Як очистити решітки від жиру

Видалення бруду з капюшоном народними методами

Якщо ви хочете очистити фільтр у капоті без використання хімії, але в той же час має сітку, як новий, спробуйте застосувати старі доведені шляхи. Відходи жиру можуть бути оцтом, лимонною кислотою, содою або іншими агентами для дому.

Методи прибирання незначного забруднення

Очистити сітку малювання можлива через 15 хвилин! Спочатку зніміть сітку. Потім замочити його протягом 15 хвилин у розчині води, солі та лимонної кислоти (1 літр води, який вам потрібно 4 св. L. солі і 3 години. L. лимонна кислота). Якщо ви видаляєте жирне забруднення таким чином, це не буде працювати, кип’ятити решітку в розчин.

Боротьба з сонячним жиром шляхом травлення

Якщо жирне цвітіння має темно-коричневий, він говорить про його затвердіння, тому ускладнює очищення. Коли забруднюючі речовини, що працюють, очищають креслення решітки, використовуючи більш радикальний шлях – травлення.

Залити воду в басейні, щоб він охоплює фільтри, поміщені в ньому. Покладіть басейн на плиту, соду у воді на терті близько ½ домашнього мила (ідеальний варіант – старий – відомий мило 72%), додати 2 св. L. сода. Кипіти близько 30 хвилин.

Важливий! При необхідності додайте випарну воду – всі очищені частини повинні продовжувати бути покриті.

Як очистити капот на кухні з жиру. Тонкість і трюки домогосподарств

Вентиляційний екстракт повинен бути присутнім на кожній кухні вдома. Закріпіть його над газовою або електричною плитою. Пристрій відтворює важливу функцію в приміщенні, витягуючи шкідливі пари та запахи від приготування зовні.

Правильно встановлений та налаштований екстрактор, здатний запустити витік газу з тарілки на вулицю, якщо щось випадково втік. Однак пристрій працював належним чином протягом тривалого часу, необхідно контролювати її чистоту. Повертаючи регулярно фільтри, решітки, елементи керування та корпус з крапель масла та жиру. На жаль, сучасні жінки не завжди мають достатньо часу для цього, тому вони стикаються з проблемою, намагаючись очистити кухонний капот. Це тому, що великий шар жиру накопичується на фільтрах та двигунах протягом тривалого часу, до якого входить пил. Таке забруднення важко усувається, тому рекомендується ретельно промити всі компоненти електричного приладу двічі на місяць.

Як очистити капот на кухні з жиру вдома: швидкий і ефективний, всередині та зовні

Кухонний капюшон рятує нас від жиру на шафах, нав’язливі запахи, надмірна вологість. Іноді сам Спаситель потребує догляду. Періодично, раз на місяць або два, залежить від того, як часто ви готуєтеся вдома, обладнання частково розбирається і миють. Напевно, кожну господину інтересу, як ефективно вимити капот, і, головне, швидко.

Професійні засоби

Швидко і ефективно очистіть вихлопний фільтр з жиру, допоможе засобам побутової хімії, які представлені в наявності магазинів у широкому діапазоні асортименту. Есільт Бенг, Попелюшка, CIF, “білизна” і д-р.

Процедура використання професійних фондів:

 • Обережно прочитайте інструкції та вживають необхідних заходів безпеки.
 • Застосовувати побутові хімікати до поверхні та залишити 10-15 хвилин.
 • Кинути фільтр кип’яченою водою, очистіть щітку, а потім добре промивайте з проточною водою.

Після очищення фільтрових сіток ретельно промити водою і дають їм стік або витріть м’яку тканину

READ  Які труби краще для опалення в квартирі

Спеціальна побутова хімія для очищення сітки (сітка), вихлопний фільтр

Якщо ви не задоволені використанням народних засобів, і ви хочете очистити креслення з бруду з сучасними хімічними речовинами, то можна підійти спеціальні препарати на основі мурашиної кислоти. Ви також можете використовувати концентрований посудомийний агент: залити решіткою до агента, залиште їх на деякий час. Коли бруд починає вийти, варто дуже ретельно очистити елементи і промити теплою водою.

Також для чищення елементів буде відповідати спеціальним агентам, призначеним для очищення електричної або газової печі, печі, або спеціально для кухонного капоту. Залити фільтрами з вибраним інструментом, попередньо складеним один на одного в деяких тазах або інших просторах, залиште все це протягом певного часу (він повинен бути вказаний у інструкціях для препарату). Після цього, звичайно, ретельно промийте фільтри під водою, очищаючи їх губкою або щіткою. З постійним забрудненням знову повторіть всі перераховані вище кроки.

Крайності, прагнучи швидко очистити частини від жиру, можуть спробувати використовувати спеціальні засоби для очищення дренажних труб (порошків або гелів). Ці кошти є шкідливими для людського тіла, тому використовуйте їх так обережно, дотримуючись інструкцій, а саме: залежно від консистенції засобів, залити або заснути їм, замочити все це у воду. Залишити на невелику кількість часу. Очистіть решту бруду під водою дуже ретельно за допомогою губки або щітки. Дотримуйтесь інструмента, залишається на знімних елементах.

Пам’ятайте, що деякі сильні засоби, засновані на небезпечних кислотах або лугах.

Також використовуйте всі можливі захист при використанні таких хімічних речовин – носити гумові рукавички, спробуйте забезпечити, щоб кошти не потрапляють до обличчя – на шкірі або око.

Меті

Способи очищення досить багато, починаючи з домашніх грошей та закінчуючи промисловою спеціалізованою хімією. Найчастіше для цих цілей використовуються рідкі миючі засоби, кухонні порошки, розчин з содою, аміак, домашнє мило та білизна.

Побутова хімія

Такі засоби використовуються для очищення сильних забруднювачів, які не піддаються звичайним для звичайних порошків. Ви також можете очистити фільтр у капоті на кухні. Ці кошти є агресивними хімікатами, які використовуються для очищення водних труб (“моль” і т. D. ). Потрібно працювати тільки в рукавичках, оскільки такі лікарські засоби можуть залишити сильні хімічні опіки на шкірі.

 • Готуйте рішення лише з нержавіючих контейнерів відповідно до інструкцій.
 • Розчин утримує гриль для витирання протягом 20 хвилин.
 • Далі він повинен бути промитий і видалити весь жир. Важливо змити все рішення, щоб уникнути отруєння в майбутньому.

Перш ніж готувати рішення, вам потрібно ознайомитись з інструкцією, як у всіх препаратах різні вимоги. Наприклад, для одного інструменту потрібна гаряча вода, а для іншої – холодна.

Порошки для водонепроникних

Порошки для стоків ідеально підходять для очищення сітки малювання з жиру. Більше того, вони дуже прості у використанні. Очищення виконується в наступному порядку:

 • Це займає відро, і є елемент.
 • Він засипає порошок. Далі потрібно додати гарячу воду, щоб розпочати реакцію.
 • 15 хвилин пізніше, решітка миє і промивають.

Варто пам’ятати, що порошкові препарати дуже ефективні для миття, але вони дуже агресивно впливають на всі металеві деталі, тому надзвичайно рідко для очищення решітки з такими засобами, як лужні, що є частиною фільтра.

Відбілювач (білий)

Препарат ідеально допомагає не тільки очистити зовнішнє забруднення корпусу, але також для миття решітки та інших елементів з жиру. Щоб ефективно очистити все від жиру, потрібно трохи змочити всю поверхню тканиною і покласти пензльовий відбілювач протягом 15 хвилин. Після всього часу все чисте і ретельно промивається під проточною водою.

Миючі засоби для посуду та соди

Він підходить для прибирання незначного забруднення. Вся робота відбувається у наступному порядку:

 • Фільтр повинен бути розлив киплячу воду, попередньо покласти його в будь-яку ємність.
 • Губка з миючим засобом очищення забруднення.
 • Поруч з рухом виходить кисть з високою жорсткістю.
 • Врешті-решт, фільтр замінюється гарячою водою і миє.
READ  Бігаюча вода в туалеті, що робити

Якщо після очищення результат є незадовільним, то всі дії можна повторити. Але варто пам’ятати, що метод не дуже ефективний, тому сильне забруднення краще чистити більш кардинальні методи.

Великі жирові шари можна відмиванню з содовим розчином. Це стосується будь-яких елементів капоту. Вся прибирання відбувається в наступному порядку:

 • Велика ємність береться. Вона цвітуть воду і покладіть на вогні для кип’ятіння.
 • Поступово необхідно залишити половину упаковки соди до води та перемішати до повного розчинення.
 • Коли розчин кипить, всі брудні частини знаходяться в контейнері. Вони повинні залишатися в киплячій воді протягом 30-40 хвилин. Якщо сітка не підходить, то обертається в чергу на кожній стороні.
 • В кінці всі частини промивають під водою.

Величезні переваги методу полягає в тому, що він не використовує різні абразивні матеріали та інструменти, які можуть залишити подряпини та інші пошкодження.

Аміак, оцет та лимонний сік

Метод може очистити забруднення, яке навіть не може ні кип’ятити содове розчинник. Щоб виконати очищення, потрібно:

 • Нагрійте 7 літрів води та додають склянку аміачного спирту (кількість розчину можна змінити, спостерігаючи за пропорцією).
 • У розчині необхідно залишити предмети протягом 2 годин.
 • Далі вони видаляються і миють у звичайній воді.

Важливо пам’ятати, що при обробці аміачного спирту, багато аміаку виступить, що неприємно до людини. Щоб захистити, потрібно використовувати маску та рукавички. Також необхідно працювати тільки з відкритим вікном або на відкритому повітрі.

Кращий результат очищення можна одержати, використовуючи нерозбавлену оцтову кислоту. Для чищення потрібно застосовувати кислоту в частини з губкою або щіткою. Далі деталі повинні бути залишені протягом 30 хвилин, потім вони очищаються у воді.

Лимонний сік підходить для неалурних забруднень. Для цього деталі втирають пульпу (лимонна кислота також підходить або стискається), і залишають протягом 15 хвилин. Тоді все це щітка і полоскання. Якщо неможливо досягти бажаного ефекту, всі дії повторюються.

Мильний розчин

Цей метод також ефективний для очищення сильних забруднюючих речовин. Для них дуже легко видалити великі жирові шари з решіткою та іншими поверхнями. Для приготування розчину необхідно захопити частину економічного мила (72%) на велику терку. Наступний нагріває 6 літрів води, в якій слід розчинити мило. Очищення малюнка відбувається наступним чином:

 • Розчин наноситься на поверхню з щіткою або губкою (більша частина мила повинна бути застосована до місць найбільшого накопичення жиру)
 • Деталі залишаються протягом 20 хвилин, після чого все можна очистити губкою або пластиковим скребком.

Після очищення всі деталі повинні бути промиті в проточній воді і витріть сухою рушником. Якщо залишок забруднення, рішення можна повторно подати до проблемних областей і чистих.

Для старих і великих плям, народні методи прибирання марні. Якщо сітка стала сильно липкою і брудною, і ви не вимили його протягом декількох місяців, щоб позбутися від жиру, вам доведеться вдаватися до більш радикальних шляхів.

Найбільш доступні природні засоби для чищення:

Всі ці засоби є ефективними, але для боротьби з фатальним забрудненням не може прийти. Якщо перша спроба виявилася невдалою, скористайтеся магазинами або спробуйте мити сітку шляхом травлення.

Зробити концентрований розчин, розбавляючи соду у воді. Занурюйте сітку до кип’ятіння води і тримайте 10 хвилин, а потім продовжуйте видалити бруд.

Хімічні речовини для видалення забруднюючих речовин

Іноді для видалення великих і старих брудних плям, ви повинні вдатися до надзвичайних заходів та використання хімічних речовин. Перед застосуванням, прочитайте інструкції, щоб не зіпсувати обладнання, і не шкодити себе.

Найкращим засобом для очищення старих плям жиру є російські спреї “Антизир” та “1 хвилина”, а також кошти з інших країн, такі як “Шуманіт”, “синергетичний”, “Антизірянія”. Найчастіше позбавляються навіть найскладніших місць, це можливо для однієї програми.

READ  Як свердлити стільницю з штучного каменю

Як очистити духовку від жиру та Нагар вдома: побутові хімічні речовини та народні рецепти, поромі, абразивна мочалка; Заходи безпеки, поради та рекомендації.

Побутові розчинники

Внутрішні розчинники менш ефективні, ніж деякі потужні хімікати, але вони більш підходять для домашнього використання.

Отже, результат виправдовує очікування, діяти відповідно до стандартної інструкції:

 • Зніміть решітку, спочатку очистити його від висячих грудків пилу;
 • Помістіть сітку в об’ємний таз або раковину;
 • Обережно обробляйте всі області з обох сторін обраного домогосподарства, тоді як не забудьте покласти на рукавички;
 • Залишити розчинник протягом періоду часу, який вказаний у пакеті;
 • Промити теплою водою.

Добре промийте решітку кілька разів, щоб не було слідів засобів.

Агресивні хімічні речовини для очищення

У деяких випадках, відмиваються підпорядковані жирові відкладення за допомогою агресивних хімічних речовин, які не підходять для звичайних застосувань. Ці речовини застосовуються лише тоді, коли інші методи були випробувані і не принесли жодного результату.

Перед початком роботи прочитайте ризики:

 • За весь період вираження вихлопного вихлопу використовуйте такі кошти лише 1-2 рази.
 • У випадку недотримання інструкцій для замішування розчину, металевий дизайн креслення може згинати.
 • Використання такого сильного інструменту є актуальним лише тоді, коли спалений жир забив всі виходи та клітини сітки.

Початок роботи лише після ознайомлення з заходами безпеки.

Очищення парогенератором або посудомийною машиною

Найбільш ефективним способом очищення брудних сіток є очищення парогенератором. Якщо в будинку є такий пристрій, обов’язково використовуйте його, дотримуючись інструкцій.

Спробуйте не натискати на решітку, використовуючи залізний мочалкою, щоб не подряпати покриття. Пари ідеально справляються з найбільш серйозним забрудненням, але іноді це може знадобитися повторно обробляти.

Немає жиру: 7 простих і швидких способів очищення капоту на кухні

Як часто ви повинні очистити капот, залежить від того, скільки ви готуєте. Якщо рідко і швидко, достатньо очистити креслення кожні 4-6 місяців, якщо щодня і у великих обсягах – принаймні один раз на місяць. Якщо не робити цього, жир і пил будуть осідати на решітці, повітря буде очищено гірше, шум стане більше, а сам видобуток рано чи пізніше не вдається. Крім того, це серйозне порушення санітарних умов, в яких ви готуєте їжу.

Підготовка пристрою для очищення

Щоб відмиванню капоту на кухні від жиру, варто розуміти дизайн пристрою та від’єднати забруднені фільтри від нього. Для цього ви можете звернутися до інструкцій, доданих до пристрою – етапи детально описані в ньому.

Наша інструкція має більш спрощену версію, оскільки всі моделі мають інший дизайн. Ми пропонуємо лише основні процедури для підготовчого етапу:

 • Від’єднайте шнур капоту від джерела живлення. Це повинно бути зроблено до початку будь-якої роботи з метою власної безпеки та безпеки пристрою.
 • Відповідно до інструкцій, зніміть замки та відкрийте верхню кришку капоту.
 • Якщо екстрактор має повітряний канал, варто звернути увагу, що в ньому накопичуються частинки жиру та бруду. Труба також повинна бути звичайною від забруднення.
 • Видаліть фільтр жиру для відмивання сітки. Як краще це зробити, ми скажемо нижче.
 • Протріть всередину корпусу вологою ганчіркою, можливо, використовуючи миючі засоби. Залишити до повної сушіння поверхні.
Як очистити решітки від жиру
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS