Як покласти плитку на бетонній підлозі

Укладання зовнішньої плитки

Підготовка поверхні підлоги

В першу чергу готує поверхню основи. Відповідно до правил правильної кладки, він повинен бути гладким, з допустимим 3-5 мм краплі. Ці нерівності будуть ховатися під клейким шаром. Але якщо є ями або слайди, вони повинні бути оброблені самонавживаючими сумішами. Коли вони висушуються, то ви можете почати роботу.

Рекомендується викласти плитку на краватку бетону. Але, ви можете використовувати поверхню дерева, старі тарілки, ДСП.

Після будь-якої з поверхонь можна очистити від сміття, потрібно переконатися, що немає масляних плям і тріщин. Слоти перемішуються, коли виявляється черепичний клей, а масляні плями видаляються за рахунок деградача або миючого засобу.

Якщо плитка викладена на бетон, то вся шорсткість очищається з її поверхні, підлоги і мийте підлогу і промивають розчином миючого засобу. Далі поверхня бетонної основи покрита грунтом і чекає 3 години повної сушіння.

Якщо на підлозі потрібно покласти на стару плитку, то для клейової зчеплення проходить над поверхнею з шліфувачем або великим наждачним папером. Далі сміття підмітає, підлогу промивають і обробляють землею твердою речовиною. Після сушіння, якщо це необхідно, вони застосовують самостійну стягуючу.

Важливий! Якщо встановлено систему “теплого Павла”, то за два дні до кладки необхідно вимкнути. Включіть систему три дні після розтирання плитки швів.

Якщо робота виконується на поверхні, за якою система зазнає ізоляції підлоги, потім клей з підвищеною кількістю пружних полімерів. При покупці такого клею на сумці є особлива емблема та індикація, для якої використовується мета. Зверніть увагу на це, оскільки спеціальний клей для ізольованих підлог запобігає деформації викладеної плитки.

Виконання розмітки

Помістіть підлогу, коли він повністю висихає. Маркування повинна бути завершена, щоб всі розрізані плитки не знаходяться в погляді.

За допомогою шнура, лінія риболовлі проводиться з центральної точки порогу до центральної точки протилежної сторони. Без клею уздовж лінії викласти плитки з хрестом. Коли останній буде закладено вздовж лінії, провести лінію риболовлі вздовж зовнішньої сторони плитки. Обов’язково перевірте, чи кут становить 90 °.

У цьому кутку і склеювання першої черепиці. І вже з її серії горизонтальних.

Підготовка до роботи та укладання першої плитки

Важливий! При змішуванні, вам потрібно точно дотримуватися рекомендацій та пропорцій, що виробник клею вказав на упаковку.

Замішування будівельного змішувача або свердла з спеціальним сопло краще при повільній швидкості. Це дозволить повітрям пухирцям не залишатися в адгезивному розчині.

Після цього необхідно 5 хвилин, щоб зробити рішення і придбати всі його властивості. Далі шпатель застосовується клей до поверхні, де планується перша плитка. І рішення застосовується до розділу 2-4 плитки майбутнього першого ряду. Запуск клею з шпателем з зубами, тримайте інструмент під кутом 60 °. Якщо шпатель тримається під цим кутом, коли працює, шар клею стане однією товщиною.

Важливий! Якщо плитка має розмір більше 20 × 30 см, то клейкий розчин застосовується не тільки до підлоги, але і на черепичній поверхні з тонким шаром.

Шпатель очищений надлишок клею. Якщо плита підлоги дуже велика, то шар адгезивного розчину робить товщі. Після нанесення на плитку з шпателем, клей розріджується.

Плитка далі викладають на клею, обов’язково позначте. Не потрібно покласти його на нього. Гумові цини ретельно зчеплення плитки, тому клей під ним вирівнюється.

Аналогічно викладайте наступні плитки.

Простежити рівень укладання, використовуйте рівень будівництва.

Кожна наступна укладена плитка повинна бути перевірена з висотою з попереднім. Якщо виявляється вище, вийміть його, і надлишок клею видаляють. Або постукав зображення, поки висота плитки не дорівнює. І якщо висота була нижчою, ніж у попередній плитці, додано клей.

Коли на рівні висоти однакові, хрестики в швах і в кутах плиток.

Коли перший рядок розміщений, знову переконаний, використовуючи рівень, який точно лежить у всіх плитках. Від краю числа виступаючого клею очищеного.

Далі дістатися до укладання другого ряду. Висота першої черепиці другого ряду потрібна за допомогою рівня порівняно з першою плиткою першого ряду.

Важливий! Перший рядок завжди повинен бути викладений з цільної плитки!

Якщо ви не хочете позначити розмітку, ви можете покласти плитку методом дідуся. Розповсюдження його починається від видимого кута. Наприклад, якщо це кухня, то ви починаєте починати не з іншого боку, де знаходиться робоча стіна, але з протилежним. І тоді останній рядок вихованих плиток буде приховано для меблевих об’єктів.

 • Матеріал і поверхню повинні бути сухими.
 • Клей розчину одночасно повинен застосовувати не більше на облицюванні поверхні, ніж 1 м.
 • Клей не повинен шкодити багато. Якщо це завдає довгих, ніж 40 хвилин, то це буде не підходить для роботи.
 • Шпатуля часто спостерігається у воді, потім клей не побачить його.
 • Як краплі клейового розчину, хрести очищаються.
 • Для того, щоб не розірвати площину плитки, на ньому, коли коліна не відпочивають.
 • При покупці, ви повинні перевірити тональний збіг на упаковці.
 • Плитка для кладки повинна бути взята з різних пакетів. Тому відхилення в тоні не будуть помітними.
 • З клеєм поверхні плитки потрібно негайно видалити. Не потрібно чекати її сушіння. При видаленні сухого клею є плитка з ризиком, щоб подряпати.
 • Серед кишечників спостерігалися погляди на застосування адгезивного розчину. Хтось рекомендує застосовувати лише на плитку, коли підлога ідеально гладка. Інші радять застосовувати клей на основі і тонкий шар на плитку. І якщо підлогу нерівномірно, то треба наносити на плиту та на підлозі.
READ  Оздоблення бетонних сходів у приватному дереві

Інструменти

Укладання порцелянової плитки на підлозі є типовим та спеціальним інструментом:

 • Масова здатність – зазвичай пластмасове відро 15-20 л;
 • кельма або шпатель – для укладання адгезивної суміші;
 • затворна передача – для рівномірного розподілу клею;
 • Змішувач або сопло для свердла/Peuorator – для перемішування клею;
 • ролик, щітка – для застосування грунту;
 • Рівень – керувати горизонтальним;
 • хрести – створювати шви необхідного розміру;
 • Placherkorez – ручна, електрична або USH (“болгарська”) з діамантовим диском;
 • праймер;
 • Клей плитки – будь-який вітчизняний/зарубіжний бренд.

При використанні систем вирівнювання вирівнювання SVP експерти рекомендують “3D-хрести” з зеленими “грибами”.

Клін тут подвійний, що запобігає облицюванню.

Нижній елемент, який привертає під плитку, має м’яке кільце згори, що дозволяє вирівнювати помилки надмірної сили посилення, по-друге, вона викладена з гарантії в середині висоти плитки, як на нижній фото.

Це полегшує процес розвороту, оскільки майстер не повинен бути подальшим розрізом, занадто приклеюючи тіло пластикового елемента з шва.

Абсолютно всі виробники кераміки наполягають: потрібно взагалі запускати тестування бази для дотримання правил, але від перевірки керамічної обробки та розробки свого плану укладання.

Ваше основне завдання – правильно вибрати продукт та продукт калібру. Як правило, у магазинах стоїть стикаються з кафетером однієї колекції в оптимальному, за словами дизайнерів рослин, розрахунок. Орієнтовні варіанти можна розглядати в професійних каталогах на сайтах виробників або в торгових залах.

Ви можете змінити, доповнювати або повністю відпустити запропонований дизайн на ваш смак. Для цього попросіть вас надати вам кілька зразків головної плитки, а його компоненти (межі, декори, панелі тощо.) і утворюють відповідний макет, придатний для вашої кімнати.

Але майте на увазі – в’їзду в кімнату, перш за все, центр кімнати або площі, яка повністю вільна від меблів та обладнання, кидається (так званий безкоштовний патч). У маленьких кухнях та ванних кімнатах, зазвичай не більше 1-2 м². Тому, поклавши плитки на бетонну підлогу, слід запланувати таким чином, що центр впав точно на видимих ​​квадратних метрах району. Завдяки цьому простому прийом у “порожній” регіоні елементи одночасного та різання – тільки навколо периметру. Особливо важливо в присутності нерівномірних стін.

Наступним етапом є вибір поверхів підлоги кераміки. Є кілька основних видів:

 • Стандарт або шов у шві;
 • З компенсацією або поворотним (за аналогією з ламінатом);
 • Діагональ.

Через широкий спектр форматів та видів плитки (розширених смуг, багатокутної, овальної продукції тощо.) Монтаж кераміки підлоги може здійснюватися на паркетних схемах (новорічна ялинка, коса, палуба, квадрати), хаотично або модульна (комбінаційна дисперсія).

Якщо передбачається використовувати декоративні елементи або комбінацію кольорів, то не лякайтеся, щоб зробити малюнок у масштабі. Розробка таких ескізів з кераміки однієї серії, товщини або виробника, ви можете просити та консультанти в торгових центрах, що спеціалізуються на керамічному обличчі. Як правило, рослини забезпечують не тільки відповідні комп’ютерні програми, але й спеціальні пристрої (зовнішньо нагадують банкомати), на яких навіть недосвідчений користувач може утворювати власний дизайн підлоги, а в двох-або тривимірній версії. Але! Якщо ви хочете скласти плитку різних виробників та калібрів, то, безсумнівно, зробіть товщину відмінно, до міліметра. В іншому випадку це абсолютно гладко, щоб покласти плитку самостійно, без недоліків вона не буде працювати.

Макет краще подумати заздалегідь, щоб придбати необхідну кількість облицювального матеріалу. Розрахунок необхідної квадратури здійснюється на основі:

Вказане значення слід розділити на область одного елемента, з урахуванням інтерпційних швів. Якщо плитка має складну форму або в одному дизайні, використовується різна формат кераміки, краще намалювати малюнок.

Кількість цілих та обрізаних елементів в одному рядку залежить від цього. Щоб розрахувати перше значення, ви можете попросити консультантів, щоб зробити розрахунки в спеціальних програмах (надаються продавцям виробників) або використовувати формулу:

Якщо відповідно до проекту периметра необхідно викласти фризу та печатку (поранений розділ основних або додаткових плиток), то загальна цифра повинна бути розроблена з таким розрахунком, щоб прикордонна смужка складається З цілих елементів та повної або тропічної плитки можна використовувати на кордоні входу.

При покупці керамічної плитки, обов’язково взяти невелику маржу, тобто, потрібно близько 10-15% більше, ніж необхідна. Частково оздоблювальний матеріал піде у обрізку, можливий бій або буде корисним у майбутньому для ремонту пошкоджених елементів.

У яких випадках плитки поміщають з розривом або безшовним способом, з прямим або зигзаговим швом? Це залежить не від вашого бажання, але за особливостями зовнішнього матеріалу. По-перше, монолітне полотно виглядає, звичайно, красиво, але тільки з випрямленого фарфорового каменю. Це найбільш стабільний і стійкий до крапель обличчя з краями, обробленими на спеціальних машинах. Покласти сам матеріал без досвіду роботи дуже важкого.

По-друге, майже всі керамічні продукти для підлоги повинні бути встановлені з розривом. Чим більше розміру продуктів, а також навантаження, ширше там повинно бути шов, в майбутньому з’являться різні дефекти (тріщини та тонни.Р.). Рекомендовані значення:

 • Для калібрової плитки від 5х5 до 30х30 см – 1-1,5 мм;
 • Для кераміки з розмірами від 30х30 до 60х60 см – 2-5 мм;
 • Для продуктів великих форматів від 60×60 см і більше – 5-10 мм.

Транспортні шви: нуль, вузький і широкий.

Вибір опції шва – безпосередньо або вигнутий, також залежить від форми плиток, особливостей дизайну. Деякі колекції пропонують укладання основ з вставками, жартуючи малюнок у певному порядку і т.Р. Подібна інформація доступна на полі.

�� Не boott плитки, не дивлячись на це! Найпростіший спосіб покласти плитку на підлогу

Отже, ми підійшли до фінішу. Обраний облицювання, опція макета затверджено, ви можете запустити останній крок – вибір зовнішнього матеріалу за якістю. При покупці зверніть увагу на наступне:

 • Кахельний вищих оцінок повинен мати одну товщину, ширину та довжину (обмеження відхилень, як правило, не перевищують 0,5 мм), а також той самий тінь, без розлучення, смуги, іноземних включень, плям, чіпсів, дрібних тріщин , подряпини, нерівності та інші дефекти малювання.
 • Глазур повинна бути рівномірною, без нахилу та припливу, поверхня – якнайшвидше з мінімально негативними (увігнуто) або позитивними (випущеними) відхиленнями від площини, а бічні краю – без посіву, нерівностей, Щербінок. Легко перевірити це легко – підключити дві плитки між собою до кінців та передніх партій, ретельно перевіряти. Будь-які відхилення негативно впливають на рівномірність і естетику майбутнього.
 • Придбаний комплект повинен бути з однієї партії та одного тону, який гарантує абсолютну ідентичність всіх елементів у кольорі, калібру та інших параметрах. Ця інформація вказана на коробці.
 • Плитка повинна бути очищена від упаковки та парафін або воскових захисних покриттів, які застосовуються до поверхні деяких колекцій для захисту від подряпин під час транспортування.
READ  Трек з бетону в пакетах робить це самостійно

Застосувати розмітки

Щоб точно покласти плитку, зв’язати малюнок макета до центру кімнати і запустіть облицювання з цієї точки. Через центр повинен пройти шви сусідніх рядків або середини плитки – це буде вісь симетрії. З нерівномірними стінами, це можна змістити. Наприклад, до центру дверей – так, щоб найкращий вигляд був на відкритій частині підлоги, а обрізка сховалася під меблями.

Для прямолінійного стилю

 • Позначте середину стін і проведіть лінію від них, щоб знайти центр кімнати.
 • Перевірте перпендикулярність осі з активом, і, якщо це необхідно, коректувати 90 градусів між ними.
 • Якщо ось проходить уздовж краю дверей, краще перемістити його до центру більш естетичних видів.

Для діагонального стилю

 • Застосовуйте правило до стіни і позначте точку, де розрив між ними мінімальний. Якщо площина стіни гладка, це не може зробити.
 • Вимірюють довжину діагональної плитки. Резервне копіювання цього значення з стін або позначених точок і проведіть пальцем на лінії підлоги паралельно до стіни. Це буде край першого ряду плиток.
 • З лінії, намальованого на підлозі, позначте ще раз по діагоналі, щоб опублікувати наступні рядки.

Якщо є рівень лазера, процедура розмітки спрощена. Достатньо провести діагональ, щоб знайти центр кімнати, а потім встановити лазер до цієї точки і позначити осі перпендикулярну або під кутом 45 ° до стін.

Вибір клею і розчину

Встановлення порцелянового каменю вимагає правильного вибору та підготовки суміші для прилипання та затискання. Це має вирішальне значення для облицювання якості покриття. Вибір клею для укладання та розрук для швів залежить від декількох параметрів:

 • умови експлуатації поверхні;
 • розміри та товщина порцелянового каменю;
 • виду та якість основи, на якій буде закладено плитку.

Облицювання підлоги в житлових приміщеннях вимагає використання клею на основі цементу. Ці суміші можуть мати різні додаткові властивості:

Порцелянові матеріали та невеликі розміри можуть бути покладені на рідкі цвяхи. Якщо система гідроізоляції або система “теплий підлогу” буде найкращим вибором:

При виборі спритності враховуйте ширину та оптимальний колір швів. Важливо, щоб суміш має такі властивості, як вологість та еластичність. Зверніть увагу на час затвердіння. Якщо немає досвіду укладання порцелянового каменю, краще вибрати сполуки з довгим періодом.

При проведенні практично будь-якого ремонту в квартирі є питання щодо придбання оздоблювальних матеріалів. На будівельних ринках та в магазинах є велика кількість товарів, в т. C. і різні відкриті плитки. При виборі плитки необхідно розглянути ряд рекомендацій:

 • Керамічне покриття на підлозі повинна бути твердою і довговічною. Не дозволяється мерехтіти підлоги настінні плитки, т. до. Вона не має необхідних характеристик.
 • Підвищені вимоги представлені хімічній стійкості плитки агресивних середовищ (лугів, солі, кислоти та ін.). Потрібні Потрібні покриття, пов’язані з класами A та AA.
 • Стійкість до стирання є важливим критерієм відбору, який безпосередньо впливає на життя матеріалу. У кухонному приміщенні, закріплення зародкової плитки з 3 класом зносостійкості. Для коридорів, 4-й клас підходить для ванних кімнат та 2 класів.
 • Боротьба з підлогою з безконтактною черепицею, що має грубу або тиснену поверхню з коефіцієнтом тертя від 0,75.
 • Плитка повинна бути добре узгоджена з загальним інтер’єром приміщення як у кольорі, так і за допомогою текстури.

При покупці, необхідно враховувати не тільки прекрасний вигляд кахельного покриття, але і ряд експлуатаційних характеристик.

Будівельні магазини представляють величезний вибір бетонних плиток. Кожен може вибрати тип продукту, зосереджуючись на особистому смаку та бюджеті.

Найпопулярніша і популярна – керамічна плитка прямокутна або квадратна форма. Оптимальні розміри продукту: 20×30, 30×30 см. Екструзія, кварциніл, метал або пробкова плитка ідеально підходить для любителів нестандартних рішень. Кожен вид має певні характеристики:

 • Екструзія – виконується з глинистих матеріалів, має гідну якість і презентаючу базу.
 • Кварциніл – екологічно чистий матеріал, що містить мінеральний наповнювач. Великий вибір креслень та кольорових розчинів.
 • Метлахська – довговічна та стабільна плитка з рифлерою або гладкою поверхнею. Асортимент має товари з найбільш надзвичайними ідеями дизайну.
 • Корк – пристойний підлогу, що покриває високим звуком, термо- та гідроізоляційними властивостями. Природні кольори та спокісні малюнки ефективно перетворюють покриття підлоги та створюють естетичний вигляд.

Бетонні підлоги повинні мати такі характеристики:

 • не ковзана поверхня;
 • Вибраний матеріал повинен мати відмінну технічну характеристику, мати стійкість до хімічних та механічних ефектів;
 • Експерти рекомендують вибирати плитку з високим класом зносу.

Отже, плитка вибирається, йди до підготовки подруги та основи підлоги.

Незалежно від того, яка технологія прокладання плиток на бетонному підлозі вибирається, для роботи потрібна спеціальна інструмент:

Конгресова підготовка:

 • Кімната, де планується укладання плитки, випускається з меблевих предметів, вилучені плінтуси.
 • Очищення підлоги від бруду та пилу.
 • Фонд виконується. Ви можете зробити конкретний зв’язок або розлив полімеру.
 • Якщо продукти складені в приміщеннях з великим рівнем вологості, рекомендується створювати захисний гідроізоляційний шар. Для гідроізоляції ви можете вибрати бітумно-полімерний мастик або прокат матеріалу з самоклеючою основою.
 • Підготовлена ​​поверхня повинна бути чистою, сухою і навіть.

Коли всі необхідні інвентаризації для укладання плитки буде готова, перейдіть на наступний крок – вибір макетів продукту та виконання правильної базової розмітки.

READ  Що дешевше будинок газованого бетону або кадру

Технологія укладання зовнішньої плитки на бетонному підлозі залежить від задача дизайну, тому перше, що потрібно вирішити за методом укладання:

 • монофонічний, традиційний;
 • Комбінований дизайн;
 • плитка в порядок перевірки;
 • укладання виробів з стильним переміщенням;
 • створення декору (креслення);
 • укладання мозаїки;
 • Декор з різними геометричними фігурами;
 • з орнаментом на краю, що дозволить вам виділити певну область приміщення;
 • у вигляді панелі.

Виберіть метод покладання кращого у візуальній формі. Спеціалісти рекомендують поширюватися передбачуваний дизайн на аркуші паперу. Ви можете виконати кілька варіантів для порівняння. Як тільки вибір буде зроблено, перейдіть на наступний етап – маркування підлоги.

Маркування також можлива кількома способами:

 • Центральна – кладка забезпечує встановлення першої черепиці в центральній частині кімнати, по черзі підряд на кожній стороні до стін;
 • Кут – Почати укладання його необхідно з комфортного кута кімнати.

Попередньо виконуйте правильну розмітку, розділяючи поверхню підлоги на кілька гладких сегментів.

Для високоякісного укладання плиток на бетонній основі можна використовувати суху клейову суміш або готовий клей (реалізований у пластикових відрах).

Перший варіант є більш економічним, але передбачає підготовку самого композиції для застосування. При виборі таких клеїв рекомендується віддавати перевагу цементним сумішам, ідеально підходить для бетонної підлоги.

Для приготування сухої суміші вам знадобиться зручний танк і чиста вода. На упаковці виробник показує оптимальне співвідношення інгредієнтів. Отримана композиція повинна мати товсту консистенцію. Експерти не рекомендують негайно підготувати великий об’єм адгезивної суміші, оскільки він схильний до швидкого шкоди.

Використання клею шпателя рівномірно застосовується до підлоги поверхні підлоги та основи плитки.

Продукт акуратно натискає на підлогу. Для більш надійного скріплення ви можете використовувати зручний гумовий молоток.

За допомогою пластикових кутів і хрестів, товщина швів між плиткою регулюється.

Після сушіння клею, шви виготовляються за допомогою гумової шпателя.

Надлишковий матеріал видаляють вологою ганчіркою з поверхні плитки.

Прикладання зовнішньої плитки, часто потрібно обробляти продукти для створення рівномірної поверхні. Для цієї мети ви можете використовувати спеціальний інструмент – плита. Перед гострим, плитка рекомендується замочити у воді (на 30 хвилин), після того, як він робить правильну розмітку на основі продукту за допомогою олівця. Виконувати ріжуть краще у повільному темпі, повільно. Це буде уникнути порушень і перерву. Якщо після різання на плиті утворюються чіпсети, шліфувальні ребра за допомогою великого наждачного паперу або файлу для цієї мети.

Заходи безпеки: Для висушування фрагментів під час різання плиток рекомендується використовувати захисні окуляри.

Технологія прокладання зовнішньої плитки на бетонній основі не має спеціальних труднощів, тому, якщо бажано, кожна людина зможе справлятися з цією роботою, яка бажає перетворити інтер’єр житлового простору самостійно. Головне, що стосується ясності та послідовності дій.

Я можу покласти плитку на цемент

Деякі майстри вважають, що категорично неможливо поставити цей підлогу на цемент, і вони ведуть свої аргументи. По-перше, конкретна база необхідна для вирівнювання підлоги і виправити всі недоліки. Однак, крім того, конкретна стяжка значно підвищує висоту підлоги.

Сама плитка – це плоский зовнішній матеріал, що означає, коли він лежить на вирівняному щільному поверсі, значно збільшить навантаження на це підлоги. В результаті, плитка може просто запустити недоліки і розсипати, навіть якщо в приміщенні буде значно малий. Для досягнення ідеального ефекту, за даними деяких майстрів, можна лише при додаванні клейових компонентів у розчин.

Однак конкретна база має свої переваги, які виражаються у наступному:

 • Не потрібно вирівнювати. Якщо використовується конкретна стяжка, це автоматично означає, що підлога вже буде вирівняна з додатковими коштами;
 • Сила. Бетон має високу міцність і здатна підтримувати рівень підлоги у належному стані декількох десятиліть, не деформуючи.
 • Легко стек. Навіть людина без досвіду може поставити плитку на бетонному краватку, а також самостійно зробити рішення вдома.

Головне – дотримуватися бетонної технології затоки та укладання плитки, інакше він може розвалитися в перший місяць після редагування. Значні протипоказання до покладання плиток на бетонній основі.

Особливості процесу кам’яної плитки на бетонному краватку

Керамічна плитка вважається однією з найпопулярніших та універсальних обробних матеріалів. Попит плитки пояснюється його високою стійкістю до стирання, довговічність, а також стійкість до довготривалого впливу води, вологістю та коливаннями температури. У той же час, незважаючи на складність встановлення цього матеріалу з його укладанням, цілком можливо впоратися з незалежно навіть за відсутності необхідного досвіду. Тому немає нічого дивного в тому, що багато людей, які хочуть заощадити на службах професійного гомілка, хочуть з’ясувати, скільки часу ви можете покласти плитку на оснащену краватку. Окремо варто відзначити, що сучасні технології дозволяють виконувати роботу на плитки на сухому краватку. У цьому випадку не буде потрібно чекати довгого розливу цементного розчину, що значно прискорить процес обробки поверхів.

Спеціальна плитка підлоги характеризуються легкістю експлуатації, а також стійкістю до постійних зовнішніх фізичних впливів. Плитка не вимагає конкретної догляду. Навіть найбільш складне забруднення легко видаляється з поверхні плитки, особливо якщо вона має глянцеве глянцеве покриття.

Особливості використання керамічної плитки слід віднести до необхідності підготовчої роботи за допомогою стильних плиток на стяжці. Нерідко, недосвідчені майстри вирішують заощадити час і нехтувати цією простим рекомендацією. Як наслідок, це призводить до значного погіршення якості покриття готової підлоги та зменшення його експлуатаційного життя. Тому установка плиток на непідготовленій поверхні не допускається. Це також стосується кладки черепиці на нещасній стяжці. Тому дуже важливо знати, як багато днів ви можете почати покласти керамічну плитку на стягу після її заповнення.

Як покласти плитку на бетонній підлозі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS