Як покласти декоративну стіну цеглу

Імітація цегельної кладки 18 століття. Декоративний камінь. Цегла на стіні. Плитка

Нарешті сталося! Те, про що так довго думали, зважували всі за і проти і нарешті зважилися. сталося. Ви придбали декоративний камінь з гіпсу (звичайно, компанії «Eco Stone») і до чудового перетворення інтер’єру у вашому будинку залишилося всього нічого. Вам потрібно лише виділити декоративну черепицю, для якої вона, ймовірно, знайде хороший чарівник на укладання. Але зачекайте, не варто поспішати! Зрештою, навіть досить недосвідчені в ремонтних роботах, людина зможе впоратися з цим бізнесом самостійно. У цій невеликій замітці ми розповімо, як правильно це зробити.

Перш ніж почати покласти цеглу або камінь (у нашому випадку. “Еко камінь”), ви повинні спочатку підготувати робочу поверхню. стіну. Перш за все, ми видаляємо старе покриття (шпалери, панелі, плитки). Потім заповнюємо всі нерівності на стіні штукатуркою. Можна ще обробити ґрунтовкою для кращого зчеплення клею зі стіною, але це не так критично. Коли робоча поверхня повністю висохне, можна починати укладання штучної цегли або каменю.

 • рівнина
 • рулетка
 • Відро для розведення клею
 • клей
 • Цементний клей
 • штукатурка із гіпсу
 • Пила або ручку
 • Звичайний олівець
 • шпаклівка
 • Довжина лінії не менше 2 м
 • Наждак для різання різання
 • хрестик або планка для шовного простору
 • І, звичайно, хороший робочий настрій!

Тут, насправді, і вся інструкція. Слідуючи за нашою порадою, ви, дуже ймовірно, зробити висновок, що цілком можна зробити без надмірних витрат для майстрів, повністю покладання з покладанням повністю. Бажаємо Вам приємного ремонту!

Як покласти декоративну стіну цеглу

Виробництво та продаж декоративного каменю C 2013

Як закріпити декоративну цеглу. Різні методи. Ремонт квартир Омськ.

Компанія “Кам’яна фабрика” також реалізує всі види продукції (штучний камінь) у незнайомій формі. Ми хочемо, щоб ви мали можливість зробити свій унікальний та унікальний дизайн. Можливість придбання вказати за телефоном 375 232 36 44 24, 375 44 511 22 42

Інструкція з монтажу для штучного декоративного каменю.

Якщо ви вже вибрали штучний декоративний камінь, то вам потрібно обчислити необхідну суму. Площа поверхні покриття розраховується шляхом множення довжини, покритим облицюванням поверхні, на її висоті. Потім з отриманого результату віднімається площа вікон, дверей, прорізів та інших поверхонь, що не покриваються облицюванням. При покупці облицювання штучного каменю, вам потрібно купити каміння на 10-20% більше від точно розрахованої ділянки поверхні запланованої облицювання. Таким чином, ви убезпечите себе на випадок відходів, механічних пошкоджень та інших прикрих випадків, які можуть статися під час монтажу. Крім того, різні частини одного каменю можуть відрізнятися від відтінків, тому вони повинні мати запас каменю, який би гарантувати вибір точної кишки. Тепер Вам залишилося якісно та красиво укласти оздоблювальний камінь на стіну. Перед укладанням рекомендуємо Вам розкласти на підлозі камінь із різних коробок і досягти найкращого поєднання. Укладання декоративного каменю. Творчий та відповідальний процес. Дуже важливо при обробці приміщення правильно підготувати поверхні, на які укладатиметься штучний камінь. Відсутність або неправильна підготовка можуть призвести до відпадання окремих елементів, обвалення конструкції і навіть корозії або гниття матеріалу, на який нанесений декоративний камінь.

Підготовка стіни до розкрадання каменю.

Підготовка бетону, цегли, каменю та оштукатурених стін. мінімальна. Перед укладанням штучного каменю поверхня повинна бути очищена від фарби, лаку за допомогою піскоструминної, шліфувальної обробки або зачисткою металевою щіткою. Стіни, обклеєні шпалерами, повинні бути очищені, всі шари шпалер необхідно видалити, а клейстер, що залишився, відмити теплою водою. Штукатурна поверхня повинна бути перевірена на надійність, рештукатурні недоліки та порожнечі, потім дайте стіну, щоб сушити добре, лікувати акриловий грунтовка на воді з роликом або щіткою. Через 2 години після сушіння, можна покласти штучний камінь.

Дерев’яні, Viper та інші дерев’яні поверхні.

Щоб уникнути проникнення вологи під кладку, на дерево необхідно укласти шар ізоляційного матеріалу. Поверх ізоляції укладається металева або дротяна сітка. Відкритий прикрас з декоративним каменем вимагає використання оцинкованого металу, у випадку внутрішнього оформлення, це не оцинкована сітка. Сітка кріпиться оцинкованими цвяхами з маленькими головками з інтервалами близько 5-6 см по вертикалі та 15-16 см по горизонталі. Сітка прикріплена до обох сторін кута з нігтя або степлером. Потім покривається шаром цементного розчину, акуратно заповнюючи усі осередки. Для кращого зчеплення з каменем з подальшим укладанням, рекомендується виконувати суху жорстку щітку на вологому цементі хвилястими рухами. Після сушіння цементного шару можна покласти штучний камінь.

Металева поверхня.

Підготовка поверхні аналогічна підготовці дерев’яних стін (див. вище). Проте металева сітка має бути прикріплена саморізами.

Для підкладки з декоративним каменем рекомендується використовувати вологостійкий гіпсокартон (зазвичай це зелений). Крім того, він може бути спрямований шляхом гідроізоляції. Як клеючий матеріал краще використовувати спеціальний клей для гіпсокартону. Крім того, з урахуванням ваги каменю, обрешітки гіпсокартону повинні бути зроблені більш часті (кожні 30-40 см). Легкий декоративний камінь ідеально підходить для використання на гіпсокартоні.

Пінопластові та інші аналогічні утеплювачі.

Щоб уникнути розшарування утеплювача під вагою каменю, рекомендується монтувати пінопласт на клей арматурною сіткою, прибивши її анкерними цвяхами, та нанести шар цементу, як описано вище. Після чого ви можете встановити декоративний камінь.

Клейовий склад для монтажу.

Для укладання на стіну декоративного каменю рекомендовано використовувати спеціально розроблений для монтажу декоративного гіпсового каменю клейовий склад «Розумний гіпс SuperFix». Оскільки гіпсовий камінь легкий, якість кріплення каменю до стіни залишатиметься на висоті.

Основні правила укладання декоративного каменю.

Попередньо зробити розмітка поверхні (горизонтальна). Вона необхідна для того, щоб розуміти, як буде розміщуватися декоративний камінь і де необхідно зробити припасування елементів на стику. Це також зменшить кількість орієнтованих каменів у місцях, де елементи кладки сусідні один до одного. Розділіть загальну площу на зонах, п’ять рядків каменю кожен. Можна укладати декоративний камінь із розшивкою або без. Залежно від вибраного типу каменю, підрахуйте відстань на шов. Як правило, відстань між елементами становить приблизно 1,5. 2 см, але ширина шва може відрізнятися залежно від типу та типу кладки. Встановіть декоративні елементи (наприклад, вікна та двері, карнизи тощо.Р.) безпосередньо перед монтажним каменем. Щоб надати кладці природного вигляду рекомендуємо купувати кутові елементи. Вони допоможуть створити образ надійних і твердих будівель з натурального каменю. Крім того, використання кутових елементів полегшує процес встановлення. Монтаж каменю повинен бути запущений у стилі кутових елементів або сільського каменю. Потрібні їм потреби, чергуються довгі і короткі сторони. Залежно від типу каменю ви можете почати покласти з вершини, або з нижнього краю стіни. Ці матеріали, які покладені з розширювачем шва, закріплені з верхнього краю. Матеріали, закладені без коробки, відповідно, закріплюються з нижнього краю. Укладання каменю зверху до дна дозволяє уникнути удару клейових або цементних розчинів на вже викладеному каменю. Камінь, що лежить дна назад, запобігає його ковзання. Вибирайте найбільш вдалий варіант і постійно контролюйте процес укладання. Встановлення декоративного каменю без партії, від елементів такої ж висоти, припускає, що вертикальні шви не розташовані один на одного. Вони повинні бути зміщені не менше 5 см. Для такого укладання потрібно розташувати каміння меншої товщини біля каміння більшої товщини і підібрати елементи різні за кольором. Безумовно, підбір варіантів укладання декоративного каменю за розміром та кольором. процес творчий, де не існує жорстких рамок. Однак, слід пам’ятати, що краще уникати яскраво виражених місць угруповання великих або дрібних каменів, каменів однакової висоти та кольору. Камінь ідеально механічно обробляє, легко вирізати, щоб дати бажаний розмір і форму за допомогою “болгарської” з спеціальним диском для різання каменю. Розколоті камені підходять для використання їх у місцях примикання до дверних та віконних отворів, елементів декору. Раніше потрібно обрізати шматочок. Ви також можете вирізати або рубані краю, щоб обробляти розчин або спеціальні барвники. Камені з обрізаними краями краще розташовані над рівнем ока, а камені з вирізом з нижніх краю, відповідно, нижче рівня очей. У процесі укладання, спробуйте не зосередитися в одному місці, встановленому та годуванні елементів. Головне. покласти декоративний камінь, що лежить привабливий і гармонійний вигляд.

READ  Як покласти декоративну цеглу для внутрішнього оформлення

Оздоблення швів: рекомендації та матеріали.

Є два способи встановлення штучного каменю. з запусками швів і швів. У першому випадку камені прикріплені на відстані 1. 2,5 см один від одного. Цей варіант значно економить матеріал з незначним збільшенням витрат на оплату праці. Одержаний шов заповнений сумішшю розширення. грубозернистий кам’яний млин правильний колір. Ширина шва між плиткою облицювального каменю залежить від його типу і коливається від нуля (всі види шиферу) до декількох сантиметрів. Декоративна цегла має стандартне розширення. 10-12 мм. Значно спрощуючи утворення гладкого та рівномірного шва, допоможе фіксаторах шва. Деякі моделі каменів встановлюють лише безшовним методом, внаслідок чого вони щільно прилягають одна до одної. Якщо плитка була покладена правильно, то урочистий надлишок гіпсового клеючого суміші буде достатньо, щоб прикрасити шов. Зачекайте, доки рішення не застигає трохи (але це ще не затумане) і розчиняє його заздалегідь підготовленим дерев’яним шпателем бажаної ширини та форми. Акуратні шви нададуть кладці закінченого вигляду. Якщо закріплення клею, відсутні для дизайну русти або каменю, закладені на інший тип клею, то наповнення шва Фуги буде наповнювати. Для цього використовується спеціальний пакет для фуги, з якого зручно стиснути суміш безпосередньо в шов. Після закінчення роботи (не раніше, ніж бурма буде сухий, і він стане розсипним), буде потрібно очистити поверхню декоративного каменю від випадкової FUGTH. Це можна зробити з сухою щіткою. Не використовуйте моку або занадто жорстку щітку.

Застосування захисного складу на декоративному камені.

покласти, декоративну, стіну, цеглу

Зовнішня поверхня штучного каменю для додаткового захисту рекомендується покрити гідрофобний склад кам’яної фабрики. Таке покриття, безумовно, збільшує довговічність для облицювання каменю. Крім того, бувають ситуації, коли воно не просто корисне, а вкрай необхідне при підвищеній вологості приміщення та (або) при частому контакті будь-кого з поверхнею стіни (наприклад, діти чи домашні тварини). Для обробки каменю можна застосовувати гідрофобізуючі склади, покриття на основі розчинників, лаки на водній основі (глянцеві або матові). Захисне покриття застосовується до вже повністю готової сухої підкладки з щіткою, роликом або каменюром. Рекомендується проводити регулярну обробку штучного каменю (особливо зовнішньої обробки) не рідше, ніж щорічно. Ця процедура може бути виконана самостійно. Для цього, на поверхні штучного каменю за допомогою звичайних щіток для застосування захисного грунту на поверхні облицювання.

Виберіть штучний камінь

Якщо ви купуєте готовий облицювальний камінь, зверніть увагу на ці нюанси:

 • Зовнішній вигляд. Якщо ви зробите котедж середземноморського стилю, виберіть яскраві тони та тиснення текстури з штучними борозни та порушеннями. Для основи, як правило, вибираються більш суворі матеріали або великі камені. Огляд вони дають будівлю. Це валуни великих розмірів, які разом утворюють твердий грізний моноліт. Також для основи, камені підходять з полегшенням рок, імітуючи “дикі” або “стародавні” скелі. Для фасаду, гладкий камінь без борозни підходить, тому що він дає точність укладання. Якщо ви хочете, щоб покласти, щоб виглядати якнайшвидше, виберіть каміння різного відтінку. Зрештою, в природі немає двох однакових кольорових і фасонних каменів.
 • Якість поверхні. Сторона обличчя має різні текстури. Вибираєте будь-яку, яка Вам до душі. гладку, “короїд”, “баранець” та інші. Але задня сторона обов’язково повинна бути з невеликою шорсткості, щоб поліпшити зчеплення з стіною та клеєм. Якщо Вам до вподоби камінь із твердими вкрапленнями розміром до 5 мм, простежте, щоб вони не випирали за межі поверхні. Адже нерівності можуть знизити міцність каменю і призвести до його кришення або розтріскування.
 • Метод кольору. Вибирайте тільки повністю пігментований камінь, в якому барвник просочився на всю товщу. Це зрозуміти. Подивіться на розріз каменю або плитки. Якщо ви хочете зробити коригування кольорів, зробіть це після закінчення облицювання.
 • Виробник. Виберіть відомі компанії. Деякі будівельники рекомендують купувати штучний камінь вітчизняного виробника, оскільки його продукція пристосована до кліматичних умов України та не потребують додаткової захисної плівки.
 • Пакет. При виборі декоративного каменю обов’язково уточніть, у якій упаковці він зберігався. На це ви негайно розумієте ставлення виробника до своїх товарів. Крім того, навіть якщо камінь є високоякісним, але погано упакований, він може бути пошкоджений під час транспортування або частково втратити свої декоративні властивості. Найкраще, коли плитка зберігається в коробках із гофрованого картону із укріпленим дном.

Стіна під цеглу. П’ять правил імітації цегляної кладки

Лофт. Це був цей стиль, який був обраний при реалізації невеликого проекту, в одному з офісів квартира. Готель Aktava G. Єкатеринбурга. Це відео. короткий майстер. Клас, де ми детально покажемо основні правила для прокладання декоративних цегли, це буде корисним для тих, хто хоче зробити у своєму інтер’єрі ідеальна стіна під цеглою. Ми розглянемо п’ять основних питань, з якими Ви зіткнетеся під час реалізації.

покласти, декоративну, стіну, цеглу
 • 00:26. Підготовка фундаменту для укладання декоративної цегли
 • 03:34. Плитка макета під цеглою перед укладанням
 • 04:45. Як зробити кут стіни з декоративною цеглиною
 • 05:55. Який клей використовувати для укладання декоративної цегли
 • 06:22. ширина шва декоративної цегли і як витримати розмір по всій стіні
 • 07:56. розшивка (фуговка) шва декоративної цегли
 • 10:27. Як вибрати шар для каменю
 • 11:40. Як формувати шов
 • 12:12. Готовий результат!

Підготовка фундаменту для укладання декоративної цегли

Все починається з землі. База повинна бути навіть довговічною, не повинна обертатися, без тріщин, забруднення у вигляді старої фарби або клею з шпалер, треба видалити, т.Вони погіршують адгезію до землі. Декоративна цегла може бути склеєна:

Якщо як основу Ви використовуєте дерев’яні плити: OSB плита, фанера, ЛДСП, то в такому разі необхідно використовувати поліуретановий клей.

Попередній макет цегли, як зробити приголомшливу до підлоги та стелі

Гарне примикання. Це коли плитка під цеглу підходить для одноразового елемента до стелі та напів.

Щоб це реалізувати, нам потрібно розрахувати кількість рядів цегли на стіні. Розрахунки проводимо за такою формулою:

Якщо при проведенні розрахунків число виходить цілим, то в такому випадку нам залишається тільки, акуратно укласти цеглу на стіну, не замислюючись про примикання. У тому випадку, коли число виходить не цілим, наприклад 33,3, то ми плануємо куди ми сховаємо підрізки, що утворилися. На високих стелях, обрізаючи краще, щоб ховатися під стелею, там буде менш помітним. З низькою стелею. 2.7/2,8 метри, обрізання краще видалити на підлогу.

Укладання декоративних цегли. Основні правила

Навіть якщо Ви купили однотонну цеглу, наприклад білу, або іншого кольору, то потрібно відкрити всі коробки і зібрати зразкову розкладку. Цегла розкладається для того, щоб при монтажі уникнути попадання однакової цеглини в один ряд. Цеглини можуть бути папетні, прикрашені. Крім цього, форма і фактура може бути повторюваною, наприклад, виробник має в колекції 100 елементів, що не повторюються, а в одному квадратному метрі 56 штук, таким чином, можна добитися на стіні ефекту натуральної цегляної кладки, в якій на одному метрі не буде повторюваних моделей.

READ  Чем отделать стены из гипсокартона

Ви повинні прийняти рішення щодо стилю стилю. Фламандська, Баварська, Англійська перев’язки відносяться до більш складних типів кладки, тому що виконуються з використанням тичкових елементів. Склепіння. Найменша цегляна обличчя. Ми найчастіше ми використовуємо англійську мову, в процесі обробки такої кладки, один рядок викладено з ложками (довгий цегляний край), а наступну плитку (коротка лінія цегли). Цегла необхідно викладати, дотримуючись ритму кладки, важливо, щоб вертикальні шви не становили єдиної косильної волосіні.

Кутова прикраса з декоративною цеглу. З використанням кутових елементів

У тому випадку, коли ми використовуємо кутові елементи для облицювання зовнішніх кутів, нам необхідно дотримуватися одного простого правила:

 • В одному рядку покладіть кутовий елемент довгою частиною, у наступному рядку. короткий і так альтернативний, тому ми створюємо ефект справжнього цегляного одягу. (Більше на оболонках арки, кути, вікна оперу)

Кутова прикраса з черепицею під цеглу без використання кутових елементів

Для того, щоб зробити кут самостійно, вам потрібно взяти два елементи, закладання краю під кутом 45 градусів і зменшити. Після док.ування залишатиметься шов, він може бути втрачений на плитку, забрати колір. Якщо камінь або цегла фарбуватиметься, то запили робити не потрібно, досить просто з’єднати два елементи, затерти шов затиркою, після фарбування кут буде виглядати монолітним і цілісним. Цей метод займає багато часу, але результат коштує.

Декоративний клей

Для укладання декоративного каменю на підставах, таких як бетонна стінка, гіпсова стінка або стінка гіпсокартону, можуть бути використані в цементному клею на основі цементу. (цементний покращений). Підходить будь-який клей для фаорової та керамічної плитки. Якщо як основу Ви використовуєте дерев’яні плити: OSB плита, фанера, ЛДСП, то в такому разі необхідно використовувати поліуретановий клей.

Ширина шва при укладання цегли

Для того, щоб витримувати розмір шва у всіх площинах, ми використовуємо лазерний рівень. Задаємо відмітку для кожного ряду. Ми робимо шов. 10 мм. Від першого укладеного рядка ми робимо відступ від ширини цегельної ширини шва і покладіть новий рядок. Можна використовувати звичайний рівень, але тоді на стіні доводиться щоразу робити позначки.

Розшивка швів декоративної цегли

Для затирання (фугування) швів використовуються спеціалізовані, кольорові розчини на цементній основі. Розшивка зачиняється з водою і за допомогою кулінарного керівника або спеціалізованого пістолета для розчинів укладається в шов.

Працюючи з монтажним пістолетом, постійно стикаєшся з тим, що в момент видавлювання розчину, в колбі відбувається відділення рідини від основної маси розчину, це призводить до того, що носик пістолета постійно забивається, його дуже часто доводиться промивати. На нашу думку, набагато зручніше працювати рукав, т.З’їсти здатність змішувати розчин прямо в рукаві, так що розчин зберігає свою еластичність.

Через 15 хвилин після розшивки, формуємо шов. Необхідно вичистити зайве затирання і загладити всі нерівності.

Декоративна гіпсова цегла практично не відрізняється від природного каменю. За його виробництва використовуються лише екологічно чисті матеріали: пісок, цемент, вода, гіпс. Тому цей матеріал не виділяє шкідливі токсини і не викликає алергічних реакцій у споживачів.

До його переваг можна віднести:

 • незначна вага. Це дозволяє використовувати його навіть на крихких міжкімнатних перегородках;
 • просту обробку. При необхідності декоративний камінь легко пиляється ручними або електричними інструментами;
 • Стійкість до негативних факторів. Він стійкий до потрапляння прямих сонячних променів, до підвищеної вологості. до різких перепадів температури;
 • зручність у догляді. Легко миє з різними засобами, пил і бруд і бруд не вирішуються на її поверхні;
 • високі звукоізоляційні якості;
 • тривалий термін експлуатації;
 • міцність на вигин та стиснення;
 • приємну ніжну на дотик структуру;
 • широку колірну палітру.

За допомогою декоративної гіпсової цегли можна оформити приміщення в будь-якому стилі. Позитивні якості декоративного каменю включають його появу.

Рекомендації щодо укладання гіпсового каменю

Дуже часто штучний камінь просто і зі смаком дотримується всієї стіни “з підлоги до стелі” і розглянути справу. Неправильно і не завжди красиво! Дизайн каменю або цегляної кладки може бути виготовлений сотні різних способів, і вам потрібно вибрати той, який підкреслив всі переваги дикого каменю та вражаюче вписується в інтер’єр. Тому не лінь, щоб зробити попередні ескізи. Можна малювати на стіні або розкласти плитку на підлозі, моделюючи майбутній дизайн. Спробуйте досягти форми гармонії, кольорів і місць.

Як правило, стіни в приміщенні є бетоном, цегляною або вже оштукатурою. У цьому випадку підготовка мінімальна. Якщо у вас є залишки старих фарб або шпалер, вони повинні бути видалені, якщо це можливо. Для цього використовуйте металевий шпатель або тверда металева щітка. Щітка дозволить зачистити ділянки, що важко видаляються, або подряпати їх на достатню глибину, що забезпечить надійний контакт клею з поверхнею стіни. Після цього обробляйте робочу поверхню стінки загального акрилового грунту на воді, використовуючи ролик або щітку. Якщо стіна дерев’яна, то робота буде трохи більше. Потрібно спочатку вставити картинну сітку на стіну (наприклад, скловолокна, з розміром клітин 5×5 мм.) і покладіть на нього шар штукатурки.

І, нарешті, вам потрібно підготуватися до самої установки. Оскільки плитка виготовляється на основі гіпсоподібного сполучного, найбільш ефективним способом забезпечення довговічності покриття буде обробка задньої поверхні плитки тим самим акриловим праймером, який використовується для попереднього обробки стіни. Крім того, ця проста процедура значно спроститиме процедуру на стіну на самому стінці.

Треба сказати, що немає нічого простіше, ніж покласти внутрішні облицювальні плитки з гіпсодержащих матеріалів. Загалом, він може бути склеєний з усім що-небудь: будь-який водно-акриловий та монтажний клей, акриловий адгезійний герметик і багато іншого. Враховуючи, що гіпсовий камінь також набагато більш легкий, ніж піщаний бетон, якість монтажної плитки до стіни залишатиметься на висоті. Головне, щоб не забувати, що впоратися з настінним акриловим праймером. Ви навіть можете відмовитися від накладання сітки та штукатурки по відношенню до стінок дерев’яних та гіпсокартонів, але тільки якщо камінь буде закладено без швів (наприклад, всі види декоративного сланцю). В інших випадках посилена поверхня буде потрібна як основа для заповнення шва. Якщо ваш вибір потрапляє на традиційний спосіб встановлення. до розчину цементного клею, то укладання найкраще виробляти, як показано на малюнку. Клейка мастика рівномірно застосовується до стіни з зубчастою шпателем; Товщина шару. це кілька міліметрів, а область, прикладена одночасно, становить не більше 0,5-1м2 (для того, щоб вставити камінь до того, як цементне клей).

Рекомендований клей для штучного каменю: клей “рідких нігтів” (універсальний або для каменю та кераміки) Bergauf Granit (сірий) 5кг/25 кг Bergauf Mosaik (білий) 5кг/25 кг

3 етап: укладання декоративної кам’яної стіни

Прикладання гіпсового каменю, ви повинні дотримуватися декількох простих правил:

Клейова мастика повинна бути товстим і пластиком, а не розсипчать. Камінь повинен бути щільно притиснутий до стіни (особливо, якщо укладання проводиться на цементному розчині), щоб надлишок клею стискається навколо всього периметру плитки. Це гарантує гарне ущільнення шовної сполуки, а потім надлишок буде чистим. Тільки стежте за тим, щоб матеріалу, що видавлюється, виявилося не надто багато, і він не потрапив на лицьову поверхню каменю: видаляти його буде непросто.

READ  Видалити фарбу з стін у ванній кімнаті

Гіпсовий камінь легко ріжеться та обробляється звичайними інструментами (наприклад, ножівкою). Отже, не соромтеся дозволити їх в’їзд давати бажану форму харчової кладки різання. Намагайтеся плитку з обрізаними краями поміщати поза рівнем очей або покривати зрізані ділянки мастикою.

Якщо облицювальний камінь або цегла шовного типу, намагайтеся витримувати приблизно однакову ширину швів та паралельність рядів. Але, на відміну від плитки, не до фанатизму. Деяка нарочита недбалість піде лише на користь дизайну.

Укладання слід почати з кутів. Розмістивши кут на висоті трьох-чотирьох рядів, продовжуйте покласти камінь горизонтально, заповнюючи кожен рядок перед початком наступного. Кладка може триматися від верхньої частини донизу або знизу вгору. Це не важливо, тому що гіпсовий камінь легко фіксується на стіні. Однак, працюючи зверху до дна можна уникнути падіння свіжої мастики на вже закладену плитку.

Камені більшості колекцій кладуться з розшивкою, тобто на певному віддаленні один від одного. Одержаний шов заповнюється сумішшю подовжувальної суміші, яка зазвичай складається з тієї ж цементної клейової мастики. Іноді він тонований у бажаному кольорі, щоб покращити виразність кладки.

Ширина шва між плиткою облицювального каменю залежить від його погляду та коливається від нуля (всі види сланцю) до декількох сантиметрів (кнопка або валун). Цегла має стандартне розширення. 12 мм. Якщо камінь призначений для безшовного укладання, необхідно щільно пристиковувати плитки.

Якщо плитка була укладена правильно, то видавлених надлишків цементної клейової мастики буде достатньо для оформлення шва. Зачекайте, доки рішення не застигає трохи (але це ще не буде моторошно) і розчиняє його заздалегідь підготовлені дерев’яним шпателем бажаної ширини та форми. Чудові шви дадуть кладку готових видів.

Якщо екструдована мастика недостатньо для конструкції русти або камінь, закладеного на іншому типі клею, то шов потрібно. Для цього використовуйте спеціальний мішок з екстрактним розчином всередині, з якого зручно вичавити суміш безпосередньо в шов.

Після закінчення роботи (не раніше, ніж мастика підсохне і стане розсипчастою) необхідно буде почистити поверхню каменю від розчину, що випадково потрапив на неї. Це можна зробити за допомогою сухої щіточки. Не використовуйте мокрою або металеву щітку.

Використання захисного покриття в інтер’єрі не є обов’язковим. Однак таке покриття виразно підвищує довговічність облицювання. Крім того, існують ситуації, коли це не просто корисно, але надзвичайно актуальне:

при підвищеній хронічній вологості приміщення або регулярних потопах;

з частим контактом когось з поверхнею стіни (наприклад, дітей або домашніх тварин);

Якщо використовується метод поверхні кольору стону;

Збільшити міцність поверхневого шару при використанні Lowar Gypsum.

Серед широкого кола захисних покриттів краще вибрати ті, що, по-перше, збільшили адгезію саме до гіпсодержащих композицій, а по-друге, вони не залишають слідів їх перебування на поверхні плитки після сушіння.

Гідрофобні композиції більш зручні для застосування тих, що виробляються на водній основі (вони більш приємні для використання, ніж рідини на основі розчинників). Але покриття на основі розчинників найчастіше набагато ефективніше водноосновних. Особливо це стосується бронювання покриттів, що утворює високоміцну захисну плівку на поверхні штукатурних каменів.

Захисне покриття наноситься на вже повністю готове сухе облицювання за допомогою побутового пульверизатора або кисті (валика).

Рекомендовані захисні покриття для облицювання: Гідрофобізатор ЦАПОН лак (створює ефект мокрого каменю)

Ви можете поставити будь-яке питання на тему нашої продукції чи роботи нашого сайту.

Укладання декоративних цегли

Привіт шановні саморобкіни.

Укладання штучного декоративного каменю, справа дуже проста, і я б не витрачав час на його опис, якщо це не одне.

Це але виробництво шва. Ви напевно вже здогадалися, що мова піде про штучне каміння у вигляді старої цегли.

Як у формуванні обличчя, в укладання декоративних цегли під антикварним, шов має визначальну цінність. Нехай це не-нуль, але не носязна здатність бути правильною.

Зазвичай шов робився наступним чином: береться щільний пакет, у нього відрізається один куточок, в отвір вставляється наконечник від балона силікону або рідких цвяхів, кріпиться ізолентою або скочем, потім у пакет накладається приготовлена ​​затирка, яка і видавлюється через наконечник в шов між шов.

Потім фільтр розчиняє все.

Все не все. Сам процес досить визнаний. Варто трохи смикнути при видавлюванні затірки, або не рівномірно здавити пакет, а це ж не монтажний пістолет, як отримаєш забруднений торець каменю, відмити який, враховуючи його пористість, буває дуже важко.

Марочний шов може бути невдалий, може бути з Щербінами, але не так, як ви заплатили. І цегла не може залишатися безбожним рішенням протягом багатьох років.

На маленьких площах цей варіант легко прокочує, а на великих площах і важкодоступних місцях вже немає.

Є, звичайно, особливий пістолет підвищеного обсягу, але також з нею є подібні проблеми, хоча в менших кількостях.

Так, і купити такий інструмент для одного, зазвичай не дуже великий продукт, немає спеціального бажання, тому давайте спробуємо зробити правильний шов трохи по-різному.

Між іншим, вийде і швидше та якісніше та реалістичніше.

Отже, насамперед підготуємо поверхню.

Не існує спеціальних вимог до рівномірності, але це повинно бути прогнозованим.

Штукатуркою, грунтовка буде збирати пил, а за ГВЛ, GLK та T.P відрізають поглинання, що дозволить вам трохи довше працювати, з клеєм розгорнуто на стіні.

Тоді ми вирішимо оцінити, де краще обрізати камінь у висоту, зверху або знизу, а кількість рядків, щоб розрахувати, скільки необхідних половин.

Потім відразу наріжемо потрібну кількість половинок і приступимо.

Сутність методу полягає в тому, щоб застосувати смужку клею товщиною близько 3 мм, а потім покласти камінь у цей клей. Клей, що видавився навколо каменю, і буде основою для майбутнього шва.

Розглянемо процес докладно застосовувати клею, оскільки це визначає у цьому питанні.

Для того, щоб чітко побачити верхню межу, на якій вийде камінь, я використовую лазерний рівень, але ви можете просто намалювати олівець.

Рівень більш зручний, оскільки він показує риболовну лінію, для якої вам потрібно зробити шар, а потім і екструдується рівномірно. Потім нижня межа легко регулюється, так би мовити.

Укладання декоративного гіпсу.

Клей повинен бути досить товстим, тому не крапля від шпателя, і не упаковувався вже покладений камінь, і майстер-майстер повинен бути використаний, щоб його нижня площина завжди залишалася чистою, знову ж таки, щоб не фарбувати укладання камінь.

І не повинно бути висить з шпатуля.

Стискання клею, дуючи на кінці каменю, не упакує його. Тут головне не розмазати наступним каменем, тому роботу потрібно робити неквапливо і уважно, заспокоюючись тим, що ви вже заощаджуєте купу часу на нанесенні затірки.

Шви злегка формуються спеціальними пінопластовими вставками, які продаються разом із каменем.

Тепер він залишає певний клей, щоб схопити, так що він не гуляв і не застигає як камінь, і ви можете ходити по швах, це можливо сусідство, якщо це схопило його, але це може бути загострена з Дотримуйтесь, якщо для клейкої жорсткості дозволяє.

Ви можете їздити краще, але ви можете залишити щербінки тут, як вам подобається.

Після цього залишиться спахнути очищення пензликом і весь виріб готовий.

Сподіваюся тепер вам не складе особливих труднощів укласти декоративний камінь своїми руками.

Як покласти декоративну стіну цеглу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS