Як побудувати підвар під сарай

Копання котлована

Як зробити підвал, не витрачаючи багато часу і зусиль? Щоб зробити це, дотримуйтесь інструкцій. Спочатку потрібно відкрити підлогу, де буде обладнана вхід до кімнати. Зазвичай земляна робота виконує кілька людей. Один з них копає отвір, а друга за допомогою відра виводить грунт. Нижній, твердий шари Землі зазвичай подрібнюють брухтом.

Глибина ями для підвалу, як правило, 2-2,5 м. Його довжина і ширина розраховуються з урахуванням розміру дизайну кімнати. Важливо пам’ятати необхідність залишити проходи, за допомогою яких можна легко рухатися між полицями. Їх ширина повинна бути не менше 1 м.

Вхід до підвалу може бути чистом або нахиленим. Останній варіант передбачає розташування столичних сходів з власними руками. Важливо забезпечити, щоб кромки ями не підходять для фундаменту сараю ближче, ніж половина лічильника. Це забезпечить надійність структури. Якщо ви нехтуєте цим правилом, сарай може не тільки поглянути, а й розвалюватися.

Розташування підвалу на стадії будівництва сараю

Побудуйте сарай з підвалом легше на стадії будівництва. Це пов’язано з вологістю підземних кімнати, які вимагають додаткових шарів гідроізоляції, що є більш зручним і правильно робити на початку будівництва.

У цьому плані технологія будівництва підвалів за будь-якою структурою однакова, як для гаражів, так і для житлових будинків.

Визначення рівня підземних вод

Роботи починаються з дослідження глибини підземних вод у грунті. Якщо на місці, де відбувається будівництво, ні власники сусідніх ставив, немає води, то вам потрібно зробити розвідку буріння. Для цього легше використовувати простий садовий бур.

 • Підвал здійснюється на 2 метри максимум на 2 метри, потім буріння трьох метрів, безумовно, покаже ководу, і чи є небезпека затоплення з землі. Дерев’яна плячка опускається в отвір, ви можете зробити приналежність з невеликим вантажем в кінці. Якщо через кілька годин залізниці не було мокрим, це означає, що вода не загрожує будівництву, і робота може бути продовжена;
 • Якщо в кінці є мокра, ви повинні сказати щось на якій глибині це. У деяких випадках вода накопичується в свердловину і стає відрізняється навіть без перевірки. Якщо вода йде так близько до поверхні, краще не починати будівництво підвалу взагалі. Вся робота робить виключно при видаленні півметра від виникнення підошви майбутньої структури.

Якщо сарай вже використовувався, і не було необхідності зробити підвалу підвалу, поглиблення фундаменту, слід також виміряти за кутом, оскільки в сараях база занурюється дуже дрібно, що позбавляє можливості орієнтації на існуюча підошва.

Кільцева яма і підлоги

Розмір майбутнього підвалу не повинен відповідати приміщенням сараю, під яким він обладнаний.

Якщо підвал складається капітал, то під час будівництва це буде право поєднати периметри рівня землі та розміщення під землею, крім того, сараї досить рідко є більше підземних.

Тоді підвальні стіни будуть основою для решти структури. Він не застосовується до круглих та пластмасових підвалів, а також варіанти Землі для її домовленості.

Послідовність роботи над розташуванням підвалу під пролив:

 • Сюжет, де буде здійснюватися конструкція, очищається від рослинності та зніміть верхній родючий шар ґрунту. Розміщення точок для копання ями, а розмір повинен відповідати периметрам підвалу, або половина лічильника ширше, ніж його стіни;
 • Це значення залежить від матеріалу стін та передбачуваної гідроізоляції. Все вільне місце навколо периметру підвалу буде необхідним для обробки штукатурки та захисту від проникнення води;
 • Якщо яма не дуже велика, то ви можете зробити гідроізоляцію типу рулону. Для цього він повністю викладений з каучуком, склеюючи його краю з мастикою на основі бітуму, але нижня частина дна попередньо визначена піщаною сумішшю з додаванням гравію, і обов’язково з ретельним. Така подушка за величиною повинна бути не менше 15 см;
 • Якщо підвал і не повинен спати з водою з грунту, волога в підвалі Землі може бути підвищена над допустимою рівнем, завдяки просуванню води через базу. Крім того, не буде бар’єру для гризунів, а дезінфекція буде продовжувати виконувати дуже проблематичні;
 • База краще робити конкретну, якщо розмір підвалу та решту структури збігається, то ви навіть можете не монтувати опалубку (за умови, що строго вертикальні стіни);
 • На каучуку, у цьому випадку, арматурна сітка або перезавантаження стрижнів для посилення цементної суміші. М150 бренду бетону наливають товщиною 10 см. Фахівці рекомендують додавати домішку до домішок до водного відштовхування. Поверхня підлоги в підвалі повинна бути згладжування і залишити протягом деякого часу, щоб силу необхідна для набору. Як правило, час замороженого становить близько 28 днів. Протягом цього часу потрібно доглядати за бетоном, щоб він не плавав і не покритий тріщинами та іншими дефектами. Роботи знаходяться в періодичному змочуванні водою. Краще читати про особливості роботи з бетоном, щоб запобігти небезпечним помилкам.
READ  Австрийская плетенка забор своими руками

Дослідження технології

Розглянемо будівництво підвалу в сараю з власними руками крок за кроком. Давайте просто скажемо, що поетапні інструкції завжди спрощують будь-який процес. Перед початком будівництва потрібно вивчити питання про проходження підземних вод, вони повинні бути на відстані не менше половини тему з стін та підлоги майбутнього підвалу.

Зробіть підвал у сараю з власними руками “з нуля” нічого складніше, ніж створення першого поверху вдома, у деяких питаннях два типи такого будівництва дуже схожі. Хоча існують відмінності. Процес побудови підвалу в Сарадж, з вашими руками, ви можете описати наступним чином:

 • Виберіть необхідне місце для будівництва та розмітки його під фондом. Зазвичай, найвища точка на вашому земельному ділянці вибирається для такої будівлі. Це помітно спрощує проблему з підземними водами.
 • Після маркування ви можете перейти до руїну ями та подальшої закладки в ній піщано-гравійних подушках. Після цього ви можете насолоджуватися бетонною стрічкою на землі для майбутніх стін.
 • Після наповнення бетону ви можете перейти до будівництва стін майбутнього підвалу. Стіни рекомендуються робити з цегли або сиськи на глину, але не з бетону (рекомендується комбінація цегли та бетону). Цей момент важливий. Після цього ви можете побудувати систему вентиляції та гідроізоляції.
 • Останній етап – покласти пучки перекриття та підлоги стелі майбутнього підвалу, який буде затоплений у сараї.

Будівництво глибоководного підвалу

Будівництво будь-якого виду підземного зберігання не повинно проводитись навесні, коли підземні води піднімається занадто близько до поверхні, а ближче до кінця літа, у серпні. Вся робота повинна зберігатися з сухою погодою. Під час дощу колесо обов’язково закривається фільмом.

Підготовка котлована

Приготування глиняного замку

Кращі підлоги в підвалі – Globiton. Про особливості глини затримати вологість і не пропустити її в приміщеннях, вони також знали наших предків.

На сьогоднішній день Clay Castle є одним з найкращих варіантів захисту основи навіть при будівництві житлових будинків. До речі, витоки в підвалах будівель, зведених ще 18-19 століть., Виникають лише після прокладання нових сучасних комунікацій та руйнування глобальних поверхонь.

Глинний замок називається шаром глини товщиною 20-25 см, закладений вздовж контуру будівлі з захопленням периметру стін. Ідеальний варіант може бути поєднанням сучасних та традиційних методів захисту.

Спочатку, прокат бітумного матеріалу розміщується на підлозі (наприклад, каучук), вилікуваний, затопленим бітумом, вони затоплені цементом, і глинистий замок побудований на вершині.

Глина достатньо потребує передньої води протягом декількох днів. З надлишком піску, 10-20% вапна додають до нього. Щоб потирати глину краще в опалубці, засипаючи її у маленьких шарах. Для ущільнення він витягується ногами, час від часу повертаючи лопату.

Якщо на нижній частині ями, підготовленого до вітряної, необхідно перемикати лопату, захоплюючи та сюжет трохи ширше. Потім підлоги добре згадані ногами, закручуйте лопату і знову покриті.

Стіни також ізольовані за допомогою глинистих. Для цього простір між цеглиною або бетонною стіною заповнюється ретельно виснаженою глиною. Товщина такого замка – від 25 см. Заповнення просторової глини зручніше, ніж стіни зведені.

Це трав’яне, використовуючи шматок журналів або особливе придатність у вигляді плоскої важкої основи та ручкою, прикріплену до нього.

Вентиляція

Незалежно від типу підвалу в ньому обов’язково передбачено вентиляцію. Зрештою, на додаток до вологи, що надходить на капіляри з грунту, вода в процесі дихання буде видатна та зберігати овочі та фрукти.

Вентиляційні канали в підвалі надаються для двох. Перший вихлоп розташований над самим стелею з виходом до висоти 10-15 см (див. фото). Кінець труби за межами кімнати повинен піднятися над грунтом на 0,5 м.

При заснуванні побутової будівлі (гараж, сарай тощо.) Вихлопний канал виділяється на даху будівлі над ковзанами. Труба повинна піднятися над ним 0,5 м.

Другий обрізаний канал, який служить для припливу свіжого повітря, обладнаний на відстані 20-25 см від підлоги. Постачання та вихлопні труби прикріплені тільки на протилежних стінках. Їх мінімальна довжина – 2,5-3 м. До циркуляції повітряних мас був рівномірним, діаметр каналів має бути однаковим.

Вони закладені в процесі будівництва. Для цього, укладання або бетон забезпечує спеціальні отвори, в яких вставляються труби. Зверху, канали обладнані козирками, які захищають від опадів та проникнення гризунів.

READ  Сайдинг під бар для відкритого прикрасу

Занадто великий, як небажаний діаметр. У першому випадку кімната буде занадто холодною, у другому – невеликий розмір каналу не забезпечить достатнього повітряного обміну. В ідеалі, труби не повинні мати жодних вигинів. Будь-яке розширення та звуження є неприйнятними.

Розмір труб розраховується залежно від розміру кімнати. Для кожної 1 м2 підвалу стандартного 2-метр-глибини, 26 см2 поперечного перерізу каналу. Якщо глибина сховища велика, діаметр труби збільшується пропорційно.

Для того, щоб водяні пари, які виходили, не замерзали, канали ізольовані в області виходу землі. Ви можете носити кришку, закладену теплоізоляційним матеріалом на вулиці.

У великих овочевих магазинах, примусова вентиляція обладнана. У найпростіших системах для цього у вихлопному вихлопі встановлюється електричний вентилятор низької потужності. У більш складних варіантах він встановлюється як у обробці, так і у вихлопних каналах.

Обробка стін

Найпопулярнішими матеріалами для їх обробки є бетонні, цегляні або бетонні блоки. Для заповнення бетону готується опалубка, в якій арматурна рамка. Вся конкретна робота повинна здійснюватися протягом одного дня.

В іншому випадку, на місці суглобів, мости холоду утворюються, через який буде йти тепло. Такі суглоби небезпечні і завдяки нагляду над напругою поверхні – стіна буде крихкою.

При установці цегляних стін, кладка свинцю в одну цеглу. В якості розчину використовується глина-пісок або цементна суміш. За межами стін гідроізоляція подвійним бітумним шаром і каучуком. Решта простір між ґрунтом і стіною падає сплять землю і тупику.

Окремі стіни можуть бути азбесто-цементні тарілки. Дерево використовуйте небажане. Термін його послуг у вологому приміщенні буде малий. Якщо для цього є потреба, ви можете використовувати спосіб використання наших предків. У кутах стін, ставки забиті, в яких дошки або пагорб висушуються протягом 1-2 років.

Перекриваючий підвал

Для виготовлення перекриття ви можете використовувати бетон, дерево або їх комбінацію. Закріпіть подолання стелі та покладіть ізоляцію в розрив між дерев’яними балками набагато зручніше і простіше.

Теплова стеля

Щоб забезпечити оптимальну температуру в приміщеннях, стеля повинна бути термічно ізольована.

⚫Postroiled найпростіший сарай з підвалом. Як побудувати дешевий будинок? ►26

Для цього дизайн решітки (костюм) приєднується до балок, між якими закладена піна або будь-який інший теплоізоляційний матеріал, який не поглинає вологу.

Щоб закріпити його, він ріжуть з дошками або ДВП, які закручуються до барів.

Перед тим, як встановити ізоляцію, стеля монтується на стелі. Плівка з поліетилену. Ви можете зробити це за допомогою простого двостороннього скотч. Всі суглоби в ізоляції ретельно закриті. Далі він випускається фільмом. Завершення покриття може використовувати штукатурку або дошки.

Як зробити підвал у приватному будинку на вулиці: технологія будівництва

Підвал – це простора сховище для овочів, фруктів та збереження, яка зобов’язана бути на території будь-якого приватного будинку. Подумайте, як зробити підвал, які матеріали краще вибрати для певного грунту, як при проектуванні дизайну, ви можете уникнути серйозних помилок у будівництві. Читати до кінця і дізнайтеся про всі тонкощі будівництва під землю та подальшу догляд за підвалом.

Вентиляція

Якщо ми розглянемо будівництво підвалу під сарай з нашими власними руками за кроком або будівництвом його з окремою будівлею, то в будь-якому з цих випадків питання про вентиляцію буде гостро. Це важливий момент, який не можна забувати.

Виправлення Як побудувати підвалу в Сарадж, важливо зрозуміти, що відмінності в окремому будинку та те, що будується в приміщенні, також будуть в технології структури, а у питаннях, що стосуються вентиляції. Давайте поговоримо про це.

На відміну від окремо постійного підвалу, для приміщення під підлогою сараю надзвичайно важливо забезпечити необхідну вологість і відносно низьку температуру всередині. З цієї причини більшість компетентних фахівців рекомендується виробляти будівництво підвалів точно під незмінним сараючим або гаражем автомобілів.

Якщо запланована приміщення для зберігання в одному пакеті з теплим будинком (чи є котедж або житловий будинок), то необхідно виконувати його (підвал) за межами базового простору головної будівлі та виконувати в форма зовнішнього прикріплення до головного будинку.

Вентиляція для підвалу під пролитою потрібна особлива, оскільки множинність повітряного обміну в приміщенні нижча, ніж у землю аналог, приблизно вдвічі або три рази. Також не забувайте про те, що повітря в приміщенні повинно бути холодним і сухим. Щоб реалізувати його, потрібно зробити канальну систему повітряного припливу. Це робиться у вигляді спеціальних пластикових або азбесто-цементних труб. Вони покладені в землю на дрібній глибині. В результаті таких маніпуляцій у приміщеннях підвалу, незалежно від ступеня термічної ізоляції підлоги вашого сараю, повітря буде суворо охолонути влітку або трохи нагрівається в зимовий час холодного часу. Все це усуває споживання приміщень підвалу.

READ  Як мерехтіти духовці дрова взимку

Проект підвалу

Є кілька способів покращення підвалу в Сарадж:

 • Яма з чистого походження на столиці сходів і вхід через двері.
 • Яма з чистого походження на одягання або уявних сходів і вхід через люк на підлозі.

Перш ніж почати розробляти та побудувати, потрібно з’ясувати рівень підземних вод на сайті. Якщо навесні це дорівнює 2 м глибиною, то з конструкції рекомендується відмовитися від небезпеки затоплення.

У цьому відео ви дізнаєтеся більше про підвалу:

У процесі проектування господаря повинна визначати розміри майбутньої будівлі, після чого необхідні необхідні вимірювання. Яма не повинна йти до фундаменту будівлі або підходити до стін сараю ближче, ніж 1 м. Ця вимога повинна бути поважною, інакше виникне ризик розміщення приміщень, внаслідок чого можливі травми.

Підвал повинен мати систему стійок і постачання та витяжної вентиляції, а стіни та підлогу, як правило, викладені з цеглими або покриті бетоном.

Верхнє перекриття краще зроблено окремо або з урахуванням існуючого підлоги. Процес проектування включає створення креслення, в якому узгоджені розміри всіх елементів з проливною зоною. Вимірювання повинні бути максимально точно.

Важливо правильно оцінити рівень підземних вод і вибрати найбільш виграшний дизайн зберігання. Існує кілька сортів структур, залежно від специфічних характеристик сайту, використовується один з методів будівництва. Якщо вода піднімається вище 2,5 м, підземний підвал у сараї не має сенсу, раціональний варіант буде напівачним або землею.

Половина листа нижче рівня землі лише частково, його найбільше розташоване на поверхні. З таким анлетом обсяг землі зменшується, а установка гідроізоляції стає легше.

Класифікація підвалів з точки зору рівня відмови:

 • Під землею – розташовані в місцях, де сухий.
 • Насінне ліжко – у вологих місцях з середнім рівнем підземних вод.
 • Накладні витрати – встановлені на дуже високому рівні підземних вод.

За допомогою автомобільного крана кільце опускається в готову кошеня з витасним і затопленим фундаментом. Засинає та трамбет Глинний замок. Покладіть друге кільце на конкретний розчин і повторіть операцію.

Інший спосіб встановити кільця: покладіть кільце на землю, починайте вибирати грунт під ним, даючи його через вершину і відкладання. Кільце поступово осідає під власною вагою. Коли перше кільце повністю скаржиться, вони приєднуються до другого, негайно бетонування та продовження каппету.

Готові об’єкти обробляються на шва бітуму, трамвайну та бетону підлогу і продовжують оснащувати як звичайний підвал. Паралельно, покладіть вентиляційні труби, вітаючи з стін. Готові стіни залишаються завершення сушіння розчину і перейдіть до встановлення перекриття.

Для побудови підвалу з бетонних блоків використовуються ті ж технологічні операції, лише блоки підвищує вантажний кран або навантажувач, завдяки їх значній вазі.

Перш ніж запустити процес побудови підвалу, вам потрібно вибрати правильний тип об’єкта, який відрізняється практичності та ефективності. Сарай з підвалом може виглядати іншим.

Освітлений варіант вигідно побудувати на пагорбах, важливо, щоб грунт може бути сухим. Майбутній підвал виглядає як отвір у глибині двох метрів, з дахом, що майже на рівні землі. Ви можете зберігати забиті овочі, свіжі овочі, компоти і так далі.

Ви можете сіяти стіни з наступними матеріалами:

Павло може бути вилитий бітум, після того, як підлоги від руйнування. І стеля може бути виготовлена ​​з балок, журналів, ре., Яка буде оброблятися сумішшю глини та соломи. Потрібно встановити дуплексну дах, відповідно зверху. Якщо вам це потрібно, візьміть вищезгадану частину (Chasso). Це експрес-версія.

Половина та льодовик – це ще один варіант дизайну. Ідеальне місце розташування – це місце зберігання або пагорба. Буквально будівельна і монтується. Для прикрас використовується сладокблок, бетон або цегла, якщо підвал монолітний. Для виготовлення перекриття нанесіть пагорб, покритий глиною. І цей матеріал охоплює тільки бігун. Як частина льодовика, верхньої та підземної частини.

Ось напівпровідна погреб і земля або об’єм – це методи, практично подібні. Практична та простора овочева сховище – це овочевий Лабаз. Це, як правило, є журналом або посадковій каолярі.

Прогноз підвалу є важливою частиною, щоб виплатити належну увагу. Потрібно враховувати поблизу будівель. Зверніть увагу на проточну воду. Зрештою, в приміщенні повинні бути вологими (важливо, щоб рівень вологи не соромтеся).

Але для того, щоб не мати справу з надзвичайними ситуаціями, стіни повинні бути зроблені під невеликим схилом. Забезпечують канаву навколо, тому що там повинні бути крани від дощу та розплаву води.

Як побудувати підвар під сарай
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS