Як підключити ламінат з різними замками

Ламінат Lock – три конструкції замків, три способи підключення дощок

Побудувати під кутом. З такою збіркою, в канавку вставляються одна дошка ламінату під кутом 25-30 °, а потім знижує.

Фігура А

Збірка в горизонтальній площині підлоги, інакше монтаж. З цією збіркою, шип кидається в паз у горизонтальній площині підлоги з молотком ударів на спеціальному монтажному барі.

Малюнок Б

Обсяг. З такою збіркою, дошка спочатку вставляється під кутом, потім він падає і вибухає. Маючи бульбінг здійснюється за допомогою бару на кінцевому або гумовий молоток на передній стороні ламінатної дошки.

Але було б дивно, якщо виробники фірм зупинилися. Деякі виробники фірм роблять не тільки унікальні ламінатними замками, але також змінюють конструкцію замків на короткій стороні дошки, що також впливає на метод його складання.

Майже всі виробники ламінату роблять інструкції щодо укладання своїх колекцій. Часто вказівки доступні у виробника. У цьому випадку, у разі необхідності будь-яких перекладів, скористайтеся бюро перекладів Харкова.

Як вибрати дошку

Док-профіль для ламінату відрізняється в області застосування, і, відповідно, форми, а також матеріал, з якого він зроблений.

З’єднання ламінатних замків

Перш за все, ви повинні вирішити свою форму:

 • Прямі профілі використовуються для гладкого ламінату з іншою частиною ламінату, або для з’єднання з іншою підлогою, наприклад, з плитками. Найчастіше, неможливий також стик ламінату та плитки без одягу, але й інші варіанти;
 • Перехідні профілі використовуються, якщо необхідно поєднувати підлоги на різних рівнях;
 • Кутові профілі використовуються для завершення суглобів, перпендикулярних до з’єднаних поверхонь, наприклад, при обробці подіуму або сходів;
 • Остаточний профіль застосовується до декоративної обробки відкритих країв ламінату.

З будь-яким кладкою ламінату, він повинен буде використовувати принаймні один тип з’єднувальних профілів, оскільки інструкції говорять, що кожні 7 метрів ви повинні зробити розрив, який компенсує розширення ламінату та пороги для ламінату буде в змозі реорганізувати цей шлях між рейками. Якщо ви не робите прогалини даних, то ламінат може кип’ятити в деяких місцях, що буде псувати з’єднувальні замки, і вам доведеться придбати новий матеріал.

Як згадувалося вище, сполучний план для ламінату також характеризується матеріалом, з якого він виготовлений:

 • Ламіновані дошки зроблені, як ламелі з дерева та пресувального волокна, покритого зверху з спеціальним фільмом. Такі зв’язки зазвичай використовуються у дверях, а колір і малюнок дощок вибираються під основними підлогами, щоб зробити суглоб якнайменше.
 • Металеві дошки приймаються виключно через їх силу. Поява підлоги, використовуючи такі планки, значно погіршується, але такі смуги, виготовлені з латуні, алюмінію або нержавіючої сталі, ідеально справляються з високими навантаженнями, наприклад, на підключенні Lamellae на подіумі.
 • Пластикові з’єднувальні дошки відрізняються їх гнучкістю, тому вони використовуються на криволінійних суглобах, наприклад, на закруглених сходах. Значні переваги цих дощок також є ціною, а величезний вибір кольорових розчинів, однак, пластик швидко поставляється під навантаженнями, що є великим дефіцитом.
 • Гумові профілі також відрізняються їх гнучкістю, крім того, у них є високий індикатор тертя, який захистить вас від падіння, наприклад, на сходах.
READ  Чем заделывать швы в плитке

Параметри для підключення плиток та ламінату без одягу

Обережно організуйте ділянку з’єднання двох покриттів, не може бути різним.

Використання напівсного затіркі

Дуже простий і доступний спосіб. Може бути використаний у процесі укладання або після цього вже завершено. Розрив, який залишається між оздоблювальних матеріалів, наповнений спеціальним розчином для кахельних швів. Бажано, щоб різниця висоти між покриттями не було. Робота виконується наступним чином:

 • На основі майбутнього спільного суглоба.
 • Враховуючи цю лінію, закладену плитку.
 • Розрізаний ламінат, обробляйте краю з силіконом. Ми поставили матеріал на підставі, беручи до уваги необхідне зазор.
 • Шов, який утворюється між ламінатом і плиткою, половиною або трохи більше заповнюють силіконом. Ми чекаємо, поки не сухий, а потім покласти груту на вершину. Вона повинна бути ретельно вирівняна.

Готовий болот, бажано, покритий прозорим лаком, він буде розширювати його термін служби.

Встановлення компенсатора від пробки

У розрив між ламінатом і плиткою встановлюється тонка пробкова смуга, яка називається компенсатором. Цей метод є хорошим для прямих, так і вигнутих суглобів. Бажано, щоб висота покриттів однакова, інакше жарт не буде зовсім естетичним. Ви можете вибрати компенсатор для роботи, верхній край якого обробляється захисним лаком, пофарбований або прикрашений шпоном.

Розміри деталей представлені в таблиці.

Вам потрібно знати, що компенсатори, які мають стандартну довжину, добре підходять лише для організації прямих переходів під двері. У всіх інших випадках їх довжина недостатньо, що призводить до необхідності розділити деталі або порядок елементів великих розмірів.

Встановлення суглоба з компенсатором

 • Ми виконуємо навчання. Ми поклали один тип покриття, краща плитка. Край матеріалу шліфування, ми видаляємо всі нерівності, вільні від пилу та забруднення. Ми намагаємося компенсатора. Якщо висота частини та покриття не збігається, вирізати вилку.
 • Уздовж краю закладеного покриття, що застосовується блиск. Композиція повинна бути покладена поблизу матеріалу. Краще, що це були дві паралельні смуги.
 • Ми закріплюємо компенсатор, щільно натискаючи його до краю покриття.
 • Злегка згинаючи елемент і покладіть герметик. Негайно поверніть компенсатор до місця. Надлишок герметику видалити ганчірку.
 • Ми поставили другий тип покриття поруч з пробкою.

Використання пробкового герметику

Малюючи суглоб таким чином, майже схожий на роботу з розчинкою. Тільки шов між покриттями наповнений пробкою. Вона включає в себе герметик і крихту пробки. Після замороженого, міцного пружного суглоба утворюється.

Плюс цей метод – не потрібно обробляти край ламінату з герметиком, оскільки композиція пробка вже має такі властивості. Мінус тільки один. Після сушіння шва набуває світло-коричневого кольору. Інших варіантів немає. Якщо це прийнятно, то немає мінус використання матеріалу.

Корковий герметик доступний у спеціальних трубах. Вставляється в рушницю, після чого ви можете застосувати матеріал на поверхню. Якщо це незручно, ви можете викласти герметик у контейнер і використовувати шпат.

Необхідність реєстрації

Укладання підлоги у вигляді ламінату може ускладнюватися правильним прикрасою суглобів цього матеріалу.

Пріоритетність необхідності якісно і грамотно-докабливих ламінованих пластин виникає у наступних ситуаціях:

 • Реєстрація сполук у внутрішньому просторі, док-ламінат між кімнатами, у районах дверних отворів;
 • Прикраса з ламінатом значних територій, коли роз’єми з’єднань виконують функції демпферних прогалин;
 • В результаті укладання в приміщенні матеріалу, оснащеного різними типами замкових з’єднань, які не знають конфігурації та розмірів;
 • При необхідності, обладнайте кроки або будь-яку поверхню падає у висоту.
READ  Як приклеїти тюль на крохмаль Windows

Іноді, завдяки бажанню реалізації дизайнерських рішень, зонування зовнішнього простору здійснюється через контрастну колону діапазону ламінату. Такі зв’язки також потребують компетентного переходу.

Як докайний ламінат з різними замками. Як підключити ламінат між кімнатами з порогами і без порогів

Перш ніж доказати в ламінаті між кімнатами, важливо враховувати оптимальні умови використання цього методу закладання зовнішньої обробки:

 • Важкі ламінатними ділянками легше поєднуватися між собою у дверях, ніж викласти тверду речовину
 • Для забезпечення можливості для розширення природного температури дощок, рядки кожні 7-8 м повинні містити компенсаційні проміжки 1-1,5 см шириною;
 • Якщо різні типи панелей використовуються в різних приміщеннях, блокування з’єднання можуть не збігатися;
 • Зонування кімнати також передбачає ретельне проектування суглобів, так що вибрані відтінки та текстури ламеля гармонійно поєднуються;
 • Якщо подіум запланований, без такого обрання, етап буде виглядати інактивно.

Замок сполука відрізняється надійністю та довговічністю, він утримує всі деталі покриття. У той же час, залежно від умов температури та вологості, ламінат здатний змінювати розміри, він звужує і розширюється. Деформаційні прогалини дозволяють зберегти цілісність структури деревини при зміні мікроклімату. Якщо це компетентний докрівельний матеріал, сюжет гнізда буде маскується, що падає на дверний проріз.

Де може бути суглоб і як краще організувати його

Сучасний будинок або квартира використовує різні підлоги. У місцях їх сполуки часто утворюються відмінності висоти – через різну товщину покриття. Emboss такий перехід прекрасний і надійно може тільки знати, що робити. Найчастіше ви повинні зберігати плитки та ламінат. Це два найпопулярніші види підлоги для приміщень різних цілей. Перехрестя плитки та ламінату на місці місця знаходиться в двох місцях:

Як ви вже зрозуміли, є два способи зробити з’єднання ламінату та плитки – з пошкодженням і без нього. Перша вимагає високої якості обрізки плитки, той же розрив між двома матеріалами по всьому шва. Тільки в цьому випадку виявляється гідний результат. Другий – це простіший у виконанні, не вимагає особливої ​​точності при обрізку матеріалу та спеціальних навичок при виконанні. Але це виглядає дещо “сільським”.

Встановлення сполучних профілів

Алюмінієві молдинги можуть бути встановлені відкритими, застосовуючи дюбелі та гвинти. На алюмінієвому барі вже готові отвори для самонарізаних гвинтів, які продаються разом з металевим бустером.

Алюмінієвий поріг, відкрита гора

Декоративний метод кріплення – більш привабливий вигляд, вкладення не видно, він прихований під декоративним соплом.

Монтажний профіль підключений до бази з самоорганізмами. Декоративна насадка укладається зверху, натиснута, доки вона не натискає. Він закриває сліди кріплення, а жарт виглядає досить.

Встановлення з’єднувальних дощок

Вибравши потрібну панель, він залишається з’ясувати, як з’єднати ламінат з ним. Перш за все, ви повинні звернути увагу на залізничну кріплення, яка поставляється з сполучною пластиною. Цей залізниця потрібна для приєднання з’єднувального бару без видимих ​​кріплень, таких як самовідданість.

Процес установки сполучної дошки:

 • Спочатку закріпіть залізницю до підлоги. Ви можете зробити це за допомогою клею або гвинтів, а другий варіант відрізняється підвищеною надійністю, тому завжди рекомендується професіоналами.
 • Після того, як ви поклали кріплення залізничного ламінату, покладіть другу частину покриття підлоги.
 • Закріпіть з’єднувальний бар в канавках щебеню, потрапляючи до нього молотком над дерев’яною баром.
READ  Який діаметр труби для свердловини краще

Тут стоїть корекції, тому що цей метод не дуже підходить для металевих профілів. Вони прикріплені до відкритих гвинтів, а отвори для них готуються негайно на заводі.

Використовуючи цей метод, ви можете підключити ламінат з різними підлогами, такими як плитка, лінолеум тощо.D.

Важливі моменти перед установкою

Належне укладання буде надано, якщо ви надаєте кілька нюансів:

 • При покупці роз’яснювального продавця необхідна або не потрібна додаткова захисна просочення ламінатних замків. У другому випадку ви повинні придбати попередній віск. Обробка здійснюється перед початком установки.
 • Ламінат повинен лежати не менше 2 днів у приміщенні, в якому планується покладання. Це дозволить матеріалу поглинати мікроклімат приміщення, набрати температурний режим. Це забезпечить мінімальну усадку у майбутньому. Більше ефекту можна досягти, видаляючи фабричну упаковку з матеріалу.
 • Установка здійснюється з вікна до дверей. Кінцеві сторони спрямовані до процесів, а довга сторона до глухих стін. Це зменшить видимість швів між полотном.
 • Для систем блокування, передбачити покупку спеціального металевого светр. Це дозволить легко встановити на відкритому повітрі навіть за стінами.
 • Довгі ряди встановлюються з зміщенням. Перший початок з довгим підлогою, другий – з коротким. Він забезпечить високоякісне зчеплення дощок у різних напрямках.
 • Технічні проміжки біля стін повинна бути від 5 до 10 мм. Є спеціальні затискачі. Під час прокладання на підлозі здійснюється механічний вплив. В результаті, він може рухатися поблизу стіни, якщо вони не зафіксовані.
 • Перед роботою потрібно підготувати ріжучий інструмент – дерево ножів або електричний велосипед. Для належного інструменту обрізання якості має бути з мінімальними зубами.

Надано всі елементи, ви можете безпечно взяти на себе встановлення панелей.

Перед роботою з інструкціями з установки. Розпакуйте матеріал, почніть укладання власними руками.

Системи блокування розміщуються з дошкою та наприкінці, а вздовж поздовжньої частини. Однорідність швів між полотном слід спостерігати. Інша особливість – це робота з останнім. Часто ви повинні обрізати ширину панелей. Марка зроблена з урахуванням технічного розриву між стіною та зовнішньою обробкою, відрізана, відрізана. Полотно м’яко під невеликим кутом вставляється. За допомогою металевих розсінків шви ущільнюються до бажаного значення.

Ламінат за допомогою блокування кліків. Такі системи не вимагають додаткових інструментів. Полотно вставляється один до одного під кутом 40-45 °, невеликий коливальний рух спирається на горизонтальне положення. Вона повинна звучати клацання.

Системи 5G, Мегалока характеризуються найпростішою установкою. Schip-groove вставляється в горизонтальне положення без допіна.

Виробники ламінату пропонують широкий спектр замкових систем, що краще визначається бюджетними можливостями та надійністю отриманого підлоги. Якщо замки розходяться під невеликим періодом експлуатації, він говорить про кілька причин: низька якісна установка або ламінат (не слід переслідувати за низькою ціною), погано підготовлена ​​основа під покриттям покриття.

Як підключити ламінат з різними замками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS