобом

Розчин, що складається з наступних компонентів, може справитися з забрудненням світла:

Використовуйте отриманий макіяж, як традиційний чистячий агент для кухні: застосовується до поверхні, видалити забруднення губкою.

З економічним милом

 • Змішайте рівні частини порошку бікарбонату натрію та дрібно сухого господарського мила.
 • Додайте кілька столових ложок води до отримання пасти.
 • Нанесіть суміш на забрудненій поверхні, залиште 20-30 хвилин.
 • Протріть щітку, видаліть бруд і сажу, промийте чистою водою.

З аміачним спиртом

Зміцнення ефекту описаного вище пасти з содою та економічним милом допоможе алкоголю аміаку. Просто замінити воду в попередньому рецепті з декількома ложками аммонічного алкоголю. Час експозиції залишається приблизно 20-30 хвилин.

Комбінований інструмент

У цьому рецепті збираються найбільш ефективні чистячі засоби, що дозволяє швидко і без зусиль упоратися з сонячним жиром.

 • 2-й. L. сода, лимонна кислота та сіль;
 • ½ флакону пероксиду водню, аммонічний спирт, силікатний клей;
 • ½ св. L. 9% оцту та етиловий спирт;
 • ½ частини бару побутового мила, попередньо тонко супутнику;
 • 5 літрів води.
 • Залити воду в контейнер, додайте до нього інші компоненти.
 • Довести до кипіння і вимкнути вогонь.
 • Покладіть деталі капоту в гарячому розчині протягом 1-2 годин.
 • Видалити пом’якшене забруднення губкою, промийте і висушіть.

За допомогою травлення

Відпірк буде позбавитися від найскладнішого забруднення сонячного забруднення.

 • Залити 10 л води в каструлю.
 • Додайте до неї 1 склянку соди, ½ бару содехріса мила та 1-го. L. Солол.
 • Перемішати, поки він не розчиняє всі інгредієнти.
 • Покладіть решітку або фільтр з вихлопного вихлопу, довести до кипіння та “Tomti” на повільне тепло від 15 до 45 хвилин.
 • При необхідності поверніть деталі в процесі та продовжуйте травлення.
 • Отримайте трохи прохолодний, протріть щітку.
 • Промийте водою з під краном і сухою.
READ  Забрана труба на кухні, що робити

Очищення капюшона для кухні

Капот став невід’ємною частиною в інтер’єрі кухні. Він виконує такі особливості, як випускний повітряний всмоктування та видалення жирних і неприємних запахів. Це завдяки роботі цього пристрою меблі, стіни та стеля кухонь завжди залишаються чистими.

Своєчасне очищення витяжної вихлопної, решітки та фільтра заставки максимальної продуктивності та оптимального обладнання. Регулярне обслуговування буде продовжувати термін служби та збереження функціональності малювання на пристойному рівні, але як очистити пристрій? Це буде обговорюватися сьогодні.

Народні засоби

Для очищення вихлопних деталей від жиру використовуються первинні засоби у поєднанні з водою та/або нагріванням.

72% економічного мила

Посилюйте економічне мило на терці з розрахунку полбру до 3 літрів гарячої води. Перемішати, щоб розчинити та однорідну консистенцію. Помістіть сітку та інші деталі малюнків, які вам потрібно очистити в отриманому розчині протягом 15 хвилин. Після встановленого часу захопити кожен елемент послідовно і читати жир з губкою або м’якою щіткою, промийте теплою водою і сухий.

Солоний

Змішайте в каструлі солі та воду з розрахунку солей солі на кожному літрі води. Нагрійте суміш, постійно перемішуючи, але не дозволяйте їй рулон. Місце в розчин, забруднений жирними частинами вихлопу, залишають протягом 2 годин. Витягніть, промийте губкою або щіткою, змоченим у тому ж розчину, промиваючи, сухою.

Лимонна кислота

Лемонова кислота добре справляється з недавньою забрудненням. Ви можете використовувати як свіжі фрукти, так і готові концентрати.

Розріжте кілька великих лимонів круглих шматочків і ретельно соду кожен сантиметр забруднений жирними поверхнями та вихлопними частинами. Залишити протягом 20 хвилин, витріть вологі тканину, промийте теплою водою.

Ви також можете використовувати свіжовичавлений лимонний сік, ваш бавовняний диск або губку в ньому. У цьому випадку необхідно забезпечити, щоб сік охоплює забруднені поверхні рясним шаром.

2 Метод – Готова лимона кислота

Рідка лимонна кислота може бути просто рівномірно виливається на забруднену поверхню, додатково розподіляє його кистю або щіткою. Гранульована кислота подрібнена над поверхнею забрудненої частини і посипте водою з пульверизатора до однорідного розчинення. Залишити протягом 15 хвилин. Протріть губкою або щіткою, ретельно промити гарячу воду, сухий.

Лемонова кислота – відносно ніжний агент. Для завершення решітки та жирних частин, можуть знадобитися 2-4 повторення кроків, описаних вище.

Ретельно!

Оцет

Нерозбавлена ​​9% оцтують у пляшку з розпилювачем або гвинтом розпилювача до пляшки оцту, якщо це можливо. Рівномірно і рясно розпилюйте його в жирові забруднені частини. Зачекайте 15 хвилин, стерти залишки з губкою, зануреною в оцту. Промити теплою водою, сухою.

У цьому методі сода та вода повинні бути змішані у пропорції 5 столових ложок на 1 літр води. Одержану суміш повинна бути доведена до кипіння на плиту або в духовці, вимкнути нагрівання, складіть у нього елементи, забруднені жиром, і залишають прохолодно в цій формі. Якщо ви отримали воду в духовці, випічка повинна бути витягнута відразу після кип’ятіння води.

Ретельно!

Кока Кола

Забруднені елементи занурилися в нерозбавлену колу протягом години. Промийте водою, передайте губку з розчином мила, промийте.

Корисна порада

Як очистити капот удома
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS