Як покласти ламінат по діагоналі

 • Візуальне збільшення простору. Особливо це стосується невеликих приміщень або вузьких приміщень.
 • Робить менш помітну фасату в ламінаті
 • Дозволяє не відокремити приміщення з пошкодженням при укладання в одному веб-великому обсязі
 • Асиметрія стіни. Прямий стиль підкреслить відсутність у приміщенні точної геометрії, навіть приклеюючи її, а діагональ зробить практично непомітним.
 • Діагональний метод використовується в номерах, де вікно зміщується до однієї з стін.
 • Цей метод робить акцент і підкреслює красу зовнішнього покриття.

покласти, діагоналі

Розрахуйте витрати

Щоб почати підрахунок, потрібно знати ці параметри: довжина, ширина, площа, кількість кутів, ступінь кутів. Також визначають кут укладання сама ламінату. Найчастіше, кут 45 градусів вибирається через зручність підрахунку. Рідше використовуйте кут 30 градусів, решта майже не використовуються через складність у розрахунках та малювання.

Щоб правильно обчислити кількість предметів, треба точно знати область підлоги, довжину та ширину кожної деталі. Також необхідно пам’ятати геометрію. Існує універсальна формула для розрахунку, якщо кут укладання становить 45 градусів, це виглядає так: кількість елементів = (область приміщення (ширина підлоги x ширина кімнати x 1,42))/квадрат однієї поверхні.

Як приклад розрахунку можна взяти площу 6х9 м. Ширина частини становить 10 см, її довжина 1 м. Сума буде рівною = (6 х 9) (0,1 х 6 х 1.42)/1 x 0.1 = 548,5 половини. Ви можете зробити висновок, це займе 549 елементів, щоб покрити кімнату з такими розмірами. У той же час, ви завжди повинні приймати акцій: рекомендується взяти 10% більше, ніж виявилося, коли розраховано, тобто 549 10% = 604 деталі.

Для кутів, відмінних від 45 градусів, немає універсальних формул, тому легше використовувати такий кут.

Скільки ми маємо ламінат

Класичний метод закладання ламінованого покриття. дошки до дошки. вимагає дуже простих розрахунків кількості матеріалу. Необхідно взяти область кімнату і поділитися ним на території одного паркетину. Оточуючи цей номер в цілому, ми отримуємо кількість, які вам потрібно. За допомогою цього методу відходів, ми практично не будемо.

У першому рядку необхідно викласти всі всі дошки. Останній доведеться трохи обрізати.

У другому ряду насамперед кладемо цей відрізаний шматочок. У нього праворуч є замок для з’єднання з наступною половицею. Далі викладаємо всі інші дошки, а останню з них знову обрізаємо.

Третій і всі наступні ранги викладають те ж саме. На самому початку кожного з рядів має бути нарізана частина.

Прикладання ламінату по діагоналі, розрахунок кількості матеріалу дещо відрізняється.

Принцип майже такий же, як у класичному кладці. Тільки шматки додаткового розрізу з обох сторін ряду, а не один, а два. Форма цих штук зміниться. вони стануть трикутними.

Укладання ламінату під кутом 45 градусів, ми будемо рухатися від кута А до кута. Обрізані шматочки складені два будуть робити квадрати. Розмір їхніх сторін дорівнює ширині одного поверху. Це буде залишки матеріалу.

Далі, рухаючись з кута з кутом. У той же час залишки більше не працюватиму. ми відрізаємо шматки ламінату, які є екстремальними з лівого боку. Кут колишнього. 45 градусів. Після того, як кут буде пропущений, знову доведеться обрізати матеріал з кожної сторони рядка.

READ  Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Трикутники, складені разом, зробить квадрати, чия сторона дорівнює ширині дошки. Тому ми розраховуємо територію матеріалу, як це: до області кімнати додати область всіх обрізання. І ця сума розраховується, встановлюючи ширину ламінованих дощок на квадрат, а потім помножуючи це значення для кількості рядків з залишками. Кількість цих рядків дорівнює кількості x1 та x2 (див. Малюнок):

Знаючи геометрію, ми бачимо, що два рівних трикутника. BDF та SAE. прямокутна та рівноправна. І квадрат з боками АУ має діагональ, розмір якого. сума x1 і x2. Враховуючи, що квадратний корінь становить 1,42, ми отримуємо:

Зараз кількість X1 та X2 поділяється на ширину однієї дошки. ми отримуємо кількість рядів ламінату;

Зона вилучення буде дорівнювати ширині однієї дошки, помноженої на 1,42 змінного струму.

Кількість дощок ламінату дорівнює сумі загальної площі ламінованого покриття та додаткові квадрати, розділені на область однієї дошки.

Кількість ламінованих дощок дорівнює площі тієї ж дошки наступних значень: (AC × CD) (Board ширина × 1,42 змінного струму).

Наприклад, є приміщення з 7 на 9 метрів. Довжина дошки становить 1 метр, а ширина. 10 сантиметрів. Обчислити бажану кількість підлог.

Так багато ламінатних дощок потрібно для методу діагональної укладання.

Таким чином, ви можете обчислити, скільки пів-рослин потребує, якщо кут укладання відрізняється від 45 градусів. Але слід розуміти, що це спричиняє більшу споживання матеріалу. Зрештою, відходи будуть набагато більше. Тому, вирішуючи, як покласти ламінат по діагоналі, краще залишатися під кутом 45 градусів.

Можливі варіанти укладання

Покладання ламінату по діагоналі може бути виготовлена ​​на 3 способах:

 • Ставлення починається з кута, перший елемент має форму прямокутного трикутника
 • Перший фрагмент закладено на деякій відстані від кута і має трапеційну форму
 • Ставлення починається з центру кімнати, з найсучаснішою риболовльною лінією, першим рядом команди

Як правило, робота здійснюється зліва направо, починаються з далекого кута. Перший рядок береться, щоб покласти язик (гребінець) від самого себе, пазу до себе. Панелі з звичайним замком (замок) розташовані в одній площині, і для густого з’єднання бульлюються з легким молотком через дерев’яну укладання. Оскільки це зручніше забити шипи в канавці, а не навпаки, ламінат з таким замком краще почати покласти від кута і працювати в одному напрямку. Якщо серія складається з декількох панелей, вони можуть бути прикріплені до вже викладеного або зібрати поспіль і з’єднати його з попереднім.

Панелі з засувкою (клацанням) з’єднані під кутом і знімаються, постріл не потрібно. Сполука може бути здійснена з обох сторін, тому такий ламінат може бути запущений з центру або відступу від кута.

Укладання ламінат Діагональ: Технологія та нюанси діагональної установки

Вибираючи ламінат як зовнішнє покриття для свого житлового простору, більшість домашніх майстрів вирішили виробляти всі робочі місця. Ну, чудово! Однак є один великий “але” у цьому: не професійний підхід не враховує індивідуальність кожної конкретної кімнати. Ми пропонуємо вам зрозуміти нюанси.

У вказівках ламінатної упаковки, найпростіший спосіб встановлення вказаний паралельним розміщенням дощок відносно стін. І цей метод (в інструкціях написано!) Слідує переважну більшість “самостійного”. Звичайно, якщо приміщення, в якій зшивається ламінат, суворо геометрична форма (відхилення декількох ступенів не враховуються), то цей метод є кращим.

READ  Як швидко видалити відбілюйте з стелі

Але якщо стіни нерівні, прикрашені півколо або просто існують недоліки? У цьому випадку інший спосіб встановлення ламінату може бути більш успішним. покладання по діагоналі.

У звичайному способі прокладання ламінат розташовані паралельно поверхні стін, а з діагоналлю. під нахилом при 30-45 °. Оптимальне вважається, що слідує за нахилом при 45 °, але, оскільки рідко суміжні стіни суворо перпендикулярно до кута в межах однієї кімнати, можуть відрізнятися, ніж обмеження.

Укладання ламінату по діагоналі: плюси і мінуси

Цей метод допоможе приховувати порушення прямолінійності стін, приховати недоліки в їх геометрії. Розвиток методики ламінатного укладання по діагоналі допоможе вам не тільки в цьому. Діагональна макет ламінованого підлоги використовується дизайнерами для ефекту розширення розширення, це особливо вірно для невеликих областей.

Даний варіант обробки підлоги особливо виграшно виглядає, коли кімната не занадто заставлена ​​предметами меблів та іншими речами: діагональне розташування дощок зорово витягають підлогу, і приміщення здається більш просторим, світлішим.

Укладання ламінату навскіс виглядає набагато цікавіше, ніж при стандартному монтажі. Малюнок можна створити дуже різноманітний, це не буде використовувати будь-який дизайнер-професіонал. Отже, естетичні переваги такого методу очевидні.

До недоліків розташування ламінату по діагоналі відносять підвищення трудомісткості та складний розрахунок. Витрата матеріалу для обробки підлоги зростає через збільшення кількості відходів навіть при роботі професійних укладачів.

Укласти ламіновані дошки навскіс навіть у приміщеннях складних форм не важче, ніж стандартним способом. Але при залученні для виконання монтажних робіт діагональним способом фахівець вимагатиме підвищення оплати.

Так у чому ж перевага та негативні моменти, плюси та мінуси діагонального укладання ламінату?

 • ховаються порушення прямолінійності стін, їх огріхи;
 • Дизайнерський інсульт для візуального розширення космічного простору, здається найбільш вигідним у мінімуму ситуації;
 • Чудово виражає зовнішню красу покриття, особливо у присутності шаблону та дерев’яного візерунка на панелях;
 • З асиметричним розташуванням вікна в кімнаті, не зосереджених, укладання панелей дефектів;
 • захоплюючий і вишуканий вигляд, прикрашає інтер’єр кімнати;
 • Відмінне рішення для оздоблювальних підлог з твердим полотном, без порогів;
 • поєднання прямого та діагонального укладання панелей робить підлогу оригінальною, неповторною.
 • Найважливішим мінусом є збільшення споживання матеріалу відносно стандартного способу укладання, т.Е. Фінансові витрати зростають. З самостійним шляхом, це займе близько 10-15% більше, ніж у прямої установки. Експерти з досвідом виконують таку установку з меншою кількістю відходів;
 • При залученні фахівців для установки вартість роботи дорожче, ніж у класичній установці.

Реалізація техніки

Діагональний метод розташування ламінату ділиться на три типові сорти:

 • У першому з них робота починається з кута, перший перший елемент. прямокутний трикутник.
 • У другому, діяти з відступом від кута, початковий фрагмент. трапеція.
 • І в третій схемі укладання призводить від середини, від найможчої риболовлі, проходячи через діагональ всієї кімнати, перший рядок здійснюється до збірної.

Макет найчастіше починається з кута, який є далі від входу, коли робота рухається зліва направо. Початковий рядок покладається на гребінець від самого себе і пазу. Якщо блоки використовуються з типовим замком, вони повинні бути поміщені в одній і тій же площині, і, поклавши дерев’яну прокладку, затягують світловими ударами дерев’яного молотка. Оскільки шип легше загнати в канавку, а не пази “ловити” шипшини, робота йде з кута в один бік.

Коли число відразу формується з декількома панелями (як і, звичайно, в більшості випадків) ви можете або додати їх один за одним, або відразу формуйте ланцюг, прикріплюючи його до попереднього. Блоки з засувками не потрібно залити, двосторонній док, який властивий або з середини, або від вилучення краю.

READ  Як очистити залізо з тефлоновим покриттям

Ремонт ABC. діагональна ламінат

Покладання методом трапецій вимагає, щоб довжина найменшої основи будь-якої фігури не відрізнялася від довжини найбільшої основи попереднього. Якщо одна панель недостатньо, щоб закрити розрив між стінами, зібрати діапазони, а кути можна вирізати лише з кінцевого ланцюга блоків.

Покладіть ламінат від центру кімнати власні руки, з’єднуючи протилежні кути по діагоналі бігової смуги (вона намальована на підкладці). Якщо для вас важко, є простіше. нігті забиті в кутах або прикручені гвинти, після чого мереживо простягається між ними, мотузкою. Виміряйте кут, що розділяє діагональну та найближчу стіну, вона покаже, як вам потрібно скоротити першу панель. Вона покладається в кут широку частину підготовленої ознаки, від стін відрізані клинами.

Укладання ламінату по діагоналі | Відео підручник | Ремонт Рембрандта

До оригінального блоку кінців прикріпіть стільки панелей, скільки потрібно, лише остаточний рядок вимагає вирізати певний кут. Кожен ярус дублює попередній, але розкроюють їх так, щоб шви не співпадали, розбігалися.

Праворуч і ліворуч від середини потрібно використовувати відповідні елементи. Коли немає порогу між кількома кімнатами, і в кожному з них буде застосовуватися одна ж паркет, критика ламінату у відкритті не зроблено. І ці панелі, які не підходять в одній кімнаті, негайно будуть з’єднані в наступному.

Ламінат з замками формату гребінця, доцільно тільки в одному напрямку, крім того, з кута; Якщо ви вибрали покриття засувками, це не має значення великого значення, а наступні ланцюги дозволяють прикріпити до попереднього з різних сторін.

Початок роботи з середини кімнати, найменші фрагменти заощаджують на випадок, щоб не витрачати матеріал марно. З стіни до краю блоків, поставлені сантиметр, що рухаються клини, які потім можуть бути видалені. їх роль полягає в тому, щоб уникнути екземпляра поверхонь і створювати температурний шов.

ВАЖЛИВО: Годинники, якщо стіни не розпочалися, для всієї роботи, тому що тоді покладання по черзі.

Остання частина певного резервуара перетворюється на початковий для протилежного сегмента. Укладання ламінату ламінату окремих виробників, зверніть увагу на свої особливості. Проблеми можуть виникнути з товарами від:

Кожна з цих проблем мають власні розробки, що впливають на особливості переміщення, тип замка та величину. Якщо раптом виявляється, важко підключити блоки, рішення може бути створенням цілих рядів з змінними довгими та короткими замками.

Нарізка електролобзиком з вивороту. це найкращий варіант, що дозволяє уникнути сколів на зовнішній поверхні.

Покласти ламінат поверх рівних і сухих цементних стяжок можна раніше тижня з моменту їх нанесення; взимку за відсутності постійного опалення потрібно чекати 21 день. Osb plates, субстрат або взуття.

Як покласти ламінат по діагоналі своїми руками/установкою ламінату


Як покласти ламінат по діагоналі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS