Як побудувати турецьку ванну з вашими руками

Хамам з вашими руками # 12 Теплі стіни підлоги, що зображує ✔️️Roat Hamam UFA

Вибір матеріалів

В основному, коли організація турецьких лазень цікаво, ніж відокремити стіни, стелі та меблі в приміщенні. Ті, хто тримає класику, варто думати про внутрішній дизайн Хамама природного граніту.

Якщо ви бажаєте, а не граніт, ви можете взяти інший матеріал, якщо тільки він відрізнявся такими характеристиками, як:

Для обробки турецької бані підходить велика керамічна плитка, яка не рідше поступається в якості традиційних каменів. Якщо ви задумали, щоб побудувати пацієнтка Шама і досвідчений у будівництві, то можна порадувати прикрасити стіни, підлогу та стелю кімнати Smalle. Цей матеріал невеликий фрагменти різних форм, створених з забарвленого сплаву, флінтинової кислоти та кобальту. Smallt дозволяє прикрасити східні шаблони Hamam або мальовничі фотографії.

Цей матеріал дозволить реалізувати будь-яку фантазію

Самі Стіни Хамама різноманітно встановлюють від газових або піноплавних блоків, каменів або цеглин. З використанням дерев’яних матеріалів потрібно відмовитися, тому що вони швидко руйнують під впливом парів. Зовні, турецька лазня зроблена для відокремлення штучного каменю або поруч з сайдингом. Останній матеріал може успішно замінити пластикову підкладку.

Як побудувати хаммам з власними руками на етапах

Підготовча робота з будівництва Хамами починається з установки інженерних мереж: стічні води, водопостачання, опалення. Вбудовані до розташування турецької лазні після завершення проектів робіт: бетонування, шорсткі пристрої, штукатурні стіни.

Чорні роботи завершені, тепер ви можете почати потепління і парування

Фундамент

Важливий етап будівництва Хамама – ізоляція всіх поверхонь кімнати. Електричний кабель найчастіше використовується як нагрівання, оскільки водяна схема вимагає більш товстого стяжного шару. Електричне опалення розташовані за принципом електричного теплого підлоги. Торт виглядає так:

 • Перекриття або стінка;
 • шар гідроізоляції;
 • тепловий ізолятор;
 • Нагрівальний кабель, закріплений монтажною стрічкою;
 • армуючий шар;
 • Оздоблювальні стічні 30-50 мм товщиною.

Ви також можете використовувати готові резистивні килимки, використання яких значно спрощує розрахунок потужності нагріву та її установки. В середньому, для рівномірного потепління Hamam, це достатня потужність 0,5 кВт за 1 м 2. Експерти стверджують, що інтенсивність нагріву повинна бути 2-2,5 рази нижче, ніж для сауни.

Спеціальні канавки розрізані через опалювальний контур в місця

Коли водяний опалювальний пристрій, шезлонги та сидіння зосереджені на принципах монтажу монтажу води. У холодний період року опалювальні роботи з системи опалення, влітку – з водяного котла, електричного, газу, на твердому або рідкому паливі.

Парогенератор робить це самостійно

У турецькій бані рекомендується підтримувати температуру при 45-55 ° С. Вологість створюється парогенератором. Це пристрій, оснащений електричним нагрівальним елементом та резервуаром для води. Принцип роботи та дизайну значною мірою схожий на звичайний електричний чайник.

Рекомендована потужність домашнього парогенератора 3-5 кВт. Для того, щоб зменшити витрати на електроенергію, вона часто поєднується з плитою Кам’янки. У цьому випадку додаткова утворення пара забезпечується шляхом подачі води до гарячих каменів. Цей варіант є невигідним тим, що буде потрібно додаткові витрати на будівництво цегляного ланцюга.

Фабричні парогенератори оснащені автоматичним та пультом дистанційного керування для пульта дистанційного керування

Стандартний придбаний паровий генератор складається з декількох елементів:

 • резервуари для води;
 • фільтр;
 • випаровування;
 • нагрівальний елемент;
 • панель управління;
 • Автоматичний датчик вимкнення на рівні низького рівня води.

Для саморобного, вам знадобиться:

 • Металевий резервуар з товстими стінками (порожній газовий циліндр, подвійна рамка);
 • ємність для води;
 • Електричний елемент (трубчастий нагрівач);
 • Металева трубка з різьбленням і горіхами з обох сторін;
 • гумові ущільнення;
 • Насадка;
 • Гнучкий шланг або трубка для постачання парою в Хамамі;
 • Електропласт з вилкою;
 • Інструменти: Набір ключів, свердла, прокату.
 • Газовий циліндр промивають будь-яким миючим засобом. Сушений. Пароплав у підготовці не потрібно.
 • У нижній частині тіла майбутнього парогенератора, отвори пробурюються, через який буде прикріплений трубчастий нагрівач.
 • Виправити нагрівальний елемент за допомогою гайок і гумових прокладки.
 • Поблизу корпусу парогенератора встановлюється водяний танк. Підключіть два елементи дизайну з мідною трубкою з зовнішніми нитками та горіхами на обох кінцях. Дизайн створюється за принципом звітних суден. Як вода випаровується в парогенераторі, нова частина подається з ряду ємності.
 • У випадку кришки з трубчастою нагрівачем, отвір буріє, і шланг приєднується, через який годує пари в Хамамі.
READ  Як видалити форму з стелі у ванній кімнаті

Домашній парогенератор встановлюється в сусідній паровій кімнаті

Як зробити шезлонги

Найпростіший у виробництві та доступних костюмах виготовляється з піни PSB-35 та PSB-50. Ці матеріали для обробки та дозволяють дати продукт будь-якої форми, зробити лінії гладкими, а кути округлі.

Різні форми масажних столів, місць та лежаків сприяють правильному положенні тіла для відпочинку та відпочинку

 • За допомогою ножа та спеціального пристрою для різання піноутворення утворюють сонце.
 • Підсилюйте поверхню зі склопластикової сітки з щільністю 145 г/м 2. Він склеєний на клеєм Ceresit 85 або схожий на властивості. Клей шар повинен бути таким, щоб сітка повністю занурюється в ній. На спині або сидінні лежаки роблять перерву для установки опалення. Цей тунель також підлягає підсилюванню.
 • Нанесіть 2-3 шари гідроізоляційної суміші. Кожен наступний – після сушіння попереднього.
 • Ми вишикаємо шезлонги з натуральними матеріалами або мозаїчною та керамічною плиткою.

Красиво подивіться на лежаки та місця в Хамамі з мозаїчною обробкою

Такий продукт може витримувати вагу навантаження до 250 кг/м 2.

Сонячні ліжка довжиною більше 2 метрів повинні бути розбиті на три зони, кожен з яких забезпечує його термічний датчик.

Як зробити Курн для Хамама

Аранжування Гамами передбачає встановлення декоративних елементів, одна з яких – Курн. Це елегантна ємність, з якої вода падає, щоб мити тіло та охолодження лежаків. У традиційній турецькій ванні можна вирізати без зливання. Вода перевантажує чашу і тече на підлогу. У сучасних хамамамах у водній потужності є зливання. Він спрощує очищення приміщення та забезпечує підтримку чистоти.

Це джерело водних органів у інтер’єрі Hamam, всі інші елементи підкреслюють його

Furnes виготовляються з різних матеріалів:

Домашні чаші PSB-35 підсилюють те ж саме, що й шезлонги, після чого ми стикаємося з керамічною або скляною мозаїкою. Кам’яні та мармурові курси мають велику вагу і вимагають фіксації з клеєм або герметиком. Продукти піни рекомендуються бути закріпленими аналогічним чином, що запобігає випадковому перекиданням ємності.

Дизайн Хамама

Зазвичай, Хамам робить у двох кольорових розчинах: пастель (різні відтінки коричневого) або синього кольору (різні відтінки синього). Червоний Хамам не. Оскільки червоний колір не дає розслабитися і як показує практика, люди, які вибирають червоні тони в Хамамі, вже на етапі вибору плитки відмовляються вирішувати. Таким чином, ми не відбудуться на цих граблях і робити без помилок.

Зелені кольори також намагаються не використовувати через асоціації з мохом та водоростями, в Hamama вологих і як практика показує через 3-6 місяців, люди зазвичай змінюють зелені кольорові плитки на пастелі або небесного. Але в будь-якому випадку ви вирішите вам. Плитка. Це останній етап, і в кінцевому підсумку, яку плитку вибирати для Гамами. вирішувати вам! Форми сонячних ліжок, стать, купол, п’яний, ви можете зробити будь-яке, але вам потрібно зрозуміти, що якщо ви хочете побудувати дешево cham, від індивідуальних рішень доведеться відмовитися. Створення сонячного підсвічування під замовленням можна і варто це не дорого, але це вимагає часу, і в будь-якому випадку це буде дорожче, ніж типовий розчин. Давайте повернемося до етапів монтажу хамама в квартирі або будинку.

READ  Як закріпити наклейки на скло

Ефект охорони здоров’я

Основою сприятливого впливу турецької лазні є одночасна поєднання двох чинників:

 • М’які потепління ефекти теплий і дуже вологий атмосфера. Людина інтенсивно потлять, але без ризику перегрівання тіла;
 • Постійний приплив свіжого повітря забезпечує гарне здоров’я та компенсує витрачені сили для нагрівання тіла.

Крім того, є масаж, релаксація та ароматерапія. Фактично, турецький Хамам – це форма відпочинку, в традиційній культурній практиці, візит до ванни може зайняти до 7-8 годин. Мало хто з найбезпечніших саунів або російської ванни можуть бути в змозі залишатися в подвійному відділенні щонайменше половина цього терміну.

Сили відновлюються дуже швидко, без пошкодження високих температур і контрастів, тому будівництво турецьких лазень довгий час стало масовим явищем і модною тенденцією. Хамам побудується в спрощеній формі в квартирах і навіть на другому поверхах котеджів та заміських будинків.

Узагальнення

Враховуючи все вищезазначене, ми можемо зробити висновок, що можна створити такий дизайн як хаммам. Для цього людина повинна мати навички дизайнера, зрозуміти пристрій та принцип роботи цього типу ванни, вміти працювати з водопровідними трубами та каналізаційними трубами та правильно виконувати зв’язок з підключенням. Будівельна практика та наявність спеціального інструменту також потребують.

Природно, одна особа не може володіти всіма цими знаннями на професійному рівні. Ми маємо створення навіть найпростішого типу Хамами, ряд спеціалістів, кожен з яких відповідає за строго певну роботу. Це майстер вищого класу, який на додаток до спеціальної освіти та дуже великий досвід у цій галузі. Набагато простіше, а іноді частіше економічні, довіряють професіоналам. Це заощадить вас від додаткової клопоту та вільної ваги.

Пристрій Хамама

У більшості встановлених стереотипів, класична турецька лазня представлена ​​у стилі “кам’яної сумки”, Павла, стін та стелі з яких викладені керамічними плитками з елементами мозаїки. Номер обов’язково є величезною ванною з гарячим, найчастіше мінералізованою водою. Взагалі, турецький Хамам, на презентацію шанувальників банки сауни або російської ванни, дуже схожий на звичайну ванну з джакузі, до краю, наповнених киплячою водою.

Планування та будівництво турецької лазні вимагає художнього смаку, дизайну та стилю в цьому питанні, явно не в останньому місці

Фактично, пристрій турецької лазні, принцип своєї роботи та використовуваного обладнання – це порядок важче, ніж у випадку більш знайомої сауни або російської пари. Будівництво турецького бана Хамама надзвичайно складніше російської заробітної плати, але ви повинні точно представляти, як три основні компоненти працюють:

 • Підтримує необхідну температуру та вологість повітря в приміщенні;
 • Як вентиляція в турецькій бані працює та працює;
 • Тим самим забезпечуючи оздоровчий ефект.

Знаючи точні відповіді на перераховані питання та маючи компетентний проект у руках, ви можете планувати планувати будівництво ваших рук без проблем у країні. Зрозуміло, що заміський будинок оснащений індивідуальним котлом та системою опалення з озимої водної води. Навіть якщо ви побудуєте шамму для літніх канікул на дачі, вам все ще потрібне джерело гарячої води, будівництво будівництва без котла або потужного котла не має сенсу.

Для Хакам, нам доведеться подумати про схему будівництва кожного з елементів – зустрічі, парові та вентиляційні системи

Алгоритм роботи на стінах, стелі та підлозі

Турецькі лазні не збігаються з куполом – через низьку температуру на стелі, конденсат неминуче з’являється, що чудово рухається уздовж стін, не турбує людей у ​​паровій кімнаті. Ви можете самостійно зробити це, але ви повинні харчуватися важко працювати.

Якщо стеля є стандартною, то вологість постійно крапляється прямо на голову решти.

Питання про висоту стелі також заслуговує уваги. На відміну від російської ванни, в турецькому він повинен бути не менше 2,5 метрів.

 • Монтувати гідроізоляцію по всій території;
 • Теплі спеціальні матеріали, які волога не боїться;
 • накласти на верхній частині ізоляції фольги для оптимального збереження тепла в приміщенні;
 • Встановити основні комунікації;
 • Ми робимо стягнення на стінах, стелі та підлозі;
 • Ретельно осухала поверхню;
 • Ми складаємо обробку гідроізоляції за допомогою мембрани, яка була згадана вище;
 • Ми робимо обробку обробкою керамічної плитки або натурального каменю;
 • Ви можете додатково прикрасити стіни панелі для ванни з різьбленням на дереві, але важливо вибрати правильно вибрати шаблон, щоб увійти до східної теми.
READ  Як зробити сливу в туалеті миски

Ми пропонуємо ознайомити себе: як вирізати дірку дірку в даху під трубою

Яке обладнання необхідне для хаммама

Пара температури в турецькій бані не повинна перевищувати 55 ° С. Створення парогенератора для формування та постачання пари. Саме він є серцем турецької лазні. Щоб встановити парогенератор, необхідно планувати спеціальну кімнату, а парогенератор вибирається потужністю залежно від обсягу пари. Для підтримки температурного режиму необхідно встановити автоматизацію, яка буде працювати 56 ° C і вище.

Сучасні парогенератори можуть бути з панеллю керування. Він встановлений біля входу в пару. Це створює додаткову зручність у керуванні та безпечним для користувачів.

Турецька лазня оснащена системою вентиляції, яка зробить кімнату якомога комфортно. Повітря в паровій кімнаті повинна бути повністю оновлена ​​кожні 15-20 хвилин. Але через пару повітря в Хамамі завжди буде мокрим, щоб висушити його, перш ніж ввести кімнату відпочинку, вам потрібно встановити сепаратор. Він захопить надлишку вологи та сухого повітря.

На додаток до парогенератора та сепаратора, ви повинні розглянути та встановити:

 • Система опалення (електро або вода).
 • Ароматерапія, спеціальна адаптація для годування парами добавок на основі інфузії трав або масел.
 • Система живлення (спеціальні водонепроникні лампи, вимикачі та інші).

Нагрівання на водній основі менш дорого, але установка потребує деяких зусиль. Необхідно створити план і прокладання трубної системи, за допомогою якої вода буде циркулювати за допомогою конструкції підлог та нагрівальних елементів. Електричне опалення коштує дорого для оплати, але простіше встановлення власними руками. Головне, що в кімнаті турецької лазні завжди температура не нижче 30 ° С.

Якщо ванна побудована всередині житлового будинку, то для опалення зроблено окремий контур з котла, інакше, вам доведеться топтати весь будинок.

Вимоги до кімнати

Така інженерна структура, як хаммам, хоча вона може мати компактний розмір, все ще вимагає непотрібного простору. З цієї причини турецька лазня є ідеальним варіантом для приватного будинку. Однак можна побудувати подібний дизайн і в звичайній квартирі.

Хамам повинен бути розташований у приміщеннях з висотою стелі близько 3 метрів. Бажано, щоб у майбутній ванній кімнаті подається вихлопна, каналізаційна система, а також трубопроводи з гарячою та холодною водою. Ідеальний варіант буде будівельними роботами у ванній кімнаті.

Для того, щоб у приміщенні парової кімнати, можна бути максимально комфортним, необхідно, щоб його розміри не менше 1,5 на 1 кВ. М. У дуже маленькій ванній кімнаті, щоб оснастити ванну. Чим більше площа кімнати, тим краще, тому що Хамам вимагає встановлення встановлення парогенератора та інших конструкцій.

Турецька лазня, як міні-сауна в квартирі, вимагає координації з випадками. З юридичної точки зору, можна організувати такі структури лише у нових будинках, оскільки вони вимагають високого навантаження на електричну мережу. Координація сауни або Хамама здійснюється в стандартному порядку.

Як побудувати турецьку ванну з вашими руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS