Як перетворити дрова в будинку

Загальні рекомендації

Завантажте та запалюйте печі праворуч. це не просто індикатор майстерності власника будинку, щоб обробляти вогнище. У разі ефективного екстрактора ефективність печі буде максимально.

 • печі структури;
 • місце його місцезнаходження;
 • Що і в якому кількості палива використовується для витягів;
 • Поворотний досвід.

По-перше, необхідно очистити чавуну сітку (решіт), призначену для вільного доступу до повітря до палива, а також видалити всю золу золи. Це потрібно, щоб повітря однаково активно входить до всього палива. Якщо передбачається витягнути печі до дров, то вони повинні бути сухими, однаковий розмір, 8?10 см в діаметрі.

Найкраще. дрова з берези та дуба. З їх допомогою ви можете швидко запустити кімнату. Заповнення внутрішньої порожнистої печі FIRWARDS повинна бути надана, що має бути відстань 20 см між верхньою частиною дров і стелею печі, не менш. Необхідно одночасно покласти всі дрова, щоб не відкрити постійно заправте, покласти паливо і тим самим охолодження фокусу.

Так що дрова загорівся, вам потрібно підпалити леді, паперову або березову березу, поклавши все під паливом. Використовуйте бензин або подібні горючі речовини, суворо заборонено не деформувати печі.

Необхідно ретельно підготувати механізм печі до процедури опалення. У стандартних моделях промислової печі необхідно працювати з використанням трьох основних компонентів. теплової камери, спеціалізованої системи видалення диму, Gary, обладнаний плутаниною та пристроєм для зберігання попелу з дерева. азольно.

Вона повинна бути ретельно очищена від залишків золи, що залишається з моменту останнього екстрактів. надмірна кількість цієї речовини заважатиме доступу до печі. Це значно сповільнить процес запалювання. У більшості печей, асольник. це невеликий відсік, тому що його прибирання не забирає з печінки багато часу і зусиль. Після завершення підготовки ви можете перейти до наступного кроку. укладання деревини.

На питання про те, як правильно перетворити дерев’яну печі, важливе місце займає роботу з системою димоходу та інфікування.

 • Перед початком роботи відкрийте обидва канали, щоб заповнити камеру згоряння киснем.
 • У процесі взаємодії з каналом димоходу відкрийте шахтний клапоть, що біжить від камери для печі до висновку даху.
 • Підготуйте бажаний обсяг палива для початку роботи, а також для всього процесу опалення.
 • Основна маса дрова повинна бути щонайменше одна третина загального обсягу камери печі.
 • Дрова потребує виключно хорошої якості.

Перша розбіжність є відповідальною подією. Сировина розтоплюють печі, намагаючись не. всі матеріали для опалення плита повинна бути легко і швидко позначена. В іншому випадку існує ризик витрачати свою величезну суму, але не досягти бажаної мети. розплавити піч, щоб вона була теплим.

Необхідно забезпечити, щоб основа матеріалу для горіння було добре висушено. Спочатку це добре, щоб іпотечні дуже тонкі дерев’яні лампи. Можна використовувати різні допоміжні засоби. сухий папір із старих книг або газет, добре висушують перед початком деревної кори.

Управління ущелинами

Після того, як паливо перетворюється, відрегулюйте повітряний потік, щоб досягти необхідної температури згоряння, відкриття або покриття дверей, що розчаровується, або використовуючи регулювання системи впускного споживання та регулятор повітря для димових газів. Ви можете оцінити якість тяги у кольорі полум’я та звуку, що супроводжується горінням. Золотий колір полум’я у поєднанні з легким тріщин говорить про нормальний режим горіння. Пожежний шум у печі та яскравий, майже білий його колір показує занадто багато повітряного припливу, надлишок якого зменшує температуру згоряння та приймає тепло в атмосферу. Темно-червоний колір полум’я та чорний дим припускають, що паливо спалюється не повністю, а повітря. це час для збільшення. Усі маніпуляції управління згоряння виконуються з регуляторами редукуючого або повітряного паркану. Двері печі залишаються закритими, щоб не втрачати тепло і забезпечити гарне нагрівання печі, а також заради пожежної безпеки. Бажано, щоб температура горіння палива висока, оскільки димові гази з температурою вище 200 ° С майже не залишають сажу на стінках димоходу. Більшість сучасних печей оснащені вторинною димохідною камерою димових газів, що підвищують ефективність пристрою та спрощуючи таке нещасне заняття як очищення духовки та димоходу.

READ  Варіанти для обробки сходів у приватному будинку

Після досягнення бажаної температури повітря в кімнаті інтенсивність спалювання палива зменшується шляхом регулювання доступу до нього. У культурах довгого спалювання можна привести процес до стану повільного прийому, який триватиме до 8 годин. Якщо виробляється печі печі, не оснащена довготривалою системою, то дорівнює 1,5 години. За цей час потрібно повернути спалювання дрова для однорідного згоряння однієї або двічі. Недобові залишки палива є приготованими ближче до центру сітки решітки. Повторне завантаження палива може здійснюватися тоді, коли поліна з попередньої закладки дров перетворилися на велике вугілля.

Робочий режим і subtop

У всіх рекомендаціях, як затопити піч вдома з дров, підкреслює, що як тільки дерево обертається, необхідно забезпечити повітряний потік. Отже, двері повністю відкриті. Далі, спалювання, у міру необхідності регулюється частковим покриттям погляду та задумливою дверима. Як правило, робочий режим характеризується наявністю золотого полум’я, подібного до кольорів.

Якщо тяга недостатня, з’являється сажа, вогонь набуває червоного відтінку. Це означає, що для горіння не вистачає кисню. Потрібно відкрити вигляд, щоб виправити ситуацію. Це трапляється протилежна ситуація, коли полум’я стає майже білим, починає гуляти. Це вказує на надмірну тягу. Потрібно покрити двері плутанини.

Іноді не вистачає однієї закладки для нормальної роботи печі, потрібна додаткова завантаження або субтоп.

При необхідності підтопіка

 • Покладання спалюється не повністю, а горіння сповільнилося.
 • Печі не була достатньо припав.
 • Довжина спалювалася занадто швидко.
 • Недостатня кількість палива.

Спортужки мають особливості. Він утримується, коли піч вже увійшов до режиму роботи. Зменшення температури здатна порушувати його. Тому можна покласти поля лише через 25-40 хвилин нормальної роботи пристрою, за умови, що він згрівається нормально. Відкрийте двері довше, ніж півминки, не рекомендується. Якщо цей час не вдалося зробити те, що потрібно, повторно відкрити її можна тільки через 3-4 хвилини.

Тротуарний проводиться після того, як перша закладка повністю вичерпана, середина всіх полів було обґрунтовано. Паливо розміщується рядом або кліткою з мінімально допустимим заземленням до верхньої частини відсіку. Спочатку тільки одна половина. Вона покласти на діагональ камери і почекайте, доки він не клапає. Після цього викласти залишилися. Чекаємо на 6-8 хвилин, поки вони не псуть, регулюють вантажівку і плутати.

Як заглушити духовку

Більшість з нас, здається, утоплення печі дуже проста. Кинув дрова, покладіть папір, встановив вогонь і все. Фактично, це не так.

Підготовка печі

Спочатку потрібно очистити печі та димарі з сажі і закрити всі тріщини. Потім перевірте наявність ночі, совок для збирання золи та товсті рукавиці, щоб захистити руки від опіків.

Попередньо підготовлене паливо повинно бути сухим. Пари з вологого палива конденсуються на стінках каналів печі і охолоджує їх. Вугілля для вогню повинна бути високою якістю і без пилу.

READ  Як ізолювати підлогу в будинку з бару

Далі перевірте прагнення в печі. Після відкриття клапана димоходу ви можете просто засунути вашу руку всередині печі. Якщо повітря відчувається, то все в порядку. Перевірка прагнення також може бути палаюче матч або папір.

Після того, як переконайтеся, що зчеплення, очищення решітки та ролика.

Етапи печі Firebox

Після підготовки, ми переходимо до печі. Основні етапи роботи палива:

перетворити, дрова, будинку
 • Розгалужений. Сухі залишки з різання дров і різання деревини підходять для витягів: чіпси, чіпси, беручі та дрібні гілки. Совок може бути оштукатурою ножем з невеликих сухих смуг. Екстракти розміщені на м’якій газеті, додайте кілька великих ведмедів, так що вогняна була заповнена третиною висоти, і запалюється.
 • Подача головної закладки. Перша порція палива розміщується щільно, перекриваючи всю область решітки. Подальші закладки повинні бути закладені на великих куточках з попередніх порцій. З поверхні палива до верхньої частини печі повинна бути не менше 100 мм. Печі закриті, і заплутані. відчинено. Поставка повітря регулюється духовкою.
 • Процес горіння. З належним повітрям полум’я полум’я солом’яного кольору, а горіння дров трохи потріскають. Якщо полум’я білий, а в пожежних рибах, необхідно зменшити постачання повітря. Якщо вогонь став темно-червоним, а дим з’явився, постачання повітря збільшується. Ідеально спалюють світильники такого ж розміру. Для отримання тепла необхідно відрегулювати клапан на димохід, вантажівка та дверна задуматися, намагаючись не дозволяти монооксиду вуглецю в кімнату, але не випускати всю теплоту від горіння.
 • Завершення. Коли відкритий полум’я зникне над вугіллям, вам потрібно натиснути релімерний клапан і кохер, щоб перемістити залишки вугілля до центру решітки. Після того, як полум’я нарешті зникає, всі двері закриті і до кінця вантажівки. Якщо немає часу чекати згоряння вугілля, вигрібайте його з топки та закрийте заслінки та засувки.

Правила безпеки

Основними небезпеками при використанні печей є чадний газ та пожежа. З міркувань безпеки, дотримуйтесь декількох правил:

 • Стежте з печі до запалювання за наявність слідів Scoot;
 • Не використовуйте легкозаймисті рідини для запалювання;
 • Заповніть вогню 2 години до сну;
 • Використовуйте паливо, що відповідає цьому типу духовки.

Зауважте, що цегельні печі потопають на максимум, а також металеві печі. у невеликих порціях, щоб уникнути житла.

Методи витягів

Перед утопленням російської печі дерева необхідно запустити свій внутрішній простір від залишків палива, посуду, а п’ята частина золи. Повинен бути очищений розлючений і ріг. Після цього перейдіть до хреста. Для того, щоб приміщення відбулася зручна температура, нагрівайте духовку принаймні один раз на день.

Найчастіше використовуються дві основні печі печі:

Більш ефективно, спосіб, в якому паливо виникає в камері палива. У цьому випадку структура опалення повністю розігрівається. Дрова поміщається в теплову камеру якомога ближче, заповнивши їх усього простору.

У майбутньому вони закладені після попередньої паливної сировини прогресу до вугілля. Але перед тим, як дров відійдіть, щоб запобігти роздумів і іскри. Друга закладка палива, як і всі наступні, становлять третій менше, ніж перший.

Коли екстрас, демпфер рота добре закритий. Пластикові клапани відкриті, а вентиляція. обкладинка. Ця процедура виконується з метою покращення тяги. Коли піч все ще не мала часу, щоб розігрітись, невелика відшкодування диму може відбутися під час перетину. Для усунення такої проблеми вентиляційний клапан переміщується до 2.3 сантиметрів. Вона повинна бути повернута до початкового положення.

Є кілька правил, як перетворити російську печі. Для того, щоб процес згоряння буде стабільним, потрібно забезпечити постійний доступ кисню. Для цього паливо повинно періодично перетворити покер, внаслідок чого повітря досягає найнижчих шарів, а ступінь спалювання дров збільшується.

READ  Як приклеїти тюль на крохмаль Windows

Перш ніж відкрити двері печі, вони, безумовно, були присутні, що допомагає призвести до того, щоб заспокоїти полум’я на тісному контакті з ним і зменшити розбиття.

Надійний вогонь у фокусі може бути знижений або верхній шлях. Найпростіший варіант. це варіант. перший. У цьому випадку легкі хребетні матеріали розміщуються під кладкою дрова в центрі. Так що ви можете швидко і легко запалювати будь-яке паливо. Але це відсутність цього методу, оскільки кисень швидко горить, а плита включена нерівномірно.

Краще використовувати опцію верхнього запалювання. Це полягає в тому, що приманний матеріал розміщується у верхній частині стека з дров. Можна виконувати рівномірне розігрівання пристрою і досягти гладкого поширення вогню по кладці. Все це дозволяє знизити навантаження на паливо. У процесі спалювання дверей розчаровується відкриттям на 7 сантиметрів.

Інший шлях називається “російським” екстрактором, він виконується на. Для цього печі в печі закриті і одночасно тримають відкриту вентиляцію. Дрова, які мають бути сухими, кладуть на передньому краї горнила у формі колодязя, потім розпалюють і повільно переміщують до його центру.

Цей параметр використовує, коли немає необхідності швидкого нагрівання кімнати або якщо вам потрібно використовувати печі як камін. При застосуванні цього методу процес згоряння тісно контролюється таким чином, щоб іскри та вугілля не випадають з агрегату.

В середньому, вогнетриви повинні бути дві години, щоб забезпечити довгострокову роботу печі та запобігання розтріскуванню її стін. Після завершення печі, рот і клапани, безумовно, закриті, внаслідок чого їжа готується швидше, а будинок охолоджує повільніше.

Правильно обраний метод укладання палива в фокусі сприяє швидкому екстракторі сукупності. Як правило, дрова лежить паралельно у вигляді добре або шаха. Паралельний стиль означає, що лампи мають прямі шари шарів.

Для забезпечення вільного доступу кисню, у кладці створювати Lumeks у порядку перевірки. Дрова “Шалаш” викладають у рядку, а потім нахиляється до центру, щоб результат. закритий конус. За допомогою цього втілення полум’я негайно охоплює дрова довжиною, і вони горить швидше.

Вважається, що вибір шляху, як повернути російську піч прямо, краще зупинитися на використанні паралельного укладання палива.

Технологія процесу: як перетворити дрова печі

Деревні печі все ще дуже часто використовуються в заміських будинках, особливо в лазнях, де просто не робити без нього. Звичайно, можна було б встановити сучасні пристрої з металу, але традиційна російська лазня. цегляна печі, безпечна та надійна. Більш того, величезна кількість поколінь майстрів приніс дизайн дерев’яної печі до максимальних показників якості. Так що не думайте про те, яка духовка краще вибрати. Краще подумайте, як підробити печі?

Для багатьох це може здатися, що це незначна проблема. Заклав дрова в печі, загубився і чекав, коли температура повітря приходить до необхідних меж. Все добре в словах, насправді, все інше. Тому спочатку зрозумійте це питання, як перетворити баню з дровами, а потім перейти до головного будинку. Хоча обидва процеси майже однакові, але є деякі відмінності.

Як перетворити дрова в будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS