Як покласти декоративну цеглу для внутрішнього оформлення

Типи та методи використання декоративних цегли для внутрішнього оформлення

Сучасний житловий дизайн представлений з різних матеріалів, велика популярність, серед яких користується декоративною цеглу. Красиво виготовлена ​​кладка спочатку перетворює інтер’єр будь-якої кімнати. Створити атмосферу сільського будинку або князівського замку, достатньо вибрати кольорову гаму та цегляну текстуру.

Внутрішня декоративна обробка під цеглою

Декоративна обробка під цеглиною вибирається, якщо ви хочете виділити певні зони в інтер’єрі або для повного дизайну однієї або декількох стін. Основною відмінністю використовуваного матеріалу від стандартних облицювальних виробів є менша товщина та полегшена вага. Технологія обличчя схожа на процес прокладання плиток, але деякі кроки (розмітка, установка кутових елементів, затискачі) вимагають більш ретельного підходу. Ціна матеріалу залежить від декоративності та сировини, середнього, не з урахуванням витрат спеціалізованих послуг.

Діапазон представлений прямокутними продуктами, що нагадують стандартну керамічну цеглу, але з поверхнею рельєфу. Будучи одним з різновидів декоративного каменю для внутрішнього оформлення, у них є ті ж розміри та форму, за винятком схем, які імітують поєднання ложкової та подвійної кладки. У цьому випадку немає необхідності дотримуватися стандартів, запропонованих розмірами виробника, враховують лише зовнішній ефект.

Найчастіше варіанти довжиною 17-29 см, близько 5-6 ширини та товщини від 7 до 25 мм. Декоративність досягається за рахунок експериментування з кольором та типом поверхні: лицьова сторона може бути матовою або глянсовою, опуклою або увігнутою, мати складний рельєф, закруглені та ламані краї. Як правило, дотримуються продукти, виконані елементами арочних, кутових та каплиць, що дозволяє вам проводити унікальний інтер’єр.

Клінкерна цегла

Клінкерна декоративна цегла. найдорожча з матеріалів. Сировина для її виробництва служить природною глиною. Пройшов процес стрільби, плитки стають довговічними та набуттям стійкості до зовнішніх впливів. Колір облицювання надають за допомогою натуральних барвників. Текстура для такого закінчення є гладкою або з невеликою шорстю.

Клінкер здатний служити до півстоліття. Він не втрачає кольору під впливом сонячного світла, витримує нагрівання та заморожування, має мінімальний ступінь поглинання вологи. У той же час матеріал не відрізняється від високої теплоізоляції, а також має низьку паропроникність пари. Щоб захистити кімнати з клінкером з кластером вологи, потрібно створити ефективну систему вентиляції.

Покладання декоративних цегли з лікаря негайно з розчинкою

Декоративна настінна оболонка виконується у двох версіях:

 • Декоративний цегли прямокутний продукт з фіксованими гладкими або злегка закругленими краями.
 • Декоративний камінь виробляється у різних формах, розмір, може мати плоску або тиснену поверхню.

Залежно від матеріалу виготовлення, така декоративна плитка для стін широко використовується:

 • Clinker цегляний глинистий продукт. Завдяки стрільці стає міцним, має високу щільність, гладку поверхню.
 • Цегла або камінь. У виробництві матеріалу використовує гіпс. Декоративна цегла має тендітну структуру. Він призначений для прикраси в місцях з низьким рівнем навантаження та низьким ступенем забруднення.
 • Вироби з штукатурно-цементної композиції близькі за своїми характеристиками до клінкерної цегли. Не поглинайте вологість і мають високу зносостійкість.
READ  Як повернути розетку в приватному будинку

Що ви можете зв’язувати

Обсяг декоративної цегли безмежний. З його виробництвом використовуються лише природні матеріали. Він відповідає всім екологічним стандартам, що дозволяє утримувати спальні, вітальні, навіть дитячі кімнати.

Через високу міцність, вогнетривкі та водно-репелентні властивості, укладання плитки під цеглою або прикрасою з декоративним каменем використовуються в кухні, ванна кімната, коридор. Часто матеріал використовується для зовнішньої роботи.

Важливі характеристики декоративного облицювання є теплоізоляція та звукоізоляція. Вони дозволяють зробити поверхню більш функціональним.

Часто облицювання застосовується як елемент декору. Вона прикрашає каміни, печі та фонтани. Популярна обробка схилів на вікнах з захопленням області навколо них. Це допомагає створити візуалізацію глибини та достовірності будь-якого інтер’єру. Оздоблення дверного отвору не тільки прикрасить приміщення, але й захистить від постійної механічної дії.

Завдяки стилю лофт, що увійшов у моду, декоративний камінь став більш затребуваним. Тепер вам не потрібно очистити поверхню стін до основи. Зрештою, покладання цегли, синьою товщиною товщиною 2 см, не тільки створює бажане зображення, але також не краде дорогоцінний розмір невеликої кімнати.

Все про незалежну укладання декоративної цегли

М’який

 • Шпалери з малюнком. вони не відрізняються від звичайних паперів або полімерних покриттів. Вони не можуть бути склеєні у вологих кімнатах. тільки в кімнатах та коридорах. Недоліком є ​​відсутність полегшення, стирання подібності з оригіналом.
 • Вироби з ПВХ та піни. вони короткочасні, а в декоративних якостях поступаються їх аналогам.
 • Гнучкі панелі на основі піску та полімерів. кожен з них імітує передню частину одного збірного елемента в кладці. Вони не бояться вогкості та високих температур. Підходить для кухні, балкону та навіть морської зони. Головна перевага. гнучкість, що дозволяє працювати з кутами, арками та колонами. Еластичні полімери є більш стійкою до потрясінь та стирання, ніж штукатурка, цемент та натуральний камінь, але гострий суб’єкт залишить глибоку подряпину на них. Гнучкі листи не токсичні. Вони міцні. Їх легко монтувати і вирізати на заготовку. Завдання спрощує той факт, що шар не має значної маси і не вимагає серйозної основи. Пігмент не зникає на сонці. Але важко чистити продукти. Хімічно активні речовини, що містяться в миючих засобах, здатні їм пошкодити.

Твердий

 • Гіпсова плитка. вона відрізняє легкість і низьку міцність. Гіпс здатний витримувати високу температуру. Це стійки до агресивних хімічних середовищ, не спалює і не відрізняє шкідливі речовини. Мінерал має білий колір, і малюнок створюється за допомогою барвників. Недоліком є ​​висока гігроскопічність. пориста структура швидко поглинає вологість з атмосфери. Якщо встановити таке облицювання у ванній або кухні, воно прийде в непридатність. Лак не може забезпечити довгостроковий захист.
 • Керамічні панелі. виготовлені за тією ж технологією, як звичайна цегла клінкера. На вигляд і фізичних характеристиках не відрізняються від оригіналу. Різниця тільки товщиною і квадратним. Покриття добре переносить вогкість, мороз і тепло з кухонної пластини. Це важче і сильніше, ніж гіпс. Найвища міцність і стійкість до механічних навантажень володіє порцеляном. Він вводить гранітну крихту. Покращені властивості досягаються завдяки спеціальній технології пресувальної та стрільби.
 • Цементні продукти. барвники вводять у їх склад. Часто використовуються добавки, що підвищують міцність, та наповнювачі, що захищають від впливу вологи. На продуктах повинна бути марка, яку вони призначені для внутрішнього декору. фасадні панелі можуть містити шкідливі компоненти. Недоліком є ​​велика вага.
 • Штучний камінь. відрізняється довговічності та довговічності. Можна використовувати в будь-якому середовищі. Маса не дозволяє закріпити його на легких розділах гіпсокартону або беззбройний товстий шар штукатурки. Штучний мінерал важко скоротити.
READ  Як усунути потік в даху будинку

Підготовка поверхні

На додаток до краси та оригінальності, покриття декоративна цегла дозволяє приховати недоліки стін. Тому перед закладанням немає необхідності вирівнювати основу. В іншому підготовка поверхні повинна проходити за спеціальною технологією.

 • Стіни ретельно очищені, видаляються старі шпалери та випромінювану фарбу.
 • Далі потрібно позбутися від жирових залишків. Щоб перевірити наявність сміливого підлоги, слід використовувати воду.
 • Якщо декоративна цегла приклеєна до дерев’яної або металевої основи, то поверхня повинна бути оброблена ізоляційним матеріалом. У деяких випадках можна використовувати легкий розчин на основі цементу.
 • Для збільшення сили зчеплення, по всій поверхні бази потрібно залишити часті подряпини.

Стіна під цегель/п’ять цегляних кладственних правил імітації/стилю лофт

Після підготовки фундаменту ви можете почати встановлення декоративної цегли. Що результат перевищує всі очікування, потрібно пам’ятати кілька важливих правил.

 • Для навіть шва між цеглинами, потрібно використовувати спеціальні хрести. Аналог хрестів може служити нігтям.
 • Наприкінці покладання роботи шви між цеглинами повинні бути втрачені. Ідеальним складом стане спеціальна суміш для затирання або гіпс.
 • Щоб зберегти появу готової декоративної поверхні, ми повинні використовувати дерево лак.
 • У квартирі ви можете обладнати будь-яку кімнату з цегляними пейзажами. Наприклад, у коридорі для покриття поверхні лаку, а в кімнатах для фарбування фарби, придатного для внутрішнього інтер’єру.

В даний час матеріали для набору облицювання. Вибрати щось, що іноді дуже важко. Навіть якщо ви зупинилися на декоративній цегли, ви все ще повинні вибрати матеріал, з якого вони виготовляються:

Клінкер

Головна складова глина. Він натискається і спалюється. Таке облицювання не буде злякатися будь-яких умов. Цегла з клінкеру використовуються для внутрішніх і зовнішніх робіт. Цегла довговічна, пошкодження це не так просто. Це не впливає ультрафіолетові промені та хімічні речовини. Не боїться води. Це не тільки практично не поглинає вологість, але це може бути довгий час у контакті з водою, не втрачаючи своєї зовнішності. До холодних температур, не чутливих, і це важливо для нашої кліматичної смуги.

Живопис пігмент додається до цегли на сцені м’ячиків глини. Отже, фарба набагато довша, вона не зникає і не зникає. Кольори на ринку представлені багатьма, ви можете вибрати необхідний для кожного смаку. Клінкер нешкідливий. Основна компонентна глина, натуральний матеріал. Від недоліків ви можете відзначити ціну. Це дорога до версії, яка буде коштувати у великій кількості. Але цегла довговічна, він буде служити вам протягом багатьох років, ви забудете про обличчя протягом тривалого часу. Це практично не потрібно турбуватися йому.

Іншим недоліком є ​​клей суміш. Стек клінкер не так просто. Він важкий і доставляє вантаж на будівлю. Спеціальний склад для укладання не виробляє кожного майстра. Ви можете відмовитися або зламати ціну.

Гіпс

Гіпс широко застосовується за будь-яких видів ремонтних робіт. Працювати з ним легко, він простий у встановленні. Тут проблем не виникне ні в кого. Матеріал дуже легкий. Всі роботи можуть бути виконані самостійно. Покладання можливе на листах GLC. Цегла з штукатурки навіть можуть бути зроблені самостійно. Ціна на гіпс одна з найдешевших серед інших матеріалів для виготовлення декоративної цегли. Гіпс легко обробляти, тому спектр кольору набагато ширший, ніж у інших матеріалах.Гіпс безпечний, у складі немає токсичних речовин, це природний матеріал.

READ  Скільки клею потрібна на площі плитки

Плюс він має теплоізоляцію та властивості звукоізоляції. Однак, незважаючи на сильні сторони, гіпс боїться води і холоду. Використовуйте його в неочищених приміщеннях або в приміщеннях з високою вологістю неможливо. Поверхню потрібно чистити, вона збиратиме пил і забруднюватиметься. Зазвичай цегла з гіпсу покривають лаком, щоб вона не накопичувала пил. Гіпс легко підробити, тому перевіряйте сертифікати якості у продавців.

Поліуретан

Бюджетна версія облицювання. Найчастіше він використовується для прикраси громадських місць. У житлових приміщеннях його використовують набагато рідше через його зовнішній вигляд. При ближчому розгляді поліуретан видає себе, він не схожий на камінь якщо придивитися. Крім того, він боїться сонця, фарбує зникає.

Пінопласт

Буде в копійках, але не відрізняється від високих характеристик. Він буде жити довгим, дуже крихким. Його можна легко пошкодити.

Після того як ви вибрали матеріал, не варто розслаблятися. Адже для якісного ремонту важливий не тільки тип облицювання, але й склад, на який його будуть наносити. Вибір будівельних клеїв. великий, і вам потрібно забрати.

Які композиції підходять для стилю:

Клей на основі цементу добре захоплюється конкретною або цегельною поверхнею. Не заважати йому і скручену стіну. Цемент не боїться вологи. Його використання підходить для опалення, так і для холодних приміщень. Гіпс і клінкерна цегла клей. Цементний склад використовують найчастіше через його високі адгезійні властивості. Шпаклівка на гіпсовій основі підходить для внутрішнього оформлення. Якщо ви плануєте створювати декоративні шви, ви повинні використовувати цей конкретний склад. Гіпсова композиція витримує клінкерну цеглу, також підходить для штукатурних та пінопродуктів. Силікон підходить для всіх матеріалів. Широко використовується для прикраси приміщень з високою вологістю, оскільки клей на силікону не боїться вологи та температури крапель.

Як закріпити декоративну цеглу | Імітація цегельної кладки


Як покласти декоративну цеглу для внутрішнього оформлення
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS